• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Ahooooooooj hvězdy

u nás noc klasika, ale už mě nebaví to věčné přikrývání, kolikrát mu musím držet nohy, než zabere, jakmile ucítí něco přes sebe, tak s nimi háže, dokud to nesundá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

mau: no to je super, krůček po krůčku to bude ok, uvidíš

Jinak rýma je děs, mám jí zaraženou... a boí mě z toho trochu i hlava a v krku také škrábe...bůůůůůůůůů
25. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
Mis: jj, to k tomu patří.

Saru: ty a špíčky??? jsem se tu málem počůrala smíchy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 09:17  • Odpověz
skleni: tak čajík, citron, med a potit
co zkusit dát malého do pytle?
25. lis 2009 v 09:18  • Odpověz
Maus: Jéé, tak to je super :grinning: :dizzy_face: Je kouzelná, princezna :slight_smile: Tak to jsem zvědavá, kdy na to přijde Matýsek, já se obávam, že možná sezení celý přeskočí a bude si rovnou stoupat :sweat_smile: , vzhledem k tomu, co dělá když k něčemu doleze.
Mis: Blázníš, tak si neumim sednou ani já, taky jdu přes ruku :grinning: Hlavně poránu :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
sklen: díky za to oko :wink: , jinak já taky bojuju s rýmou už 10 dní, takhle dlouho jse ji nikdy neměla, ale není to tak hrozné, prostě jen smrkám, dýchat můžu v pohodě, takže držím palec, ať ti to rychle povolí :dizzy_face:
25. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
pet: tož to já si tak sednout umím :grinning: , jsem hvězda hvězdná :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Mis: já jí měla tkaé dlouho, ale pak jsem měl a 3 dny klid aj e to zpět. POřád prskám.... Hele je možné mít nějakou alergii přes zimu????

Mau: jj, jdu na to... medík jsem si koupila domácí minulý týden
25. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
sklen: na kloktání je dobré: 1) slaná voda, 2) voda s kapkou tea tree oilu, 3) směs ze šalvěje, máty a heřmánku .... s alergiemi nemám žádné zkušenosti
25. lis 2009 v 09:35  • Odpověz
já jsem právě alergička.... nemohla jsem brát prášky, ale asi si ho zkusím dát a uvidíme
25. lis 2009 v 09:39  • Odpověz
Ty jo, to moje dítě spí už hodinu, to je mazec
25. lis 2009 v 09:52  • Odpověz
Moje dítě spí zatím asi 20minut, tak jsem dala vařit oběd :slight_smile:
V zimě by mohly být alergie tak na plísně, jinka nevím...Ono i ten suchý vzduch tu sliznici dráždí, takže to může vypadat jako rýma nebo se to i horšit. Zvhčovat vzduch a bude to lepší :slight_smile:
petu: děkujem, Maťa na to taky přijde, uvidíš. Karolí už si taky stoupá a stojí, ale zatím jenom na mě nebo když ji držím, sama si ještě netroufne, je na sebe opatrná :grinning:
25. lis 2009 v 09:55  • Odpověz
AHoj hvězdičky :wink:
mau: já mám radost, že to bylo docela fajn :dizzy_face: :dizzy_face: Hned, jak jsem pustila notebook, jsem chtěla kouknout, jak holky bojovaly :wink:
U nás noc bájo - ve 4 dostal mlíko, pak si vykládal v postýlce, ještě usnul, vzbudil se v půl8, zase si povídal a až ve 8:15 jsme si ho vzali k sobě :dizzy_face:

skleni: tak ať je brzy lépe - na kloktání je super slaná voda, jak píše mis, slivovice :stuck_out_tongue_closed_eyes: , nebo popíjet mátovej čaj :wink:

mis: myslím, že očko může z rýmy klidně téct :wink:

My jsme teď (ťuk, ťuk) už dlouho všichni fit, žádné nachlazení, ale o víkendu se chystáme k našim, tam prý nachlazení trochu kolují, tak uvidíme. ALe chřipku nemají, takže asi pojedem. Není možný se od všecho separovat :wink:

ad separační úzkost - Štěpíno ji má tak poslední měsíc, ne doma, ale když někde jsme a najednou zjistí, že já ani manža nejsme v místnosti, tak ohrne ret a už jede :grinning:
25. lis 2009 v 10:01  • Odpověz
holky moc díky za podporu :slight_smile: :dizzy_face:
tak naše sviště už se asi vyspalo...to tomu moc nedala :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Jen neboj, ona se toho strachu brzy zbaví :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Vše nejlepší Ondrovi k 8 měsícům :dizzy_face: A ještě i tady Tomovi k 7 měsícům :slight_smile:
A kett k svátku :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
sklen: já si myslím :grinning:
25. lis 2009 v 10:08  • Odpověz
U nás es pořád spí.

