• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
market: dyť já se bojím :grinning:

saru, jenže je těžké někoho takového najít (kdo tomu fakt rozumí a jen si na to nehraje) ...je to taky o důvěře k tomu člověku a tak
24. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Saru: já také moc ne, ale bylo super, jak se mlátil..... ty jeho kopanečky.....
24. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Sklééén, to já myslela jen tak z humorem, přece néééé? :grinning:
Já bych chtěla, ale zároven se mi nechce.....ale to bříško a těhu a očekávání..krása
24. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Markéét: jáááá takééééé
24. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Mě se to líbilo po porodu. Jak je to mimi už se mnou.... taťka pyšnej.... mamka v nebi... no super
24. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
jojo holky mě to teda ještě čeká :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale taky mam strach,máme dvojčata též v rodině :fearful:
24. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
HIHI, zase máme hvězdy něco společného???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:45  • Odpověz
pebi: to máš absolutní pravdu :wink: Já to beru jako obrovský štěstí, protože bych řekla že 80% lidí, co si říkají léčitelé, si na to fakt hrají :unamused: A důvěra je velice důležitá, protože když věříš tomu člověku, věříš zároveň sám sobě, a pak se dá vyléčit rakovina nebo vlastně úplně cokoliv. Já ho beru jako jednoho z mých pozemských andílků, vím, že tu taky nebude navždy, ale moc mi pomáhá a ujistil mě v tom, že většinou to, co cítím uvnitř, jak mě intuice vede, je správně :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Saru: to je dobře. :dizzy_face:

Také jsem chtěla vzít mamču k léčiteli, ale bohužel, ty, co jsem poznala, brali pouze kačky a pořádná rada žádná :rolling_eyes:
24. lis 2009 ve 12:47  • Odpověz
skleni: o tom to je :unamused: Ten můj nemá žádné stránky, nikde na sebe neuvádí kontakt, živí se jako dost vysoce postavenej ředitel, ale přesto se informace o něm šíří - jezdí k němu lidi z ciziny i známé osobnosti. Teď už ale léčí spíš jen známé, už není nejmladší.
24. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
mmch. - Štěpán se jmenuje po něm, resp. nás inspiroval :wink:
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
A jéjee, Marketouuna už rozsévá ten svůj těhotenský mor i tady :grinning: :grinning: :grinning:

Takže vám řeknu, Matýsek je dneska divnej, z oběda snědl dvě lžičky, řev, tak jsem mu udělala mlíko - nechtěl, tak jsme se chvíli ňuchňali, dala jsem ho do postýlky a tuhoš - ačkoliv nedlouho před obědem se probudil a vypadal vyspaně, celou noc taky spal.. No, nějak to na něj dneska asi padlo - každopádně aspoň vim, proč houkal, chtělo se mu hajíí :slight_smile:
24. lis 2009 ve 12:52  • Odpověz
Petuoooo, jak vidíš, zamořila jsem tu :grinning:
24. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jé, víte co jsem právě zjistila? Hupino!! Já jsem s Tebou prohádala svůj třítisící příspěvek!!!!!!!!!!!!! :rolling_eyes: :rolling_eyes:
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
pet: :grinning: :grinning: :grinning:

A já měla ještě před chvílí 3666 :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
PEt: náhodou je to hezkééééé, škoda, že je Petr proti :unamused:

Saru: jůůů, to je hezkééé, hlavně, že pomůže i když není nejmladší.
24. lis 2009 ve 13:02  • Odpověz
Saru: I Ty ďáblice jedna trojitá... :grinning: :grinning:

Skleni: Ty bys chtěla vážně třetí? :astonished: Holky vy jste hustý... :zipper_mouth: :zipper_mouth: :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Pet: chtěla... já vím, dnešní doba je zlá, na to mít tři děti.... ale???? Jako neříkám hned... třeba až tak za těch 10 let :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Sklen: Tak to já teda vzhledem k těhotenství, porodu, už ani to druhý, fakt... :confused:
Já teprv teď kokukam na ten Tvuj novej sestřih, ostuda (jako já :grinning: ), sluší Ti to :wink: Já to mam hodně podobný, akorát bez tý ofiny takhle, já jí mam kratší a jakoby nahoru - to Tvoje se mi líbí víc, ale mně to nejde uděláát, mam blbou hlavu. :grinning:
24. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
To moje těhu také stálo za prd.... jedno, jak druhéééé, ale zase, první porod katastrofa, druhý brnkačka...... i přes to, bych do toho šla.

Děkuji. Jsem ráda, že to opravila. Mám to vzádu vystříhané do potkovy... Mám tak trochu štěstí, k oválnému obličeji jde toho hodně :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:17  • Odpověz
Jen ta moje holička občas potřebuje píchnout do prdele, aby to trochu vypadalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 13:18  • Odpověz
tak co už je tu klid? jj dětičky odvolaly své matičky, aby se nepobily...jééé vy probíráte další dětičky....hmmm to už se mě netýká...(asi :dizzy_face: )
24. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
Enz: no jen neříkej.....

Já průběžně uklízím, dodělala jsem ty obálky, ... tak jsem se vrhla na kuchyň. HOlky nemáte nějaký osvědčený recept na to, jak se zbavit fleků na sklokeramické desce?????
24. lis 2009 ve 13:21  • Odpověz
Skleni: No já to mam právě vzadu taky vystříhaný - zezadu se mi ten účes líbí nejvíc :grinning:
Já mam holičku super, jezdim k ní teda cca. 130km :grinning: , ale stojí to za to (je od nás, kousek za Plzní) - fakt jediná kadeřnice, od který jdu pokaždý s nadšením, od každý jiný jsem chodívala s brekem :wink:

Enz: Pobily nepobily.. To byla čistě přátelská debata... :grinning:
24. lis 2009 ve 13:22  • Odpověz
pet: taky mám osvědčenou svoji kámošku na Vysočině :wink:
24. lis 2009 ve 13:23  • Odpověz
Saru: no ono to má i ekonomický výhody, což je takovej bonbónek navrch :slight_smile: - i s tou cestou tam mě to vyjde na třetinu toho, co bych dala za pořádnou kadeřnici v Praze :wink:
24. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
pet: přesně - přijde ke mně domů, ostříhá mě i manžu a vezme si za to max. 200 Kč dohr., někdy jen 150, víc jí prostě nevnutím :slight_smile:
24. lis 2009 ve 13:25  • Odpověz
Pet: tak toje masakr. Tady to také s cenami není tak zlééé :slight_smile: :wink:

Saru: no to je super... a máš jí doma viď?? ta moje také chodila dřív domů, ale docela se jí to tu rozjelo, tak si založila vlastbí salon
24. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
saru tak to je dobrej comfort.....kvalitní práce za malý peníz super :grinning:
24. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
Saru: Tak to já k ní jezdim do jedný vesnice :grinning: , platim teda víc než Ty, ale víc než 400,- jsem tam nidky nenechala - a ty čtyři stovky, to je maximum a v tom je mytí, stříhání, barvení nebo ty moje složitý vícebarevný melíry, co jsem taky mívala a podobný blbůstky, no cena fakt lidová :dizzy_face: A hlavně je to tam fakt super, ona je taková čupr baba, je stará jako moje máti (jsou právě kamarádky, když jsem se narodila, tak jsme s nima bydleli v jedný vesnici), ale chováním taková "mladistvá", veselá, ukecaná, je to tam fakt relax :dizzy_face:
24. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.