• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: taky držím palce, ale bylo by fajn, abys začala tak, aby byl doma i manža, abyste na to byli vážně dva... a mlíko po koupání klidně dej, jen ne v postýlce, my krmíme na posteli a po jídle ji přenesu

saru: a před koupáním dáváš nějaké jídlo?
24. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
My také dáváme mlíčko po koupeli. Jako to bylos kojením.
24. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
MIs: :slight_smile: :slight_smile: my také :slight_smile:
24. lis 2009 v 16:14  • Odpověz
já krmím v křesle, ale ona u toho vážně usíná, to se pak mine účinkem, ne? a asi bez manži - on potřebuje spát, když řídí. buď začnu ještě dneska nebo v pátek...
24. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
hup: ale my jsme třeba zářný příklad toho, že Nela spí mnohem mnohem líp sama v pokojíku než s náma v ložnici, Martin ji prostě rušil, je dost hlučný, dost často se otáčí .... :wink:
24. lis 2009 v 16:16  • Odpověz
mis: já dávám před koupelí 90 ml kaše lžičkou v židličce - to už ví, že přijde koupání, tak je natěšenej. Pak vykoupeme, namažeme a hned dostane 120 ml Sunaru, vycucne a až pak ho přenesu do postýlky. Pohladím, dám pusu a jdu - v 90% spí do pěti minut. Když ne, tak na něj z obýváku brouknu, ať si hajne a spinká, to mi většinou zavýská jako odpověď, a pak už spí :wink:
24. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
mau: já to myslela tak, ať si to nedáš jako modlu -víš,onyjsou děti,které zkrátka ani přes poučky nespí (asi jenečtou nebo co) ....tak abys třeba nebyla nevyspalá a ktomu jako bonus frustrovaná ....prostě bych to nechala plynout a zařadila některé kroky...ale zvolna
držímepalec :wink:
24. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
mau: Štěpíno u toho taky často usíná, ale já na něj mluvím, takže se mi ho podaří udržet. Pak ho ještě na chvilku vypustím, vymyju flašku, pak ho vezmu a jdeme spát :wink:
24. lis 2009 v 16:19  • Odpověz
maus: Nela mi taky občas u jídla usíná, ale jak ji přenáším, tak vždycky procitne a to stačí na to, aby si uvědomila, že je v postýlce a že se bude spinkat..... no a co takhle navštívit toho homeopata, co má Hup, vždyť Karolí může mít klidně něco podobného jako Ondří, sice ona se nebudí a nepláče v přesně danou hodinu, ale zase ji může v noci tížit něco jiného.......
24. lis 2009 v 16:20  • Odpověz
S tím cílem má asi hup pravdu - zkus si představit, že už to prostě pohodově probíhá, i když je mi jasný, že je to hooodně těžký, a ber to tak, že to může trvat 2 dny, ale taky měsíc...
24. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
mau: máte možnost přesunout postýlku jinam? Nemůže tam být špatná zóna? Ale ona Ti brečí asi všude i ve vaší posteli, že?
24. lis 2009 v 16:22  • Odpověz
já dávám mlíčko večer v postýlce, Marčo to pije na boku, dopije, otočí se na druhý bok a chrní
24. lis 2009 v 16:24  • Odpověz
my papáme kaši před koupáním a pak docuc v obýváku a pak ho nesu do pelíšku ....pohádka, otočka na bok a chrupka
24. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
mis: jinam moc né, jen o metr...to nemá smysl.
mrčí i u mě v posteli, akorát to nerozjede páč jsem u ní.
já si právě říkám že by bylo dobře pro začátek abych ji ukládala fakt bdělou, jinak nepochopí že usíná sama, tak je to vlastně teď, pokládám jí skoro uspanou, že se jen otočí a spí, takže to nemá ten efekt. kdyžtak později, až si to bude uvědomovat
s tím homeopatem nevím, ona se asi prostě jen neumí sama uklidnit, to bude asi celé
24. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Mau: já bych začla hned. Proč čekat
24. lis 2009 v 16:32  • Odpověz
Kočky prosím vás, jak jste mi to minule radili, abych tu stránku zvětšila?? potřebuji opak, Vojta mi zamlátil do klávesnice a mám to zase obří. děkuji
24. lis 2009 v 17:19  • Odpověz
No kde se touláte???
24. lis 2009 v 18:23  • Odpověz
Už jsem tu, dělala jsem prádlo. U nás se už od 17:45 chrupe :dizzy_face: Na to zmenšení zmáčkni Ctrl a mínus :wink:
24. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Kujůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů, jsem to měla obbbbrrr
24. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Já mažu koupat, hladovec už je nervní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
Holky, jsem tu na skok se na něco zeptat, lae momentálně nevim koho, tak snad se dotyčná přihlásí :grinning:
Kdopak z vás dával odkaz na tu sedačku Römer-Britax Evolva, na tom Myšpulínovi? Tak já bych se chtěla optat, podle čeho jste jí vybírali, jestli jste jí našli v nějakým testu někde třeba a ták.. Nám se docela zalíbila, ale napřed jí chcem ozkoušet někde, jak je to "naživo"... A teď jsem právě zjistila, že v tom Myšpulínovi jí maj jako "akční cena", ale jinde je levnější, tak pokud jste (já furt nevim kdo :grinning: ) ještě nekoupili a chcete třeba pár stoveček ušetřit, tak ještě pomrkněte :wink:

