• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
U níás to vypadá, že se klube sedmej zoubek, má nateklou dáseň, tak uvidíme :slight_smile:
23. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
Ahojky holky,

teda video Emminky Fífa fakt žral :dizzy_face: Byl z ní úplně hotovej. Kousek jsem natočila
http://www.youtube.com/watch?v=dMIFhgDw3lA

Pak se mi ještě povedlo natočil, když ukazuje, jak je velikej (14. vteřina)
http://www.youtube.com/watch?v=kD7QUNtQCeg

A mordování světlušky
http://www.youtube.com/watch?v=d91lisPY324

Včera začal dělat Paci paci a Nenene... To se mi etě nepovedlo natočit...

Maus, já Fífovi přidávam do čaje švestkovou šťávičku od Hippu, když se mi zdá, že na něj jde zácpa.. A to pomůže určitě.. Včera kadil snad 5x :slight_smile: A pomohl i jogurt - koupila jsem od Nestlé, babánovej a ten mu jel :wink:
23. lis 2009 v 11:01  • Odpověz
ahoj holky, tak konečně nám vykoukla ten horní zub, sice není pořádně vidět, ale já ho už viděla :grinning:

pořád nelezeme, pořád couváme, ale i tak je občas megarychlá :dizzy_face:

ad star: šmajda byl úžasný, Monika konečně zaperlila, poslední 2 duety byly super, taky se mi víc líbil Bendig než Chodúr.... tipuju, že dnes vypadne Denis nebo Dominika, asi jsem pro Denise

sklen: horní zub?

maus: super, jestli už to měkne :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:04  • Odpověz
jo a videa od Emmy jsou parádní, paci paci mě dostalo, Nela na mě v tomto naprosto kašle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 v 11:05  • Odpověz
Já chci taky zub :angry: :angry: :angry: Fífa pořád morduje dásničky, masíruje si je zprava doleva a zpátky a pořád nic... Nula :sweat_smile:

Šmajda je king, viď Mis? Chodúra už nemůžu ani vidět... Štve mě to jeho protěžování. Vim, že za to nemůže, ale to ho mohli vyhlásit Superstar rovnou a zbytek mohl soutěžit...
23. lis 2009 v 11:07  • Odpověz
niku: Fífa je šikovnej :sweat_smile: , fakt čučím, jak máte šikovný děti, Nela je asi salámistka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

včera večer jsem chtěla dát Nelču do postýlky a málem jsem ji položila na Edwarda, Nelča totiž chtěla koukat s náma na superstar, tak asi hodinu byla s náma vzhůru a mezitím se jí do postýlky nakvartýroval ten parchant kocour :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Vla: já nekojím 5 dní. Do té doby to bylo alespoň jednou denně,a le teď vůbec. Včera jsem měla prsa jako Dolly, ale už je to pryč.
23. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
Mis: jj, jednička v levo.
23. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
mis, to je u nás normální.. Čiko v postýlce.. Pořád ho vyhánim a on se tam s klidem vrátí... :sunglasses:
Nikul: Fíla je kouzelnej, že by envěsta přes koníka?????
vla: já kojím pořád a moooooc, dávám jen oběd a večer kaši, ale vše zapíjí MM

niku: jj, šmajda je čupr, mě je velmi sympatickej, sice nezpívá tak dobře jako chodúr nebo bendig, ale celkově se mi jeví nejlepší :dizzy_face:
23. lis 2009 v 11:12  • Odpověz
sklen: Nela taky horní vlevo, dnes je konečně vidět, včera jen na omak

