• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mau to zvládnete, je to boj, ale konec bude odměna :slight_smile:
25. lis 2009 v 17:57  • Odpověz
enza: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Téda, ten Vojtík je fakt spáč :dizzy_face: Ale já si nestěžuju, že Štěpán přes den nespí, protivnej není a hlavně, že spí v noci :wink:
mau: neboj, bude líp, určitě to dnes bude dobrý :wink:
25. lis 2009 v 18:01  • Odpověz
Mě by taky nevadilo, kdyby malý přes den nespal, ale nesměl by být protivný, ale to už vidím, jak si tře očka a začne mrčet, jde do postýlky...vždycky spí půl až třičtvrtě hodky...dopol. po svačince jednou, po ob. pak jdem většinou ven, to zalomí znovu v kočárku, dnes ne, tak zalomil po tom hysteráku a následném mém zpěvu :grinning: a pak po odpo sváče.....je fakt, že jak jsem tak uspávala v náruči, tak třeba už po odpo sváče ani nespal, byl nějaký celkově rozjívený, ale tedka fakt položím a odcházím a chvíli mrčí a spí...
25. lis 2009 v 18:41  • Odpověz
Večer jsme chodili spát už v půl 7 a došlo to tak daleko, že byl pak v 6 vzhůru a nespal....co jsme u mamky, snažím se ukládat později....tudíž je po kaši a vpyžamu, ale hraje si na dece...ještě by mohl vydržet.... :sweat_smile:
25. lis 2009 v 18:42  • Odpověz
tak dnešeks e asi nepočítá - Karolí byl tak unavená že byla v momentě tuhá :sweat_smile: tak uvidíme co v noci :slight_smile:
25. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
mau: no vidíš, tak aspoň usínání proběhlo fajn :wink:
25. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
U nás se dlouho mrčelo, ale natáhla jsem to aspon do těch 19...uložila, chvílema se tam mrčelo....skoro se bojím podívat se, jeslti spí, v poslední době je s tou postýlkou nějak smířený, že příjdu a on si tam v klídku hraje....

Mau, držím palce, spolutrpitelko :sweat_smile:
25. lis 2009 v 19:09  • Odpověz
klub tyranek, macech a spolutrpitelek :grinning:
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
baru: taky moc držím palce :wink:
25. lis 2009 v 19:10  • Odpověz
Nela dnes spala přes den jednou, ale za to 3 hodiny v kuse od 11 do 14hod, večer šla spát až v 19hod a to vytuhla okamžitě, byla dlouho vzhůru

dnes si taky držím palce, aby byla noc OK :wink: a vám ostatním samozřejmě taky :grinning:
25. lis 2009 v 19:19  • Odpověz
ahojky, tak u nás už se taky spí... :slight_smile:
25. lis 2009 v 19:39  • Odpověz
My už spinkáme od sedmi. Chvíli hulákal, ale nehysterčil, tak je kldek. Teď ještě zahnat do pelechu Danečka bude tuplovaný klid.
25. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
holky vy jste neuvěřitelné kecalky

já jsem si dneska mákla ...ránojsem byla cvičit, pak jsem měla pracovní oběd a odpoledne jsem napekla perníčky z kila mouky (jetoho celá bedna)
25. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
ty jo hup ty jsi akčn :wink:
25. lis 2009 v 19:50  • Odpověz
ad spinkání..my mámepřesden ustáleno -dopoledna v 10 tak nahodinku a odpolednemezi cca ve dvě doma hodinku,venku dvě :slight_smile:

ad tepláčky -proto kupujeme haipa daipa-ty mají posuvný pás :slight_smile: a nejsou ani nijak brutálně drahé

ad"narozky" děkujeme za přání

enz:vše nej kačce :wink:
25. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
hup: dělala jsi perníčky podle toho mýho receptu? Jsi jak motorová myš, já budu péct po víkendu, až se vrátíme od našich :wink:
Ty jo, Ondra spí 3 hodiny za den? :confused:
25. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
kači:to stou prací je fakt blbý ..držím palec,aby ses pod vlivem situace nenechla dotlačit do ničeho,co nechceš
25. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
hup..nenechám, ale situace k tomu směřuje...já se nedám

ad spinkání, u nás také ustáleno, dopoledn spaní od cca 10:30-cca 12. někdy spí hodku, někdy půl, někdy hodku a půl
pak spinkání kolem 15:00 - taky cca hodku až hodku a půl. když jedeme autem nebo jsme venku, tak i dýl.
takže emi v průměru taky spí ty tři hodky denně. když náhodou spí mín, jako třeba včera, to spala jen dopo a odpo pak 20 minut...tak pak jde spát v sedm a usíná natotšup
25. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
saru:nee..našla jsem svůj původní ....ale i tak díky :wink:

