• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
baru, díky za tipy :dizzy_face: Ty se mnou a s červenou čepkou už máme vybraný, mně šlo o ty dnešní s manžou :wink:
21. lis 2009 v 16:50  • Odpověz
tak naše rudý dítě už spí, byla hrozně unavená protože toho moc nenaspala a ještě ke všemu to bylo na etapy. A asi má i bolení, nemůže se vykadit. Sice bobek v každé plínce, ale pořádně nic a pořád tlačí :frowning2:
21. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoooooojky kočky

Saru a Enz super fotečky, Vojtí mi přijde fakt jako roční..... tváří se stále tak dospělácky, pěknééé

Saru: fotečky alá sob jsou super, moc jim to klukům sluší
21. lis 2009 v 18:46  • Odpověz
Dala jsem do alba ty fotečky, dnes se to taťkovi trochu povedlo. Hup: snad ten úsměv bude lepší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Mau: a zkoušela jsi tu aktivii??? Vojtovi to hodně pomohlo. :wink:
21. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
skleni: kóóóča :dizzy_face:
my ještě jogurt nedáváme, víš. Ale vidím jistou souvislost s čajem. Když má pytlíkovej tak je to OK, ale když má ten hipp jablko/meduňka tak problém. Je to možný? Možná se mi to jen zdá...
21. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
NOoo, tak to nevím. Meduňka má být uklidňující, nezdá se mi, že by způsobovala bolest bříška.

děkuji :sweat_smile:
21. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
skleni: teda Tobě to sekne :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A klukům samozřejmě taky :wink:

mau: taky se mi to s tím čajem moc nezdá :wink: Švestkovou šťávu jsi nezkoušela?
21. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
saru: jsem minule když byla zacpaná dala švestkovou přesnídávku a žádný valný výsledek. Asi je to s tím čajem nějaká blbá náhoda....
21. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
díky za pochvaly děvčátka :dizzy_face:

téééda skleni ty jsi kočka....sluší vám to všem :wink:
21. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
Děkujemeeeee

Mau: a co kdybys jíí ten jogurt zítra zkusila???
21. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
Holky mám dilema, mám si jít dnes sednout s kámoškama, ale moc se mi nechce, jednak máme práci.... a nevím, no :pensive: :pensive: :pensive:
21. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Mau- anebo švestkovo jablečnou Frutapuru? Ta našeho malého tak prohnala, že ani mamka nestíhala, měl hovínka až na uchu :sweat_smile:

U nás dnes asi jedou zuby ve velkém, od 17do 18 bolestivý řev vkuse, i po čípku, co plínka, to hovínka, ale ne přímo průjem...tak nevím!!! Už spíme...Akorát nevím, na jak dlouho, mému tatíkovi TAK řve tv, že asi vyletím brzo!!! Je hluchý jak dělostřelecký kůň a jak malý tady na dece tak protivnoučce mrčel, tak akorát tu tv dával víc nahlas, jako že neslyší :rolling_eyes: já jsem z toho normálně nervozní, ne že by malý byl tak zvyklý spinkat v tichu, ale JÁ HO NESLYŠÍM...a vůbec jako, samotná si příjdu jak na Václaváku...no, nic, musíme to vydržet... :pensive:

Skleni, hezké fotečky, ty vlasy ti moc sluší :slight_smile:
21. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Dnes js em natočila Vojtíka, je to sice rychlovka, ale alespoň něco

http://www.youtube.com/watch?v=nZoO7FN_OPc
21. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
Baru: můj táta je to samé, bydlí s námi, ale v přízemí, a máme koupelnu nad jeho ložnicí a je to mazec. NOrmálně slyším, na co se dívá
21. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
skleni, já už chodím dlouho, možná jsem za krkavčí matku, ale moje přirozená povaha je trochu cholerická a tím, že se trochu "vyvětrám" akorát dobiju baterky a jsem klidnější...ono, jsme pořád skoro sami a tak mi stačí si podřistat a dát něco na uklidnění a fakt vyčistím hlavu od pos...plínek a řevu a nošení.... a tys to tedka taky neměla jednoduché s prckama, tak já bych šla, práce počká, nemá nožičky a neuteče :wink: :wink: :wink:
21. lis 2009 v 19:20  • Odpověz
uvidím co zítra, kdyžtak zkusím všechno :unamused:
bram: můj tata je taky hluchej jak poleno a taky zesiluje a zesiluje a následně usne :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 19:21  • Odpověz
skleni: to video nefunguje :sweat_smile:
já jsem nikde nebyla a asi ani nepůjdu, manža věčně není doma, nemá mi kdo pohlídat a asi bych si to ani neužila, nevím. A stejně bych pak ráno musela k malé vstávat, byla bych utahaná, takže v závěru mi to za to asi nestojí
21. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
čauky

saru: 14,18...ale v principu to je fuk, neb jsou hezké všechny :slight_smile:

sklen: no vidíš, jaká jsi čupr mamča s úsměvem :wink:
a šupej na slezinu ..určo si odpočineš a budeš ráda, že jsi nakonec šla ....občast to chce vyčistit hlavu ..kdy jsi byla naposled?

