• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
kett: no to bych se taky s prominutím nas.ala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 19:00  • Odpověz
evidentně týrané dítě ...coji nahlásit na sociálku :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
sklen: rybky kupuju v suproších a chystáme se na kartičku do makra
manža ji slibuje už půl roku ...o toby bylmazec, kdybych já tak něco slibovala :grinning:
jinak narybku je důležitá dobrá pánev ...koupila jsemsi steakovku - byl sice dražší (asi 800),ale maso na ní je naprosto luxusní a nesrovnatelně lepší než na běžné - investice, která se fakt oplatila
23. lis 2009 v 19:04  • Odpověz
hup: naprosto souhlasím, s tím pangasem, přišel mi mejl, fakt mazec, jak je to špatný, karcinogenní apodobně říkala jsem si, že to zas někdo pěkně nafukuje, ale trochu to ve mě hlodalo, jestli nedávám Tomovi něco špatnýho, dneska mě černý ovce docela uklidnili, jsem ráda, že ty testy udělali.

No na sociálku jo?!Ještě by nám sežrali jitrnice, když by přišli na kontrolu. :grinning: :wink:

Nejlepší byla babička - "A prosím tě, toho kluka dneska vykoupej, je celej mastnej a smrdí masem!" :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:06  • Odpověz
jinak mybyli v ikei - udělali jsme véééélký nákup a jak jsem to musela vše pobrat u toho na mě mluvila nějaká paní stran info o manduce, tak jsem u pokladny zapomněla tašku

no a pak jsme koupili ondřímu dáreček k pondělnímu svátku

a pak jsme jeli ke kámošce nelči a s ní na prochajdu

a pak do obchůdku s dětskýma věcma a na nošení ....zase špatně stran stavu účtu

no a pak jsme jeli domů :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:07  • Odpověz
Ještě dodávám, nespadl nám do sádla :fearful: , ale jak ho každej furt tahal s těma mastnejma rukama, tak byl takovej celej opatlanej :sweat_smile:
23. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
ket: tobylo v ovcích? tak to ani nevím ..ale četla jsem to
onyvětšinou ty katastrofické info, co hromadně kolují po netu mají pravdivý základ (1%) a k tomu se přidá něco, aby se to šířilo (99%) - tyhle info mažu

babička je klasik, co :grinning:
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
hup: tak to jste měli taky fajn den, co? :wink:
23. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
jinak k těm zprávám - vřele doporučuju http://hoax.cz/hoax/pangasius---je-to-k-jidlu/
jsou tam zaručeně vždy všechny tohoto typu :wink:
23. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
hup: jj, něco podobného by se dalo napsat o čemkoliv :wink: Ale já teda za sebe musím říct, že mně ten pangas ani moc nechutná :sweat_smile:
23. lis 2009 v 19:11  • Odpověz
mě teda ten pangas chutná, fakt jo :slight_smile:
kett: kdyby ti babi neřekla, tak ho určo ani nevykoupeš, že :grinning:
23. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
hup: jj zrovna dneska v půl sedmý.

saru: u mě to je zas jediná ryba kterou pozřu :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
kett: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
saru: jj ...jelikož jsm to měli napráskáno, stavila jsem sena mcdrive pro taštičku ...a ondří dělal takové opičky v sedačce, že rozesmál slečnu, co vydává :slight_smile:
pak se líbal s nelčou

sranda - kámoška mi zkroušeně líčila, že nelča nic nepije a že je z ná na pršky ....no a nelča si stoupla ke stolku, uzmula ondrovo pití a zungla mu půlku čajíku :grinning:
23. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
Já ryby moc často nedělám, protože jsem líná vybírat kosti. Ale když už mi ji někde někdo uvaří, tak si ji dám ráda :wink: A kapr o vánocích - ten je prostě nenahraditelnej :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
hup: zas se líbali, jo? to je hezký :dizzy_face:
23. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
já mám nejraději tuňáka ...jenže toho v běžné obchodní síti nejde prakticky koupit, ale i losos není od věci ...a sním vlastně vše ..jen úhoř mě teda neoslovil
23. lis 2009 v 19:15  • Odpověz
hup: no vidíš, jak ji Ondra namotivoval :slight_smile:
maus: jako jediné ženské, se kterýma se nelíbal jsou nelča a karolí u vás :grinning:
hup: tss, si to máme brát nějak osobně? :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
hup: asi cítí, že to jsou hvězdy a na ně musí pomalu a s grácií :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
saru: no já obvinila kámošku, že jí nekoupí ani pořádný hrnek, ale nějakou blbou aventku a kdo ví jaký čajík - my měli s dobromyslí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Já měla dneska obavy, jestli Štěpík Vojtu nezmastí, ale byl celkem opatrnej - buď neustále někam zdrhal a nebo Vojtíka jen tak vševědoucně pozoroval, navzájem se hypnotizovali :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
saru: Štěpa se nevídá s jinýma dětma?
23. lis 2009 v 19:25  • Odpověz
mau: ale jo, ale ne se stejně starými, ty kolem nás prostě moc nejsou - všichni jsou aspoň o 9 měsíců starší, takže už běhají. Ale měla jsem strach, jak bude reagovat na dítko, které se ještě nemůže bránit útěkem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. lis 2009 v 19:29  • Odpověz
saru: jasný, tak to zvládnul pěkně :slight_smile:
23. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
tak už spíme...dneska jsme to trochu protáhli........

saru: Štěpík byl hodňoučkej, vůbec jsem se toho nebála.....bylo to prima

ad ryby já je moc nemusím a to kvůli kostičkám, ale kvůli štítné žláze musím aspoň 2xtýdně, takže zvládnu lososa, pangase, makrelu a zavináče

hup: sorry, ale dnes jsem nestihla poslat to DVD, měla jsem ho sice sebou, ale nepotkala jsem poštu...jo a Štěpánek ti ho chtěl trochu upravit, ale já nedala :wink:
23. lis 2009 v 19:35  • Odpověz
hup jaké kupuješ ty čaje nebo spíš kde?
23. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
hup: to je pravda, už se chystal ho pořádně oslintat, tak jsem přemýšlela, že bys byla určitě poctěna takovým suvenýrem, ale pak jsem si to rozmyslela :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
maus: no nééé...jak píše saru ..jako že sini netrouf :grinning:

enz: v pohodě ..to nespěchá ...tak to bude vánoční místo mikulášského :slight_smile:

čajíky kupuju v bylinkových obchodech- tam, kde prodávají různé mastičky, bylinky atd. a nebo v lékárných... většinou pytlíkové (i když mámi sypané) ..mají je často v biokvalitě
třeba tyhle http://www.apotheke-tea.cz/Caje-bylinare-Pavla Vani/dd5e3768_4f12_4e48_9a31_3bd278464ada.aspx?master_0e368bd0_2572_41a9_835a_507c85c02647_category=b5a4a0dc-59fc-40ff-921d-cea3e277d14f
od toho váni a nebo bio selection ...vždy pro děti

saru: no to jo..někde bych si to vystavila a ani bych siu to nepouštěla, abyten otisk neznehodnotila :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.