• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Jen to jídlo bere hopem, to by snědl všechno, včera jsem měla tm rohlík se sýrem a myslela jsem, že mu vypadnou oči z důlkůůůůů, tak jsem mu dala kousek do pusy, a byl klid. NO kdyby jste viděli, jak byl důůůležitý... s jakou důležitostí to převaloval v pusince, jsem se málem počůrala
25. lis 2009 v 10:30  • Odpověz
Daneček bylt aké klidný, ale teď????? Viď mau :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
hezké ráno, u nás noc o kapku lepší než včera, hysteráček jen v devět a ne tak dlouho, pak se budil tak nějak normálně po 2 hodinách.. ale v pět byl vzhůru nějak dýl, nevím, co tím chtěl říct!

Maus, to je fajn, že se to lepší, u nás taky. snad se zase dohrabeme k noci bez kojení :confounded:

Jinak jsem malému pořídila nekapající hrneček a hned to uměl, šikulka, takže tuhle láhev má na den s čajíčkem a na noc dávám normální s vodou. on se naučil pít i v noci, asi je po mě :grinning:

gratulace Ondrovi a Vojtovi, jsou to už velcí chlapečci :wink:
25. lis 2009 v 10:32  • Odpověz
Jo,a asi to opravdu je alergie..... vzala jsem si xzyzal a je klid. Rýma je, ale krk je naprosto ok, budu muset zsavolat mudr na testy
25. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
zanet: tak to jsou holky šikulky :dizzy_face: Těším se na fotky :wink: A rostou pořád dost podobně, ne?
25. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Zanet: kráááásnééé fotečky, holky jsou fešandy
25. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
zanet: jsou skvělý :dizzy_face: :dizzy_face: Sluníčka usměvavý :slight_smile:
25. lis 2009 v 10:39  • Odpověz
zanet: holky jsou nádherný, a vysmátý :dizzy_face:

sklen: no aspon tě už nebolí v krku, to je fajn
25. lis 2009 v 10:47  • Odpověz
zanet: jů, princezny zubatý :dizzy_face:
25. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
holky díky..jj jsou to šklebidla, ale uměj i řvát teda spíš pokňourávat kor když byly teď nemocný...
Jinak už se houpou na čtyřech, takže otázka času kdy polezou po čtyřech, jinak se zatím přitahujou, ale sedět se jim samotným nechce, natož aby se sami posadily, ale v houpačkách to si jsou jistý až až, musím natočit jak v tom pochodujou, pak vám to sem hodím...
No Nela se narodila o půl kila skoro větší a o 2cm a Verča ji od 3měsíců přerůstá nejdřív o 100g a centimetr, teď už o 200g a 2cm, ale pořád vypadají stejně velikostně...
25. lis 2009 v 11:02  • Odpověz
Hola, hola, mám chřipku! Mazec!
25. lis 2009 v 11:14  • Odpověz
mi: jejda, tak ať je brzo líp
25. lis 2009 v 11:16  • Odpověz
mi: tak ať jsi brzy fot :wink:
25. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Prej fot, samozřejmě fit :grinning:
25. lis 2009 v 11:19  • Odpověz
Mi: ty jsi také marodddd, tak se brzy uzdrav.

Já dorazila ze školky, máme dnes Dandu po o odma, nepůjde jim tam elektrika,t ak co by tam dělal že???
25. lis 2009 v 11:41  • Odpověz
čauky
přečetla jsemjen letecky-hlavně noc umaus
je fajn, že se blýsklo na časy - a dál držíme palec
25. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
ahoj holky,
mau to jsem ráda, že to je lepší s karolí.

u nás to je tak, že je kolem šesté kaše, pak koupel, pyžámko....ted poslendní týden si ještě chvilku hraje v ohrádce, pak mlíčko a spinkat. a usíná hned. poznám už na ní, kdy je ten správný čas jí dát do postýlky....

je šikula, jak už si sedne. naše emi to dělá už asi 14 dní, ale ještě si nesedne úplně, chybí jí tak 5 cm, abys se posadila. zatím se pořád podpírá rukou.
kromě toho se začíná chytat stolku a přitahovat se...
na kolínkách péruje, už se udží i na jedné ruce, když druhou sahá pro hračky. ale pohyb dopředu je zatím spíš plazení...ale pěkně rychlé :unamused: at žije ohrádka. zatím se jí tam líbí, jako není tam celý dny, ale když potřebuju něco udělat, tak tam vydrží

včera jsme byly plavat, i s tou mírnou rýmou a zatím se to nezhrošilo. tak vám díky za rady a povzbuzení, že tam mám jít:slight_smile:

jdu vybrat, co dám emi k obědu, dneska bude mít masozel ze skleničky. ted se probudila.¨já už jsem se naobědvala - uvařila jsem výbornou rajčatovou polévku. tentokrát se mi obzvlášt povedla....mnam

odpo půjdem ven, tady svítí slunce:slight_smile:

jinak mám trochu nervy z práce...kolega, co dělal se mnou na projektu, bude muset asi z rodinných důvodů firmu opustit, mám nemocnou manželku....a takže by to bylo jen na mě..to nemůžu zvládnout :unamused: . tak mám trochu starosti, jak to bude, jestli někoho přijmeme, abych si s ním sedla, jestli nikoho nepřijmeme, tak nevím...uvidíme. takový je život...žádná trága, nehroutím se z toho. akorát ted vidím, že mě emi dost zaměstnává a když nespinká, tak už do práce nic neudělám...takže makat na projektu sama...to prostě časově nedám, i kdyby mi chtěli královsky platit :unamused:

marodům přeju rychlé uzdravení.

