• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Tak jsem na netu našla, že jediná dostupná na trhu je DEPO-PROVERA
12. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz
Ta vás zsravím ve spolek, maminy :slight_smile:

Zanetik: Nelinka je po tátovi a Verunka po tobě, vid? Já si nemůžu pomoct, ale přijde mi to tak... :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz
market:zsravím? tak to děkujeme :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 21:27  • Odpověz
jé market ....ahoooj:wink:
co nového
12. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz
No, zjistila jsem, že jsem máčo :grinning: prootže když nejsem přihlášená, tak se nemůžu podívat do alb. tzn, že jsem alba mazala zbytečně :slight_smile: i když jeden nikdy neví :wink:

U nás nic novýho, Honzík je buřtík. Já to snad budu muset dočítat úplně celý...ale někdy sem vlezu a řeší se tu většinou kojení, poslední dobou manduka, tak nemám moc co napsat :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:32  • Odpověz
I když ted jsem se hodně učila, takže jsem to jen přelítla, abych se jako udržovala v obraze :slight_smile: Aco jsem zaregistrovala, tak bylo kójo a ta manduca :slight_smile: A neměla jsem čas bvypiosovat v kolik jsem kojila a jak dlouho atd :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz
Market teď říkají všichni, že Verunka je celý táta a Nela po mě, je hrozně podobná synovcovi, od mýho bráchy synovi, oskenuju přítelovu a svoji fotku když jsme byly mimča :wink:
12. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz
hup viděla jsi na vlastní oči tu černou manducu? jak se ti zdála, opravdu tak náchylná na všecky nečistoty? myslíš, že ta béžová je lepší? chjo, to jsou komplikace....
12. čer 2009 ve 21:39  • Odpověz
kaci: jako nám vytáhla černou, hnědou, přírodní, červenou a takovou modrozelenou a tu limitovanou olivovou
černou jsme s manžou vyřadili hned jednohlasně :sweat_smile:
a i ta prodavačka říkala, že ta černá je celkem na levačku ....vlastně řekla tytéž argumenty ....
ale víš jak - barva je dycinky subjektivní
kdybych si nebrala tu limitovanou, vzala bych si tu přírodní a nebo hnědou

market: a co zkoušky
12. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
hup díky
asi objednám tu přírodní teda...
12. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz
Markét, návrat ztracený hvězdy, jo? :wink:

Fífa už spí v košíčku v ložnici, tak ho jdu následovat.. Nechala jsem mu venku ruce ze zavinky, tak jsem zvědavá, jak dlouho tak vydrží spát... V kočárku i přes den tak spí, tak uvidíme.. Ráno vás budu informovat :slight_smile:

Dobrou noc...
12. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz
tý jo ..venku hnsně a tady úplně mrtvo :fearful:

jinak my měli noc ...ech ...do dvou spinkal - super ..jenže pak ve 4, v 5 a pak už nee .... hryzla bych ho :sweat_smile:

no ale zdá se, že to je konec jeho omrzlého trojdenní - byl fakt k zulíbání ....
13. čer 2009 v 11:25  • Odpověz
Čaááááááááááááááááá hvězdy

No market, to je dost. Máš krásný kluky. Honzík roste jako z vody a Míša taky. To je doma radosti co???
A co ty zkoušky?? dopadlo to dobře???? :grinning:
13. čer 2009 v 11:29  • Odpověz
Ahojky :wink:
Tady je krasne, ale jak mam ty kramy, tak jsem nejaka prastena :sweat_smile: Nejradsi bych spala.

Jinak Stepula opet trhl rekord - jedl naposled v 18.30, pak usnul a budili jsme ho v 5, protoze on by snad spal dal a jedl po 12 hodinach :grinning: :dizzy_face: Uz je to tyden, kdy se nevzbudil driv nez ve4 :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
market: vitame Te, hvezdo jasna :wink:
13. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
Saru: tak to ti závidím, i když bych si neměla stěžovat

Vojtula se napil naposledy ve 20:00 a vstával až 03:20, takže pohoda, pak mu to vydrželo až do 07.00 :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
skleni: tak to mate taky super, ne? :wink:
13. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
JJ, jak říkám, neměla bych si stěžovat. dokonce se mi líbí, že Vojta už umí dát krásně najevo, když už chce zase hajat. A zaplať pánbuh že v postýlce. V lehátku už mi neusne. Začne kňourat, vrtět se, tak ho dám do postýlky a do minuty je tuhej.
13. čer 2009 v 11:36  • Odpověz
No konečně kůň šlape :slight_smile:

No s packama venku dopadla na 1 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Kojo ve 21.20, 2.40 a 6.30... Celou noc v košíku :slight_smile: Akorát po tom nočnim koju jsem chvíli nahazovala dudlík, ale pohoda... Jsem příjemně překvapená :slight_smile:

Razíme k tchánovcum na o :wink:
13. čer 2009 v 11:39  • Odpověz
NIk: tak to je dobře, nechte si chutnat

