• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
dobré ráno, zběžně jsem dočetla...
Luci, to jsi čekala se zdravým dítětem mezi 20ti nemocnými hodinu jen na převážení? To tě nemohla sestřička vzít? :confused:
24. lis 2009 v 07:45  • Odpověz
dobré ranko

tak u nás noc s ondrou normál s alanem příšerná .....chrápal tak, že jsem ho normálně vyhodila - až v 6 ráno, měla jsem to udělat v 2 a vyspala bych se :sweat_smile:

luci: no tak v takové čekárně bych fakt nečekala
minulý týden jsm si byla nechat ondru jen poslechnout, jelikož se mi nějak nezdál ...kukli jsme do čekárny bylo tam plno - všichni nemocní, tak jsem se obrátila na podpatku a přišli jsme později
než bychom přišli nařadu, už bynemocný určitě byl
24. lis 2009 v 08:38  • Odpověz
My jdeme na 8M prohlídku a protože mi nevyhovoval termín kdy mají poradny pro mrňata, tak jdem ráno a mám si zaklepat z chodby, abychom nebyly v čekárně s marodama. Taky bych tam nečekala, děcka se nakazí hned...
hup: já jsem zase manžu žduchla ať dá na Karolí pozor než udělám mlíčko a vrátila jsem se a on byl zády k ní :rolling_eyes: to je něco. Kdyby byla spadla, asi bych ho taky shodila :grinning:
24. lis 2009 v 08:41  • Odpověz
tak jak se říká u nás: To je čstá špína :slight_smile:
24. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
Ahoj holky,
zas po nějaký době zdravim :slight_smile:

Maus, téda, to je blbý s tim spaním, kousek zpátky jsem početla.. Matýsek taky takhle blbnul, jak už jsem psala někdy zpátky, a teď už několik noci kráásně spinká, bez nočního jídla (jednou, maximálně dvakrát se vzbudí s žížou, cucne si čajíku a spinká dál) až do šesti, půl sedmý :dizzy_face: Taky zlobil nějakej čas, probouzel se třeba kolem jedenáctý a řev, ani sám nevěděl, co chce - nechali jsme ho dvě noci po sobě vyřvat, protože jinak už to prostě nešlo, to bysme ho nosili a chovali a nechali ho vymejšlet do dvou let, podle mě teď je akorát ta doba, kdy se to ty děti prostě mají naučit, že nebude pořád po jejich, já vim, že je to těžký, já z toho byla taky na nervy, ale vydrželi jsme a vyplatilo se :wink: Pak se budil pozdějc v noci na jídlo, začala jsem mu dávat jenom čajík a na to už si taky zvyknul - prostě už teď ví, že se prostě má večer tý kaše pořádně nadlábnout, napít se, že v noci bude jenom čajda :grinning:

Jo ale proč jsem přišla, děvčátka moje, hlavně :slight_smile: - chci se zeptat, v čem jste byli vy a mužové na Vítání občánků? Nám přišla pozvánka v pátek teprv a už to bude tenhle čtvrtek :-/ , já ani jít nechtěla, jednak je to v blbou dobu a nebudem ta mít žádnou babičku, dědečka, vůbec nikoho.. Ale Martin že prej si na to tu dovču vezme a chce za každou cenu jít :grinning:
Matýsek bude parádník, bílou košili, vestičku, ale co si mam oblíct já?? V čem jste byly?? A je blbý jít tam celá v tmavým, asi jo, že? A manžel? Oblek je přehnanej trochu, nebo né? :sweat_smile:
A ještě se chci zeptat, jak to u vás bylo s focením? Předpokládam, že je tam nějakej fotograf, ale fotili jste asi i sami, že? Já právě přemejšlim, komu říct, aby šel s náma a vyfotil nás, měli bysme s sebou asi přece jen někoho mít, což? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Ahooooooooojky

u nás noc opět stejná. Za to budíček, dnes jsem se tak lekla budíku, že budu mít asi opara či co :confused: :confused: :confused: :confused:

Mau: zvldáněte to v pohodě.
24. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Pet: já jsem si vzala pískové kalhoty, bílý svetr a hotovo. Nějak jsem to neřešila :wink: v té naší díře e to stejně jedno
24. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Jo a manža mel černý svetr a rifle. Někteří tatínkové přišli i v mikčách :sweat_smile:
24. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
Hurááááááááá, díťo mi usnulo, jdu makat, musím to hned odvézt.

