• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Saru my už spinkáme skoro hodinu a půl :grinning: tak poklízim,ale fakt mě to neba :angry:
24. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Holky, stroužek už??? Jak dlouho?
24. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz
market: já nevím přesně, ale už tak 25tt?
24. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
Saru: a je tady někde na koníku?
24. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
vla: určitě, ale kde, to nevím. Tak si zadej do vyhledávání stroužek a napiš jí :wink:
24. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
to je hustýýýý...holky já jsem magor, ale já když to vidím, jak se holky pyšněj s těma bříškama, šla bych do toho hned jako..
24. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Si tady libuju jak mi spinká dcera a zavolala nějaká k...a ze spořitelny(Alička samo hned vzhůru) prej jestli na ní mam chvilku na monitorovanej rozhovor,sem jí taktně poslala někam :grinning:
24. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
No jenže ty si Market měla bříško,ale co mi s mega bubnama :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Ahojík hvězdičky,
já jsem tak chorá, že nemám ani sílu se tu zapojovat do té diskuze :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
O neděle jsem chytla nějakého bacila, včera jsem měla 38,7, blahořečím, že jsem tu měla tu mamku, jinak nevím, kdo byse o to mé mládě staral...dnes si ho vzala ségra...já jsem si tu na chvíli sedla, pže peru do sebe Paraleny plus, tak je mi trochu líp...

K uspávání...Mau, hvězdičko, cítím s tebou... :sweat_smile: víš, že u nás je to stejné...a protože fakt známe každá své dítě nejlíp, my máme vyčůránka, vím to...a lituju, že jsem to nezvládla dříve...pže čím je starší, tím má v sobě více vzteku, když není po jeho...u nás je to pokaždé jinak....ted je zrovna období, kdy přes den to jde...položím do postýlky bdělého, pohladím, nahodím dudla a odcházím...chvíli si stěžuje nebo kecá a většinou usne...večer ne...nevím, možná se bojí tmy, musím uchovat do spánku...takže relativně je to ok..ale za týden to může být jinak...vím totiž, že mu třeba párkrát ukážu, že pochovám i přes den a už sám spát NEBUDE...
Prej je uřvanec po mně...mamka říkala, že nás nechávala sem tam vyřvat a žádnou úchylkou díky tomu netrpím :grinning: :grinning: :grinning: takže klídek...tímto zdravím zázračné děti, které si budou pamatovat pláč do dospělosti :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
market, já taky :dizzy_face: zrovna včera byla moje nejlepší kamarádka na sonu ve 20tt, řekli jí pohlaví, no já jsem bulela, jak mi to psala... takový doják :grinning:
...nejlepší jsou první pohyby.

já mažu, jdu krmit
24. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
Jů Pebi díky :wink:
24. lis 2009 ve 12:26  • Odpověz
bram, zázračné děti si to nemusí pamatovat... ale v podvědomí to zůstane :wink:
24. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
baru: tak se uzdrav, hvězdičko :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Pebi, tak sejdem v dubnovkách třeba 2012? :grinning:
24. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Ahoooooooooooooj Markéééét

beru tě za slovo, já bych do toho šla také....... ale bohužel

mau: neboj, však vy přijdete na to, jak to Karolí odnaučit :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 12:31  • Odpověz
market, to bych měla otěhotnět kdy? ...abych to neprošvihla... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
24. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
Baru: tak se brzy uzdrav.
24. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
pebi, táááákže zhruba červenec 2011 :grinning:
24. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
Nám se dnes také nechtělo spát. Má to jako na houpačce, dopoledne pokňoural, ale zabral, teď ječel, máma pochovala a spí.... také vyčůranej, prootže žádný slzička nic.
24. lis 2009 ve 12:36  • Odpověz
pebi: :wink: To máš pravdu, proto já nevyhledávám doktory, ale lidičky, který umějí s podvědomím pracovat a i mi poradit s výchovou, stravováním,... Jsem ráda, že mi život poslal do cesty člověka, kterej už dokáže komunikovat s podvědomím nenarozeného dítěte, miminka, batolete, které se ještě neumí ozvat, a pomáhá mi tak utvrdit se v tom, že intuice je správná a matka a dítě jsou na sebe hrozně silně napojeni - já často cítím, když na sebe tak se Štěpínem koukáme, že tam prostě ta komunikace je. Třeba mám najednou pocit, že by si chtěl hrát s nějakou konkrétní hračkou, co leží vedle ohrádky, tak mu ji podám a jemu se rozzáří očka, začne se usmívat a já bych ho láskou snědla :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz
market: ty jsi tu dnes za sibilu???
Saru: to je hezkéééé :slight_smile:
tak jo :grinning: ...já budu mít dvojčata :grinning:
24. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
slen: Proč? :astonished:
Pebi, možná, ale moc tomu nevěřím...
já teda Mau chápu....chápu to zoufalství, jak nespíš, jsi vyčerpaná, jen pořád uspáváš...bolí tě záda, bolí tě ruce a nevíš, jak z toho ven... :unamused: ale řešení, aby to fakt platilo na každé dítě, neporadím...lehké to ale nebude, očima dítěte- ono je právě to krásné usínat v náručí maminky...a ted studená postýlka??? Přeučit na něco jiného bude zase na dlouho.........držím pěsti!!!! :wink: Mau
Pebi: no tě noha....to je jediný čeho bych se fakt bála :grinning:
pebi: :grinning: :grinning: Taky na bříško ráda vzpomínám, i přesto, že jsem těhu nesnášela dobře :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
NO, že radíš, kdy bude kdo rodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: nebo těhotnět??? já chci takyyyyyyyyyyyy
24. lis 2009 ve 12:39  • Odpověz
Dvojčata máme v rodině, také bych se bála. Teď, když jsem to viděla na vlastní oči u té kámošky, tak nikdy :sweat_smile: :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.