• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
skleni: musela jsem mrknout, jestli mám ještě vůbec album na střeše, už jsem tak rok nebyla :sweat_smile:

http://www.modrastrecha.cz/fotoblog/sarusinek/album/nas-byt

Ale fakt nejsou nijak výjimečný, loni se mi moc nepovedly :wink:
22. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
Skleni, dá se to. Ale hlavně díky mé skvělé rodině. On je Deny taky dost vnímavý, je ochotný počkat, když něco potřebuje Mája. Takže já jsem strašně šťastná, že je mám a že jsou tak po sobě :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
mi: jsou kouzelní :dizzy_face: Deny je fakt Tvá absolutní kopie :wink:
22. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
mi: jj, jste si všichni moc podobní :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
mi: to je fajn, že to Deny takhle vnímá a chápe :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
Mi: no tak to je super.

Saru: náááhodou, moc pěkné, fakt jsi šikula :wink: :slight_smile:
22. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
skleni: dííík, krásně jsi polechtala mé ego :grinning: :dizzy_face:
22. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
mi:krásný dětičky a fakt je nezapřeš :slight_smile:

saru chceš říct, že to umíš ještě líp???? hele mě se líbí ten váš byteček jak je krásně vyzdobenej....myslíš, že i letos to budete mít takové hezké, uhlazené, vše na svém místě obzvlášť ty větvičky na zemi ve váze :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
enz: hihi, to by mě také zajímalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
enz: to víš že jo, letost to budou mít ještě hezčí, Štěpa to vyladí k dokonalosti :grinning:
22. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
mau: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A jak to vidíte vy ostatní se stromečkem?? u stropu, nebo to risknete???
22. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
:grinning: :grinning: budou, ale Štěpánek bude mít měsíc na ostro v ohrádce :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
mi: přidávám se k hodnocení, jak psaly holky :wink:

saru: teda já zírám ..fakt supr ....jako výzdoba jak výzdoba (jako je pěkná- to bez diskusí) ....ale moc se mi líbí ta hnědá stěna v kombinaci s tou bílou ....klídek, harmonie...a váš konferenční stolek je prostě bomba
22. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
sklen: v místě ke máme hacku máme obvykle stromek ...takže sundáme ji a na hák ukotvíme naší megajedli ....chtěla jsem letos zěnu na skleněné ozdoby, ale jak vidím ondru, zůstanu u obvyklé přírodní -ořechy, prníky, sláma .... všichni náš stromek obdivují a ondra senezraní
22. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
hup: jj ladí to krásně......ten stolek je boží...asi budu loupit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
maus: gratulace Karolí k lezení :wink:

mi: hezký fotky a rodinu máš vážně bezva, že ti tak moc pomáhají :dizzy_face:

sklen: já vypít to co ty, tak by mě museli odvézt, nebyla bych schopna pohybu :grinning: :grinning:

stromek letos malej a na jídelním stole :wink:

ad cukroví: budu péct určo linecký na mnoho způsobů, vanilkový rohlíčky a kokosový pusinky a vosí hnízda, chutná mi totiž jen tohle a pak cukroví, na které ale nemám recepty, letos je budu muset vždycky vyžebrat až budu u někoho a bude mi něco chutnat
22. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
hup: jj, u nás stále vedou sladkosti. Děda se vždy zblzní a koupí dvě kolekce, Petrova babi také posílá každý rok jednu, tak má alespoň táta co oškubávat. Ještě to kolikrát tak maskuje, že to opatrě vyndá z toho celofánu a nechá to tak, aby to vypadalo, jako že tam ta čoko je
22. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
Téda, děkujeme všem, úplně se červenám :dizzy_face:
hup: my máme kombinaci hnědé se žlutou a k tomu bílý nábytek. A stolek je moje srdeční záležitost, je to starožitná replika - stál sice 2500, ale je hezky vysokej a bytelnej. A hlavně má patinu, tak kdyby to Štěpíno někdy ohryzal (na čemž už řádně pracuje), tak se to ztratí :slight_smile:

ad stromeček: asi jak říká Zdenička, riskneme určitě, ale ohrádka bude asi Štěpínovým druhým domovem :grinning: :grinning: A větvičky taky budou, i kdybych ho měla honit celej den, já si je prostě neodpustím. Stromeček se chystáme koupit v keramickém květináči, ten jen tak nepřeklopí, a i kdyby, tak co, no. Nebude sice tak velkej, jak jsem zvyklá, ale na Štědrý den budeme asi u našich, kde bude dvoumetrový strom, tak si ho užije :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Mis: jj, také jsem podle toho vypadala, holky střízlivé a já hotová
22. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
Saru: ale běž, jsi šikula,t ak se nech pochválit. aké se mi líbí váš obývák, je jako vystřižený z časopisu.
22. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
My máme ozdoby zlato-vínové, jen pár koulí, a pak pár slaměných. Míváme ho ozdobený fakt jen jednoduše, kolekce nevedeme vůbec. Ale až Štěpíno vyroste, tak na ně možná taky dojde :wink:
22. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
saru: já ti obývák chválila už loni, i s výzdobou.... abys nemyslela, že se mi třeba nelíbí :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
my míváme ozdobený stromeček jako Hup, já ty přírodní miluju... ale mám tam i pát takových malinkatých červených baněk, jsou krásné :wink:
22. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
enz: vyzaríme na lup spolu a pak si ho budeme půjčovat ..půl roku já, půl roku ty :wink: :grinning: :grinning: :grinning:

sklen: někteří chlapi jsou jak malí ..v jakémkoli věku :grinning:

hele já si vzpomínám, jak jsme měli vánoční stromeček s perníčkama a pak jsme po večeři šli k babičce a psa nechali doma ve sklepě ....no a ona si otvřela dveře do bytu a ten stromek vyvrátila a ty perníčky ožrala
takže my jsme před půlnocí 24.prosince zdobili napodruhé stromeček
a ještě pár sní jsme na sněhu nacházelí psí hovínka zdobené červenýma mašličkaa, jelikož ty perníky žrala i s nima :grinning:
tohle štěpíno určo dělat nebude :grinning: :grinning:
Saru, na tvou vánoční výzdobu siv zpomínám z loňska. Jsi obrovsky šikovná, je to krásný :dizzy_face:
A taky jsem byla proti kolekcím a co myslíš? Na letošek mám už jednu koupenou :grinning: S dětma se ti mění pohled na celý svět :dizzy_face:
Saru: u nás snad nic jiného nikdy nebylo. Naši je vždy dostávali v práci, takže asi tak. Ale v jednoduchosti je krása. Moc by se mi líbilo bílé provedení. Jen sem tam nějaká koule a bílé řetězy, žluté svíčky............

holky budete dělat nějaké květináče na parapety???
mis: Ty jsi střívko :zipper_mouth:
22. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Mi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Hup: hihi, měla chudák asi co dělat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Tam měl být tento smajlík :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
hup: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to nemá chybu, hovínka s mašličkama, se tu s manžou tlemíme :slight_smile:

mi: taky si myslím, že na kolekce dojde :wink:
22. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.