• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: krásný fotečky, ten podzim mmmmm :dizzy_face: a Štěpa je k sežrání :slight_smile:
Nám jsou některé i volné, ale jak co, jako se vším :wink:
a taky má Karolí oblečení velké jako její bratranec co je o rok starší, on je teda čudla malá, ale i tak je to asi extrém :sweat_smile: a plínky dokonce větší než on, páč máme tučné nožičky :grinning:
25. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
mau: díky :dizzy_face:
25. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Jo a teď jsem si byla na poště pro fotokniky z toho heysmile co sem dávala Hup odkaz. Jsou krásný, to se babči zblázní :dizzy_face:
25. lis 2009 v 16:08  • Odpověz
mau: to je fajn :wink: :dizzy_face:
25. lis 2009 v 16:11  • Odpověz
a jsem trubka, že. Ty tepláčky jak jsem psala, tak ta šňůrka je jen simulovaná, mají gumu a ten úplet se jako ohrnuje. no ale tak co už, za ty peníze :grinning: :grinning: :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Mau, Mau, musím se ti pochlubit, co jsem Adíka dnes položila, hned spinká..................prostě plodný den..........
akorát po poledni jak se vyspal, kolem půl 2, dostal hysterák, pěstičku vraženou v puse a jekot!!!!!!!! tAk jsem ho držela v náručí, ale nechovala, už ne...vzpínal se mi tam, ale držela jsem, at není sám a jekot, tak jsem mu tím svým chraplákem zazpívala tři písničky a klid........bych nevěřila, že to funguje :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:18  • Odpověz
baru jůůů, šikovnej Adámek a šikovná maminka :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:21  • Odpověz
Tak Štěpíno sleduje Kouzelnou školku - vždycky když začne Merlin - kouzelné štěňátko, začne se řehtat a dělat paci, paci :grinning: :dizzy_face: Tom jel pracovat, tak doufám, že brzičko prcek usne a bude hezky chrupat :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
A to podotýkám, že to vidíme teprv potřetí - má docela pamatováka, opičáček :slight_smile:
25. lis 2009 v 16:39  • Odpověz
saru: tak jsem to Karolí taky přepla, ale je jí to jedno. reklama je reklama :grinning:
25. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
teď se dívá - titulky totiž znamenají že bude reklama :grinning:
25. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
a teď kňourá že žádná není :grinning:
25. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Nás bere na tv úplně všecko :grinning:
Mamka mě podezírá, že se chci doma zbavit, tak ho posadím před tv....on je jak očarovaný, at tam hraje cokoliv :sweat_smile:
25. lis 2009 v 16:54  • Odpověz
Tak jsme také zpět, jsem vymrzlá jako prase. Vojtík se krásně prospinkal, ale fotečky nemám, když už jsme vyjeli,t ak se začalo stmívat.
25. lis 2009 v 17:08  • Odpověz
Baru: hihi, to dělá moje sestřenka, je fakt,ž e si přitom krásně uklií
25. lis 2009 v 17:09  • Odpověz
ahoj,
jsme dnes měli návštěvu babi a dědu, páč Kačka má svátek, tak jsem od rána teda od té doby co jsme vstávali (10h) vařila a pekla dortík, Kačka dělala salát a chlebíčky, takže jsme se napucli, že ani dýchat nemůžeme :grinning: ....naši odjeli a Vojtí a taťka usnuli........Kačka dostala vysněné lístky na Draculu, takže s ní pojedu v pátek do divadla (doufám, že to nezruší :slight_smile: ).......moc se mi tam nechce, páč si myslím, že se mi to nebude líbit....tu první verzi jsem viděla 8x a hlavně s Luckou Bílou a Jirkou Kornem.....ti byli nepřekonatelní, bojím se, že teď už to nebude ono a budu otrávená...no uvidíme
25. lis 2009 v 17:13  • Odpověz
Hmmmm, jela bych také, je to určo jiné, ale myslím, že to bude krásné, určitě xi to užiješ. Kačce vše nej k svátku
25. lis 2009 v 17:18  • Odpověz
jsem nebyla v divadle ani nepamatuju. jsem tka vůbec nikde nebyla ani nepamatuju...

