• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Sklení, díky moc, měla jsem fakt z toho obavy, ale ledy jsou rozpuštěny :slight_smile: a vůbec se nedivím, že je náš malý dostal, dovede být fakt rozkošný, má otevřenou pusinku, jen promluvit :slight_smile:
13. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz
Luci: moc ěkujeme. Hele kde jsi sehnala tu prodlužovačku bodíček?? to by se mi hodilo, rukávy jsou nám všude velké a na tělo je to krátké, a to nakupuji většinou v obchodě :confounded:
13. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz
sklen: no do desíti třeba néé...ale do 7, 8 ... :grinning:

dadu: nešil ..máš dvě bezva děti, kdo by se staral o boky :wink:
jinak to dítě je otesánek - ale upřímně řečeno - zlaté naše děti ...no né

sklen: ondra mudruje velmi intenzivně a čím dál víc ..až mám trochu strach, že bude po mě :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz
13. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz
Hup: no jo, musí být po tobě alespoň trochu (ale nic dobrého to není) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak děkuji za upřesnění. Ještě nikdy jsem to neviděla, až nyní u Luci v albíčku. Je to asi dobrá vychytávka, hele tobě by se to na Ondru taky hodilo ne?? Když je taková žížalka??

Dadu: jasně jak říká hup, máš super děti, o boky se nestarej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 21:14  • Odpověz
Lucie...to je baby bag od prémaxxxu - byla jsem tady na diskuzi "nošení dětí" a jedna holka o tom chtěla vědět víc a taky chtěla vidět nějaky foto toho bagu :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz
sklen: ts ...teď jsem se jako trošku urazila :angry: :grinning: :grinning:
se ví, že už to mám :slight_smile: ....bez toho už bychom oblíkli snad 80 :grinning:
13. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz
holky, jak často používáte dudlík? jen na spaní nebo i přes den?
a co palečky? co upřednostňují vaše zlatíčka?
13. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
hup, my máme dudlík docela dost, zdá se mi... protože jinak si tam cpe celý pěsti a to se mi nelíbí :slight_smile: Takže dudá před spanim, po spaní (když chci ještě spát já :wink: )... když chci něco doma udělat a pánovi se to nelíbí (dudá v lehačce nebo postýlce...) a někdy i v kočárku než zabere :slight_smile:
13. čer 2009 ve 21:57  • Odpověz
Jejda, jsem první?

Noc bomba! 20.30-5.00-9.50...

Máme opruzenej zadeček... :frowning2:
14. čer 2009 v 09:53  • Odpověz
nik: tak to máme podobně ....
jenže když nemá dudlík, cpe si tam packy ...jako on s nima vůbec začal víc manipulovat ...sahá mi na obličej, chytá za vlasy ...
no a nebo bere věci a cpe si je taky do pusiny (zicherku apod.)
tak nevím, jestli ho mám nechat ....nebo mu tamvrazit dudlík ..no co
14. čer 2009 v 10:40  • Odpověz
niki na opruzený zadeček nám nezabralo nic jiného než dělaná kojenecká mast z lékárny kde je porodnice, mazali jsme co jsme měli a nic až to pomohlo :wink:
14. čer 2009 v 10:42  • Odpověz
hup,já mu tam dam radši ten dudel... ty ruce se mi nelíbí... šmatlá s nima všude, takže v puse je vidim nerada...

dadu, nám pomáhal sudokrem, ale teď to má zas a prd... Vypustil úplně ubrousky, zkusim řepík a uvidíme... kdyžtak mi něco napíše Dr. na 3měsíční prohlídce..

Manža je s malym venku, tak jdu vařit.. Odpo razíme na zahradu, je hezky...
14. čer 2009 v 10:46  • Odpověz
tak my opruzeniny zatím neznáme ..klepklep :sweat_smile:

nik: hledala jsme na netu a našla brutální "radu" - když nechceš, aby si dával ruce dopusinky, tak mu na ně navléct role z katonu, aby je nemohl ohnout a tím pádem vrazit do papulky ....no total masakr ... vždyť on potřebuje objevovat svět a zkoumat ....jak se naučí asi tak chytat věci atd. ..no děs běs něteré metody
14. čer 2009 v 10:57  • Odpověz
no tak to je fakt masakr :unamused: :confounded: :astonished: Kdo to proboha vymyslel?
Chudák dítě...
14. čer 2009 v 11:13  • Odpověz
Ahojky

Hup: tak to se moc omlouvám, chtěla sjem se tě dotknout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my také máme dudáka, taky pořád... přesně jak píše Niky. Ale když už ho vihodí, tak se snaží si tam nacpat ruce. To já umírám smíchy, jak se snaží, někdy mu to trvá a pak když začne mlaskat, tak vím, že je tam má. Ale spíš dudínka. Máme jich asi 5.