separační úzkost-u nás se zatím neprojevuje, ale co není, může být...
25. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz
holky ještě jendou díky :dizzy_face:
kaca: to už se Eminka brzo posadí úplně, Karlí to taky netrvalo. A chvilku po tom začala i lézt. Ale zase moc rychlé tempo u toho nemá - asi po rodičích :grinning:
A s prací držím palce, ono se to nějak vyloupne :wink:

Tady taky svítí, taky půjdeme ven :sunglasses:
25. lis 2009 ve 12:17  • Odpověz
Teda holky proběhla jsem alba a v našem tématu se dětičky fakt vydařily :wink:
Luci kdypak jste byly na dovče?
Skleni,Sar,Mau,Mi ty děti jsou k zulíbání, jen mě to děsí jak to letí, nedávno těhule koukaly jsme jak nám rostou bříška a teď jak rostou děti :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
U nás je také kráááásně, sluníčko i hřeje. Půjdeme odpol ven i s maxi psem.

Dnes tu zdobili stromeček a lampy, přijde mi to takové divné :unamused:
25. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
Zanet: děkujeme :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
zanet: ó, díky :slight_smile:

letos mi teda vůbec nepřipadá že za měsíc jsou tu vánoce, fakt ne :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Mě také ne. Jak říkala Saru, advent na krku a já nic nemám připraveného....
25. lis 2009 ve 12:25  • Odpověz
A dárečky?? no dětem je to snadné něco vymyslet, ale co ti ostatní. Zítra koupím asi tchýni záclony... Petrovi nějakou knížku na jeho "záchodové sezení" ale co dál????
25. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
řekli jsme si, že si koupíme kávové lžičky. Ta naše malá duše nám je vyhazovala i s kelímkem od jogurtu. :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: Prý tři on a tři já :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
To bude asi tím, že je docela teplo a žádný sníh....já ani nemám ještě žádné dárky, ani nevím co komu...
A už abych přemýšlela jaké udělám cukroví, protože s holkama 12druhů nezvládnu :sweat_smile:
Jdu oblíkat Nelu, Verča usnula (doma teda spinkaj max.půl hodinku, nevím jak to budu dělat v zime) a jedeme s mamkou k dr. tak se stavíme v Hypernově nebo Hyperalbert nebo jak se to teď jmenuje, tak snad něco pořídíme...jo vlatně pro holky jsem vydražila zatím jedno chodítko-odrážedlo od Fisher Price.
Tak se zatím mějte, já snad budu chodit už častěji, abych byla trochu v obraze, tak všem zdravíčko a marodům uzdravení papá
25. lis 2009 ve 12:30  • Odpověz
Hele holky, zkuste ty zážitkový dárky...běkterý věci tam nejsou špatný, ale je to poměrně drahý no.

http://www.esennce.cz/

Já se tu nemůžu nějak moc rozepisovat, neb jsem stále sledovaná :frowning2: proto sem moc nechodím a je mi to líto...
25. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky ženy,
Maus: super super,Karolí bude šikulka a obě to určo zvládnete :wink: :slight_smile:
Market: stále to paní FBI nepustilo? to tvoje sledování?
25. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
ahojík hvězdičky

dneska je mi lépe už, na výskání to sice není, ale už nemusím jen tak ležet a "neumírám" :sweat_smile: MI, kolegyněčko, brzo se uzdrav... já akorát nemám vůbec chut k jídlu, v žaludku mi kručí, ale představa jídla, mě natahuje...tak možná budu do těch šatů přece jen štipka :slight_smile: Mamka dnes už odjela na noční dřív, mají provozní schůzku, škoda, venku hezky, nemá kdo jít s prckem na courandu, já ještě nechci, pobudu doma dnes, zítra, v pátek mám kupu vyřizování kolem svatby...

NOc celkem fajná, zatím dodržoval, jeden den dobrý/jeden na prd, tak už byl 2. fajný. Vzbudil se ve 23.30, pochovala jsem, odgrgnul si a spinkal dál, u nás nějak podaná ruka nebo hladící hlavičku nezabírá, ale je to celkem v ryhlosti, tak mi to nevadí...pak se vzbudil ve 2.30, nedal se odbýt, tudíž mlíko, ale srkal ho celkem vlažně, tak uvažuju, že bycvhom ho i vysadili, nahradili jen čajdu, ale asi tady ne...až doma, pak se vzbudil v 5.30, povykládal si svoje baba/dada/tada/mada a spal do 7...to ranní mlíko jsme přeskočili a měl přesnídávku až o půl 9.

Máme první opruzeninku :frowning2: na dupce, určitě to má z toho, že ted posledních pár dní pořád kaká, uplný opak Karolí od Mau :confounded: ne řídko, ale normálně, ale tak 5-6 krát za den :unamused: tož nevím...

Taky jsme dnes papali první nemix špenát s bram. a žloutkem, ne nijak svižně a s pěknými ksichty, ale úspěch, plná miska- velká pochvala.... :slight_smile:

Krámy jsem po ukončení koja dostala až po měsíci a půl a celkem jsem si užila :angry: na síle, za první den, balík vložek...nevím, která už to psala, takže jen tak: hvězdičko, držím palce, at to máš slabší...
25. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Market: pořád si nedala pokoj????
25. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.