• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
my tuhle http://www.autosedacky.estranky.cz/fotoalbum/autosedacky-romer-9-18/king-plus-2010 nejvíc se mi líbí věta "Nejbezpečnější sedačka kat. 9-18 bez isofixu- 4 hvězdičky v nejnovějších testech ADAC říjen 2008 " to jsme chtěli

Holky moc dík :dizzy_face: já vím, že zázraky se nedějí ze dne na den, vydržím a věřím že bdue líp a pak budeme obě vyspané a spokojenější :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
vydrž mau vydrž :wink:
24. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
Jdu hajat, mám zase strašnou rýmu, nějak se mi to začalo vracet. SE na to můžu vykašlat. Bolí mě z toho palice až děs. Tak pa holky a Mau vydrž
24. lis 2009 v 19:48  • Odpověz
sklen: tobě držím palec ať rýma přejde. Dobrou :slight_smile:

vydržím, nic jinýho mi nezbyde :slight_smile:
24. lis 2009 v 19:49  • Odpověz
zdeni: bože, co jsi mi to dovezla za výýýýbornou bonbošku :stuck_out_tongue_closed_eyes: Manža je v práci a já už jí mám půlku sežrané :grinning: Budeš mít na svědomí mý špeky :grinning:
24. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
skleni: tak se uzdrav :wink:
24. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
saru :grinning: já nevím? se mi mooooc líbila, tak jsem ji koupila......to mě těší, že ti chutná....já zase včera sežrala skoro všechny ty dorty, takže je to fifty-fifty :grinning:
24. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
zdeni: OK :grinning:
24. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
saru:cože bude mít na svědomí???? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
moje špeky a to teda není žádná sranda, obzvlášť před vánoci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
Mau- já si taky myslím, že to souvisí s maminama.... unavená a vystresovaná se malé líbit nebudeš :wink:
A to, co psala Hup přes den určitě platí, ale spíš na dětech "na začátku", kdy ještě neznají ty naše zlozvyky....Přiznejme si, to chování a uspávání jsme je naučily my a proto tedka musíme trochu trpět, když je to potřebujem odnaučit...a prostě vyřvat musíme nechat...prostě vážně vyžadují to, co znají...Adýse momentálně neuspávám, i večer se nám celkem podařilo usnout bez maminky...u nás docela funguje Hajánek-takový ten plyšák bez plyše, připlácne si ho na pusu, otočí se na bok, udělá luk a usíná...
Mě v tom článku celkem spíš zaujalo, že by neměl po 6.měs. už v noci jíst...
To zatím neklapne... :unamused:
24. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
Myslela jsem to tak, že ty naše dětičky nevolají přímo "o pomoc", ale spíš o to co znají...ty blbé zlozvyky, co jsme je naučily...a věřím tomu, že pokud se to neonaučí tedka, tak jim to vydrží min. do 3 let...
Kámoška zas naučila místo dudlíka mlíko...malý se jí ještě nedávno budil v roce a půl 4krát za noc na mlíko...vypil třeba v noci litr a přes den jíst nechtěl... :unamused:
24. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
bram: já tuhle zkušenost nemám ...prostěmu vyhovím...pár dní a pak to přestane vyžadovat

dneska mám dojem, že na něj leze separační úzkost -když měnevidí volá mam,mam....většinou stačí se ozvat a přestane, někdy musím za ním
a na plavču se ke mě víc tulil než se rozkoukal
je to náročnější, ale zatím se mi to vyplácelo akceptovat a vyhovět
24. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
tak u nás to vypadá na velmi zajímavou noc.....během 15min jsem tam byla asi 10x páč řval jak, když ho vraždí......má totiž rýmu a asi ho dráždí hleny, takže když jsem ho zvedla z postýlky stalo se to co jsem čekala, páč mi to předvedl po obědě....letěla z něj šavle jako prase :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď je vysmátej jak lečo teda byl než jsem ho šupla do postýlky, takže tu máme řev
24. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj po delší odmlce, dočíst asi nedám, jen reaguju na to krmení a usínání
o půl šesté dávám 150ml kaše ĺžičkou pak o půl sedmé koupu a pak 150ml mlíka a jdem spát, mlíko pije jen v posteli a protože spí semnou, držím ji za ruku a ona usíná, tak jsem si to naučila tak ted si to musím vyžrat, zase začínáme bojovat s rýmou, tak plánuju, že noc bude nic moc, v noci pak pije mlíko jen jednou a pak až snídaně, takže že by v noci nejedla taky nepozoruju

