• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
joooo, mlsná jsem hrozně, ani nechtějte vědět, co jsem dneska od 17.30 všechno sežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
já to chci vědět:slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:16  • Odpověz
nechceš, nevěř tomu, to by ses možná z té představy poblinkala :sweat_smile:
Ale dobře: k večeři zbytek rajské (už jí naštěstí nebylo moc), pak pomeranč, pak popcorn (už jsem ho týden neměla, takže mě chytl absťák) a pak jsem si ještě udělala ajuvedérskou kávu a k ní si dala 4 polomáčený sušenky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jako ty moje večerní nájezdy nemají obdoby - fakt nechápu, že to na mě nezanechává nějaký velký následky :grinning:
25. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
hup: no coment :angry: ...ještě, že máš toho Ondráška :wink: ......hele ty fakt vydržíš toho Alana neuhodit? ode mně by jich už zchytal...já jsem býk, a když mě něco nas....tak vydím rudě
25. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Saru, já dávám na vaření s tukem. Ale ty mandle... Hm.... :dizzy_face:
25. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
kaci: jako já nečekám vděk ... ale když neocení,ať alespoň nekéruje,že :sweat_smile:
hele on má extrémy- pohodový,pozorný i ohleduplný (donese kytku, pochválí, všimne si vícnež běžný chlap) ...apak ryc a jedev úplně jimém levelu a chová se s prominutím jak debil

saru: jj...ondrášek je sociální inteligent :wink:
ad omluva-no ...lepší než drátem do oka, že :sweat_smile: ...nechci tu dusno kvůliondrovi ....trochu se snažím jet podle 4 dohod- a myslím,že tohle opravdu není o mě,o nějaké mé nedostatečnosti
prostě alan má nevyřešený vztah s matinkou -lehká patologie a to se vyjevuje v nejpodivnějších podobách k tomu je přepracovaný a permanentně nestíhá - takže stres
takže když se omluví, je to alespoň jakés takés uznání,že u mě ten problém není :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
já do sebe teď natlačila 4 chlebíčky, přesto,že vůbec nemám hlad, ale ta chuť prostě zvítězila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz
saru:to já občs patlu ihůř :grinning:...ale dneska jsemdalabala ty hnusné perníky :grinning:

enz: jako měla jsem sto chutí vzít ten horký plech a plesknout ho :grinning: :grinning: :grinning: (já jsem lev - taky žádný velký klid :grinning:)
25. lis 2009 ve 20:27  • Odpověz
tý jo, ten by šel, nebo už bych to měla odsezený :rolling_eyes: tak zlej můj manža teda nidky nebyl a ani to neumí. A byl vychovaný tak, že ví, že to může ublížit a nedělá to... to je neomluvitelný prostě...
Ale Ondří je charakter :grinning:

Já už mám v sobě skoro celou milku cream, manža mi jich v makru z lásky koupil několik :sweat_smile: asi puknu, ale co bych pro něj neudělala, když to bylo z lásky, prej ještě můžu, že mi řekne až nebudu moct :grinning: :grinning:

já perníčky moc nemusím, ale hlavně mi nechutná ta citronová poleva
25. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
maus:no jelikož manžu vychovala tchýně a ondru vychovávám já :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
ale zase mi nenosí jen tak kytky a tak, no. Asi všude je něco, že? :wink:
25. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
teda Hup, a jak jste na tom teď? udobřuje se s tebou aspoŇ?????
dneska mlsám nugátovou pochoutku, ta je bez čokolády, taková vzpomínka na dětství :grinning:
Kači, no to mě podrž s tou prací... doufejme, že ti seženou parťáka :slight_smile:
Enz, nechceš mi poslat jeden chlebíček? :grinning: jo prosím tě, co to jsou za kytičky ve tvém zimním truhlíku?
25. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
mau: taky nemusím citronovou polevu, proto dělám jen cukrovou bez citronu :wink: Ale já celkově perníčky moc nemusím, baví mě je péct a zdobit a mám ráda tu vůni. Jí je spíš manža :wink:

