• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Holky, já se spíš chci zeptat na obědy, přijde mi, že jí Matýsek pořád to samý..
Dneska mu chci udělat vločky, nedával už jste někdo? A jak jste na tom s lepkem? Koupila jsem špaldový a jsou lepkový, můžu mu je dát? :sweat_smile: A mixnu je pak asi s mrkví, nebo s čim byste je udělali?
A krom brambor a rejže, dáváte těstoviny třebas? A to je jedno jestli vaječný nebo bezvaječný?
Ze zeleniny už měl Matýsek mrkev, brokolici, květák, dýni, lilek, cuketu, špenát,... Co ještě tak dáváte a jak a s čim to kombinujete?
20. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
já už lepek dávám, bez problémů :wink:
20. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
pet, taky mám pocit, že Honzíkovi dávám pořád to samý! :unamused: Takže si taky nechám ráda poradit co všechno se dá dělat. :wink:
20. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
Broskvi: Asi si budem muset poradit samy, tady proběhl nějakej hromadnej úprk :grinning:
Pebi: No já se tomu taky nebránim, taky mu ho chci dávat :slight_smile: , ale nevim, jestli se nemá nějak postupně, jestli mu můžu rovnou dát dvě, tři velký lžíce lepkových vloček, abych něco nepo.. :sweat_smile:
20. lis 2009 v 10:42  • Odpověz
Mám pocit, že už se nám toto jednou stalo pet. Chtěli jsme něco vědět a najednou nikdo mikde. :o) To jsme byli ještě těhu. Je pravda, že já sem teď nestíhám moc chodit, tak si nemám co stěžovat. :wink:
20. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
pet: špaldové vločky můžou

jdu spát, konečně jsem uhoupala dítě, tak jdu aspoň trošku dohnat spánkový deficit nebo se sesypu :unamused:
20. lis 2009 v 10:55  • Odpověz
čau hvězdyyyyy :dizzy_face: Barva na hlavě, tak jsem tu - teda moc na to bez brejlí nevidím, ale kdyžtak to vezmu po hmatu :grinning:
Já už těstoviny bezvaječný dávám a lepek už neřeším vůbec :wink: ad vločky - to nemám tušení, ale myslím, že v pohodě :wink: Dneska budu vařit jáhly, tak Štěpíkovi trochu přimíchám do zeleninového příkrmu :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
broskvi, a co vy, jak žijete? :slight_smile:
20. lis 2009 v 11:03  • Odpověz
ahoj,

petu: tak tento systém čajíčkování nám vydržel do min. týdne, když se budil od půlnoci asi do 4h co hodinu, tak jsem mu předevčírem s velkým zapřením dala v tu 1h najíst a on spal do 8h, dneska do 7h....prostě začal mít najednou potřebu jíst a ne jen pít...uvidíme jak dlouho....

dnes dělám řepu, jen nevím jak dlouho ji mám vařit a páč to odmítám ochutnat, budu to muset poznat :slight_smile:

saru se barvíš, abys v pondělí byla ještě hvězdnější jo?????? :slight_smile: :wink: ....to já budu asi poněkud pohaslá hvězda........
20. lis 2009 v 11:44  • Odpověz
po obědě jedu nakupovat pro oba plavky...včera mi napsaly z MC, že se uvolnilo jedno místo na sobotní plavání, tak se musím vybavit....a jako na potvoru na mě večer skočila rýma či co :angry: tak ji musím zahnat
20. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
petu, já jsem to zkusila s kouskem chleba a bez reakce, takže pak ty těstovinky a v poho :wink:

Marek v noci buď jí nebo ne... když nemá hlad, tak vydrží do rána, ale když chce mlíko, tak ho čajem tak akorát nas*ru :grinning: :wink:
20. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
v jednu jedu k holičce, tak budu krásná... možná... když to nezprasí :grinning:
20. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Ahoj holky,
co je tady nového, já nějak nestíhám, doma budujeme, už aby to bylo.