Já dnes dělala pro chlapi čočku a pro sebe hovězí vývar. Toho bych se mohla u.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 11:45  • Odpověz
nik: jo táák..ono to nefungovalao ...já si říkala, že tu nikdo nebyl :grinning:

já nevím, jak ho přimět k tomu, aby spal i nad ránem ....úžsně spinká od uložení (před osmou) cca 6-7,5 hod. jenža pak už jede denní režim někdy ještě po 2,5 hodinách, ale tuto noc to dal i po hodince ...prostě už se rozednívá a hotovka :sweat_smile: .. je vyspaný a hotovka :sweat_smile:

i usínání celkem v poho ...obvykle usna hned sám
sice včera ne ..ale měl toho za tendn hodně ..hlvně ten rachot na svatbě mu moc nepřidal, takže to bylo celkem pochopitelné ....

ale ty rána

jo jinak ondra se asi naštval, že mu říkáme žížal a brutálně se za ten týden zakulatil :sweat_smile: .... normálně jsem mu při masáži obejmula prsty stehno
od včera už nee ...normálně má faldy ..už jsme ani nevěřila :grinning:
13. čer 2009 v 11:47  • Odpověz
Hup: a co si myslíš, že budeš ležet do desíti???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 11:55  • Odpověz
mám depku, zítra máme křtiny, švagrová (křestní rodič) spadla a natloukla si takže nemůže jít, půjde asi jen brácha, no a já zjistila, že šatník je prokletě prázdný a do ničeho se nevejdu, jen do jedné sukně a v té vypadám jak rybana, šíleně mi zůstaly rozšířené boky
13. čer 2009 v 18:07  • Odpověz
tak tohle mě z depky dostalo, chudák mamina, jestli rodila normálně, ale spíš bych to tipovala na císaře

http://fm.denik.cz/miminka/mimi_24t20090613.html
13. čer 2009 v 18:53  • Odpověz
dítě ondra 57 cm a 5 kg si najděte
13. čer 2009 v 19:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile: My jsme dnes byli na oběd u tchánovců, pak v porodce za švagrovou a pak u prababičky. Karolínka hodně spala, trápí jí ta rýma, tak je trošku protivka a chtěla víc spát :unamused:
Švagrová má klučinu, Dominika, měl 50cm a 3470g, čekali jsme většího macíka :slight_smile: Prý hodně pláče, ale když jsme tam byli tak jedl a pak byl hodnej. Chuděra byla hodně potrhaná, šili ji hrozně dlouho a nemůže sedět...

dadu: to je teda macík, kam se hrabala naše Karolí :confused: :grinning:
S těma křtinama to zamrzí :frowning2: ale ta sukně určitě nebude tak hrozná, budeš kočka :slight_smile: Pěkně si to užijte :dizzy_face:

saru: malej ti teda krááásně spinká :dizzy_face:

sklen: my to máme taky tak. Kojo ve20 a pak spánek do cca 4:00. Dneska kojo ve 4:00 a pak v 7:00, což je rekord, obvykle se vzbudí v 5 a šmitec :slight_smile:
13. čer 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoooj, no konečně se tu někdo ukázal

Dadu: no to snad ani není možné. To už není vůbec miminko, ale rovnou batole :grinning: :grinning: :grinning:
O těch bokách mi nemluv, jsem jako velryba. Ale už jen 6 kg, a je to dole.
13. čer 2009 v 19:39  • Odpověz
nazdárek maminy,
my jsme u našich v Ostravě, tak si užíváme :slight_smile: včera celý den na cestách, malý krásně spinkal a pak jsem ho nakojila v mcdonaldu. večer u našich, bylajsem zvědavá na jejich reakci, protože minulá navštěva moc dobře nedopadla.. teď je to asi super, malý si je asi získal, jak je hodňoučký a komunikativní, ani moc nebrečí, rozhodně ne tak, jako když jsem s ním doma sama. dnes jsme se šli podívat na svatbu mojí spolužačce ze základky, do kostela, celá rodina, byli jsme zvědaví i na tento nový moderní kostel. byla to moc hezká procházka, i když počasí stálo za houby. v kostele jsme se aspoň ohřáli. odpoledne jsme naše nechali poprvé hlídat to naše zvířátko a my šli trochu nakupovat. moc jsme toho sice nekoupili, ale byla jsem ráda, že jsem při příchodu k našim neslyšela řev :grinning:

Market, vítej zpátky a povídej, co nového? Honzík ti pěkně roste!
Mich, ještě Jiřík tak křičí? u nás se to trochu lepší, malý komunikuje, reaguje na slova, písničky, "odpovídá" :grinning:
13. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
Luci tak to je paráda ne?? Jsem ráda, že to u vašich dobře dopadlo

Malý taky začíná broukat, až mi kolikrát vletí slzy do očí jak je to krásné :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz
lousev, co je to za nosítko ve tvém albu?
Skleni, malému klobouček moc sluší :wink: a připomíná mi v něm našeho kloučka :grinning:
Siralk, hezké fotky Terezky a je celá po tobě :slight_smile: nezesvětlaly jí vlásky?
Dadu, to jsou rozkošní sourozenečci :wink:
Market, malý má rozkošný vlásky! a Míša je ti podobný, je to vidět :wink:
13. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.