Jak je u vás, tady se tak rozpršelo, že to je fakt hnus :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Ahojky, noc super, sice od půl6 nespal, ale až do 8 byl sám vedle a povídal si a hrál :dizzy_face:

pet: my jsem tam byli sami, tady u nás ani zbytek rodiny nechodí. A fotili jsme se sami zvlášť. Společně nás vyfotil fotograf :wink: Já měla na sobě bíločernou květovanou sukni a černý společenský triko a manža džíny se sakem :wink: A byli jsme mezi těma slušněji oblečenýma :slight_smile:

mau\. jsem ráda, že to bylo aspoň lepší :wink:
24. lis 2009 v 09:27  • Odpověz
Saru: jj, také vám to moc slušelo. Dnes jsem si byla pro fotečky od paní, co nás t am všechny fotila, no a nic moc. Má to nějaké rozmazané :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
skleni: to je škoda. Ale máte krásné i ty svoje vlastní :dizzy_face: A nikdy nezapomenu na tu fotku, co si o tom myslel Vojta. Jak se tam po.... :grinning:
24. lis 2009 v 09:33  • Odpověz
No jo, Vojtíkův projev na vítání byl super :grinning:
My jsme na vítání nešli, takže neporadím...

Já už jsem z té naší závislačky fakt na prášky :frowning2: jako beru když jí třeba bolí ty zoubky, že mě potřebuje, ale ona mě potřebuje přehnaně i jinak...budu ji asi muset nechat vyřvat - resp. budeme řvát obě, páč já to fakt nedávám :cry: navíc beru ohled na lidi v baráku a na manžu, na to se taky budu muset vykváknout, protože jinak mě brzo odvezou, už to nezvládám :rolling_eyes:
24. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Skleni, Saru, díky :dizzy_face:

Saru, takže jste neměli nikoho, kdo by vás vyfotil společně všechny tři, chápu to dobře? No my totiž nemáme žádnou společnou fotku, za těch 7 měsíců :sweat_smile: , tak když už budem voháklý... :grinning:
24. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Mau, to bude prostě takový období její, to přejde, jenom tro vydržet.. Až budeš mít manžu někdy vzácně večer doma, tak se učeš, namaluj a kokukej si někam vyrazit, nebo Ti z toho za chvíli fáákt cvakne, Hvězdičko
24. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
petu: já jsem taková bambula, že bych si to stejně neužila :frowning2: navíc bych byla druhej den ještě unavenější než jsem :unamused: ale chtělo by to, to jako jó
24. lis 2009 v 09:49  • Odpověz
jo a období, ale jak dlouho ještě, rok? Ona má lepší a horší noci, ale nevím od čeho se to odvíjí, už jsem si i chtěla začít psát co a kdy, jestli to třeba nemá nějakou souvislost. Je to fakt náročný...
ale dost, nebudu vás tu tím zatěžovat :wink:
24. lis 2009 v 09:51  • Odpověz
petu: my máme společnou jednu jedinou z doby, kdy bylo Štěpíkovi 7 týdnu :sweat_smile: Pak už taky vždy na střídačku. A tam jsem se taky fotili na střídačku, ale máme 3 společný od fotografa a vcelku se mu povedly :slight_smile:

mau: podle mě není jiný řešení :unamused: Mně to taky nedělá dobře, ale jelikož my máme cholerika, tak jsem zvyklá, že občas prudí kvůli hloupostem, takže jeho pláč se mnou až tak nemává :wink: I když - nechci mu křivdit, zase ho to rychle přejde a jsou dny, kdy nebrečí vůbec :dizzy_face: A co se týče samostatného usínání, tam vážně není žádnej problém :slight_smile:
Pomalu bych prostě Karolí zkoušela nechávat po chvilkách i samotnou a to hlavně, když budeš vidět, že je ospala - prostě ji dát do postýlky a basta. Jinak se od ní vážně nebudeš moct hnout na krork a to by bylo na mašli :confounded:
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :dizzy_face: Tak Deny už chytnul chřipku :frowning2: Teď aby to nedostala i Mája :unamused:
24. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
mau: nás nezatěžuješ, moc ráda bych Ti pomohla, ale fakt nevím, jak jinak :unamused: A vypozorovala jsi nějaký společný znaky těch nocí?

