• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: no já nikdy nebyla ten závislák ...ale na večůrkách joooo .... ale pššššt :slight_smile:
jinakještě se prý dává ten odvar z ovesných vloček ( jen nevím, jestli ti neva, že je tam lepek)
21. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
já jsem ten pořad viděla, jako fakt "osoba" :grinning: :grinning: ale tak aspoň ses pobavila :grinning:
21. lis 2009 v 19:51  • Odpověz
lepek neva, snad se jí to ráno povede nebo vyzkouším fakt všechno :grinning:
21. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
mau: jj ..to zase ona je :grinning:
držíme palec, aby bylo líp ..ale to bude pak nááálož :grinning:
21. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Nazdárek,
my máme teď návštěvovou sezónu - dnes, zítra i pozítří :wink: A zrovna mi nepeče trouba :angry: :angry: Ale ve čtvrtek už přijde opravář, tak se konečně dočkám :dizzy_face: Jsem bez ní jak bez ruky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

hup: ad Silvestr - upřímně - nemám tušení, ale asi letos zůstanem doma. Předtím budem na Vysočině, tak pokud někde bude sníh, tak tam snad určitě. Takže si uděláme asi takovou pohodičku ve dvou, resp. ve třech, resp. v pěti, neb naše čičnky si Silvestra fakt užívají, viz. petardy, lísají se jako nikdy :wink:

Normálně jsem zjistila, že jsem poslední dobou závislá na kafíčku s mlékem - miluju Tchibo (a nejen kafe, celkově je to fajn značka :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jedno denně si po obídku dám. A to jsem ho před těhu vůbec nepila :sweat_smile:
21. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
hup: no už aby byla :grinning: :wink:

někdo se tu ptal na ty Tesco plínky, myslím Míša. Stojí docela dost, řekla bych, nevyplatí se je kupovat normálně, ale když jsou v akci tak vyjdou asi na 3,50 a to už jde. Když jsou za plnou cenu tak vyjdou dráž než huggies v akci a to fakt ne-e :wink:
21. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
hup: hm, tak to je hvězda, kam se na ni hrabem my :pensive: :grinning:
21. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
ale našla jsem tohle http://www.levne-pleny.cz/index.php?p=productsList&iCategory=15&sName=Jednorazove-pleny asi to prubnu :wink:

saru: kafe jsem nepila a ani nepiju. Vždycky jednou za čas na něj dostnau "chuť" nějak mi to jako voní, tak se napiju, připomenu si proč to nepiju a zase mám na čas klid :grinning:
21. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
mau: přesně taková jsem byla dřív, ale teď mi nějak začalo chutnat. Dělám si teda jen slabé, ale sama nechápu, kde nastala ta změna - že by tělo cítilo, že jinak tu naši tryskovou myš nezvládne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
saru: možná to přijde s věkem, ještě jsem nedozrála :grinning:
21. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
skle jasně jdi ven...většinou, když se někam nechce je to super

mau: se jí to prďolce určo ráno povede :wink: dávej jí hodně pít, třeba jen vody
21. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
holky moc dík. Když má Karolí takovou podporu, tak se jí to určo musí povést :dizzy_face: :grinning:
21. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
Holky, to naše dítě si ze mě normálně sprostě utahuje. Dneska mu říkám, že budeme hrát Paci, paci. A on mi začal mávat. Tak říkám - OK, tak budeme dělat pápá. A on začal dělat Paci, paci. Tak jsem si myslela, že ho převezu - a říkám, udělej bum, bum (to je totiž jeho nejoblíbenější, stál zrovna u krabice, tak už jsem viděla, jak do ní se smíchem buší) a on tak pomalu přiblížil ručku a začal ji hladit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: No já si připadala jako blbec :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nasadil tomu korunu, když ke mně přilezl a s řehotem do mně začal bušit :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
saru: taky má ráda obchůdky tchobo a kafe tam ...doma už to není ono ....anža zjistil, že oni ají totiž své spešl, které je neprodejné

to si piš, že je ....jo a ještě si stěžovla, že manža je hrozný, neb si s malou hraje max. tři hodinky denně (rozuměj v pracovní dny).. tohle se mi nezdá ani v nejoptimističtějších snech :slight_smile: ....a to zdaleka nepožaduju takový životní stanandard, na jaký on musí vydělat :sweat_smile:

mau: tak až někdy přijedete, tak tě vezmu do kavárny, kde dělají tak dobré kafe, že bude muset chutit i tobě :slight_smile:

saru: normální doping :grinning:
21. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
skleni: určitě jdi, užiješ si to, tomu věř :wink:
saru: :grinning: :grinning: ale roztomilej :dizzy_face: :grinning:
hup: fakt jo? hm, to by mě zajímalo :wink:
21. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
mau: když tak celý kůň bude tlačit s ní :wink:

saru: a kde je puberta ... asi trénuje :grinning:
21. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
hup: asi jo :sweat_smile: :grinning:

mau: hup má recht, kdyžtak ráno napiš a všichni zatlačíme :grinning:
21. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
mau: no tak nalož karolí a šup šup do rybí
21. lis 2009 ve 20:09  • Odpověz
saru :grinning: musíš se na Štěpánka dopovat kafem jo?...to je dobrý :grinning:
já piju jen Caro

jo a už jsem vám řekla jak jsme dopadli s tím divadlem, jak jsem mrzla v předprodeji, abych dostala lístky?......tak nám ho prosím zrušili a odložili na 30.3.2010(Vojtí má 1rok)tak ho oslavíme v divadle :sweat_smile:..........ale byla prča, že mě odpol. předtím při vaření jen tak napadlo, co by bylo, kdyby třeba Hrzánová onemocněla.....všude plno chřipky....ona nemá alternaci a tak jsem se v těchto úvahách šla podívat na net a co myslíte....bylo to tam :grinning: tak jsme ještě volali a prý je v tom zlomená noha......manža hned, že jsem to svou Sybilostí přivolala...místo, aby se radoval, že jsme nejeli zbytečně
21. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
"tlačíme online" :grinning: :grinning:
hup: tak teď ne, Karolí spí, ale někdy třeba :slight_smile:
21. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Zdeni, asi jo :sweat_smile: Tělo si asi řeklo, že doping je nutný :grinning:
Téda, Ty jsi vědma :dizzy_face:
21. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
maus: skvělá cena za plínky, prubni je, pak nám řekneš, jaké jsou... já se na Tesco neptala :wink:

saru: šikovnej, co já bych dala za to, kdyby Nela dělala pápá a paci paci, klidně i obráceně :grinning:
21. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
saru: kdybys kojila, tak řeknu, že je turbo skrz to kafe ..ale ...že by ty výpary? :grinning:

já piju caro každý den a kafe jen když mi někdo uvaří, našlehá mlíčko a tak :grinning:

enz: ten hrdý budžes?

mau: noo přesně ...bývalo zpívá celá rodina ...tak dne talčí celý kůň :grinning:
se ví, že ne teĎ - kafe takhle n noc - to dá rozum :grinning:
21. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
mis: jsem myslela mi ne tebe :slight_smile:
Karolí mě má s nějakým papa a paci apci taky v paži :grinning:
enz: seš fakt sibča :sweat_smile:
hup jj hrdý budžes......tak jsme to vyřešili tak, že jsme si to pustili na DVD a udělali si domácí divadlo s popcornem :grinning:
21. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
enz:jééé ...ty to máš na dvd ...tak to záááávist ..já to miluju
21. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
hup :grinning: :grinning: :grinning: tlačí celý kůň :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2009 ve 20:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.