Holky ještě k tý kadeřnici - abyste si jako nemysleli, že když ta moje je na vesnici, že je to typ trvalá-vodová, dva krátký střihy :grinning: Ona je fakt super šikula, pořád po nějakejch kurzech, občas češe na přehlídkách dokonce i a tak. Já hrozně chtěla aby mě česala na svatbu, ale nakonec jsme to měli v Praze, tak jsem ostrouhala :confounded: Příště ale určitě :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 18:47  • Odpověz
petu: byla jsem to já a kupovala jsem ji tam za 3990 a vzhledem k tomu, že tam měli za dobrou cenu i chodítko a šlapadlo, co jsme chtěli, tak jsem to odtud objednala :wink: ad test - jj, četla jsem na ni testování, bylo to v nějakejch novinách, ale už fakt nevím kde :sweat_smile: Plus mi ji doporučili známí :wink:
24. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
Saru: No já hlavně moc nerozumim tý "značce" pořádně, tady je třeba uvedená jako Römer-Britax, někde je jenom jako Britax.. Samozřejmě víc se mi to líbí ve spojení s tim Römerem, co si budem povídat, že :grinning: :grinning:
24. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
V těch testech se jmenovala normálně Romer evolva a tady ještě v té době, kdy jsem ji objednávala, taky :sweat_smile: Asi Ti ji natruc přejmenovali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ne, já myslím, že je to pořád ta samá :wink:
24. lis 2009 v 19:08  • Odpověz
pet: takjetooté značce http://www.britax-roemer.cz/o-nas/profil/
a tu jsou zajímavé odkazynatesty atd. http://www.autosedacky.estranky.cz/
24. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
hup: díky za odkaz - opět jsem se ujistila že jsme vybrali dobře :slight_smile:

tak a je to tu. Po skoro hodine křiku a následně řevu usnula. Byla jsem u postýlky, podávala dudlík a občas pohladila když měla amok. Nakonec usnula. Ale už jsem tam byla - plakala, ale dala sjem jen dudlík a spí. To bdue noc. Ale už necouvnu, musíme to vydržet.
24. lis 2009 v 19:30  • Odpověz
Mau: držím pěstičky
24. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
Hup: Jojo, já už tam na to koukala - ovšem napřed jsem si to přeložila z němčiny a až pak se pídila po českých stránkách, taková já jsem :grinning:

Saru: Prosim Tě a když už jí máte doma, určitě jste všechno vyzkoušeli, prozkoumali - co oni myslej tou polohou pro sezení i "odpočinek"?? Ono je to snad nějaký polohovací? :astonished:
Mau, a vy jste taky vybrali tuhle? :slight_smile:
Mau, držim palce, bude to OK, neboj.. Nečekej to hned, abys nebyla ráno "rozladěná", ale zlomí se to :wink:
24. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
pet: jj, buď je to vzpřímený sed a nebo lehký sklon do lehu, ale samozřejmě zdaleka ne, jako ve vajíčku :wink:
mau myslím objednávala kategorii 9-18 kg, jestli se nepletu :slight_smile:

mau: myslím na vás, holky :wink:
24. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
maus:jak jsempsala ....držím palec :wink:

pet:nohvězdáááááá :grinning:
24. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.