• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
:grinning: market nejlepší bude to přejít a už se v tom nepitvat tzv. mrtvý brouk :grinning:
24. lis 2009 ve 14:36  • Odpověz
Však obyčejný vody taky nedopadly nejlíp....asi zakleknu na břeh Vltavy a napojím se z koryta této slavné řeky :grinning: mohu doufat, že se nepotento :grinning:
24. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
ahoj holky, téééda tady byla málem bitka, to bude Maus koukat, až se vrátí z toho plavání :grinning: ... myslím, že pravdu máte všechny, ale nedá se to aplikovat na vše, opravdu není vše jen černé a bílé, každé dítě je jiné a taky mívá své nálady nenálady ... sestřenice taky držela dceru při usínání za ruku a držela ji tak do hoooodně dlouho, nechci kecat, ale do 2 - 3 let určitě :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... každá musí poznat, kdy nás dítě opravdu potřebuje a kdy si tak trochu vymrčuje.... přiznám se, že to někdy nepoznám :sweat_smile: .... a taky se snažím vysvětlovat, když mě prudí, ale ruku na srdce, budu mít vždy čas a náladu vysvětlovat?, nebudu!!, to je jasné..... takže všeobecná rada není.... milá Maus, přeji ti vážně hodně zdaru a nejvíc semi líbí metoda přendávání do postýlky.... taky občas praktikujeme.....

dobrého holiče bych potřebovala jako sůl, v Prostějově jsem měla výbornou, ale tady nic :frowning2:

a zdravím Market, dlouho dlouho tu nebyla :wink:
24. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
vody neřeším, máme dobrou vodu ve studni :wink:
24. lis 2009 ve 14:49  • Odpověz
market: kdyby jen potento, tak by to bylo dobrý :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
pebi já rozumím a to je právě to, že si koupíš drahý značkový krém a přitom ti udělá stejnou službu/neslužbu jako ten levný neznačkový...to je k nas....
24. lis 2009 ve 14:50  • Odpověz
Ahoj Míšo :slight_smile:)
To máš recht :wink:
24. lis 2009 ve 14:52  • Odpověz
jinak hlásím, že ta moje sestra pořád nerodí, už má 3 dny po termínu, ten malej asi nechce na ten náš svět, když i ty krémy na ruce stojí za h*vno :grinning:
24. lis 2009 ve 14:56  • Odpověz
Jééé zavidím že má mimčo v bříšku....kdybych byla po třetí těhu, tak si to asi vychutnám :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
ahoj :grinning: tak koukám že jste se tu kvůli mě málem porvaly :grinning: :grinning: :sweat_smile:
Holky dík. Každá z Vás má v něčem pravdu a každé mrně je jiný. Já to zkusím nějak nakombinovat a uvidíme. Budu jí podsouvat méďu místo ruky, nechám ji chvilku plakat, že jako nepřiběhnu na první zavolání, ale ani nechci aby to brala jako zradu. Zase na druhou stranu to dítě pak neví na čem je, jestli se teda dovolá nebo nedovolá. prostě teď považuju za cíl aby se naučila sama usnout. Bude to boj a možná mě klepne, ale když s tím nic neudělám tka mě klepne stejně...
Ale fakt díky za rady a za podporu. navíc to naše slůně už druhej den skoro nejí - to teda přisuzuju těm zubům.
Na plavání to bylo dobrý, byly jsme tam jen dvě, s cvičitelkou teda tři :slight_smile:
A zdravím Markétku, je fajn, že se ukážeš, kočko :slight_smile:
A s druhým dítětem/těhu jsem na tom jako Stánička, taky ne-e, to už by mě asi vážně odvezli. Ale ono je to jesno, stejně nejsou lidi, manža nechce a hotovo, takže nenadělám nic.
24. lis 2009 v 15:01  • Odpověz
market: teda to mimčo v bříšku jí nezávidím, teď už vůbec ne, když přenáší :grinning:

a já chci určitě ještě jedno mimčo, jak bude mít Nelinka plus minus rok, tak začneme vyrábět :grinning:
24. lis 2009 v 15:07  • Odpověz
Tak mínus rok ji tak nějak zhruba je :slight_smile:) Tak hupky šupky dupky :grinning:
24. lis 2009 v 15:16  • Odpověz
jooo vtipná.... :grinning: , ale po císaři nesmím prej rok otěhotnět, tak to raději dodržím... pro sichr :dizzy_face:
24. lis 2009 v 15:18  • Odpověz
Jéé chudinko, tak to jo..... :zipper_mouth:
24. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
Tak jsme zpět z prochajdy - je tam hnusně a mně je teď taky hnusně, takže jsme měli bejt radši doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem celá ofouklá a znechucená - chci sníh, nebo sluníčko, ale ne ten hnusnej vichr :angry: :angry:

