• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
niki: takovej krvák :grinning: :grinning: a couvá pěkně :dizzy_face:
já taky miluju tuňáka a lososa. A losos prodávaný u nás je prý taky karcinogenní, to je těžký :unamused:
23. lis 2009 v 11:50  • Odpověz
Ty jo, tady se rozfoukalo, no to je hnus
23. lis 2009 v 11:58  • Odpověz
Nik: pěkné fotečky, zkoukla jsem všechny a v té kombinézce vypadá jako medvídek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Holky, kde kupujete lososa?? v té naší díře ho snad ani neznají, natož aby ho měli a ve velkým nákupáku jsem se asi nekoukala...... nevím nevím
23. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz
Saru: no tak to je dobře. Daneček na to byl taky šikovný, ale Vojtí je Vojtí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
Ty jo, tak jsems e teď dočetla, že u nás už zavřeli nemocnici. :unamused: :unamused: :unamused:
23. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz
my jezdíme na ryby do makra
23. lis 2009 ve 12:11  • Odpověz
Taťka dělá v mrazírnách, tak kupujeme pangase odtamtud.. JE výbornej... Šoupnout ho na plech s kořenim a bramborama.. Ogrilovat.. Mňami.. Tak se naučil jíst David ryby s chutí :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Tak to PEtr je nechce jíst vůbec, ani file. Když byl malý, tak se zklamal na kostičce a od té doby má z rybiček respekt.

Já bych chtěla toho lososa, když jsem viděla u Hup, jak krásně se jí povedl.... tak jsem dostala takék chuť
23. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Nikde nikdo, tak jdu žehlit. Vojtula právě usnul, tak snad mu to chvíli vydrží. Odpol jedu zase s prací, už aby to bylo z baráku. Snad bude alespoň jeden den klid.
23. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
my jsme po obědě, teda já jsem - Karolí si dala jen pár lžiček a víc nechtěla, tak má smůlu, nic jinýho nebude.
My kupujeme čerstvé ryby taky v makru a nebo v Globusu. Mají i lososa :slight_smile: a když náhodou, tak tady u nás v řeznictví mají mražené.
23. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
To je včoudu. Makro máme také 60 km daleko :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Hold si budu muset nechat zajít chuť, nebo si někde chytnout toho kapra :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
sklen: letos už výlov byl to asi nestihneš :grinning: :grinning:
ve větších suproších mívají čerstvé ryby, tak se mrkni :slight_smile:
23. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
Tak se mi povedlo natočit ty první pokusy o Paci paci... Zatim to nemá vychytaný, jakmile se přiblíží rukama k pusině, tak si je tam strčí :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=NBn0dffkOuw
23. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Nik: náhodou mu to jde kráááásně, je to frajer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
niki: šikula :dizzy_face: , akorát na konci už se tváří ať si s paci paci trhneš a vezmeš ho :grinning:
23. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Pak už na mě hodil bobek... :wink: Se ho naotravuju... Teď etě natočit to Nenene.. To dělal ráno v posteli úplně dokonale... Jdu do něj nacpat dlabanec...
23. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
Nik: chudák malý, nech ho chvíli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: jj, tje fakt, na jednom jsem byla. :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
niki: šikula Filípek :dizzy_face: Štěpíno když děla paci, paci, tak dvakrát plácne, pak sepne ruce a hýbe s nimi, jako kdyby žehnal. Si z něj vždycky děláme srandu a říkáme mu otče Štěpíno :grinning:
23. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
saru :grinning:
Anetka tak tancuje, přešlapuje z nohy na nohu, houpe se v kolenou a do toho žehná :grinning:
23. lis 2009 ve 13:38  • Odpověz
pebi: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
Pebi: a kde máme videiko???
23. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Já mám dnes doma uplakánka, pořád se mu něco nelíbí. Vstal před čtvrt hodinou a pořád jen pobrekává :unamused: :unamused: Má bouličku i na druhé straně,t ak nevím, jestli mu nejde další zub. SE z toho zblázním
23. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
sklen, videiko nedám, ještě by jste se jí smály... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já mám dneska doma masochistu :grinning: ...pořád si sedá a hází záda :grinning: ....
23. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Fífa se do tý Emminky fakt zbláznil. Pouštěla jsem mamce, jak dělá Emmi paci paci a Fífa se přidal :slight_smile:
http://www.youtube.com/watch?v=-0V5DS54V8w
23. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
niku: šikovnej Fífa, skvěle dělá paci paci :sweat_smile:
Pebi: ale běž, šup sem s ním. A pláče ti u toho, nebo je mu to fuk???
Nik: tak to nemá chybu :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
niku: teda Kaca má naučné videa :grinning:
23. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
sklen, nechci dávat na net fotky nebo video, kde moje děti jsou nějak "zesměšněné" ... je rozdíl hodit na net video, když se prckovi něco povede a nebo kdy je pro smích... rozlišuju, když je něco srandovní x směšné :wink:
nechci, aby to pak za pár let někdo na ně vyhrabal, v dnešní době už děti na zš ovládají počítače a net a děti umí být kruté :wink:

...a pláče u toho kdo? Marek? no jasně, bolí ho to

jdu si udělat kafe a mrknu na ty vaše videa
23. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
Jo tááák, to chápu. Ale myslím, že je roztomilé, jak prckové křepčí :grinning:
23. lis 2009 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.