• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak ě potěšilo, že i když už ta přes rok nedělám, že si vzponěli a pozvali na svatbu a pak na obídek
a i tak občas na icq písnou
jako vracet se tm už taky nebudu,ale je to příjemné

no a práce mi nechybí, jelikož rozjíždíme to centrum a toje taková zábavo práce :grinning:
21. lis 2009 ve 21:57  • Odpověz
Mi, bude to relax, uvidíš :slight_smile:
Baru, přibývá to pěkně. a s pečením to nebude problém. můžeš péct i u mamky a máš to i shlídáním :grinning: to mi teda nehrozí :grinning:
21. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
no jak ondra začal lézt, tak jsem začala přemýšlet, jak budu péct ....ha hááá
21. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
jo, Hup, ještě jsem jí nedávno slyšela někde mluvit naživo a příjde mi drsně afektovaná
nejvíc se mi tam taky líbila Freimanová
mamka sledovala Duety na jedničce
tam JE nač koukat...Kostková je kočka, Postlerová taky...normální ženské a kočky :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
a samozřejmě na Koníkovi, to se tu hemží kočkama :grinning: :grinning: :grinning:
musíme se pochválit, ženy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
luci: no my nikam pravidelně nechodíme, tohle bylo od MC v Benátkách, kdy si 1xměsíčně pronajmou bazén v Boleslavi pro max.10 dětí......no já jsem se tam před 14dny zkusmo mailem přihlásila a oni mi dali předevčírem vědět, že se uvolnilo místo, takže jsme byli nováčci...ostatní se už potápěly, ale doma trénujeme polévání, takže jsme až tak pozadu nebyli....dokonce se i jednou malinko potopil :slight_smile:
21. lis 2009 ve 22:01  • Odpověz
hup a chceš to vypálit? ti to pošlu
21. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
bram: no o tom žádná

enz: jéé...to bys mi udělala fakt radost
21. lis 2009 ve 22:09  • Odpověz
hup: tak mi napiš do IP adresu a já v pondělí běžím na poštu......budeš to mít jako dárek k Mikuláši :grinning:
21. lis 2009 ve 22:15  • Odpověz
tak jsem ráda, že jsem za sněženky v kině neplatila
21. lis 2009 ve 22:33  • Odpověz
AHojky hvězdy moje :wink:
U nás bájo noc - sice se dvakrát v noci vzbudil - jednou si cucnul vody, podruhé měl Sunar, ale spal do 18 do7, a pak si ještě hoďku výskal v postýlce :dizzy_face: Jooo, a od rána jede mamamama :dizzy_face:

hup: a máte cestovní postýlku? Bez ní bychom my nemohli existovat, ale Štěpíno je v ní spokojenej, chvílema ho tam dáváme. Až si tam Ondří dokáže stoupnout, tak si myslím, že ho to tam bude bavit :wink: A není si tam o co natlouct čumáček :slight_smile:
22. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
dobré ranko

tak noc výživná :slight_smile:
sice se neopakovalo dopůlnočné brečení
místo toho se vyloupla opět v koncentrované podobě potřeba být u mě ... takže od dvou do šesti se mě držel a když jsem se pohla začal těkat a fňukat ... (opět to občas dělává, ale nikdy ne v takové intenzitě a tak dlouho)....večtvrt na sedm jsem to vzdala, přehodila ho alanovi a šla se dospat

saru: jj..máme ..á ji tu celou dobu rozaženou ...á na ní kolotoč, a používám jíjako odkldiště plen, dek a pod. abych pro něfurt nemuselaběhat .....tak odstarníme patro a bude jako ohrádka
22. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
hup: tak snad se vám ty noci brzy zlepší a Ondrášek bude v pohodě :dizzy_face:
22. lis 2009 v 10:41  • Odpověz
saru: no já tomu věřím...evidentně jeden v nestandardním režimu ....takže to asi zabírá :slight_smile:

