• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Už je má zatrhlý... Měl je ráno a už u toho oběda jsem mu řekla, že křupky nebudou.. Normálně je dostává až po jídle, tak s nima má útrum, chlapec :slight_smile:
20. lis 2009 v 16:57  • Odpověz
mau: jj..mamka zrovna vyrážela z olmiku a říkala, ž tam mát mlíko :slight_smile:

saru: no já jak já ....já chodit umím, že jo :grinning:

nik:taky bych neplašila, pokud s tím nejsou spojené žádné další obtíže ...jo a pokud jí ty křupky, možná bych je vysadila - prostě se třeba jen nacpe křupek a na jídlo pak nemá hlad (prostě mlsá)
20. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
jéé .tak vy jste to už pořešily ...no tak nic :slight_smile:
20. lis 2009 v 17:10  • Odpověz
byl v parku chlapeček, tak 4-5 let, jezdil tam na kole a babička ho chtěla vzít domů, on že né a byl protivka, jakože vlastně nechtěl nic, tak ona ho tam normálně nechala...chvilku hulákal a plakal, pak si sednul na lavičku a fňukal mamí a babí a bojím, bobek malej. Seděl tam dost dlouho, tak by mě zajímalo jak dlouho ho tam jako nechala :rolling_eyes: :angry:
20. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
tý jo ..to je drsné ..ale na druhou stranu ....
asi záleží kde byla ...pokud mu to ale vysvětlila, varovala ho a pak ho odněkud z povzdálí pozorovala, příjde mi to jako celkem zajímavé řešení, aby si dítě v hlavě srovnalo přirozené důsledky
tak to udělá opravdu jen jednou ...sám se rozhodnul a sám nesl důsledek ..tohle už v pěti letech umí pochopit
ty děti, co je v kleku za ruku matky vláčejí z pískoviště a řvou oba dva - to dělají furt dokola - nervy v kýblu, divadlo pro všechny okolo, výchovný efekt nula
20. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Dali jsme si se Štěpínem koupel a už usíná :dizzy_face:
20. lis 2009 v 18:16  • Odpověz
Tak Fífa vycucnul po 3 hodinách z prsu 70ml.. To je toho :slight_smile: Po koupání zkusíme UM...

Už jsme vybrali finální verzi autosedačky http://www.babymania.cz/romer-safefix-plus-micky
Ta Denim byla kolekce 2009 Bellybutton, teď dělají 2010 Bellybutton ,ale ta neni taky hezká...

Fífa tu teď cvičil nácviky na lezení. Péroval na kolínkách, ale zatim mu to ujíždí :slight_smile: A stavěl se na břiše na nohy, tak dělal komín :sunglasses:

Jdem koupat :slight_smile:
20. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
niki: šikula Fífa :dizzy_face:
20. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
hup: šla pryč, fakt. nejdřív stála kus vedle (to někdy funguje a děcko jde) ale pak odešla. sice jenom do paneláku kus vedle, ale v té mlze ho nemohla vidět. ono by se to asi nemělo tak přehánět...
Karolí už taky spí, ale nemohla zabrat, tak snad bude noc přijatelná.
niki: pěknou jste vybrali :slight_smile: a Filda je šikovnej kluk :wink:
20. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Hm, tak UM prd... Hodil mi na to bobek... :sweat_smile:
20. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
notak pokud ho tam nechala fakt úplně saotného tak to je blbý ...se si říkala,jestli třeba nezalezla za první křoví a trošku ho nenechla pobýt s vlastní paličtostí

nik: takže další adept :slight_smile:
20. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
hup: to právě né, jsem tam schválně ještě čekala co se bude dít a moc mě mrzí že jsem to nedokoukala do konce.
niki: tak asi nemá hlad :wink:
20. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Holky, máte mě na svědomí, jestli tu budu sama tak tu čokošku sním celou :sweat_smile:
20. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
kuk
20. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
pebi, jů, zachránila jsi mou štíhlou linii :grinning: :grinning:
20. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
to je super, aktuální foto a přitom vůbec nejde poznat, jak vypadám :grinning: ...tak to má být
20. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
jakože co? že se na mě podíváš a přejde tě chuť? :grinning:
20. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
pebi: už chybí akorát manža :slight_smile: ale je to pěkný :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
pebi: ne, jsem psala že když mě tu necháte samu tak tu čokošku sním celou. Teď když tu jsi tak ti kousek nechám :grinning:
20. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
20. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
no jo, čím víc dětí, tím menší hlavy...na fotce :grinning:
jů, no hvězdááá :dizzy_face: máš to krásný, takový rošťácký, to mám ráda :wink:
jsme dneska měli dobroučkou večeři....losos ala hup :slight_smile: nechala jsem se inspirovat tou fotkou...neva??? jaké si měla koření? jsem dala provensálské.....mňamka
20. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
byl to fofr, to stříhání, včera mi přišla sms od holičky, že mám přijít dnes o půl druhé, tak jsem přišla. jenže to psala její dcera a spletla to, takže holička myslela, že přijdu už v jednu a nestíhala, tak jsem jí ukázala obrázek, ona řekla jo, udělala šmyk šmyk a bylo :grinning:
20. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
pebi: pěkný...kadeřnici se zadařilo :wink:
20. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
mňam, taky bych si dala lososa :slight_smile:
20. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
díky :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
nik..v tom shopu, cos dávala odkaz maj tu sedačku dost levnou. budeš obejdnávat přes internet nebo kupovat v kamenném
jinak u nás se chrupe. dneska vydržela blbnout do osmi...ale jako fakt blbnout. dorážela na mě, smích, lezení všudemožně...ani jsem nečekala,že tak rychle vytuhne.ale spí...
20. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
maus, tak už tu nejsi sama /nebo nejsi? :grinning: ...jdu se věnovat miláčkovi, papa, možná ještě nakouknu :wink:
20. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
pebi: mooooooc Ti to sluší :dizzy_face: Taky se časem chystám nakrátko, chce to změnu :wink:
20. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.