• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci: jsme vytahovala nějaké věci z tašky a nějak omylemjsem vytáhla i doklady, ale zjistila jsem to až po návratu, tak jsem byla v klidu :wink:

hup: teda, to je jak mezi nebem a zemí :astonished:

s krtkovým dortem jste mi udělaly chutě, co vše je do něj potřeba, že bych zaúkolovala Martina, aby zajel do obchodu, jak se bude vracet z brigády
21. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
mis: nooo ..trošku jo ....ale smysl to dává ..nikdy nepláče po jedenácté ....a kolem té cca půl jedenácté má desetiminutovku, která začíná pláče ze spaní se zavřenýma očima a bez možností ho vzbudit a dostat zpátky
no a po těch homeopatikách se to jen znásobilo i ten ryk se zavřenýma očima trval šíleně dlouho a pak už brečel s otevřenýma, ale furt hrozně usedavě ...
tak snad to bude mít ten účinek, že se můrky nadobro zbaví
říkám si, že zkusit se má vše, co mu ůže pomoct

manža samo skepticky poznamenal, že to je beztak jen shoda okolností ...neb se to nedá hodit do excelovské tabulky a spočítat :slight_smile: ....ale na tišení se podílel, tak alespoň tak
nepotřebujujeho souhlas, abych pomohla ondrovi, když si yslím, že u pomoct můžu :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:44  • Odpověz
hup: přesně jak píšeš, je to lepší než sedět a nedělat nic :slight_smile:
21. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
Hup, tak to je fakt zvláštní, že plakal se zavřenýma očima.. v tom fakt něco bude :unamused: jako špatná vzpomínka nebo tak.

Mis, tak tos měla dobré, já to zjistila až v Praze, no riskla jsem to :grinning: prostě jsem si nepřipouštěla, že by mě zastavili a hlavně jsem neporušovala předpisy :sweat_smile: ale bobky jsem trochu měla. musím si dávat majzla. na to, že jezdím 5 měsíců, tak mě ještě nezastavili.
21. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
taky jsem jela bez papírů a brali mě, ale ukecala jsem to :slight_smile:
Karolí taky brečí ze spaní, ale spíš bych to přisuzovala zubům než můrám, ale ono těžko říct :unamused:
21. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
luci: já myslím, že to není až tak zvláštní ....děti často pláčou se zavřenýma očkama

maus: záleží jak to je pravidelné ...ale u nás to má fakt železnou pravidelnost a trvá to bez ohledu na zubky, nemoc či cokoli jiného ..někdy to je jen lrátký pláč v postýlce, který přejde i beze mě, někdy až s mou náručí ....ale je furt
21. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
tátu máme na turnaji v pincu
a my s ondou za chvíli jdeme kuknout kámošce na svatbu a pak asi s lidma z bývalé práce (neb tam budou taky) na obídek
21. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Holky, koupila jsem Štěpulovi v Tescu froté overal s pejsky na ťapkách, velikost 9-12 měsíců. Ale jaksi jsem to netipla, neb nám je krátký :angry: Jsem fakt zvědavá, kolik bude na prohlídce měřit :sweat_smile:
Kdybyste některá s menšími prcky (kolem těch 70, 72 cm) měla zájem, tak písněte :wink:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=440466&vReferer=%2Fbazar%2Fmyentries.php
21. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
luci: já jezdím 6 let téměř denně a brali mě jen jednou, když jsem po plese vyjížděla z parkoviště, policajta jsem se s nadšením ptala jestli budu foukat do balonku a on když viděl mé nadšení, tak říká: NEE :grinning: , tenkrát mě naštval, chtěla jsem si fouknout :angry: , ale jinak na silnici mě nikdy nezastavili, což jsem ráda, vždycky přemýšlím, kde bych jako zastavila, když by na mě mávli :grinning: , mám pocit, že vždy stojí někde, kde je málo místa :sweat_smile:

my máme Martina na brigádě, jako člen lyžařského klubu musí odpracovat nějaké hodiny a pak má zadarmo vleky, Nelču jsem dala spát, už spí skoro půl hodiny a já půjdu vařit, abych neumřela hlady

Nela ze spaní taky většinou pláče se zavřenýma očima, většinou zabere dudlík, nějak automaticky otevře pusinku, když jí ho přiložím ke rtům a to ji, dá se říct, okamžitě uklidní
21. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
saru: a nevyměnili by vám ho za větší?
21. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
mis: jak píšeš že Neli automaticky otevírá pusinku, to Karolí je taky jak automat. Večer po koupání zhasnu, naberu dítě a v náručí na křesle jí dávám z flašky kaši. No a jak sednu a aplikuju jí plínečku pod bradičku tak už má papulu dokořán a pak když dojí a položím ji do postýlky tak taky otevře pusu - čeká na dudlík, když jí ho dám tak se otočí na bok a spí :grinning:
21. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
já myslím, že by ho vyměnili, mě teda v Tescu vždy vyšli vstříc co do výměny :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
No jo, jenže než já se dostanu zas do Tesca, to ho radši prodám tady - určitě se zadaří :slight_smile:
21. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Teď jsem si uvědomila, že tam vlastně ani větší velikost neměli :slight_smile:
21. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
Ahojík,
my noc normál, jak jsme šli spát, tak se zas vzbudil a nedal jinak, než udělat mlíko, bylo to ve 23hod., už jsem neměla sílu na to ho jinak pořád chovat...po tom usnul, ve 3.40 se vzbudil podruhé na mlíko a pak zas nechtěl spát, tak jsem ho nehcala u nás, dneska mě nějak extra bolí páteř :frowning2: nejraději bych se někde vybulila a ležela v koutku....
U oběda jsem zjistila, že už mixovat vážně nebudu...Prcek spapal svojí misku oběda a tři kukuř.křupky a pak když jsem jedla, spustil jekot, tak jsem si ho vzala na klín a tak nábožně se mi díval na každé sousto přenášené do pusy, že jsem mu zkusila dát kousek bramborku, abych mu ukázala, že to by vážně nejedl...ale né, on si dal a i několikrát za sebou...Pažravka :grinning: Tohle jsem udělala poprvé, ale už nebudu...pže zaprvé to bylo trochu slané, že a pak taky vím, jak moje nej. kámoška když jí, tak její malý chce ochutnat všecko co ona, pak nehcce svoje...to teda neee, můj talíř-tvůj talíř a tečka!!!