enz + saru:kdybyb to tak ocenila alan
přišel domů v šest (jako dřív, abych mohla péct) ...já měla už tak třetinu hotovou ...pod nohama se mi motal ondří,který kramařil ve skříních ... no docelabych řekla, že by si zasloužila nějakou drobounkou pochavlu
no a místo toho ochutnal a říká:mamka peče lepší,proč nepečeš ty její
a já jak jsem blbá jsme mu vysvětlovala, že ty její jsou sice chutné,ale že s tím těstem semi blbě dělá,že jsme to zkoušela dvakrát a fakt mi tohle příjde lepší a že si přecimůže ty její donést ....
no a tak jsem se dověděla,že jsem fakt hrozná, že prostě nevím,jakbych ji už bojkotovala, že tymojeperníkyjsou nic moc a ty její super
hele nnejsem hysterka,ale normálně jsem se rozbrečela a zdrhla bulet dopolštáře
25. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
To my máme taky denní spaní ustálené :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Cca jednou až dvakrát denně půl hoďky, většinou dvakrát, ale když je veselej a dobře naladěnej, tak odpoledne ani spát nejde :slight_smile: Zato pak teda chrupe 12 hodin v kuse s jedním jídlem. Nějaké delší vzbuzení v noci už jsme nezažili ani nepamatuju :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Koukám, že píšete o perníčkách. Dám tip, ale nedočítám, tak nevím, jestli neznáte :slight_smile: Promazat je marmeládou a namočit do čokolády - rychlé, dobré :wink:
25. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
hup: uf, a je to zase tady, jo? :angry: :unamused: Ty jo, já si neumím představit, že by mi tohle Tom řekl - brečela bych asi týden :fearful: Kdyže to jede pryč? Co mu takhle sbalit kufry, ať si jde upéct perníčky s maminkou?
25. lis 2009 ve 20:06  • Odpověz
saru: jj ..často ....někdy míň, aleněkdy i víc
to mám totiž bonus za tu jeho novorozeneckou nespavost :grinning:

kači: tyhle situace jsou hrozně blbé,zrovna teď se moje kámoška tak trošku lapila do podobné pasti
pracovala na půl úvazku,potřebovali příjem pro získání hypotéky no a zaměstnavatel trošku na ní nakydal víc než je zdrávo a ona nemá úniku
teda ona má mě :grinning: ...asi nám vyšel projekt (jedoporučen k financování),takže jim uteče a půjde pracovat pro mě
mi: jj, to je výborný, taky občas pár perníčků takto udělám :wink:
mi: a namáčíš to do čokolády na vaření nebo rozpouštíš mléčnou? Já mléčnou a ještě do toho dám nasekané mandle :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
mi:já mámnejraději klasiku -bílkovou polevičku ...ale třeba pár prubnu :wink:

saru:no víš,že reaguješ stejně jako moje mamka ....jsem totiž tomu nasadila korunu a bulela jsem do telefonu i jí ...to jsem udělala naposledy u potratu :sweat_smile:
ale naštěstí se přišel omluvit

a nejlepší je ondra - ten mámu pomstil :grinning: ....sedělpo večeři ve stoilčce a já zpracovávala další dávku těsta, tak jsems ní pleskla o linku a on se začal lámat smíchem ....tak jsme začali blbnout ...jsem tím házela a chytala aněkdy nechala rozplácnout zas na tu linku a on se smál,žemálemz té židličky vypad
pak přišel alan a chtěl se přidat,tak mi to v letu chytil a ondra ne něj tak kouk ....pak mi to hodil a ondra zase záchvat smíchu, tak jsme mu to hodila zpět aondra zase takový neutrál obličej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mámino zlatíčko :grinning:
25. lis 2009 ve 20:12  • Odpověz
áááá saru je mlsnááááá :grinning:
25. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
hup....já si vždycky už říkám, že mě ten tvůj alan asi už ničím nepřekvapí. a zase překvapil. to je normální hulvát a mamánek v jedné osobě. nechápu, že s ním můžeš vydržet - teda vlastně chápu, máš s ním ondráška, asi vás umí dobře zabezpečit, často není doma, takže tyhle výlevy nejsou tak často, a občas umí být i milý...
ty se mu snad nezavděčíš...
ad ta práce-tak zlý to snad nebude...
25. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
hup: jj, Ondra ví, kam se přidat :wink: Hele, a Ty to rozdýcháš, i když se omluví? Já si to vůbec neumím představit...
25. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
hodnej ondří:slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.