A o čokoládách z lásky mi ani nemluv - vždycky se s manžou domluvíme, že už nic kupovat nebude, a stejně příště zas doveze. A hlavně mi pořád říká, ať hezky baštím, že je to z lásky a to se neodmítá :grinning:
25. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
saru: jak u nás :slight_smile:
25. lis 2009 ve 20:42  • Odpověz
Já mám pocit, že on by si mě nejradši vykrmil tak na 70 kg :sweat_smile: :grinning: Ale to se mu teda, doufám, nepodaří :grinning:
25. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
hup: Alana bych asi něčím třískla :angry: ... ale připadne mi, že ho dost často omlouváš, napiš teda někdy nějaký jeho klad, se mi ani nechce věřit, že nějaké klady má......

taky jsem toho dnes snědla spousty, mňam mňam, se hrozně ráda přespávám, i když to není zdravý :grinning:
25. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
saru: já už se blížím :grinning: :grinning: :grinning:
Saru, Hup, - čím přesně nanášíte polevu na perníčky?
saru + mau:no já jimi hlavně zdobím..věnec na dveře, stůl, mísy sovocem, stromek .... něco dám mamči a ségře a je skoro po perníkách :slight_smile: ....jako o vánocích jím raději jinačejší papky
25. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
mau: no, já tímhle tempem se možná taky začnu brzo blížit :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
luci: já myslím že pytlíkem :grinning:
hup: ad perníčky - přesně tak :wink: Taky jimi hlavně zdobím :wink:

luci: já to dávám normálně do igeliťáku - udělám dírku a jedu. Loni jsem ji udělala dost velkou, ale nechtělo se mi to přendávat do jinýho, tak jsem zdobila, ale děsně jsem se u toho vztekala. Hlavně si vzpomínám, že jsem třeba dělala linku a Štěpíno mě kopnul, tak jsem mu hrozila, že jestli tohle bude dělat, všechny perníčky mu schovám a bude si je jíst sám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. lis 2009 ve 20:47  • Odpověz
mau: že ty mě šmíruješ....jak bys jinak mohla vědět,že pytlíkem :grinning: :grinning: :grinning:

saru:to byla ale drsná výhružka ...takhleděsit děti v prenatálu :grinning:

mis: jak jsem psala -jede ve vlnách občas je pravým opakem sebe sama ...
za poměrně velkou část svých seků se umí omluvit a uznat,že to po*
beru toi tak,že spoustu věcí nakonec uzná,ale trvá to i roky,než mu to cvakne ... tak si asi říkám,že mujednou cvakne i toto :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
hup a něco si dá Hubert, že? :grinning:

lucy: chryzantémy

já dostávám z lásky bombošky Merci, Orient a Taťanu a tu fakt dokážu sežrat celou na posezení :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
hup: jasně že šmíruju :grinning: :grinning: takovej pytlík se hned tak nevidí :grinning:
25. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
enz: já bych mákla a myslím, že bych to dokázala :grinning:
25. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
saru: to není zas tak strašný...mám taky na něco chut, jsem zvědavá, co zdlábnu....asi si udělám taky ten popcorn...
luci...novej parťák nic moc neřeší, nebude nic vědět, než se do toho dostane, je půl roku v háji... :unamused:
prostě jediná možnost, ve kterou doufám, že ten stávající sice odejde, ale na projektu bude spolupracovat aspon extrerně...ovšem otázka je, jakou si najde další práci. aby tam nebyl střet zájmů...no mám z toho hlavu v pejru
holky, jako vy si z toho děláte prdel, ale já to vážně ještě u moc lidí neviděla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Jj takže pytlíčkem, babička to dělala kdysi obalem od mlíka,je takový silnější. a vy?
Enz, díky!!
25. lis 2009 ve 20:58  • Odpověz
hup: máš ale nervy čekat roky než mu cvakne :grinning: ... po jedné stránce nevím, jestli tě obdivovat nebo litovat :astonished: , no ale určo víš koho sis vzala a doufám, že nakonec ty klady převyšují zápory :wink:
25. lis 2009 ve 20:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.