mau: ten čajík je ten granulovaný? možná jí to nesedí ...my granulky nedáváme vůbec
ale zkusila bych ty švestky, jak píšou holky

my měli fajn den ....byli jsme na svatbě a pak s holkama z práce sednout ....pohoda
teď už ondří spinká ....ale s další dávkou homeopatik ...tož jsem zvědavá, coto udělá
21. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Baru: asi jo, něco na tom je. Proč krkavčí matka??? neblázni :wink: :wink: :wink:

Mau: hihi, to se nakazil od toho našeho ne?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
hup: jj, ten granulovaný, jsem ho zkusila koupit a asi jí ho dávat nebudu. Jsem chtěla občas pro zpestření, ať to nemá pořád bylinky...
21. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
au: já koupila dětský bio roibos ..je to od 6 měsíců ..na obměnu
21. lis 2009 v 19:34  • Odpověz
maus: Nelča začala trpět "zácpou", když jsem jí začala dávat skleničky, 1 týden v kuse jsem dávala jen je, tak jsem je zrušila, začala dávat domácí, ale nic se nezměnilo, zkoušela jsem všechno, šťávičky, švestkové přesnídávky, dýni,.... nic nefungovalo.... byly jsem u dr. a ta mi řekla, ať přestanu dávat železo (dáváme od srpna, ale nikdy žádné problémy), tak jsem ty kapky zrušila a kaká moooc pěkně :grinning: ..... ale určo bych zrušila vařenou mrkev a všechno, co je z rýže, aspoň dočasně.....

saru: fotky krásný, 14,16,18

sklen: jen holka jdi ven, já bych šla hned, ale nemám s kým, kámošky mám 35km daleko :frowning2:
21. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
hup: kdy dáváš Ondřímu čaj? mě ho Nela pít nechce, asi nemá žízeň, pořád hodně kojím....
21. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
Teda Skleni ty si čupr mamina,moc ti to sluší :grinning:
Mau taky jsme měly problém se zácpou,ale dala sem švestkovou šťávu,přesnídávku a nystrouhala hrušku a šlo to jak po másle :grinning: .
Jo Skleni jen padej na slezinu,já byla včera a pěkně sem se rošoupla :grinning: a teď sem doma sama,protože dneska šel zas pařit taťka :unamused:
21. lis 2009 v 19:38  • Odpověz
sklen: jsem ti zapomněla pochválit účes.... supéééér, s novým účesem rychle ven :sweat_smile:
21. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
jojo, mau, to jsem taky jednou tak měla....úplně jsem bojovala sama se sebou, jestli jít, že se mi nechce pařit, spíš někde zalézt a spát............ale Peta je perfektní, večery je doma, když mi oněco jde, tak příjde dřív....za ty dny, co doma není, mi hlídání PŘÍMO dluží :wink: není přímo spol. typ, spíš samotář, než se malý narodil, většinou komentoval mé "spol. povinnosti" :sweat_smile: ale co je prcek na světě, ví, že ten ventil potřebuju vypouštět...
Navíc mám rodinu, co se PŘÍMO třepe na hlídačky...takže když potřebuju i něco vyřídit, tak ho s sebou zbytečně netahám...
Ale na celou noc to stejně nevidím, stačí chvilka, stejně nechodím spát ani doma se slepicema....

Mmch, dneska přišla mamka z práce :unamused: a řikala mi, že ta pr. chřipka vrcholí, že bych se měla vyhnout s malým tramvajím a jiných hromadných situací, že se začínají u nás v kraji zavírat Základky...pořád jsem si myslela, že je velice zveličené, ale dobře po těle mi nějak není :unamused: když už to říkala mamka, co není žádná hysterka....
21. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
mis: vždy k jídlu - no a posledních cac deset dní si o něj i "říká" mio to - začne na něj upřeně civět a pak když ho vezmu do ruky a nabídnu, tak nadšeně třepe ručkama a otevírá pusinu ....
ale ze začátku taky nechtěl

mau:na vyšce, když jsem měla zácpu, dala jsem si kafe a cígo a to byl šrumec :grinning: :grinning: :grinning: ....no asi to raději nechmu u těch švestiček :grinning: :grinning:

já chcu taky na večírek .....hééééééééééj

hele - když jsme u toho - jak slavíte silvestra
21. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
hup: tys někd ykouřila jo? nekecej, to se mi vůbec neche věřit :sweat_smile: :grinning: :grinning:
kdyžtak vynechám skleničky, rýži, mrkev, všechno, ale ať pěkně kaká :frowning2:
21. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
joo ...holky musím vám říct pár perliček
na svatbě byla i ta paní, co jsem tu o ní před časem psala, že je v sama doma a radí žená, jak je to stráášně jednoduché skloubit práci s rodinou a přitom o tom ví kulové neb má servis, o jakém se žádné z nás nezdá
tak jejich malá (rok a 1/4) dostala hlad a ona se dívá na manžu a říká: vzal si jí něco na jídlo a on: ne nevzal, já jsem jí chystal, oblíkal a všechno ...ona aháá
pak jsme se fotili a on jí podal jejich dcerku a ona: no neblízni se s ní v těch podpatcích probořím
no a korunu tomu nasadila info, že u dala k narozeninám dárek - nechala si prodloužit vlasy

tož tak tu žijem :grinning:
21. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.