niku: ty kocouři jsou potvoráci :grinning:
23. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
niki: Fífa teda Emminku fakt žere, to je láska jako trám :dizzy_face: Je šikula :wink:
23. lis 2009 v 11:17  • Odpověz
ad kočky - ani nekomenuju, do postýlky mu teda lezou jen občas, ale Sára permanentně chrápe v jídelní židličce :grinning:
23. lis 2009 v 11:18  • Odpověz
niki: Filda je šikulka :dizzy_face: pěkňučké :slight_smile:
mis: gratulace k zubu :dizzy_face:
S tím naším kakáním - já bych chtěla aby Kaorlí kadila normálně pořád a ne abych jí musela dávat denně něco na změkčení :unamused: proto ta změna UM :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:22  • Odpověz
Ahojky,
Skleni, my máme XV, tam ta kolečka zas tka malá nejsou. Nu, uvidíme, tady na Vysočině máme snehu hafo :wink: Fusak je Emitex, mám ho podhrnutej, protože ta kratší verze už Máji nestačí :sweat_smile:
23. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Mau:to věřím, ale určitě si s tím poradí. ej to hvězda
23. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Mi: jj, my to máme stejně
23. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Koukala jsem, že papáte pangase...
Drze překopíruju něco od meminky z únorovek. Nevím co si o tom myslte
# # Pangasius je chuťově velice dobrá ryba, jen je potřeba brát na # # zřetel # # v jakých podmínkách chov probíhá, jako každá sumcovitá ryba # # trpí tzv.
# # kožovcem kožním parazitem, který způsobuje v prvním roce velké # # ztráty, proto se v odchovném prostředí přistupuje ke koupelím # # v malachitové zeleni,která je silně karcinogenní. Do některých # # evropských zemí je zákaz dovozu z těchto chovů, tak se to řeší # # přes třetí země. Každý by měl toto riziko zvážit, naše ryby # # jsou kvalitní a dobré.
# #
# # Pangasius je sladkovodní ryba a chová se v deltě Mekongu, což# znamená:
# # 1) Má méně jodu, protože je sladkovodní # # 2) Mekong stahuje všechnu špínu z Thajska, Vietnamu a Laosu. To je # # přesně ta řeka, která sbírá všechny humusy, které do ni # # amíci naházeli ve válce s Vietnamem a taky do které tečou špíny # # z továren co jich jenom ve Vietnamu je.
# # 3) Nikdy není čerstvý, vždy jenom dovezený přes půl planety.
# # NEBRAT.Lidi proboha proberte se. Ve všech článcích se tato ryba # # velmi # # oslavuje - jak nemá kosti, jak je strašně zdravá, jak je mořská.
# # Pěstuje se ve sladkých vodách, okolo Mekongu, v teplé vodě hodně
# # rychle dorůstá do "jateční velikosti" - rybka to je nevídaně
# # žravá,
# # ovšem čím je krmena je vietnamským tajemstvím. Opravdu není cítit # # po # # rybách - není protože je napraná vodou (některé super levné # # filety v # # našich obchodech mají až 50% vody).
# #
# # Laboratorně jsou výsledky výživových hodnot také nevalné -
# # ryba v sobě nemá vůbec nic, totálně prázdné kalorie. A vrchol
# # všeho
# # je, když se někde prodává jako čerstvá fileta - neexistuje, je # # to vyrobeno rozmražením - čerstvý pangas se sem vůbec nedodává.
# # A poslední věc - už jste viděli kvalitu za takový mrzký peníz # # a z Vietnamu je cesta dlouhá.
# # A proto - vezměte rozum do hrsti a kupte si našeho kapra. Dobrou # # chuť.
# #
# # Lidi koukněte na tuto stránku:
# # http://www.dietmindspirit.org/2008/01/30/why-you-shouldnt-eat-this-fish-pang
23. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Tady bývá také hafo sněhu, je to hrůza, a klidně bych to i oželela. Jen tak trochu a hotovo
23. lis 2009 v 11:28  • Odpověz
Mi: ufffffffffff, hrozné fotečky
23. lis 2009 v 11:29  • Odpověz
Saru: a Štěpíno to snáší dobře???
23. lis 2009 v 11:30  • Odpověz
mi: no fuj, ale ono je to tak s hodně potravinama :confounded:
23. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
beru zpět co jsem říkala s Marčovým sezením... během posl.pěti minut se 3x posadil a 3x řachl dozadu na hlavu :confounded:
23. lis 2009 v 11:34  • Odpověz
skleni: co jako? Ten růst zubů? Jo, docela jo, většinou o tom ani nevíme :wink:

ad pangas - měla jsem ho teď prvně a moc mě nandchnul :unamused: Já mám nejradši pstruha, kapra, lososa a tuňáka :slight_smile:
23. lis 2009 v 11:38  • Odpověz
co se týče pangase, nic není jen černé nebo bílé...
mně ta ryba chutná, když srovnám chuť třeba s treskou
.....taky to může být reklama na kapra, ten článek :wink: ...kdo mi zaručí, že na těch fotkách je pangasius?

jíme i jiné ryby, nejčastěji pstruha, tuňáka a lososa. pangase kupujeme, protože nám chutná, to, že nemá kosti, je jen plus. A máme akvárko, takže vím, že to je sumcovitá ryba = není mořská
23. lis 2009 v 11:42  • Odpověz
tady se udělalo taaak krásně slunečno :sunglasses: že bychom daly ještě prochajdu než pojedem k holičce? :wink:
23. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
My máme taky panganse rádi... :slight_smile:
Tyjo, venku je fakt šílenej vítr... To nás odfoukne :confused:
Přidala jsem 4 fotečky - červená řepa... pak jak se Fífa svlíkl u oběda, a dnešní couvání
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/#IMG_3819.JPG
23. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
ad pangas, je to hustý.... v tom článku nejsou jen fotky, je tam i video, ale je ve francouzštině a je moc dlouhý... mě chutná moc, kupujeme jedině mražené, a moooc semi líbí, že tam nejsou kosti... a přiznám se, že jsem nikdy nepřemýšlela nad tím, zda je mořskej nebo sladkovodní.... ale jak píše Maus, to bysme pomalu nemohli jíst nic nebo jen to, co si sami vypěstujeme a stejně nám tu úrodu bude zalívat kyselý déšť, takže ani tak si moc nepomůžeme :wink:
23. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Já jsem na ten odkaz ani nekoukala. Jen jsem to četla. Pořád si to nějak rovnám v hlavě, pangase mám v mrazáku a vyhodit ho nehodlám.... Za čas ho určitě uvařím a dám i Denymu.
23. lis 2009 v 11:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.