holky chci se vás ještě zeptat, jak to máte s meskami, já už týden a dva dny nekojím, ale furt ještě nic, tak nevím kdy to čekat a hlavně se bojím, že to bude dost silné a bolestivé, takové to totiž vždycky bylo :frowning2:
24. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz
ahoj ahoj,
my tu měli švagrovou s dvojčata, hlídala mi Martínka, když jsem byla na kurzu Znakování s miminky. Kurz byl bezvadnej, moc se těším,a ž začneme. a švagrová zas chválila Marťu, že byl super hodnej. zato dvojčata naám pomalovala ložnici prupsikou :stuck_out_tongue_closed_eyes: no Martin se ale vytáhl v noci, řval jako tur, byla jsem u něj asi 5x a nakonec jsem homusela vzít dolů, aby všechny nevzbudil. jedna z nejhorších nocí vůbec :angry: přes den je ale zlatíčko, ani nezapláče, dvojčata ho hrozně baví!

Pebi, no čekali jsme v čekárně s nemocnými, protože nás nechtěli objednat -š li jsme mezi dvěma poradnama :frowning2:(((
Bram, to je mi líto, že jsi marod, tak ať se z tho brzo dostaneš, holka :unamused: mně zas trápí chronický kašel, ale na to nic moc nění :confounded:

Měli jste tu super plodnou diskuzi, nějak to byl super výkon to dočíst :grinning:
ale obě strany mají pravdu, nic se nedá aplikovat na všechny děti... naše miminko řvalo jako tur, i když jsem ho neustále chovala... přešlo ho to asi za 20 minut, pak jsme spolu vytuhli...

dadu, u nás stále nic, ale já pořád kojím. ale nějak divně mě dva dny pobolívá břicho :frowning2:

Market, vítej zpátky, jsem moc ráda, že tu jsi. :sweat_smile:
24. lis 2009 ve 22:17  • Odpověz
Mismar, moc pěkné fotečky fakt :slight_smile:
Enz a Saru, fakt hezké videjko :slight_smile: a co to byl za srázek?
24. lis 2009 ve 22:20  • Odpověz
Ještě jsem to nedočetla, ale Luci díky :slight_smile:

Jo holky, Honzík to má asi takhle...v osm usne, v devět se budí a do ted je na čtyřech a houpe se a houpe a tam a zpátky a dopředu a dozadu a tohle dělá pravidelně každej večer dokud nepadne únavou....jako nechápu :confused: prostě nebude spát a nebude.
24. lis 2009 ve 22:43  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile:
takže, naše noc dopadla líp než jsem čekala. Večer usnula asi do té hodiny, jak jsem psala, pak jsem tam hned byla asi po půhodině páč řvala, ale jen dudu a čaj, pak byla několikrát vzhůru, i si zařvala, ale vždy se velice rychle uklidnila, ani jsem tam nešla, poprvé jsem tam byla asi ve 23:00, pak kolem půlnoci a 1:00 to měla asi dva delší výstupy, ale nic hrozného. No a oficiální budíček byl ve 4:40. Vzala jsem si ji do psotele a dostala mlíčko. Byla úplně k sežrání, se mě tak jemně dotýkala, hladila mě jak pila, no bájo :dizzy_face: :dizzy_face: a pak jsme ještě hned usnuly a spaly skoro do7. Takže veeeliká spokojenost. Druhá noc bývá prý horší, tak jsem zvědavá. Ale jsem odhodlaná vydržet :wink:
Horší to bude během dne, to toho asi moc nenaspí. ALe nechci jí motat hlavičku tím, že v noci se usíná samo a během dne ji uspím, takže si asi užijem :slight_smile:
hup: já bych to neřešila kdyby to bylo pár dní, ale už to trvá fakt dlouho a bez zlepšení. Asi bychom to tak měli do 2let a mě by kleplo :sweat_smile:
dadu: já už nekojím víc jak měsíc, asi, no a MS pořád nikde. Už víc jak týden mě bolí břicho, ale pořád nic :unamused:
enz: jejda, rýma, zvracení, to je jasný když je zahleněnej :frowning2: držím palečky ať je líp :wink:
hup: už separační úzkost? No jo, 8M na krku, tak nás to brzo čeká všechny :unamused:
25. lis 2009 v 08:13  • Odpověz
tak změna, asi jí budu motat hlavu. Kdyby usínala v postýlce tak bychom nemohly vytáhnout paty z domu. Ona pochopí že je rozdíl mezi nočním spaní a sapním přes den.
Ségřin malej to tak měl taky a chápal to v pohodě, pak si za nějakej čas dokonce sám "řekl" že chce do postýlky kde měl svůj klid. A pak právě nemohli nikam jít...
No každopádně to bude ještě zajímavé :slight_smile:
25. lis 2009 v 08:33  • Odpověz
Ahoj Maus, tak jsem se přišla podívat, jestli už nebudeš psát, jak jste zaválčily, a mam radost :slight_smile: , jenom vydržet a nevzdávat a ono se zadaří :dizzy_face:
Zato náš Matýsek - spal sice krásně celou noc, jenom ve tři měl žížu, tak si dal čaj - ale zato dneska vstávačka v půl šestý, masakr, takže od půl sedmý strašim :sweat_smile: :grinning: Ale pak ještě usnul a vzbudil se před chvílí, tak aspoň tak :wink:

Joo holky, MS, tak to já to mam teda "nejlíp" :confounded: - kojila jsem donedávna, do půl roku plně, jak víte, že, ale měla jsem to od Matýskova třetího měsíce - a mam od tý doby normálně pravidelně. Což mě teda pěkně s.., ale tak, co s tim můžu dělat, že :wink: . Aspoň že to bylo v poho co se týče kojení - někdo řiká, že mu při MS nechtělo mimčo pít, protože to ovlivňuje chuť mlíka, tak to u nás nebylo vůbec :sunglasses: .

A separační úzkost u nás začala taky, i když né asi v tom pravým slova smyslu - když jsme byli u tchánojc a Matýska jim tam nechali, tak hodnej, hodnej, ale když jsme se pak vrátili a on mě zahlíd´ a řev a prostě nedal jinak, dokud jsem si ho nevzala já. To udělal poprvý, dřív mu nikdy nikdo "nevadil", hlavně byl rád, že se s někym muchluje a bylo mu jedno, kdo to je :grinning:
Ale když jsme spolu doma a nevidí mě, tak neřve - jde prostě za mnou :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 08:34  • Odpověz
ahoj holky

maus: dobrý, na první noc, myslím na vás :wink:
pet: a Matýsek už leze po kolenou? ... a jinak Nela už taky začíná vymýšlet, když je s někým a nevidí mě, tak je relativně v pohodě, ale jakmile mě uvidí, tak hned mrčí a chce jít za mnou, začíná to dělat,i když je u Martina :frowning2:
25. lis 2009 v 08:44  • Odpověz
Mis: Bré rááno :slight_smile:
Po kolenou ne, pořád se plazí po bříšku - ale už se na ty kolínka zvedá a už má jinej systém toho plazo-lezení, řekla bych, že je to takovej překlenovací způsob a po těch čtyřech se to chystá :grinning: A na ty kolena se teď zvedá furt, doleze k něčemu a začne se na to zvedat, ovšem cesta zpět je horší vždycky :grinning:
Ale sedět se mu nechce, nějak nemá potřebu teda zatim.. V lehačce se nadzvedává, ale z rovnýho lehu ani ťuk..
25. lis 2009 v 08:48  • Odpověz
pet: Nela taky péruje na kolenách,neleze, ale jenom couvá.... a už jsem si všimla, že jak je na kolínkách,tak začíná lehce dávat zadek do boku, asi už i přišla na to,jak si sednout, ale ještě jí to bude trvat :wink: ... a ty jako myslíš, že si má Matýsek sednout z lehu? to přece nééé,sedají si,když jsou na břiše, néé?
25. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
holky,když mají děti rýmu,může jim i téct oko? asi jo,že? nelči totiž oko teče a já teď nevím,jestli to k tomu patří :frowning2:
25. lis 2009 v 08:55  • Odpověz
holky jasně že z bříška, tak jak jsem sem dávala to video jak to dělá Karolí :slight_smile:
a Karolí taky dlouho couvala a pérovala, oni na to přijdou
25. lis 2009 v 08:56  • Odpověz
Jéé, holky já nemyslela jako z lehu na rovných zádech, ale jako z rovný podložky, tzn. když je na zemi v postýlce, prostě na úplně rovným povrchu, tak jsem to myslela :grinning:
V tý lehačce/kočárku to dělá tak, že ze zádíček se přetočí na bok, podepře se rukou a přes tu se jakoby nadzvedává do šikmýho sedu.
To jako nečekam, že bude v pozoru jako svíčka a sedne si jako náměsíčnej :grinning:
25. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
Jé, Maus a mohla bys hodit ještě odkaz na to, ať se mrknu? :slight_smile:
25. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
25. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
pet: já se právě lekla, že chceš, aby byl Matýsek ta svíčka :grinning:
25. lis 2009 v 09:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.