• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jé nik, to je krásnýýýý, jak filípek kouká na emmi a jak pak dělá taky paci paci....tý jo to je snad skoro láska :slight_smile:)))
rozkošný. mě to fakt dostalo!

jinak holky, emmi dělala paci paci asi 14 dní, dělala to často, i sama pro sebe a do rytmu si do toho i žvatlala... ale ted už to prostě nedělá. prdí na mě. není žádná cvičená opice, že? přece mi to nebude předvádět každej den...

zato ale ted pěkně dělá "give me five" to jí jde náramně. akorát dneska ráno to popletla, a když jí martin nastavil ruku na give me five, tak sklonila hlavu a ducla ho do ruky čelem, jakože berany berany duc...to má v tom už zmatek:slight_smile:
23. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
Kac: a co to je??? :sweat_smile:
23. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
skle: co co je?
23. lis 2009 v 16:26  • Odpověz
jo, už mi to klaplo give me five= dej mi pět...nastavíš ruku a mimi do ní plácne:slight_smile:
23. lis 2009 v 16:28  • Odpověz
Jo táááááák, já to znám jako plácneme si??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 16:29  • Odpověz
jj, to bude ono:slight_smile:
23. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: no hlavně, že jsme se domluvili :wink:

U nás se spinká. Pvěsila jsem jednu várku, druhá se mi pere.... zase bude co žehlit, a to jsem dnes celou skříň zlikvidovala :unamused: :unamused:
23. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
u nás se taky spí už hodku, takže za chvíli to vypukne:slight_smile:
23. lis 2009 v 16:41  • Odpověz
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jj, já to vidím na tu pátou, bude mít hladíka :dizzy_face: a ten ho spát nenechá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 16:44  • Odpověz
Jsem to zakřikla, jen jsem to dopsala, tak začal ječet :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 16:52  • Odpověz
u nás už se taky nespí :grinning:
23. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Ahoj, my jsme zpět, Karolí je už od oběda protivka, taky pořád pobrekává a kňourá, asi ten zub spolu s doznívající zácpou. Ale už to měkne čím dál víc, zítra už bude určo dobře.
Ani toho dneska moc nesnědla, vždy jen pár lžiček, obvykle sní daleko víc, ale aspoň mlíčko pila, tak tekutiny má.

Ty mrňata jsou tak šikovný :dizzy_face:
23. lis 2009 v 17:29  • Odpověz
Ahojky, než začnu dočítat, tak hlásím, že jsme dnes měli moooc milou návštěvu:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=98584&vGroupOffset=0&=&vOffset=19080
23. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Štěpíno spal slabých 20 minut dopoledne, tak už jsem ho uložila - zatím výská, ale myslím, že brzo usne :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
saru: co to to? nějak to nefunguje :sweat_smile:
23. lis 2009 v 17:33  • Odpověz
saru: jůůůů, to je krásný, jak mají kluci vykulené výrazy :grinning: :dizzy_face: to musela být bezva návštěva :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:38  • Odpověz
To byla :wink: Úžasná :dizzy_face: Zdenička je prostě hvězda s velkým H, Vojtík super flegmoušek - Štěpíno na něj pořád tak vyvaleně koukal, ale zásadně pořád lezl někam do pryč :grinning: Ale když se K Vojtovi přiblížil, tak mu dělal "malá" :slight_smile:
23. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
Jo, Zdeni, a zapomněla sis ukrást ten stolek :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 17:44  • Odpověz
Tak já jdu zase makat, dovezla jsem si další, a mám to jen do zítra, tak zatím papapa
23. lis 2009 v 17:53  • Odpověz
Saru: no kráááásné moc vám to všem sluší. Kluci jsou fajnoví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Zdeni: no toje chyba, jak to, že s ho nesbalila??????
23. lis 2009 v 17:55  • Odpověz
Ahojky, jsme se vrátili z bezva návštěvy :grinning: ale to už kukám víte, ale nevíte, že Štěpíno má ve skutečnosti ty oči ještě hezčí a má velké sociální cítění a umí držet basu s kamarádem :grinning: a že je troooošku tryskomyška vůůůbec nevadí :wink:

saru: Ty jsi Hvězda a stoleček jsem ti nemohla ukrást, by si brečela a navíc vám tam líp sedí :wink:
23. lis 2009 v 17:59  • Odpověz
Abyste byly v obraze - to sociální cítění vypadá tak, že když začne Vojtík pobrekávat nebo jen výskne, tak Štěpula nasadí krabici jak Brno, 5 vteřin natahuje a spustí taky :grinning: :grinning: Řekla bych, že je spíš posera, než že by měl velké sociální cítění, ale pravda, že to zní líp :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 18:08  • Odpověz
Ahoj holky, u nás se spinká, dnešek byl náročnej, Tomík má za sebou svoji první zabijačku :grinning: :grinning: :grinning:
zvládnul to perfektně, jitrnice špejloval, ovar ochutnával, (samo si dělám legraci) :wink:

Tento týden máme nějakej náročnej, navíc se nám rozbil kočárek, takže to je fakt paráda, teda jezdit se s tím dá, ale vrže to úplně příšerně, prasknul nám svár na konstrukci, vypadá to na výměnu celýho spodku (teda doufám:wink:

Koukala jsem na mini srazík, moc vám to sluší, hlavně Štěpulovi a Vojtímu :sunglasses:
23. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
kett: tak to si Tom určitě pošmáknul :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Kluci děkují za pochvalu :dizzy_face:
23. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
saru: se oblizoval až za ušima, furt koukal jako "mámo proč já musím tu brokolici a táta se cpe tím ovarem, já chci taky kus flákoty"!?! :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 18:53  • Odpověz
čauky

my jsme po výletě

letecky jsem vásdočetla

gratulace k zubkům i lezení

ad pangas - byla to velká aféra a na jejím záladě proběhly testy - událo se hlavně v německu ale testy projistotu dělali i u nás a neprokázali ani jeden takový případ mezi pang. přivezenýmido čr - prostě není o čem psát :slight_smile:
myslím, že toghle lze napsat o každé potravině, myslím, že neexistuje jediná potravina, k níž bynebylo ve světě možno nalézt pochyvný chov/pěstování
23. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
kett: a vy jste mu nedali? to jsou lidi, fakt :grinning: :grinning: :wink:
23. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
saru +enz: jéé tajný minisrazík :slight_smile: ...hezký
23. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.