Mis- malá je pod vodou úžasná!!!

Holky, kdo kupujete plíny z Tesca, za kolik je tam mají?
21. lis 2009 ve 13:26  • Odpověz
Ahojky, mám prosbuuuu :wink: Udělali jsem pár vánočních fotek Štěpína alá soba s manžou a potřebuju vybrat 2-3 nejlepší. Poradíte? Aby byli alespoň na jedné oba :wink: Díky :dizzy_face:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Santa_Stepino/#14.jpg
21. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
tak máme za sebou plavání.....líbilo se...Vojtí to pojal po svém flegmaticky, s ledovým klidem a soustředěním si to užíval, takže na fotkách jeho výraz znamená asi toto "no a co tak plavu, kvůli tomu se ti nebudu tlemit do foťáku" :grinning:
http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_7.mesice/#PICT6208.JPG a další

hup: recept mám odtud http://www.toprecepty.cz/recept/8360-domaci-krtkuv-dort/

saru na fotce je s Vojtíškem naše nová kamarádka Hanička (6t)
21. lis 2009 ve 14:21  • Odpověz
saru hezký jsou všechny....hlasuju 15,16,18,19
21. lis 2009 ve 14:25  • Odpověz
enza: krásné :dizzy_face: Vojtík to opravdu pojal s ledovým klidem :grinning:
21. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz
enza: díky :wink:
21. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz
saru: díky :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz
ad pláč ze spaní....máme taky...buď takové vzlyky, které po chvíli ustanou a spí se dál nebo se z toho vzbudí a bečí, ale zabere dudu...a pak je pláč z děsu, není to často, ale najednou začne tak řvát, jako byse mu něco stalo a to musím i pochovat, aby se uklidnil........
21. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
Takhle teď Štěpíno baštil jablíčko - ohlodal skoro půlku :dizzy_face:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=3555601&vReferer=
21. lis 2009 ve 14:58  • Odpověz
ahoj holky,
teda hup...ty noční můry, to je až strašidelný i pro dospělýho. u nás na pláče zabere dudlík. a pláče většinou jen když je třeba naražená na mantinelu, otočená na bříško, s prostrčenou nožičkou...nebo tak.

dopoledne jsme byli na trhu, nakoupili spoustu krásný český zeleniny a ovoce a navařila jsema další příkrmy, mám 9 porcí do mrazáku a jednu čerstvou na zítra.jen jak to ted už nemixuju uplně dohladka, tal jsem neodhadla kolik mi to pojme vody, nechala jsem jí tam moc a je to trošku řidší (něco mezi hustou polévkou a řídkým zeleninovým příkrmem)...snad to nebude emuli vadit

saru: štěpula je šikula, takhle krásně kouše jablíčko?emi ho taky jí, ale nastrouhané...
21. lis 2009 v 15:35  • Odpověz
saru: mě se nejvíc líbí 16,18,19
toho jablka snědl fakt takovej kus? :sweat_smile:
bram: jasně, musíme na ně tvrdě :grinning: taky jsem dělala mlíko už ve 22:30
enz: bezva fotečky :dizzy_face: , hezky jste si to užili, že? :slight_smile:
My jsme byli na nákupu, zase 3tis. víte kde, já to nechápu :sweat_smile:
21. lis 2009 v 15:41  • Odpověz
mau: jasně, že ne :grinning: Manža mu ho ohlodával, ale tak necelou půlku ožužlal - smozřejmě bez šlupky :wink: Měl to neplánovaně k sváči :slight_smile: A dík za tipy :dizzy_face:

kaci: taky už nemixuju vlastně vůbec - buď strouhám, nebo mačkám vidličkou :wink:
21. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
saru, jaké máš hesla na rajceti

enzi- fotečky krásné :wink:
21. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
já jsem dopoledne uvařila jablíčko s borůvkama a už máme fialové ¨kAKÁNKY :grinning:
ODPOLEDNE JSEM PROZMĚNU DO JOGURTU ZAMÍCHALA NASTROUHANÉ JABKO a ksistoun néné :sweat_smile:
21. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
Ty jo, Štěpíno je dnes nějakej prudérní - nic ho nebaví, pořád je ospalej, ale usíná jen třeba na 15 minut - teda taky jsem jak přejetá, to zas budou asi nějaký erupce :sweat_smile: :wink:

baru: Ty máš doma průtokovýho Adámka? :slight_smile:
21. lis 2009 v 16:36  • Odpověz
Saru, dík :wink:
mě se moc líbí 1,7,14 :wink:
21. lis 2009 v 16:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.