• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahojky, nco celkem fajn, sice občas kňoural, ale hned zas usínal :slight_smile:

kaci: téda, Emi je ukecaná, šikula :dizzy_face:

mau: ach jo, snad už se taky někdy konečně vyspíš :unamused:

skleni: super, že u vás už jsou noci OK :wink:
23. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
Saru: jj,j á jsem také ráda, je to lepší, jak u Dandy, snad mu to vydrží :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
http://www.novinky.cz/domaci/185006-do-ceska-miri-dest-a-silny-vitr-teploty-ale-zustanou-nad-prumerem.html

ty jo, to mám tedy radost.

U nás je dnes krásně, trochu fouká, ale svítí sluníčko, no nádherný podzim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Tady fouká jako blázen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
tady teda nefouká ale je hnusně :unamused:
23. lis 2009 v 09:53  • Odpověz
Posílám trochu sluníčka. HOlky to moje zvířátko pořád spinkááá, to je divné :confused: :confused: :confused: :confused:

Co máte dnes v plánu vařit?? Je peču uzené s česnekem. Chlapi měli přes víkend omajdu, tak jim to musím vynahradit.
23. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
sklen: já nevařím, mám tu maso a brambory od soboty :wink:
23. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
Já mám vymeteno, protože jak byla práce,t ak jsem si uvařila v pátek večer a dnes nemám nic.

Vojtíkovi jsem koupila krásnou brokolici, tak mu jí uvařím s bramborem a já si jí dám pod kuř. plátek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
ahojky, zběžně jsem prolítla, měli jsme celý víkend návštěvu, tak jsem tu nebyla... výzdobu máte všechny nádhernou, nasadily jste mi brouka do hlavy, taky bych dala něco do truhlíků, ale nevím, co. Takové krásné podzimné listy, jak má enza tu nejsou, na vánoční výzdobu je pro mne brzo, tak babo raď :grinning:

tady od rána prší

já vařím kuřecí vývar a zapečeného pangase se sýrem
23. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
pangase mi včera dovezl čerstvé filety manža, to si některej den dám :dizzy_face:
23. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
My máme květáček od včera :wink:
23. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Pebi: a jak ho děláš????
23. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
pangase jsme měli v sobotu :slight_smile: A ty naše mlsný kočky ho nejedly a to jsem jim kousek nechala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
různě, projela jsem nějaké recepty na MMB a upravuju dle zásob v lednici. naposledy jsem nakrájela papriku a rajčata, dala do zapékací misky, na to nakořeněné ryby (od vitany koření, je tam hodně bylinek), podusila, posypala sýrem a nechala zapéct. Mně to moc chutnalo.
23. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
jdu žehlit, papa
23. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojky hvězdy,Maus moc gratuluji Karolínce k lezení :grinning: je to šiškula :grinning:
Saru: vánoční výzdoba přímo pohádková,pamatuji si to z loňska :grinning:
Skleni: to je dobře,že si vyrazila,a vůbec se ti nedivim,že jsi přišla v podnapilém stavu,já totiž byla v pátek v hospůdce a přišla jsem taky pěkná :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dokonce jsme po cestě domů i zpívali :sweat_smile: :sweat_smile:
Jo a jinak my už taky začínáme pěkně lézt,teda zatim plazit,ale je to taky pěkná rychlos.Teď se mi zrovna doplazila do skříně,do první poličky v přízemí :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
Mi: Vaše dětičky jsou ti strašně podobné :wink: moc hezké fotečky.
Kaca:Eminka je fakt boží a co mě teda dostává,je ta pusinka plná zoubků :wink: :grinning:
23. lis 2009 v 10:13  • Odpověz
Holkyyyyyyyyyyyyyyy máme třetí zoubek
23. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Vla: tak to je spuer, je to holka šikovná :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jo hospůdka, jak člověk dlouho nepije, tak to pak jde samo :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. lis 2009 v 10:15  • Odpověz
sklen: óóóbr gratulace k zoubečku :dizzy_face:
vla: jsou to fofry, že? :grinning:
Mau: moc děkujeem. a to sjem ráno mluvila s jednou paní ve městě a říkám, no on už tá má týden a nic a najednou je tam. proto byl tak ukňučený
23. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
Karolí je taky protivka, tak snad je to taky zubama...
A dobrá zpráva - stolička měkne :grinning:
23. lis 2009 v 10:18  • Odpověz
mau: no to je dobře a co tedy zabralo???
23. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
slken: já nevím, ale asi ta beba, zatím ještě uvidím jak se to vyvine za pár dní :wink: pokračuju v mléku beba a klasickou stravou i pitím jako doposud :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
jestli se to opravdu potvrdí, tak mám na prodej dvě krabice sunaru :wink:
23. lis 2009 v 10:26  • Odpověz
No hlavně, aby už se tak netrápila což??? Já je klidně beru. :wink: :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
však jasný. A příp. s tebou teda počítám :wink:
23. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Mau to je super,že už nebude mít Karolí takové trápení.
Sklen:taky gratuluju k zoubku,my sme měly dva na jednou snad mezi prvníma,ale teď nám žádnej dlouho nevykouk.Jinak já už taky vůbec nekojim a co vy? :frowning2:
23. lis 2009 v 10:37  • Odpověz
skleni: gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mau: tak to je fajn, že je to lepší :wink:
vla: Alička je šikulka :dizzy_face:
23. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.