Dneska se mi nějak daří, prodala jsem tady na bazárku věci za 1000,- a zrovna objednala to chicco odstrkovadlo pro ježíška:wink:

Mám novinku, včera byl Tomášek furt protivnej, ukňouranej, dneska koukám, a ona nám přes noc vylezl zub, 3 tí v pořadí, ale vůbec ne nahoře, ale dvojka dole :grinning: vypadá teď fakt zajímavě :grinning: :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 12:00  • Odpověz
Zdravím broskvi, dlouho jsi tu nebyla, teda já mám co povídat, vždycky jen na skok, prostě není čas, už jsem jak ti důchodci, taky nemají věčně na nic čas :grinning: :grinning:

Já mám koupený ovesný vločky, ale ještě jsem je nedávala. Jinak já vařím květák, brokolice, kedluben, mrkev, pór, brambor, maso - kuře, králík, ryba - pangas. Těstoviny jsem ještě nezkoušela, jednou rýži ale to teda smrdělo, mno brambor mu jel víc:slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
enza: to ani né, ale v pondělí jsem si akčně koupila barvu, tak jsem ji naplácala :slight_smile: A hvězdnější určitě nebudu, neb je úplně stejná, jako ta minulá. On je to vlatně dost stejný odstín, jako mám přírodní (vlatní mám teda ještě o něco tmavší). Ale já si kupuju jen ty barvy bez amoniaku a přijde mi, že ty vlasy vždycky ozdraví, takže se barvím spíš jen tak pro dodání lesku :slight_smile:
Chytla mě nějaká s.ačka - doufám, že je to jen z nějakýho jídla a ne viróza :unamused: Ale to bude dobrý, takový střevní záchvaty občas mívám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

kett: gratulace :dizzy_face: Ty už dáváš malému rybu?
20. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
ahoj, tak my chtěli jet k doktorovi, ale prej má plnou čekárnu, tak jsme to oželeli a jeli jen na nákup..
obědy si myslím střídáme docela slušně, přidala jsem i těstoviny, ty mu jedou i samotné. ale fakt sní hrozně málo. občas uvařím - mrkev, špenát, brokolice, květák, bujon, přidám brambory, rýži, těstoviny.
noci se nám taky zhoršily, zas se budí co 3 hodiny a musím dát najíst, aby se zklidnil. nevím, jestli to jsou zuby :rolling_eyes: ale dnes jsem spala vedle v pokoji, bo manža chrápal nebo spal nahlas :grinning: a spí se mi tam super, tak jsem docela vyspaná i s těma pauzama.
20. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
saru, vy máte s enzou nějaký sraz?
rybu určitě nebudem dávat aspon do roka. dáváme krůtí, kuř. a hov.
20. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
mám novinkúúúúú, Marčo si sám sedl! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já mám takovou radost...
20. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
luci: taky zatím rybu nedávám, ale ještě nevím, kdy začnu :wink:

pebi: gratulace, je to šikula :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
pet: jo jo ...to jsme měli do nemoci ...dokonce úplně bez vstávání....a pak nám to režim zhatilo ...a tedjedem nanovo ...ale už jsme skorou cíle

lepek taky dávám, měli jsme už ipohanku, jáhly ..nudle zatím nee

enz: červenou řepu tu mám koupenou a furt se odhodlávám ....taky mi přijde hnusná ...ale říkám si,že by neměl být limitovaný tím,že mi nejede

