• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mi: taky si říkám,že s dětmi přehodnotím mé oblbené tón v tónu a budu muset vzít na milost pestré a přidat i další věci
ono i s hračkama atd .....jasně, že se mi nejvíc líbí dřevěné a hadrové ...takové ty vkusné ...ale jak to uhájím bez transformers a barbín fakt netuším :grinning:

sklen: já mám na parapetu už dva měsíce zimní truhlíky
22. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
saru: no dneska už to je veselá historka ..ale před těmi bezmála 15 lety nás málem ranila mrtvice :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Myslím, že letos použiju většinu výzdoby z loňska, jen nějaké drobnosti udělám nové. Ale mám schovaný věnec na stůl, ten se mi líbí, takže udělám jen na dveře :wink:
skleni: květináče nezdobím :wink: Já do oken věším ty perníčky :slight_smile:

ad barvy- viděla jsem výzdobu v hnědo-tyrkysové a zamilovala jsem se :dizzy_face: Jen pár kouliček v těchto barvách a bílá světýlka. Ale letos se mi nechce za baňky utrácet, takže to nechám na příští rok :wink:
22. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
Hup: a jak je děláš, ještě jsem se k tomu nidky nedostala. V nich máš hlínu??? Promiň za hloupé otázky :sweat_smile: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
hup: přesně, taky se obávám, že Spidermana neporazím dřevěným vláčkem :sweat_smile: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
hup: haha psina měla krásné bohaté vánoce :grinning:.....tak první půlrok je můj jo? :wink:

my máme teď klasický stromeček jako v dětsví, skleněné ozdoby většinou staré po babičce, různě barevné, kolekce, řetězy, třepení....prostě správně přeplácanej :wink:
22. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
Já si asi ten bílý letos udělám. Budemem mít zase živý, tak to tu bude krásně vonět. Taťka mi chodí na větvičky, tak si dělám dekorace na hřebíček do kuchyně a na záclony, jen větvička a zvoneček.
22. lis 2009 ve 20:32  • Odpověz
saru: to dobrý nápad s těma perníčkama
vždycky stříkám vločky sněhem ve spreji ....ale pak se to drolí a hlavně blbě myje ...letos budou perňajzy :wink:
Enz: jako my........ jsem ráda, že v tom nejsem sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Holky, vy jste jako straky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Stolek budu hájit vlastním tělem :grinning:
22. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
Jo, vločky jsem loni stříkala taky, na balkonové dveře, ale letos si o ně Štěpán stoupá, takže túdle :sweat_smile: :grinning: To by si totiž pochutnal :grinning:
22. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
sklen: jj ..normálně nasazeno ...když tak ti to vyfotím :wink: ...polvám jen fakt málo ...mám to v samozavlažovacích, takže stačí 1x za měsíc a drží to

saru: pomalu se na to psychicky připravuju až s tím ondráš vyrukuje :grinning:

enz: ne ne ...já myslela ty přes léto - to jsme stejně furt venku a na zimu si ho vezmu já :grinning:

no joo ..to se pozná, kde už jsou děti :grinning:
22. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Ty jo, vy jste fakt šikuly, kde berete ty vločky?? vymýšlíte doma?? nebo se to dá koupit?? já jsem si jednou stříhala hvězdičky a zvonečky, ale vločky?????
22. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
Tak to u nás teĎ frčí auboti, spidermann, občas bořek stavitel, a hodně mašinka Tomáš...... Ježíšek by se z toho musel u nás po....t, aby to všechno sehnal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
ad pes a vánoce: před několika lety zase pes od babičky Brita u nás sežrala ooobrovský talíř s cukrovím, vychlemtala pak asi 5 litrů vody, ležela, dejchala tak, že jsme tenkrát myslely, že budeme muset volat záchranku.... naštěstí ten rok bylo chladno, takže jsem ji vzala na ven, aby to na vzduchu vydejchala..........., přežila to, ale celé vánoceji ani nenapadlo loudit cukroví :grinning: :grinning: :grinning:

Hup, ale tvoje historka byla lepší :grinning:
22. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
skleni: dá se koupit umělý sníh a k tomu i šablonky, podle kterých to nastříkáš - ty já si ale vystřihuju sama, je to jednoduchý, můžeš si udělat trochu originálnější a hlavně zadarmo :wink:

Dneska ta Superstar asi bude docela nuda - nemám nic proti Gottovi, ale v těch moderním aranžmá to nebude mít šmrnc. Už Chodúr se mi nelíbil :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
skle: neboj ony k tomu taky dojdou :wink: a ještě jsem si loni koupila světýlka mochomůrky co jsme měli doma( jsem z toho měla radost jak o vánocích) a taky prskavky musí být.....fakt retro :grinning:

taky už mám nějaký čas zimní truhlíky
22. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
mis: taky dobrý :grinning: :grinning: :grinning:

enza: joooo, prskavky, na ty jsem zapomněla :dizzy_face:
22. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
Saru: hmmm, tak s tím mým talentem si to raději dojdu koupit :grinning: :grinning: :grinning: Chodúr stál za prd.......

Hup. to budeš moc hodná. Dnes na procházce jsem už okukovala, jak lidi zdobí ..... tady už snad je advent. v pátek také postavili stromeček.....
22. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
sklen - vystřihnu si šablonku :slight_smile: ...aleš e to piplačka ...ten sníh to mokří a tak se to lepí,jak to je úzké ty kousky papíru ...no bléé práce ...ale vypdá to hezky

enz ...no tak jak říkám ..pro tebe je na vánocetoho krásného stolku škoda :grinning:

joo vzpomněla jsem si, jak mi minulý rok sežral hubert perníky
natahal mi všechny během noci pod sedačku a rozdělil na dvě hromádky - nazdobené a nenazdobené :grinning:
22. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Mě ten smrad z prskavek strašně voní, vždy si vzpomenu na babičku..... zapalovali jsme si je jen u ní.....

Mis: také super, chudák, hlavně, že to rozchodila :grinning:
22. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
mis: chudák pesek :slight_smile:

http://hupcza.rajce.idnes.cz/Vanoce_2008/#album - hubertova akce a pak nějaké fotky z lo|ňska
22. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
hup: ještě že mi máme Arnošta pořád zavřeného..... bůh ví, co by uadělal. Jsem zvědavá na Maxe, jakmile je něco na zemi, tak už to má u sebe v pelechu....
22. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
Hup: hezkéééééééééééé, ten je šikovnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dekorace bomba, mě nějak na tyhle věci nebylo naděleno talentu :cry: :cry: :cry: :cry:
22. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
sklen: no ono to bylo na stole ...on si vylezl na stůl a asi po jednom otdtahal ...nebo možná poshazoval a pak odnosil ..no čert ví
nejvíc mě nasrr* ty nazdobené :angry:
to jsou story :grinning: :grinning: :grinning:
joooo a ještě jsem si vzpomněla, že Brita uměla ukousnout perníčky přímo ze stroměčku, aniž by ho shodila, byla šikovná :grinning:

zimní truhlíky si udělám příští rok, letos jsem to nějak nestihla :unamused:

hup: šikovnej Hubert :wink:

prskavky musím koupit :sweat_smile: :sweat_smile:
22. lis 2009 ve 20:46  • Odpověz
hup: Hubert je prostě inteligentní, bezpochyby, zkus se ho zeptat, jestli neví, co jsou šlapáky? :grinning:
22. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
Ještě, že Arnošt je králík, s těmi jeho kily by stejně větší pohyb nezvládl :grinning: :grinning:
22. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
hup: taky krásná výzdoba :dizzy_face:
téda, taky je to samá hvězda šikovná :slight_smile:
22. lis 2009 ve 20:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.