• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Kači, koupíme na netu... :slight_smile: Přímo na tej adrese...

U nás se teď usnulo, jsem zvědavá na noc... Koukáme na Sněženky, já ten film miluju :slight_smile:
20. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
NIk: u nás je to trichu s tím jídlem podobné, ale nechá se překecat. Dělá kraviny hlavně večer u mléka.... to prská, plive... musím zpívat, nebo mu povídat, jen aby se zabavil, pak to sní

Saru: krásné fotečky, barvička je super, moc ti to sluší
20. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
mis: šikulka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:03  • Odpověz
Mis: boooomba, je to šikula šikovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
skleni: těším se na fotku účesu, určitě ti to sluší :slight_smile:
mis: jů, to je krásný, jak je Nelinka suveréní :dizzy_face:
Nic, jdu chrupat, než se to naše dítko vzbudí. Dobrou noc hvězdičky :slight_smile:
mis, Nelča je šikulka, je lepší než já, já pod vodou neotevřu oči :grinning: ani za nic :grinning:
skleni: děkuju :dizzy_face:
Tak já mažu také, mějte se krásně

Mau: nevím, jestli sluší, ale já se cítím lépe. Tak pa
20. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
Mis, super fotky! Nelinka vypadá veliká :slight_smile: Pod vodou je jak doma :slight_smile: Úplně v poho, co?

Skleni, my kaši večer zrušili, páč to byl boj.. Až se s tim jídlem uklidní, tak jí zase zavedeme.. Dneska fakt skoro nic nesnědl, ani toho prsa si moc nedal... Čaje jen tak 150 ml.. Jsem zvědavá na zítřek :wink:
20. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
děkujem za chválu fotek, Nelča se potápěla opravdu v pohodě, naprosto bez problémů :wink:

pebi: já pod vodou oči otevřu, ale musím si zacpat nos :grinning:

taky už jdu spát, čekám blbou noc, tak ať něco naspím :wink:
20. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
to já taky, já dělám i stojku pod vodou jen na jedné ruce a s druhou si držím nos :grinning:
20. lis 2009 ve 21:13  • Odpověz
hm, tak já jdu teda taky, když jinak nedáte :rolling_eyes:
dobrou hvězdičky :slight_smile:
20. lis 2009 ve 21:15  • Odpověz
Luci,
Kája je také ještě bez zubů
20. lis 2009 ve 21:47  • Odpověz
udělala jsem album jestli chcete vidět jak rosteme :slight_smile: http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_7.mesice/
20. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
Mis, toje náááádhera!!!!! :dizzy_face:
20. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
já ještě nespííííím...roštěnky po vzájemné spolupráci s martinem jsou v troubě, krtkův dort už od podvečera v lednici:slight_smile: a do toho Kraus v telce :wink:
20. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
čauky, tak jsme z5 z výletu v Praze, pojezdila jsem 5 míst a mám dost! jakože jsem si do Ikei nevzala peněženku, to nic, pojedem tam zas, ale CELOU DOBU JSEM JEZDILA BEZ DOKLADŮ :confounded: a potkala jsem na cestě asi 4 hlídky, tak jsem měla děsné štěstí, že po mně nešli.

Pebi, Mareček je fakt šikovnej, že už sedí. náš se snaží, ale sezení se tomu ještě říkat nedá.
Gratulace Ondráškovi k vstávání, ať má co nejvíce pádů :slight_smile:
NIky, tak naše děti jsou dnes jak přes kopírák, obědu moc nedal a střechu dělá taky, nebo most, podle toho, jak to kdo vidí :grinning:
20. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
Pebi, jsi fakt kočka :slight_smile:
Mis, bomba fotky :sweat_smile: to vypadá, že se nelinka potápěla dlouho!!! jo a koukám, naušničky ještě nemá, nebudete dávat?
20. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
kaci krtka jsem dělala v úterý...ho milujeme...mňam mňam
20. lis 2009 ve 22:13  • Odpověz
enz..já poprvé dnes a asi i naposledy... ještě jsem ho teda nechutnala, zatím tuhne v lednici, ale prostě nemám moc ráda tyhle pytlíkové sladké věci:slight_smile:
pebi..novej účes super...
20. lis 2009 ve 22:40  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
Manža přišel ve4 tak jsme vyklidily pole ať se může dospat. Jinak noc celekm dobrá. Dala jsem jí najíst hned ve 22 a pak spala do3 to byla vzhůru hodinu a taky jedla a pak jsme spaly do 6:30
enz: moc pěkný :dizzy_face: Vojtíšek vypadá fakt jak velkej chlap, jak má tolik vlásků :slight_smile: ale to už jsem psala. A v té kombinézce je k sežrání :dizzy_face:
Vůbec nevím co budem dneska dělat. Potřebujeme uklidit a nakoupit a ještě bychom chtěli jet k našim, ale zase můj taťka je nemocnej a stejně když manža vstane v poledne tak to všechno nestihneme...uvidíme :slight_smile:
21. lis 2009 v 07:44  • Odpověz
enz: a taky máme punčocháčky s Oscarem :dizzy_face: :slight_smile:
21. lis 2009 v 07:49  • Odpověz
Dobré ráno,
my měli noc klasika v 0:30 jídlo a vstával v 7h, ikdyž to na mě zkoušel v 5h, ale dostal čaj a dudu.....nevím jestli chce být zase mimino a jíst po 4h nebo co?....teď ještě chrupe a taťka s ním...já snídám a chystám věci na bazén, v 9:15 jsem zahlásila odjezd, tak jsem zvědavá jak se pánové vzbudí a vypraví......jedeme pak ještě do Kaufu vrátit touster, který vydržel jedno použití a krabici máme na půdě, takže taťka bude ještě muset hledat......