jinak co do pestrosti nemám problém ...střídáme kuře, králíka, krůtu ....ze skleniček telesí a jehněčí ....zeleniknu má taky úpestrou - brokolici, špenát, květák, cuketu,patizon, mrkev ....k tomu brambory, rýše, pohanka, jáhly ...a to vše v různých kombinacích ....no já teda moc pestřeji nejím :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
tak ym jsme po o, Karolí zdlábla celou skleničku 190g těstovinek se zeleninkou a šunkou, mě to nechutnalo ale jí jo, poslední dobou sní vše co jí dám :slight_smile:
rybu taky určitě tak do roka nedám, kvůli alergii, ale když to mrněti nic nedělá, tak asi proč ne
pebi: jůů, Mareček je šikulka nejšikovnější :dizzy_face:
kett: gratulace k zoubečku :dizzy_face:
enz: to máte fajn s tím plaváním, to vám přeju, je to bezva :slight_smile:
pomalu zkusím té naší princezně vařit doma, tak schválně jestli to bude jíst :sweat_smile:
A jak jsem chtěla zůstat v hlubokém, tak to asi neklapne, slečna jak už umí sedět tak nechce jinak :grinning: a máte jí vidět jak se u toho důležitě tváří, že jako já jedu a mám bááájo rozhled, to čučíte, co :grinning:
No a teď jsem ji uspala na balkoně, byla už úplně off, jak spala dopo jen tu chviličku.
A ještě poslední věc: máme už komplet hotové dveře, tak hůůůrááá. Je to krásný :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
maus: samé + zprávy :slight_smile:
20. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
saru: jj pangase a prý se můžou dávat krabí tyčky když odkrojíš to červený, říkal mi to dětskej dr.
my se teda v noci bez jídla neobejdeme, protože kdyby neměla hlad, tak nevypije 180ml mlíka, nebo myslíte že jo? když jí dám čaj tak třeba usne, ale jen na pár minutek a na to fakt nemám, abych k ní lítala co 3 minuty dvat čaj, když by to stejně nedopadlo...
to je stejně na budku, každej doktor radí jinak, se vším, pak babo raď :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
ad červená řepa - zatím jsem nekoupila, taky ji nejím, ale časem se asi odhodlám :slight_smile:

enz: to je fajn s tím plaváním, určitě to bude žůžo :wink: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
mau: jj......myslím, že je to hlad...taky mě nebavilo několikrát v noci vstávat, takhle to je o 100% lepší

hup: taky mu dávám všechno, ikdyž sama z toho jím tak 1/3, ale když se to vezme, kdyby jsme jedly podle nich, to bysme byly zravé a štíhlé :wink:

tak já jedu, zajdu i do deichmana, potřebuju kozačky...chci nějaký pěkný kožený, tak se asi kartička bude mít, páč jí odlehčím :grinning:
20. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
ahoj holky, tak než vás dočtu, hlásím se z 8m prohlídky
naše váha 8900g, délka 74 cm. Jsem říkala, že těch posledně naměřených 73 je blbost, vyrostla až v poslední době, poznám to na věcech.
dostala druhý synflorix. rýma prý přejde, má jí 5.den, tak už by prý začít kašlat neměla a naopak by rýma měla odeznít. byli jsme pochválení, jak krásně žvatlá a jak skoroleze :slight_smile:
taky jsem se ptala na tu prasečí chřipku...nelze se tomu ubránit, pro jistotu dodržovat známá pravidla-nechodit do přeplněných supermaketů, restaurací, nejezdit MHD apod. . no a prý dávat pozor i na sebe, protože dospělej se pohybuje mezi více rizikovýma lidma, než dítě...
emi se naobědvala a ted chrupe..normálně spí před oběděm, ale ted to má kvůli mudr. posunutý...snad se srovná

včera jsme byli po dlouhé době s martinem v klubu, na koncertně naší oblíbené kapely..fakt super. hlídala babička a vše bylo bez problémů

ještě včera jsem postřehla, že karolí má zoubek..tak gratulujeme moc. to je fakt divný, emi měla první zoubek v půlce července:slight_smile: každý mimčo je individuální.

tak, dneska jsem byla v řeznictví, mmch máme skvělého řezníka, vzdycky má nějaký speciality. dnesk ajsem tam koupila srnčí ragů...jdu najít nějakej reept a pustím se do toho, nikdy jsem to ještě nevařila...
20. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
kaci: gratulace :dizzy_face: Emi už je teda pořádnej kus ženské, hned za Karolí, co? :wink: Je fajn, že jste si včera vyrazili a užili si to :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz
kači: teda já se mezi víc rizikovýma lidma nepohybuju, jelikož všude, kde se pohybuju já je i ondra :grinning: ...výjimkou je jen powerjoga

jinak toho řezníka závidím ...tady je prd ....ale alespoň tu je kousek biofarma na drůbež
a gratulujeme k pochavle:wink:
20. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.