• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: neboj to do Mikuláše stihnu :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
ahoj holky...to vypadá na super srazík! kluci jsou fešáci
hup..tak kámošky holčička je jak naše emi. já si na její nepití naposledy stěžovala 11.11.09, s kámoškama a dětičkama v pizzerce...po obědě jsem emi nabídla čaj, jako už tisíckrát předtím a ona se nejen že napila, ale vypila 50ml...no a od tý doby prostě pije. vše jse stejné - hrnek i čaj...no, řešit to nebudu, jsem ráda, že pije

holky potřebuju radu..emi měla minulý týden rýmu, ale takovou normální, odsávala jsem 1x denně. ted jsem odsávala naposledy v sobotu, v noci jí to nebudilo ani jednou za ten týden...včera ještě občas v nosíku zachrčela, dnes už dobrý. zítra máme jít plavat...
uvažuju, jestli jít, nebo to pro jistotu zrušit. jako nic horšího tam snad nechytne, ale zase je oslabená, tak aby se jí ta rýma hned nevrátila...
23. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
enz: nooo já jsemod 2. do8 sama doma ...tak si udělám pěkný večer abudu u toho na tebe myslet :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
kaca: my jsme šly po rýmě taky ještě s tím hustým soplíkem na plavčo. Už bylo vidět, že je dobrá, jen to prostě ještě potřebovala vysmrkat. A dobrý, nic se nedělo, nezhoršilo se toa ni nevrátilo. Ale každý mrně je jiný, to je jasný
hup: co Ondrášek? Už ty večerní děsy ustávají?
kaci:u násna plavání říkají,že se může chodit plavat i s rýmou - teda tou vodnatou, netu zahleněnou "barevnou"
23. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
kaci: taky bych to asi riskla :wink:
23. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
holky díky za názory. pro jistotu jsem to odhlásila, abychom byly kdyžtak omluvení a nepropadl nám vstup. ale když bude zítra ráno OK, tak tam zavolám, že přijdem...
23. lis 2009 ve 20:34  • Odpověz
saru: no -první den hroozně plakal,druhý den už neplakal, ale držel se mě jak klíště a sebemenší pohyb v něm vybudil potřebu se ještě víc přimknout,a včera to bylo zase bez pláč ao blízkosti,ale už ne tak strašně moc úzkostlivě ....takže snd se to řeší
23. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
hup: to je fajn :wink:
23. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
saru: dáváš malého přes den spát do postýlky nebos pí v té cestovce? A on jako sám lehne a spí nebo jak to máte?
Já jsem s tím našim spaním/nespaním/uspáváním už celkem bezradná a unavená... :unamused:
23. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
mau: já dávám do postýlky do ložnice. dřív měla postýlku jen na noční spaní, ale už si netroufnu nechat jí spát na naší posteli bez dozoru. někdy si lehnu s ní na naší postel, tam usne většinou rychleji než sama v postýlce a pak jí přenesu.
večerní usínání probíhá výhradně v postýlce. ted jsme posunuli usínání o půl hodiny na půl 8 protože v 7 se jí usínalo hůř a zdá se, že je to lepší. zatím to už 3. noc probíhá tak, že jí dáme do postýlky, chvilku u ní sem, pro případ, že jí vypadne dudan a do 5ti minut spí.
23. lis 2009 ve 20:51  • Odpověz
mau: dávám ho do jeho postýlky v pokojíčku - už tak 3 měsíce jinde nespí, občas v kočárku, ale to výjimečně :wink: Prostě ho tam dám, on třeba ještě chvilku pobrekává, ale pak se stočí na bok a chrupe. Občas ani fňukat nestihne. Je už tak prostě naučený, že ví, že tam prostě bude :slight_smile: Tu cestovní má vyloženě na hraní, občas tam usne ještě ráno, ale přes den ne.

