• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
nik tak to já to měla podobný, ve 24 hotová VŠ (mezitím jsem byla ještě rok na jazykovce tak to mě "zdrželo"). pak hned do práce. akorát když jsem se vyšplhala nahoru a něco dokázala, tak se mi to semlelo v soukromí, následovoval rozchod a já se přestěhovala do prahy. začala jsem v podstatě od nuly v 26 nebo 27, takže mi zase ty 2 roky trvalo, než jsem si něco vybudovava, koupili jsme byt s novým partnerem atd. a nastala , když to řeknu ošklivě "vhodná" chvíle na mimčo. naštěstí se povedlo hned druhý měsíc po vysazení HA..... :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:35  • Odpověz
hup: no treba bude fakt dalsi :wink: Protoze mne uz druha dorazila a to jsem ji dostala pozdeji nez ty :slight_smile: Ale je pravda, ze tuplem kdyz kojis, muze to bejt ruzny.
12. čer 2009 ve 13:40  • Odpověz
kaci: nemusím mít všechno :grinning:

nik: notak 2 do 30 jsme fakt nedala ....s bídou jsme stihla jedno ještě jako 30iletá :grinning:
kaci: tak tak ....jako představa, že bych měla dítě třeba v 23,24 ... nohlavně ským bych je měla ....šmánkote ...(tím ale neříkám, že to je špatně ....jen v mém případě bylo lepší si počkat)
mag: tak jsem si to taky namyslela ...dokonce mi to tak i vycházelo, že 23 mám třicet a 30 jsme mělatermín ...no tak jsem místo supr dárku k naozkám měla potra k vánocům ... :confounded:

nik: byla jsem rychlejší ..státnicovala jsem 25 a nástup trvního :grinning: ...když nad tím přemýšlím, další zásadní 25 :grinning:
12. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz
saru: nestraš ...hlavně kdyby dneska chytli oba takovou náladu, co má ondří dneska ...
no alespoN v šátku je v pohodě :sweat_smile:
nevím, jak bych to bez šátku dala :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz
no mně se už taky mrcha dostavila a v takové míře jsem to při anti ještě neměla...uf

manducu jsem vyřešila objednáním na zkoušku za 200/10dní

my kadíme taky jen jednou denně ráno...to už musí být hodně nacpaný, když to vezme i odpoledne

a další děti?....jsem manžovi řekla jestli ještě chce, tak beze mě :grinning:
12. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz
Hmm, tak to já jsem to stihla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Ale vůbec mi to nevadí. :sunglasses: :sunglasses:

Tak u nás je po dešti, už zase svítí sluníčko, malý sice usnul, ale jdu ho obléknout a valíme ven. Tak se tu zatím mějte krásně hvězdy
12. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz
hup, já si těch 14 dní dala jako podmínku, chtěli, abych nastoupila hned :wink:
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz
Enza: tak to je dobré :grinning: :grinning: :grinning:

Já bych zase chtěla, ale manža mi řekl, že to už je přepych. :frowning2:
12. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz
nik: alespoň nějaké prázdniny co :sweat_smile:
no přiznejme si - jsme holky šikovné (rozuměj hvězdy) :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz
hup, asi tak... :slight_smile:

malej už si pomlaskává, úřad asi nestihnem, zavírají za půl hoďky... :confounded:
12. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz
ahojte,
zdravím po dovče na Valašsku. bylo super, jen Terka si přivezla nějakou rýmu. teď spokojeně spinká.
Manducu vřele doporučuji, je uplně super :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz
kaca...já nemám zkušenosti s šátkem, ale Manducu jsem zvládla :sunglasses: Vůbec to není těžký. Jedinej problém co mám, je sepnutí popruhů za krkem - tu přezku mám v půli zad a tam si teda nedošáhnu, takže ty popruhy budu nosit do kříže
12. čer 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak já promovala 7., nastup do prace 8.... to byl fofr, ale je fakt, ze mezi statnicema a promo bylo asi tak 10 dni volna :grinning:
12. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz
holky, mrknete na tu nasi kocici potvurku. Nejdriv mi najela na uplne jinou stranku, a pak tapkou vypla celej NTB :grinning:

http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vDeleteImageID=2862925&vReferer=
12. čer 2009 ve 14:08  • Odpověz
už jsem byla taky schopná zřídit album, jen ještě dodámběhem víkendu fotky z dovči
http://siralk.rajce.idnes.cz/Terezka
12. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz
hlásím smradlavou plínu....huráááááááááááá, ale ještě tlačí, tak jsem zvědavá, co tam bude za nadělení :wink:
sklen + enz: no já jsme zvědavá na ten náš konečný počet ...naši ex sousedi měli dvě, pak se jim nedopatřením povedlo zapadnout potřetí a ony to byly dvojčata :grinning:

nik: ale práci jsem si odbyla ..teď jen pro zábavu připravím nějaký projektík ...ale ambice ukojeny ...a můžu si užívat ondra a nemám pocit, že mi něco utíká ...
jen nevím, co budu dělat pak :sweat_smile:
já vždycky někde vlezla (třeba i na nějakou nižší pozici zašít se před md nebo při stěhování, abych měla čas ....a já jim do toho začala kecat, že to dělají blbě a měli byto dělat tak a tak ....a během dvou tří měsíců mě povýšili (vždycky jsem měla pocit, že si spíš koleduju o padáka :grinning:) ....jenže pak jsem začala makat 12 hodin denně, což není slučitelné s dětmi ....taková máma je na houby
no jenže bez remcání mi to nepůjde a když bududělat někde, kde to nebude fungovata já budu vědět jak to zlepšit a nic s tím nebudu dělat, budu zpruzená a to pro děti taky není zrovna výhra
tak nevím :sweat_smile:
loui: no já jsem vysoká, tak mi to s tou přezkou ani nepřišlo .... a taky t polohy v joze, co děláme ...umí se do sebe už celkem obstojně zamotat :grinning:

kaci: na promoci jsme nešla ....už jsme dělala ...ale dodneska mě to trošku štve :confounded:

sir: terka je kočka :wink:
12. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz
hup...v návodu na Manducu bylo napsaný, že tu přezku zapnu za krkem a já je mám až někde u lopatek - měřím 165 cm, tak nevím. Když bude nejhůř, může mi tu přezku někdo zapnout, nebo si ji zapnu sama a "oblíknu" manducu přes hlavu :sunglasses:
12. čer 2009 ve 14:16  • Odpověz
sir: ta je krásná a čoveče na některých fotkách je podobná našemu Vojtíškovi :grinning:
12. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz
tak to jsem zvědavá, jak se budu do manducy oblíkat...
jinak holky...tolik jsem si přála plnou plínu, že mi to to moje poslušný dítě splnilo...to jsem ještě neviděla, měla to až ke krku skoro, přemejšlim, jestli nevyhodit do bodýčko, nakonec jsem ho namočila do vanishe, akorát jsem ho tam nalila nějak víc, jak jsem chvátala...
takže jsem emi řekla, že pro příště preferuju klidně 3x denně, ale po menších dávkách :slight_smile:

jinak tady zase lilo...letěla jsem na balkon sebrat světlušku frediho..vyprala jsem jí aby si s ní emi mohla už dneska hrát a prdlajs, zase je mokrá. soused dopadl hůř, měl venku peřiny, dobře mu tak větraj je děsně často, vlastně skoro furt... kdo se na to má koukat...
no a už zas leze slunce, takže fredie pujde zase na balkon a já asi žehlit a přitom konverzovat s emíkem
12. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz
sir: mala je krasnoucka :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz
hup, enzo: děkuji. šak patří mezi hvězdy :grinning: Ondrášek i Vojtíšek jsou taky krasavci, i malá Alička. další miminka procházím postupně :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:33  • Odpověz
tady je už naštěstí p odešti, dopoledne tu byla pořádná smršť
12. čer 2009 ve 14:36  • Odpověz
enz: jak si nenápadně pochválit i vlastní dítě :grinning: :grinning:

loui: no to bude těch skoro 10 cm navíc :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz
hup: to jsem čekala :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz
sir: jé to je krasavice vlasatice :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 14:43  • Odpověz
ty jo už zase leje to je hnus velebnosti :unamused: jsem Vojtíška schovala včas.....už spí od 11:30 růženka
12. čer 2009 ve 14:48  • Odpověz
kaci, Ď :slight_smile: jak jsi spokojená S4?
12. čer 2009 ve 14:50  • Odpověz
sir: moc spokojená, jezdíme cestou necestou, polem nepolem a zatim v poho, nikde nic neupadlo. akorát ted jsem přišla na jednu závadu, o které jsem si myslela, že to závada není. přední kolečko v poloze odaretování mi občas začne šíleně skákat, hlavně na zámkové dlažbě. takže jezdím se zaaretovaným, nedávno jsem byla na prochajdě se známou, která má s4 taky a jí to neskáče. tak jsme objednaní s naším vozidlem do servisu. naštěstí dostaneme náhradní vozidlo, resp. jen podvozek, takže to je v pohodě
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.