mi: jé, tak ať je Deny brzy v pořádku a Márince přeju silnou imunitu :wink:
24. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
saru: když je ospalá tak prostě nechce být sama. Normálně to zvládá v poho, ale jak to na ni přijde tak ječí a je protivka. A jekot postupně zesiluje. A nejhorší je, že já nevím jak na to. Jako chodit k ní v pravidelných intervalech - to u ní budu muset asi zůstat vždycky dýl, než se uklidní, protože ona už má pak fakt záchvat :unamused: a trvá dýl než se uklidní, jenže stačí odejít a ona nasadí ve stejném tónu jako přestala...
24. lis 2009 v 09:56  • Odpověz
mi: bobek malej :frowning2: snad to Márinka nechytne
saru: dík kočko :slight_smile: nevypozorovala jsem nic...
24. lis 2009 v 09:58  • Odpověz
mau: já vážně nevidím jiný řešení, než ji nechat vybrečet :frowning2: Je ale potřeba, abys nebyla doma sama, aspoň napoprvý (protože tady už to bude asi na trochu delší lokte, se obavám), určitě budeš potřebovat podporu, abys to vydržela a zvládla. Nemůže to být lehký, to je mi jasný :unamused:
24. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
Ona je Karolí proti Štěpínovi kliďas, to je mi jasný, ale taky tam někde ta beránčí povaha asi bude. A obávám se, že nastupuje přesně v těchto chvílích...
24. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
saru: jj, přesně jak píšeš. A ještě je to umocněné těma zubama
24. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Mau, nikoho nezatěžuješ, to je jasný, že se z toho potřebuješ "vykecat".. Ono je fakt těžko radit :confounded: , každopádně já si fakt myslim ,že to budeš muset skousnout a párkrát jí prostě nechat, ať si "řve", protože takhle se to bude jenom zhoršovat.. Mně to taky rvalo srdce, když tu řval, ale ono když pak vidíš, že je to jenom ze vzteku, tak to teda néé.. Já k němu třeba šla a povídala jsem mu, že na mě si nepřijde, takovýhle vzteklý řvaní, že si ho pochovam, až bude hodnej chlapeček, byl to boj, ale naučil se to prostě. Neřikam - nevim, na jak dlouho, ale fakt je zlatej teď..

A ad. to povyražení - já byla poprvý když byly máťovi cca. 3 měsíce, ještě jsem kojila, tak jsem měla taky nerva a čučela jsem každou chvíli na hodinky, ale jelikož to proběhlo naprosto v pohodě, tak příště už jsem šla v klidu - teď chodíme s Market každej tejden, když přijdu domů, tak chvátam k postýlce ho pohladit a nejradši bych ho vzbudila a poňuchňala :grinning: , ale ten večer si užiju a odreaguju se. Vim, že to beze mě Martin zvládá levou zadní a je na něj spoleh :wink:
Jde o to poprvý, neboj se toho :wink:
24. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
Ještě jedno malé video ze včerejška, nic moc se tam teda neděje, ale aspoň uvidíte hvězičku Zdeničku v krmící akci :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=jbQq86t9P2c
24. lis 2009 v 10:04  • Odpověz
petu: to já právě nevím, jestli by to Michal zvládl, nikdy ji dýl nehlídal a ona se u něj i daleko dýl uklidňuje :frowning2: Ale je fajn, že vám to tak bezvadně funguje :wink:
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Já teda taky nikam nevyrážím, ale mně stačí si udělat pohodovej večer s manžou - dát si vínko, na něco mrknout, nebo si číst :dizzy_face: A jelikož Štěpíno v 18 vytuhne a většinou se do půlnoci nevzbudí, tak je to super :slight_smile:
24. lis 2009 v 10:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.