Tak jde Denis, to je, myslím, fér :wink:
23. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
kaca: mě večer Karolí taky usíná prakticky hned. Položím, ona otevře pusinku, dám jí dudu, otočí se na bok a spí. Příp. jí chvilku držím za ruku (když jí nedržím tak sebou šije a točí se) Problém je v tom že když se v noci vzbudí tak většinou neusne a během dne sama taky neusíná - houpu v kočáře
23. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
A do naší postele ho bereme jen výjimečně tak jednou za dva týdny, aby si tam chvilku po nás lozil, že by tam s náma spával, to fakt ne. Hlavně s jeho aktivitou by zaručeně spadl, i kdybychom tam spali oba dva - on je schopen nás normálně přelízt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. lis 2009 ve 20:57  • Odpověz
mau: a nebude problém v tom držení za ruku? Já vím, že mi mamka říkala, že si teta takhle naučila bratrance a vyžadoval to až do školky :sweat_smile:
23. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
saru: ta ruka, resp. mooje blízkost určitě a taky prostě to že přes den nedokáže usnout sama, tím pádme ani v noci ne, to je jasný. Ale co s tím? Já fakt nemám žaludek na to ji nechat vyřvat... :unamused:
23. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
mau: ty jo, já fakt nevím. My ho asi kdysi nechali jednou, dvakrát vyřvat. Ale nebyly to nějaké extra hysteráky. Ale je jasný, že teď, když už si na to zvykla, to bude těžší a asi i hlasitější :unamused: Já fakt nevím, podle mě je jediné řešení ji nechat odvykat si té tvé blízkosti, ale lehký to teda rozhodně nebude. Ach jo, fakt nevím, co Ti poradit :frowning2:
23. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
saru: ale jak ji odvyknout když jsem s ní prakticky 24 hodin denně? :frowning2: Asi ji zkusím dávat do postýlky během dne, aby si zvykla usnout sama, ale obávám se že to neklapne. Usne jedině u mě při jídle, příp. v sedačce nebo v kočárku. To takhle fakt nejde dělat do nekonečna :unamused:
23. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
mau: a co jí tam pokládat, když jí začne brát spaní ..jako ještě nebude úplně spinkat, ale už bude zabírat ....a postupně dávat o trošinku dřív až k tomu, že ji tam položíš bdělou aona bude muset zabrat v pelíšku sama
23. lis 2009 ve 21:12  • Odpověz
mau: vždycky, když si Štěpíno zašne šmudlat oči, tak ho prostě vezmu, dám do postýky, pohladím, řeknu hezky se vyspinkej, a jdu pryč :wink:
23. lis 2009 ve 21:20  • Odpověz
hup: vyzkouším, ale je to těžké odhadnout. Když je to moc brzo tak je to jako když do ní střelí a ožije a je protivná. Musím to vyzkoušet - bylo by to takové nenásilné, asi. Akorát to znamená jí před tím asi uhoupat, aby "skorousnula" jinak nevím.
Dík moc za rady, určo to bude boj. Chtěla bych bojovat co nejmíň, abychom neplakaly ani jedna :unamused:
Tak dobrou noc, holky :slight_smile:
23. lis 2009 ve 21:21  • Odpověz
Dobrou, mau, a pevné nervy :dizzy_face:
23. lis 2009 ve 21:23  • Odpověz
Já osobně ho dávám spát, jen když vidím, že je ospalej. Jinak to nemá cenu, stejně v postýlce stojí a nespí. Ale už se to tak nějak ustálilo, že je to jednou dopoledne a jednou odpoledne :wink:
23. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
holky kdo dneska vypadl ze superstar?
23. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
kaci: Lacho :wink:
23. lis 2009 ve 21:28  • Odpověz
dík saru
23. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
ahoj ahoj, hlásím super hodný dítě, už asi třetí den, umí s ezabavit sám s hračkami a dnes vstával poprvé až o půl druhé, to je po 6 hodinách spánku, super!!! jeli jsme k doktorovi s tím nepřibíráním bylo tam asi 20 dětí.. jojo chřipkové období. naštěstí po hodině jsdme přišli na řadu. po 5 týdnech přibral jen 140 g, to fakt není moc, nevymyslela jsem si to, ale zas rychle nabral první tři měsíc e- tři kila, takžte se to musí zpomalit, tak mi to doktor vysvětlil. jinak je v pořádku, to je na něm vidět.

Kači, Emminka je strašně šikovná a jak inspirovala Filípka, to je super. zejtra to video ukážu Marťovi, co na něj řekne!

Mau, taky dávám malého spát, když si žmudlá oči a kouknu na hodinky a vidím, že už je jeho čas :grinning: jako je to víc než 2-3 hodiny od předchozího spánku. a dávám spát převážně do postýlky. občas vozím po zahradě v kočárku a odpoledne jdeme na procházku.
23. lis 2009 ve 21:59  • Odpověz
luci: díky. to jak na ní filípek kouká, je super :grinning:
23. lis 2009 ve 22:22  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: a moc dík, holky za rady a tak :slight_smile:
Noc byla kousek lepší než předchozí, do postele jsem si ji brala ve3, usnula asi ve4 a vstávaly jsme 6:15 a jak jsem se nemohla probrat tak mi málem spadla z postele - otevřela jsem oko v poslední vteřině :confused:
Teď jsem jí šupla do postýlky, tak si tam kope a hraje, vypadá že by jako ještě spala, ale asi to neklapne.
Dneska máme plavčo, tak jsem na ni zvědavá. Budem se zapisovaat na příště, na leden, tak snad najdeme nějaký vhodný termín :slight_smile:
24. lis 2009 v 07:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.