Saru: Vojta také začíná.... cizí lidi na něj nesmí promluvit :grinning:
25. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
jejda, dneska je tolik událostí?
Tak vše NÉÉÉÉJ :dizzy_face: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
NO jooooooooooooooooo, také se připojujiiiiii ke gratulacím
25. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Ahojte..Tak gratulace všéém ke všemu :slight_smile:

Jinak Honzík je to to samý....na kolenou je už přes měsíc a ne a ne se odpíchnout :slight_smile: a o tý úzkosti ani nemluvim...Míša tohle třeba neměl a Honzík je teda luxusní, ten mě nesmí ani zahlídnout....

A oblíkání a přebalovní???? Jako to je mazec...chlapec je pln ebergie, jen doufám, že nebude hyper, nebo má náběh jako blázen :grinning:
25. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
market: to se vsaď, že bude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Dost hvězdných dětí je hyper, tak Honzík se třeba přidá :grinning:
25. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Tak už se vzbudil, lumpík.... a jakou měl radost, když jsem dorazila. On kmitá nožkami jako jánošík :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

U nás to s oblíkáním docela jde, musím tedy pořád mlátit do zvonkohry na lustru,ale dá se to.
25. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
S Karolí taky šijou všichni čerti, hlavně při přebalování :grinning:
Ale dneska (ťuk ťuk) je nějaká hodná, taková vyrovnaná, nemrčí, teda aspoň zatím ne :sweat_smile:
25. lis 2009 v 10:22  • Odpověz
HIHI, tak nás se to netýká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tak o přebalování mi nemluvte - musím zpívat a ještě mu dát do rukou aspoň 2 hračky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
skleni: jen se naraduj, třeba to pak Vojtík vezme rychlokurzem :grinning:
25. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
Saru: myslím, že ne, on je na to moc pohodlný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Nazdárek, omlouvám se za absenci, ale konečně jsme opravovaly byt po vytopení, tak už jen strop v koupelně a v kuchyni a nějaký drobný dodělávky to už jde...no a s holkama je to mazec, obývák mají přeplazený raz dva, takže mám při vaření oči pořád na zádech nejradši se mnou vytírají a vysávájí to je klid v lehátkách, i když i tam si chvíli hrajou, ale třeba Verča z něj každou chvíli visí hlavou dolů, taky v nich přehopsaj obývák a mám strach že se převrátěj.
Jinak Nele už se prodral konečně i druhej zoubek, tak máme dvě zubatky dole mají jedničky
Musím jít dodat do alba nějaký fotky, aby jste věděly o čem mluvím.
A co vánoce? Já se vůbec netěším, nevím co komu koupit, natož co si mám nechat koupit, nevím ani co pro holky
Jinak holky už zase spinkají celou noc, min. týden se mi Verča budila o půl 4 zbudila i Nelu, tak jsme daly mlíčko a po 1-2hodinové pauze jsme spaly do 8h, asi tím že byla nemocná a kašel ještě trochu pořád má.
V pondělí jsme byly na 8měsíční prohlídce Nela má 7220g,67,5cm a Verča 7400g,69,5cm, takže už ji Nela asi nedoroste
25. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
taky všem gratuluju, fakt spousta událostí :wink:

holky, to moje dítě škrká zubama, to je strašný :astonished: :astonished: , ten horní zub ještě není ani milimetr venku a ona už škrká :confused: a asi se jí už prořízl i ten druhý horní, konečně, byly jsme od 2 do 5 ráno vzhůru

ad přebalování: nedávno to začalo a to jsem si říkala, jaká je Nelinka u oblékání a přebalování hodná... teď háže bokovky tak, že mi div nevyskočí z pultu :unamused:
Joooo, moc se Skleni neraduj :grinning:
No heledte ale třeba Míša byl zlatej a je do ted....to je tak hodný dítě, až to není normální..... :grinning: Pet potvrdí :grinning: :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.