• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
ahoj, byli jsme venku, počasí je spíš jarní než podzimní, teploučko, sluníčko...
teď vařím a budu jen nakukovat, protože Marek se vyspal v kočárku a Anetka spát nechce :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...takže na pohodičku s kafíčkem to nevidím
25. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Vla, nepustilo.....dle mého....zachovala se vůči nám dost špatně a myslí si, že je bez viny a proto se snaží vymyslet, jak by uškodila....koník je jedinej info zdroj z kterýho může čerpat a že čerpat bude....napíšu ti do IP... :wink:
25. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Baru: o tom červeném nadělení mi nemluv, skončilo mi to v neděli a chci zse chvíli klid. Také to bylo silné. JE fajn,že je ti dobře. Vojtulí dnes dostal k obídku masíko a rýži se zeleninou, zítra má brokolici a brambor. Špenátek udělám asi až o víkendu.
25. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Pebi: Dandula také každou chvíli vyleze z pokojíčku, že už je odpočatý, Vojtík zatím hajá, ale jak dlouho :sweat_smile:

mar: tak toje mi líto.
25. lis 2009 ve 12:44  • Odpověz
baru: ty jo, šikula Adámek, fakt Ti sní celou misku?

market: no co, vykašli se na na policii, na FB Tě máme a to je důležité :dizzy_face: Vla, nechceš se tam taky připojit?

Dítko mělo mrkev s bramborem a hovězím, snědlo asi 10 lžiček a už nechtěl, mlsoun jeden. Tak dostal jednu křupku a bude hlady. Vymýšlet si teda nebude, bububu :angry: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
akorát ten špenát v těch hrudkách měl takové vlasce :unamused: ale snědl všecko
já právě čekám další každým dnem, přesný termín mám napsaný v kalendáři doma :sweat_smile: pod kupou bordelu :sweat_smile: jen doufám, že si je odbydu ted a ne až v bílém :confounded:
25. lis 2009 ve 12:46  • Odpověz
Saru, jo, on je žravý, neměřím to, ale dle kupovaných, sní celou a řve, kde je pokračování :grinning: dělá to i u mlíka...vypije 200 ařve...Petan pil už 250, ale byl taky pěkně bachratý :angry:
25. lis 2009 ve 12:48  • Odpověz
Baru: tak to drřím pěstičky, aby ti to tak dopadlo. A kdy se bude finišovat??? Myslíš, že to bude do vánoc???