Na opruzeniny nám zabral Bepanten a od té doby je fakt klid.
14. čer 2009 v 11:27  • Odpověz
Skleni, prodlužovač bodýček se kupuje tam, co látkové pleny - většinou na e-shopech. ale já to mám od holky, která to šije doma za 75 kč. pošlu ti do IP kontakt jo?
14. čer 2009 v 11:28  • Odpověz
JJ, to budeš moc hodná. :wink:
14. čer 2009 v 11:30  • Odpověz
louisev, a ten babybag je jiný než babyvak?mně z vaku bolí záda :frowning2:
Skleni, na opruzený zadeček bepanthen.
Martínek si zatím prsty nežužlá. ale čekám, kdy se o svoje ručičky začne zajímat. jinak dudlík moc nechce, nezáleží na tom, jestli je noc nebo den. musím ho dost přemlouvat, aby si ho vzal, když brečí. zkusili jsme snad všechny druhy -silikonový, gumový, kulatý, tvarovaný - více méně pořád stejný "výsledek". na druhou stranu, když ho vyplivne, tak nebrečí, že ho chce zpět .-)
14. čer 2009 v 11:32  • Odpověz
Ahojte :slight_smile:
opruzeniny bych řešila sudocreamem nebo bepanthenem, ale zatím se nás naštěstí netýkají. A samo, že vysadit vlhčený ubrousky a prdelku co nejvíc větrat :slight_smile:
ten prodlužovač si asi zpíchnu doma, jinak je dost drahej, na to že to není nic složitého :slight_smile:
dudlík máme jak kdy, někdy hodně, někdy míň. Když nemůže usnout tak před spaním a když je protivná během dne. Ale někdy ho nechce vůbec...a když nemá dudlík, tak si tam rve ruce a usilovně mlaská :slight_smile: Ale nepřipadá mi to nijak extrémní, tak ji něchám. Určitě jí nebudu rvát ruce do kartonu :grinning:

My jsme měli dneska velký úklid. Manža mi sundal záclony a umyl okna. Tak jsem prala a vařila. Manža pak ještě vydrbal troubu a mikrovlnku, je moje zlatíčko :dizzy_face:
Odpo jsme byli na nákupech. Karolínce jsem koupila novou letní čepičku, chtěla jsem aby byla přes ouška, ale tenčí a aby větrala. Tak máme modrou s včelkama :slight_smile: A ještě švagrové teplákovku pro malého :slight_smile:
14. čer 2009 v 15:28  • Odpověz
Ahojky :wink:
My jsme opet u nasich na Vysocine. Je tu kraaasne :dizzy_face: Uz jsme se stihli pekne projit, malej je z toho horka chvilema trochu pruderni, ale chvilema se zas hrozne smeje, tak nevim :sweat_smile:

Pridala jsem par fotecek:
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=367443&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Jinak my mame dudlik jen obcas, ted suverenne vyhravaj ruce :slight_smile:
14. čer 2009 v 16:02  • Odpověz
sklen? máš štěstí, že jsem tak velkorysá ...odpouštím ti :grinning: :grinning:

nik: tochce látkovky :grinning:
14. čer 2009 v 16:11  • Odpověz
saru: krásný fotečky :dizzy_face: Vy už máte malýho ve sporťáku?
14. čer 2009 v 17:05  • Odpověz
saru: jajnová rodinka :slight_smile: .... a stejný dotaz jko mauska

jinak holky - ondří od rána kadí špenát ...normálně má zelené hovínka
ale ke všemu od toho má zlutozelený zadek - normálně to má zažrané a nejde to dolů ..a to to má v plíně jen pár minut - pokadí se u kojení, tak než dokojím :sweat_smile:
neměly jste to taky ..co to jako je :fearful:
14. čer 2009 v 17:35  • Odpověz
hup: to neznám. Napadá mě jen "hladová stolice" nebo nejedla jsi ty něco zeleného? Nebo nemá malej rýmu, že by třeba kakal hleny? :unamused:
14. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
no já nic zeleného njedla... co si pamatuju, rýmutaky nemá
a o té hladové jsem četla, že to je tak když e střídají prsa ..no ale já kojím jen z jednoho při jednom kojení
pak jsem ještě našla, že mám moc laktozy ..jenže já paradoxně za poslední týdne snědla mnohem míň jogurtů aod. než jindy :sweat_smile:
14. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
hup+mau: nene, ale jen kdyz jsme u nasich a je hezky, tak ho tam na chvilku dame, abysme nemuseli prevazet nas kocar. Ale jinak je jeste normal v korbe :wink:
hup:to teda nevim, hovinka obcas ma malinko do zelena, ale ze by to mel zazrane :confused: Fakt nevim.
14. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
hup: tak to nevím, snad to bude zítra dobré :unamused:

Naše Karolí je fascinovaná látkama. Včera u prababičky nadšeně pozorovala nový gauč a tak vůbec ji baví pozorovat a sahat na různé látky různých vzorů :slight_smile: Jsem zvědavá co z ní bude :grinning:
14. čer 2009 v 18:54  • Odpověz
mau: ze by svadlenka? :wink: :slight_smile:
14. čer 2009 v 18:56  • Odpověz
maus: jj ..to ndra taky rád ..a momentálně mi nejraději hňápe na obličej a tahá za vlasy :slight_smile: ..že by vizážista :grinning: :grinning: :grinning:

no nic ..jdu ho odmočit ..pod tekoucí to nešlo, snyd to pustí ve vaně
14. čer 2009 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.