mis: hahaha :grinning: :grinning: To se nedivím mláděti, že se mu nechce na svět, když už i ty krémy na ruce stojí za prd :grinning: :grinning: Zrovna jsem dnes přemýšlela, jestli už to má ségra za sebou a čekala, až se ukážeš :wink:
24. lis 2009 v 15:23  • Odpověz
No, Mau, je to těžké, ale je to tak... :unamused:
24. lis 2009 v 15:45  • Odpověz
mau: některé rady jsou drsné, ale musím říct, že z těch počátečních bodů tak 7 určitě splňujeme a žádný velký křik to neprovázel. Jeden z těch, co nesplňujeme je to, že Štěpíno dost spává na břísku v takové té poloze se skrčenýma nožkama, ale on sebou hodně šije, takže si lehne tak, jak zrovna potřebuje, mimoto to má po mně :sweat_smile: :grinning:
A tohle přesně mi říkal léčitel - když bude mít Štěpíno režim, tak bude spokojenej, protože bude vědět, že v noci se prostě spinká, a hlavně i my budeme odpočatí. Protože já si říkám - bylo by sice krásný, kdyby mě měl Štěpíno stále na blízku při každém probuzení, ale já bych byla grogy, za chvíli by to se mnou seklo. A co mu budu platná potom? Jako já mám manžu, co bY se o něj staral, ale jsou rodiny, kde si toto dovolit nemůžou. A potom skončí dítě u babičky. A asi těžko tam bude spokojenější než doma :unamused: Věřím, že jsou lidi, kteří to vstáváni po hodině vydrží dlouho, ale já bych to nezvládla, ta energičnost je prostě geneticky daná :unamused:
Mimoto my jsme už nejmíň tři měsíce nezažili noc, kdy by se vzbudil víc jak dvakrát za těch 12 hodin, co spinká, a když se vzbudí, tak nebrečí, spíš výská, a ráno se doknce tlemí :grinning: Tak na něj vždycky z ložnice zavoláme, že už jdeme, a on se začne řehtat nahlas :dizzy_face:

Ale samozřejmě celé je to o názoru a povaze dítěte i rodičů :slight_smile:
24. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
baru: jdeš do toho?
já jo, budu s ní v pokojíčku ale nebudu ji držet za ruku, a pak se budu postupně vzdalovat, jak píšou. Tak by z toho ani neměla mít trauma, když budu u ní, ne? Ségřin malej to taky zvládl, ale u nich to trvalo o moc dýýýýl :unamused:
24. lis 2009 v 15:51  • Odpověz
my byli na procházce před oběděm, bylo krásně, svítilo sluníčko, foukalo jen trochu

maus: přečtu si to později,ale jak jsem to tak prolítla, tak je tam něco stejné jak tu dávala odkaz na článek lucy.je

včera Nelinka začala jíst v židličce, tak kdo chcete, mrkněte na foto, druhý řádek odspoda: http://picasaweb.google.com/vrabi.m/Nela8Mesic#
24. lis 2009 v 15:52  • Odpověz
mau: tak jsme to tenkrát udělali my - pohladila jsem ho, dala mu pusu, řekla dobrou a sedla jsem si vedle na židli. Jestli brečel 5 minut tak hodně. Druhou noc to samý. A pak už si lehl rovnou, já odešla a on spal. Ale to bylo už fakt asi tak v červenci, nevím, jak to bude vnímat dítě teď...
24. lis 2009 v 15:53  • Odpověz
mis: krásný :dizzy_face: Nelinka má krásně buclatý tvářičky, je to kočka :dizzy_face:
24. lis 2009 v 15:55  • Odpověz
saru: Nelča je takový křeček :grinning:
24. lis 2009 v 15:57  • Odpověz
mis: ale kráááásnej :dizzy_face:
24. lis 2009 v 15:58  • Odpověz
mis: jů, nelča je suprová, šikula v židličce a s taťkou jí to taky moc sluší :slight_smile:

Ještě musím i překopat večerní rituál, protože doteď jedla až po koupání a vlastně u toho obvykle usnula nebo skorousnula. Dám jí najíst před a uvidíme co bude. Večer to nějak zmáknem, spíš se bojím té noci až bude jako už vyspaná a nebuse chtít zabrat...
24. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
mau: my taky dáváme mlíčko ještě po koupání, ale hned, a až pak ho nesu do postýlky, kde už mlíčko nedostane...
24. lis 2009 v 16:01  • Odpověz
mau: budu na vás moc a moc myslet, drž se ze všech sil - budeš mít manžu třeba o víkendu doma?
24. lis 2009 v 16:02  • Odpověz
tak my jsme po plavču

mau:ale neporvaly ...jáuž když jsem psala ten příspěvek,byla mi jasná hláška pet o iks příspěvků níž,neb to má vždy stejný průběh ajá se tí královsky bavím :grinning:

hele s tím cílem -to bych nedělala ....aby ses na to třeba neupla
prostě si užívej nádherné zdravé mimino,které holt hůř spí a to se poddá
myslím,že určovspíš než když budeš ve stresu očekávat,co zas bude ajakdlouho u ní budešmuste sedět tentokrát...aže už se snažíš týden a pokrok nicmoc

ty bodyjsou bezva ..zajímavéje,žev jiných kulturách (japonsko) děti´jinaknež s dospělými nespí a jsou vyspaní ... jako rituály ano,neměnnost poidmínek ano ...ale zbytek s rezervou

pebi:to s těma krémama jsme viděla ...docela mazec :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Teéééééééééda, vy jste ale kecalky, člověk je chvíli pryč a už je co dočítat :grinning:
24. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
hup: já bych si užívala mnohem víc, když bych byla vyspaná, takhle mě brzo klepne. I pro Karolí bude lepší vyspaná maminka než nevyspanej otrok co nedělá celou noc nic jinýho než drží za ruku a uspává
24. lis 2009 v 16:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.