• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
tak nám to kolečko naštěstí neskáče, spíš máme problém, že když se to zanese, takjde špatně aretovat. je ale taky fakt, že m iten kočár nešetříme, něco jako vy - jezdíme cestou necestou, polem i lesem :slight_smile:
teď jsme hodně ocenili i korbičku v autě, Terka tam byla docela spokojená a hlavně cesta nám i s přestávkama trvala skoro 8 hodin, tak na vajíčko by to asi nebylo
12. čer 2009 v 15:07  • Odpověz
jj, tak korba je super,maj to dobře vymyšlený, akorát my s ní jezdíme jen na krátké vzdálenosti a jen po městě. když jedeme dál, bereme vajíčko vždycky, přijde mi to bezpečnější...
uplně mi uniklo, že máš taky S4...
12. čer 2009 v 15:12  • Odpověz
a koukám, že jsi dokrmovala stříkačkou, pak má malá lahvičku... ted kojíš nebo jste na UM?
12. čer 2009 v 15:14  • Odpověz
my ji vzali teď kvůli tý štrece, akorát je blbý, že je upoutaná za řidičem a já jsem za spolujezdcem, ve vajíčku vozíme minimálně, většinou to je tak, že jdu ven s kočárkem a manža mi někde vyzvedává, což by jinak nešlo :wink:
vajíčko berem na cesty k rodičům, k doktorům a tak,
12. čer 2009 v 15:16  • Odpověz
kojím pořád částečně, stříkačka šla takna dokrmy do 60ml, víc už to bylo¨na palici, teď jedem už jen na lahvičku. Kojení a UM je tak 1:1
12. čer 2009 v 15:17  • Odpověz
louisev: mám uplně tu samou manducu jako ty :wink:
12. čer 2009 v 15:30  • Odpověz
enz: jako přímo ode mě? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 16:23  • Odpověz
Ahoj Sir

to je dost, že jsi také zavítala. Malá je krásná, má pořádné číro, o tom se nám může jen zdát :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
12. čer 2009 v 16:31  • Odpověz
Hup: s těmi dvojčaty nestraš. Moje mamka byla z dvojčat, tak jistá možnost u nás je :sweat_smile:
12. čer 2009 v 16:32  • Odpověz
Jsem zpět od kadeřnice, konečně to má zase nějakej tvar :sunglasses:
Počasí pořád stejný, chvilku prší, chvilku svítí slunko. Od neděle prý mají být tropy :confused: tak že bychom konečně využili to letní oblečení pro malou? :slight_smile:
Peču chleba, nusím se, čekám na manžela, ale ten přijede až tak ve 20 :unamused:

saru: kočena je dobrá "surfařka" :grinning:

siralk: malá je roztomilá :dizzy_face: hezké fotečky :slight_smile:

dvojčata: prý se častěji dědí dvojvaječná a pravděpodobnost roste s věkem. Já jsem z dvojvaječných dvojčat a manža zatím další nechce, tak budem možná čekat tak dlouho, až to budou dvojčátka :sweat_smile:
12. čer 2009 v 17:28  • Odpověz
Ahoj holky,koukala jsem jak jste se bavily o těch Manducách.U těch základních je rozdíl jen v barvě a ty dražší jsou limitované edice ,kterých se údajně vyrábí čím dál míň .Limit.edice se většinou dělají z Biobavlny a jsou jemnější,ale funkčně jsou stejné jako ty ze základní řady.
Jinak černou barvu nedoporučuju ,protože na ni jdou vidět všechny chlupy,vlákna,ublinknutí atd úplně maximálně.Tedˇ je upná novinky hnědá Manduca,ta mně připadne lepší než černá.Zdraví Xena
http://www.ditevbavlnce.cz/a-plinky/eshop/12-1-Noseni-deti/27-2-Ergonomicka-nositka/5/1333-Manduca-hneda-NOVINKA
12. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
kaca si mi neposlala ten odkaz na ty levnější manducy.........
12. čer 2009 v 18:18  • Odpověz
sir: Malá je roztomiloučká! A jak jste to zvládali na Valašsku? :wink:

Hup, já jsem zvědavá, kam pujdu pak dělat... Chci za 2,5 roku druhý mimi a až pak někam nastoupit... Ale kdybych dělala to, co doteď, tak by se mi to moc nelíbilo... Práce mě bavila, ale nikdy jsem nevěděla, kdy pujdu domů.. Třeba jsem si řekla, že ve 4 a za 5 minut 4 někdo zavolal a taky jsem tam pak byla do 9 večer... Nehledě na stálou pohotovost na telefonu, jednou za měsíc v práci o víkendu, prostě jsem byla pořád v pozoru... To by s dětma moc nešlo... Nebo šlo, ale za jakou cenu... Moje předchůdkyně měla 5letou holčičku, o kterou se jí starali rodiče. Ona jí odvezla do školky, zaplatila jí milion kroužků, na ty jí vodila babička a vedoucí byla v práci třeba i do 22.. To já si to od začátku nastavila jinak, snažila jsem se chodit ve 4 domů, s tim, že jsem na telefonu, kdyby něco.. A stalo se mi i to, že ve 4 ráno mi volali zákazníci, když se něco po... a třeba se někde zasekl transport...
12. čer 2009 v 19:15  • Odpověz
hvězdy jak to děláte, že tady stíháte tolik přispívat, zkusím vás aspoň dočíst, :sweat_smile:

přidala jsem alespoň jednu fotečku, další až bude trošililililinku více času :wink:

http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2888365&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0
12. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz
ahoj dadu, tedy, jako vejce vejci. Je moc krásná. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz
skleni, to je fakt, ze začátku se mi to hodně pletlo, když jsem se na Nelinku podívala, říkala jsem ji Tomi, ale už se to zpravilo :wink: :grinning:

asi mi z prsou teče salko, malá pila o půl čtvrté a ještě nechce, rozčiluje se co jí to chci dávat, když ona chce spát, nemůže je moc přeunavená,
někdo tady psal, že podle karpa se má nakojit před spaním, zajímalo by mě, jak mám donutit dítě sát, když nechce, já bych tak ráda kojila :sweat_smile: :grinning: a ona si dělá co chce, a dovolí si pít kdy chce ona, a ne když jsou prsa nalitá :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 20:37  • Odpověz
holky kde se kukate na fotecky od sir???ja jsem asi tupa, ale v jejim albumu nemuzu nic najit :confused:
12. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz
Ahojda zdravím, tak já mám na hlavě 5chlupů i tak, tak ještě kdyby mi padaly...ale beru pořád Gravital a vápník, měla jsem strach kvůli zubům...
Jinak antikoncepci mám injekci na 3měsíce za 300Kč to mám levnější než prášky a nemusí být u toho ani menstruace, já teda přes týden lehce špinila na intimku, tak pohoda uvidím jak dál...a kojím pořád...prsa mám měkčí jen po kojení a po noci brutálně tvrdý to taky stříkám když holkám vypadne prso s pusinky :sweat_smile:
Ty jo jsem měla od kamarádky nachystaný věci z Kiku na vítání občánků a oni to jsou 2 velikosti jedna 50 a 56 ta nám je, ale 50je nám malá, všichni jsme si myslely, že Verunka bude vždycky menší a posledně u dr. měla o centimetr víc, dnes jsem je měřila a měly obě 57cm. Bych potřebovala tu vel.50 prodat a sehnat 56 jenže u nás v Kiku už je nemají :frowning2:
12. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz
Ještě mám dotaz když byly ty vedra bylo mi holek líto, že musí mít žízeň když třeba kojím po 4hod. dávaly jste nebo budete dávat až bude vedro čaj a jaký?
12. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz
sklen: no to bych si nedovolila :grinning:

nik: no asi tak .... jenže mi se tohle nestalo v jednom zaměstnání ...a do podnikáví, kdy budu mít zaměstnance se mi už taky nechce....no ...ono se to nějak vyvrbí.....však je času dost

dadu: pohůdka :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Magiso na předchozí stránce asi uprostřed má odkaz na album :wink:
12. čer 2009 ve 20:50  • Odpověz
Ahoj děvčata!!!
Postupně dočítám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zanetik: v teplech dávám před jídlem převařenou vodu . Čajíky ne, protože už takhle bere malej kapičky na prdíky tak aby se to v něm netlouklo.
12. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz
zanet co je to za anti, injekce a můžeš u toho kojit?? prosím napiš název...
12. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz
zanetik: ony jsou tak nááádherrnééé!!!!!!!!
12. čer 2009 ve 21:00  • Odpověz
enza: tady je ten odkaz, ale maj tam jen červenou, bežovou a černou.
http://www.babyprofi.cz/klokanka-manduca-cerna-p-21022.html?cPath=174_274

griff mě trošku nahlodala tou černou, ale snad to nebude tak hrozný... ještě teda váhám nad béžovou, ale...
12. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Micho jen před jídlem, já myslela, že bych jim dala něco mezi jídlem...jinak díky za pochvalu :dizzy_face:
Dadu je jich určo víc, nevím jak se jmenuje ta moje, ale dal mi letáček na jinou, abych si to přečetla, že je to to samé jen jiný výrobce, jen já to zrovna včera s letákama vyhodila :unamused:
12. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
zanet: můžeš samozdřejmě i mezi jídlem:slight_smile: jenom bohužel náš Jura nechápe že už potom z té flaštičky nepoteče beba/jak je zvyklý/
12. čer 2009 ve 21:18  • Odpověz
Injekční antikoncepce

Injekční antikoncepce funguje na úplně stejném principu jako výše zmíněna metoda podkožních implantátů. Jenom se místo tyčinek aplikuje injekce, která však má daleko kratší dobu účinnosti. Tedy 3-6 měsíců.
Nevýhodou je opět nepravidelná nebo se vůbec nedostavující menstruace. Mnoha ženám to vadí a kvůli tomu tuto metodu nevolí, protože mají zažitý předsudek, že jsou zdravé jen pokud menstruují. Není tomu tak.
Podle nedávného výzkumu německých vědců je to dokonce tak, že čím méně žena v životě menstruuje, tím pomaleji stárne. Jakoby s každou menstruací odházelo část jejího mládí.
Další nevýhodou injekčí antikoncepce je už podstatnější skutečnost a to ta, že až 10 měsíců po jejím vysazení má žena sníženou schopnost otěhotnět. Tedy tuto metodu by měly používat výhradně ženy, které mají přesně naplánováno rodičovství, nebo ty, které už děti nechtějí.
Nejčastěji se předepisuje ženám nad 40 let, protože se prokázaly její velmi pozitivní účinky v menopauze.
Tříměsíční injekce vyjde asi na 300 Kč.

Takže mi řekl, že pokud budeme chtít třetí (chlapečka :grinning: ), tak rok dopředu nepíchat...jako injekce :sweat_smile:
12. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz
Micho a ty nekojíš nebo dokrmuješ? Kolik jíte?
12. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
zanet: nekojím, dávám jenom UM. Ale ten tip na převařenou vodu mám od holek co kojili.
12. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.