• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Mg: u vás se nedá sehnat mouka a ruM???? pane jo :confused: :confused: :confused:
22. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
magi: to ti tam ti anglání urvou ruce, ne? české mňami cukroví :slight_smile:
jo a s těma tekutinama, Karolí vypije tak 200ml čaje a pak mlíčka tak 560-700ml za 24 hodin nevím, asi by mohla víc, ale obvykle se nezadaří - nechce
22. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
mau: Karolí už to zvládá jak profík, přesně takto to dělal i Štěpán :wink: ad cestovní postýlka - fakt je to bezva věc, obzvlášť na ty začátky stání, kdy to prcek ještě nevyvažuje. I tak se boulím neubrání, ale aspoň v té postýlce jo :wink:
22. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
sklen: no musí jich být za 3000,- bez DPH, ale stejně by se koupily, jen né najednou a asi v akci, ale takhle si od toho můžeš odečíst 1000,- za postýlku a není to tak strašná částka :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
mau: tak to vypije docela dost, ale on čaj totiž taky spíš staví. Vodu asi nechce, co?
saru: jj, pije i vodu. Já jí to střídám. Myslíš že když má bylinkové čaje tak to může vadit? :confused:
mau: tak to je docela fajn akce :wink:
22. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
mau: vadit určitě ne a jestli pije i vodu, tak je to v pohodě. Tak asi zkuste změnit to mlíčko, třeba je vážně jedna z mála, komu ten Sunar nesedne :wink:
22. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Mau: no tak to jo, není to zas tolik.

Nám se moc pití také nedaří. Tak cca 200 ml čaje a mlíčka večer 220-230 ml, v noci 180 ml a ráno nechce vůbec jen tak 40 aje hotovo.
22. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
on jí ten sunar chutná, nemá problém asi s žádnou chutí, ani čaje, vody, šťávičky, mlíčka, ale to kakání... Teď večer už dostala bebu, tak prostě uvidíme. Vrátit se k němu můžu vždycky :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
Mau: jj, a jak to vypadalo dnes, bylo to lepší, nebo pořád stejné??
22. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
bylo to trochu lepší - neřvala u toho tlačení, ale pořád to není ono. Jak jsem psala, tlačí mnohokrát za den, urputně a povede se jí jen bobek :unamused:
22. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Chudáček malej, hele zkus ten jogurt, tím nic nezkazíš, Vojta se mi po tom dnes zašvihl, že jsem myslela, že Petr hodí šavli hned vedle něho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
mau to je šikulka :slight_smile: na tohle si my ještě počkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:

pečete pečete......já začínám vždycky po Mikuláši...vždycky se dušuju, že to bude jen málo a pak je z toho hoooodně a jíme to ještě v létě....ale letos fakt jen linecké/ovšem na několik způsobů tvarově, zdobení a krémů/,van. rohlíčky světlé a tmavé, ořechy, pracny, kokosky a sněhové pusinky, rumové kuličky a letos chce manža i úly a já viděla ořechové trubičky, ty taky musí být dobré.......bože to zas budou kila nahoře :sweat_smile:
22. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
saru: dík :slight_smile:
mouku dáváš hladkou a nebo 650?
ten fígl s kakaem do vajíčka - to neznám

ad indické - já to nemám vyzkoušené - jen mě to zaujalo - ae řekla bych, že jo

tééda ..já tu písnu jen tak "pod čarou" něco o cígu a všechny to dokonale zaujme :grinning:

sklen: to jsem ráda, že seti líbilo ..já ti to říkala, že máš šupat :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
HuP: jj, fakt nelituji. Byl to fakt relax. Manža se mi tlemil ještě ráno. Prý na mě byl super pohled, když jsem se snažila o půl noci umýt flašku od mléka

Enz: pane jo, ty jsi šikula
22. lis 2009 v 19:31  • Odpověz
Hup: a co se týče toho, kdy jsem byla na posledy, tak to jsou téměř dva roky :confounded:
22. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
enz: jj..cukrovíčko až před vánoci ....ale perníčky dělám dopředu ....dělám z nich i adventní výzdobu ....na dveře dávám jen jednoduchý věnes - zelené, perníčky a červená mašle ..je to hezké (teda mi se líbí jen takové jednoduché)
22. lis 2009 v 19:32  • Odpověz
hup: dávám hladkou :wink:
Jó, hele, hup, nikoho to tu ještě nepřekvapilo :grinning: , ale já nevydržím mlčet - Ty a cígo? No já se nestačím divit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :zipper_mouth:
22. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
hup: taky mám ráda jednoduché věnce, jsem zvědavá, co letos vyrobím :slight_smile: A taky dělám výzdobu z perníčků - mám velká vykrajovátka stromečku a zvonku, tak je nazdobím, a pak navážu na nit a vyvěsím do okna :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
když Karolí si cukroví nedá a já s manžou na to až tak nejsme. Minulé Vánoce jsem to pak vyhazovala...
22. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
jo na perníčky jsem zapomněla, ale dělám jich jen málo a spíš taky jen na ozdobu...moc nám nejedou,.....ikdyž jak jsem viděla loňské perníčky od saru nevím jestli se s nima mám vůbec chlubit :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
mau: mi příjde, že pije ok http://www.maminka.cz/clanek/vyziva/spravny-pitny-rezim našla jsem ještě pár s obdobným množszvím ..to bude ok

sklen: no tím spíš je dobře, že jsi šla :wink:

saru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
U nás to hlavně nesmí dopadnout jak loni - to jsem se nějak rozjela a nakonec to bylo 14 druhů - stejně jsem pak většinu nacpala rodině, protože v těhu jsem to s tím cukrem nechtěla až tak přehánět.
22. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
vidíš skleni jak sis to užila :wink: ještě, že ses přemluvila
22. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
enza: co blázníš, prosím Tě? :wink: Byly úplně normální, naopak se mi jaksi nepodařila poleva, takže se to divně tahalo, rozhodně se nedalo mluvit o vyrovnaných liniích - vypadalo to trochu jak od chro chro :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Saru: foto foto, honem.......
22. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
22. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Mi: kráááásné, to jsou bobánci. Hele jak se to dá zvládnout?? když je Deny ještě tak malý???
22. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
mi: jůůů, moc pěkný :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.