dneska jsem se odhodlala - vařím ondrovi červenou řepu :grinning:
teda něco jako boršč - kořenovou zeleninu, brambůrek, řepu - jen místo hovězího a vepřového tam má králíka - toho máme i my :slight_smile:
22. lis 2009 v 10:57  • Odpověz
My dneska máme květák s bramborem a má ho i Štěpík :wink: K řepě jsem se stále neodhodlala :sweat_smile: Ale tento týden se chystám... No, on už je to vlastně několikátej týden, ale když už se odhladlala hup, tak do toho jdu taky :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
saru: ....no já ji mám koupenou už taky skoro měsíc ...naštěstí se tohle nekazí :grinning:
tak šup šup ...ať tě nezastíníme :grinning:
22. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
hup: jj, taky myslím, že to asi zabírá - jak jsi včera psala o tom zastavování porodu, tak bych řekla, že to bude určitě ono, dává mi to velkej smysl :wink: Asi víc, než nějaký energie kolem něj :wink: Ty by asi nebyly úplně každý večer, aspň myslím...
22. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
hup: já ji zatím nemám koupenou, ale v týdnu ji koupím :slight_smile: Abych náhodou nepřestala zářit, to by mi tak ještě chybělo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
hup: v kolik přesně se vlastně Ondra narodil?
22. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
saru: no to by byl průůůůůser

v 20:44 ....ale s tím to dle mého nesouvisí - to už jelo v poho .....ale ten předchozí večer se to hroooozně vleklo
22. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Ahoj holky,

dnešní noc lepší, akorát jsem ho musela několikrát otáčet - buď měl hlavu v špriclích, nebo byl na břiše :sweat_smile:
My jsme byli včera na oslavě strejdovo 50. Fífa perlil, všichni z něj byli hotoví... Rozdával úsměvy, dal si buchtu (snad mě neukamenujete :o) Byl to kousek, on se toho vyžadovat a pak nechtěl přestat ) No, zlatíčko... Včera měl prostě sluníčkovej den.. A dneska bude asi taky. V 6 jsem si ho vzala do postele, v 8.15 se probudil, já otevřela oči a on se na mě taaak krásně usmál... To je nádhernej pocit. Bych ho sežrala láskou...
Ségra dneska slaví 23, tak jdem k našim i na oběd. D. je na tenise, Fífa spí a já se jdu namalovat...
Fokty ze včerejška (nej jsou ty s tou buchtou ) http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/#IMG_7404.jpg

Řepu už jsem dělala a docela dobrý. Já jí miluju, tak jsem se jí nebála :slight_smile:
22. lis 2009 v 11:55  • Odpověz
hup: aha, tak to je možný, že se to týká toho večera na začátku porodu :wink: To já měla mírný kontrakce celou noc, ale pak ty bolestivý mi trvaly jen tak 2 hoďky, pak už jsem byla hodně otevřená a řízli mě, takže i kdybych rodila normálně, což bych v té mé slabosti asi nedala (nemluvě o mé úzké pánvy a jeho hlavě jak škopku :stuck_out_tongue_closed_eyes:), tak bych to měla asi dost rychle za sebou.

niki: fotky krásný :dizzy_face: Filípek si to očividně užíval :wink:
22. lis 2009 ve 12:12  • Odpověz
no fuuuuuuj :stuck_out_tongue_closed_eyes: Samozřejmě pánvi, teda já píšu občas neuvěřitelný věci :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
No, ona ta pánev je důležitá u ženský, tak jsem si asi řekla pánvy jako ženy, napíšeme tvrdé y :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
holky kdybyste chtěli znát trendy líčení na příští rok jukněte sem http://enza.rajce.idnes.cz/Vojtisek_od_7.mesice/#1_005.jpg
odstín řepa-mrkev :grinning:
22. lis 2009 ve 13:16  • Odpověz
hehe chtěly :grinning:
22. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Zdeni: super, jak to má tak symetricky na rtíkách :grinning:
Mmch - s tou gramatikou si budem rozumět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz
saru: jj :grinning: ...jsem si to po sobě nepřečetla než jsem to odťukla, hlavně, že nadávám Kačce, že si po sobě nekontroluje diktáty :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
enza: dělám to stejně, taky to po sobě nečtu a i když si myslím, že gramatiku vcelku ovládám a fakt mi na ní záleží, tak občas napíšu pěknou kravinu. Holt jsme hvězdy, ale i lidi, že :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
ahojky, noc nic moc, ale přes den je lepší a lepší, sám se zabaví na déle. i když kytka furt vítězí :grinning: dnes dokonce i PAPAL OBĚD!!! měl brokolici s nudlema a kuřecím. tak jsem šťastná, že mu něco jede. ale museli jsme to prokládat čajem, to si budu pamatovat. jo a na usínání teď taky dávám čaj nebo láhev s vodou, pije, usne, vycucne :slight_smile: takže spí a navíc doplňuje tekutiny :slight_smile: je to láhev s malou dírkou, takže vím, že mu to neteče.

enz, bomba, tak hezky se mu to povedlo :slight_smile: jen řepa by nebyla tak pěkná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 14:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.