Saru: Vojta je také kontejner.... co mu dáš, to sní
25. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
Unás teda křupky vyloženě nějak nejedou...spíš půl rohlíku...ale ten stejně akorát ožužlá a odhodí :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
U nás jo, Vojta by se po nich utloukl, narve jí tam celou a je happy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
No, zatím se přímo neví...v sobotu bude obloženo, mají přivést kuchyn, musíme jít koupit lino...stejně oni skončí a Peta bude malovat...čili tipuju, že si př. týden vezme nějaké volno, bude malovat, pak si odskočí se oženit :grinning: a zas do montérek...jsem potvora, tlačím na něj, jak můžu :wink: pže tady už mě to celkem sžírá...můj otec se pěkně zas včera ožral...jak jsem ráda, že Petan nepije :angry: pak chce šíleně chovat malého...bych mu jebla, fakt :zipper_mouth: Dělá frajera...jsem uplně zapomněla, jaké je to zas žít s ním tak blízko, SE SOBECKÝM JEDINÁČKEM :rolling_eyes:
25. lis 2009 ve 12:54  • Odpověz
Prožívá něco jako chlapský přechod.........TO JE FAKT SÍLA...
ženské mívají návaly a hormonální změny, ale chlapi totálně blbnou, fakt!!! :angry:
25. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz
Baru: můj táta má také zákaz návštěv, když si dá víc jak pivčo. Jako on nechlastá do němoty nebo tak, nebo není nepřijemný, ale nemám to ráda. On mele nesmysli, pořád se opakuje a strašně mluví na hlas. Takže když je u sebe se švagrem,t ak ségra zajde k nám a pak jdou domů a táta do postele.
Ahááá, tak toto se nám vyhlo. Můj táta je jinak super chlap, ale potřeboval by babu
Včera mě fakt totálně nas..... :rolling_eyes: Po práci šel na pivo a chudák pes byl od rána venku až v 17 hodin, pže jsem pak převlíkla z pyžama a polospící a s točící hlavou šla já...pak přišel, velice veselý a taky s blbými kecy...nepůjčila jsem mu malého, tak se naštval....já mu říkám momentální alkoholik :angry:
Přijde mi totálně nezodpovědný, takový neschopný plnit si své povinnosti...ale prý jak jsme byly malé, tak se věnoval, staral se, pže mamka vždycky dělala na směny...takže prostě zblbnul...
25. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Holky dnes mě honí mlsnáááá, pomoc. MOje shozená kilča asi po dnešku budou zpět
25. lis 2009 ve 13:06  • Odpověz
neboj, manža vymaluje a budete se pomalu stěhovat. Já jsem tomu svému řekla, že pokud bude chlastat se švagrem, ať sem nechodí a hotovo. Vzal si to k srdci a je to. Ale štve mě, že sem chodí. Chápu, že chce vidět kluky, nebo když potřebuji, tak fakt nakluše, ale takové to svééé soukrommí nemáme :grinning:
25. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz
bram: a kdy bude ten šťastný den, příští sobotu? a jaké budeš mít šatičky? já bych se hned znovu vdávala :slight_smile:
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
bram: omlouvám se, jestli jsi to už někdy psala, nečetla jsem to....
25. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
5.12. Mis, šatičky budou krásné :wink:
25. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
bram: už se těším na fotečky :slight_smile:, a bylo by krásné, kdyby vám sněžilo, to by byly nádherné fotky :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 13:41  • Odpověz
Hmmm, romantika..... také bych se vdávala hned, ale bez bříška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
Ty jo, to moje zvíře pořád spinká, už přes dvě hodiny
25. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
ňo, takže naše hvězdička moc nedala ani odpolednímu spánku, tak nevím jestli do večera vydrží... uvidíme
Koupila jsem jí takové jako tepláčky, nemají gumu, jen úplet a šňůrku,t ak to nebude tlačit. Vzala sjem hned i jedny větší, tak snad to bdue fajn :slight_smile:
no a měl by nám přijet taťka, každou chvilku, ale v noci vyráží - jede do Rakouska :frowning2:
Já bych se taky klidně hned vdávala, hlavně kvůli šatům :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 14:26  • Odpověz
mau: my máme s teplákama zas opačnej problém - na délku mu jsou, ale gumička je mu většinou tak volná, že mu přepadávají přes boky :sweat_smile: Proto taky kupuju se šňůrkama :wink: Fakt se mi nezdá, že bychom měli drobečka :grinning: , ale asi jak je dlouhej, tak je mu to volný - to samý riflíky :slight_smile:
Právě jsme se vrátili z procházky - jako jestli je tohle konec listopadu, tak já jsem aladin :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Měla jsem podzimní bundičku a pekla jsem se jako blázen, jaro jak vyšitý. Pak přidám pár fotek :wink:
25. lis 2009 ve 14:39  • Odpověz
Tak my na prochajdu vyrážíme. Je nááádherně, také kluky blýsknu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

HIHI, my máem stejný problém jako Mau. také nás sem tam všechno tlačí. ale už jsem si zvykla u Danečka. Nejlepší je, že to co nosil Dany v roce tak Vjtulí to má teď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mau: a kudy jede?? mohl by zajet na kávu :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 14:45  • Odpověz
25. lis 2009 v 15:22  • Odpověz
25. lis 2009 v 15:26  • Odpověz
Saru, krásné, já furt děsně žeru ty Štěpínovy čepky :grinning:
25. lis 2009 v 15:36  • Odpověz
baru: díky :dizzy_face: Nakupuje je moje mamka, vždycky přijde s nějakým originálem :grinning:
25. lis 2009 v 15:49  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.