Kaččce vše nejlepší k svátečku :dizzy_face:
25. lis 2009 v 17:28  • Odpověz
kukám u mau noc dobrá, tak dnes bude ještě lepší :wink: ....my jsme nakonec dopadli suprově......měli jsme od21 do 22h řev...nejdřív jsem tam chodila po 3min, pak jsem tam s ním byla 20min jen jsem seděla na posteli a když jsem viděla, že je vysmátej a nehodlá spát odešla jsem a vracela se po 5min, kdy teda začal kníkat jen jsem zavřela dveře a potřetí chytil takový hysterák, že jsem tam fakt vlítla a rázně mu vysvětlila, že se zlobím, že už to teda fakt přehání a když se mu nechce spát ať si teda nespí, ale bude ticho....víc jsem mu rozsvítila, pustila kolotoč a odešla a normálně on už ani nepíp a do 10min spal, ani na krmení v noci se nevzbudil...až v 6h a to hned usnul a spal do 9h...tak nevím jestli pochopil, že to byl prostě strop co si dovolil a dál nemá cenu to zkoušet...každopádně to zabralo :slight_smile:

žanet: krásný holky :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:32  • Odpověz
Kačka děkuje :slight_smile:

no snad si to užiju a když ne pustím si toho starýho na DVD :grinning:
25. lis 2009 v 17:35  • Odpověz
enz: tak dobrý, chápavej kluk :slight_smile: U nás to gradovala, ječela čím dál víc, už se ani neudržela na nohách jak byla ospalá ale ječela vydatně, pak se poblinkala, ještě trošku vzlykala, ale už se otočila na bok a spala. druhá noc je prý často horší, tak jsem zvědavá, za chvilku jdem koupat a pak to vypukne :sweat_smile:
25. lis 2009 v 17:37  • Odpověz
Ahojky, u nás už se chrupe, neboť opět spal jen půl hoďky dopoledne :slight_smile: Celej den byl jak sluníčko, ale teď už nemohl udržet oči.
enz: všechno nejlepší Kačce a užijte si krásně muzikál, určitě to bude fajn :wink:
25. lis 2009 v 17:41  • Odpověz
Karolí dnes taky spala málo, ale zase se uričtě líp vyspala v noci. Přes den jen půl hoďky dopo a půl odpo
25. lis 2009 v 17:43  • Odpověz
mau: tak budu držet palce :wink: ono je hrozný koukat, jak jsou z toho řevu úplně zubožený a vzlykající, ale musí se to vydržet...my už doufám dnes blinkat nebudeme....musíme pořád odsávat, ale už je to lepší...oběd udržel, sváču taky, tak snad dobrý
25. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
enz: taky držím palce :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:48  • Odpověz
¨Tak to my měli spaní přes den super, dopolo hodinu, po o dvě a odpol půl hodiny. Tak sjem zvědavá na noc. Ale tchýně říkala, že Petr byl také hodně spavé miminko, tak uvidíme.
25. lis 2009 v 17:49  • Odpověz
Enz: tak ať je brzy klid.

Také nechávám Vojtu, aby se trochu vyvztekal, kolikrát je vidět, že to opravdu dělá jen tak. Jak mě zmerčí, tak je klid, nebo to zkouší, že třeba zůstanu stát za dveřmi, on přestane a pak zase začne.
25. lis 2009 v 17:50  • Odpověz
NO Saru: tak to je mazec, to se mi stát nemůže :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 v 17:51  • Odpověz
tak o našem spaní přes den já už ani nemluvím :grinning: naši přijeli v 13hVojtí spal v 14h tak kdy se ten Vojtíšek vzbudí? v 15h a neměl by už vstávat? :grinning: tak si dal ještě 10min načas a pak to vypuklo......milostivě vstal a všichni se mohli po..... :grinning: teď měl ještě v 17h půlhodinku
25. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
ať přes den klidně nespí, nevadí, ale ať není protivná a ať spí v noci, budu spokojená :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.