mau : díky :slight_smile: tu kombinézku jsem vyhrála na aukru...původně jsem chtěla jinou, ale tu mi na poslední chvíli někdo vyfouk......ale tahle je hezčí a nová :grinning:

kaci já mám recept i na domácí, ale tam nezískáš takové to banánové aroma.......

heeeezky oni už jsou vzhůru, tak já běžím
21. lis 2009 v 08:47  • Odpověz
dobré ranko

enz: hezké fotečky

mis: ty podvodní jsou super ....zítra je u nás na plavču podvodní focení, ale nejdeme -necháme to až na příště :slight_smile:

jinak noc byla relativně dobrá
včera jsem byla u homeopatky a ta nám dala něco na ty ondrovy noční můrky (kolem té půl jedenácté)
s tím, že se to může v první fázi výrazně zhoršit (klasické homeopatika,že)
no a tak ondří prořval přes dvě hodiny ...ale fakt pekelně řval, jako ještě nikdy (v takové intenzitě p takovou dobu)...od půl deváté do půl jedenácté - to už jsem spala, protože v očekávání pekelné noci jsem se šla o půl desáté nadespat a nechala ho s alanem
ale pak už spinkal - jen ve čtvrt na tři se vzbudil na papání (asi muselmít po tom řevu i žížu) a pak spinkal až do rána
takže čekám ještě pár šílených večerů, ale pak ulidnění
stojí t o za to, aby se těch úzkostí, se kterými se budí, zbavil
21. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
hup: jestli vám to zabere tak jdu do toho taky
Manža už je hore, dítě pro změnu spí, tak jdu zapnout troubu a uklidit koupelnu...
21. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
maus:ono to nemusí sedět každému prckovi ....ale zdá se, že u nás to vyhmátla ...každopádněu těch homeopatik je jediné riziko, že to není ten pravý lék a nepomůže, ale ani neuškodí
no ale nebudu předbíhat
ještě jsme řešily ty ondrovy chraptivé náchlady ...už je to druhá, co krouží kolem průdušek a s tím, že alan je alergik a astmatik to fakt nemůžu podcenit, takže to chci chytnout dřív, než bude z toho nějaká neplecha

jo a největší sranda je, že když jsme si tak povídaly, asi zapřčinila ondrovo lezení :grinning:
říkala totiž, že ho mám k tomu lezení motivovat, že je to důležité pro propojení hemisfér a že to je prvence všech těch dis-lexií, kalkulií atd.
takže ondra asi konečně slyšel pádný arguent, proč ba seměl pohybovat lezmo a pár hodin na to lezení zahájil
prostě nechtěl se ztrapňovat jako nějaké minimo, ale když to má praktický důvpd, tak to vzal na milost :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Dobré ráno :wink: Noc opět celkem fajn - čla jsem spát ve 23 hodin, Štěpík se vzbudil, a tak děsně se tlemil, že jsem překecala manžu, ať si ho na chvilku vezmeme k nám do postele, i když to běžně neděláme :slight_smile: Byl prostě absolutně k sežrání, plazil se po nás, každou chvilku se přitulil, hladil mě po tváři a žvatlal si - byl to pocit absolutní lásky :dizzy_face: :dizzy_face: Za 20 minut jsme ho dali k sobě do postýlky a hned usnul :slight_smile:

hup: tak snad Ondráškovi pomůžou - musí se tam u vás v ten čas asi něco dít a takto to Ondří snad zpracuje a bude dobře :wink:

enz: Vojta je prostě božííííí :dizzy_face: Frajer každým coulem :wink: Co je to tam s ním za miminko?
21. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás noc kupodivu, i přes Nelino lehké nachlazení, byla dobrá, párkrát se sanozřejmě vzbudila kašlem, ale vstávaly jsme v 8 :wink: :wink:

dnes ráno jsem jí i poprvé odsávala nosík, nelíbilo se jí to,ale zvládla to :slight_smile:

luci: jak jsem už psala,naušničky dávat nebudeme,rodinná tradice :dizzy_face: , bez dokladů jsem jela včera taky :grinning:

enza: Vojtí je nádhernej kluk, takový rošťácký a andělský výraz dohromady :wink:

hup: šikovnej Ondří, hlavně,že mu to někdo vysvětlil :grinning:
21. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Mis, aha, no jestli se ještě zeptám, tak mě omluv :slight_smile: a jakto, že bez dokladů? taky jsi je měla v jiné tašce? honem si pro ně jdu, ať se to v pondělí neopakuje :wink:
21. lis 2009 v 10:12  • Odpověz
saru: ona je otázka, jestli se v tu dobu nezačal zastavovat porod - docela to tak vychází

jinak tyhle chvilky miluju ..kdy se přitulí ...sice občas je vyložně hrubiánský - plácne mě do obličeje a nehledí ..ale on tak otlapkává i hračky ...někdy to udělá jeně a někdy to nevychatá :grinning:...

mis: on asi bude trošku po tatínkovi :grinning:

enz: šupni sem toho krtka...pls
21. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.