• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
luci já to dělám sáčkem do mrazáku je trochu silnější
25. lis 2009 ve 21:01  • Odpověz
já jsem hrozná cíťa, já bych to nedala, fakt ne
enz: no to by mě šlak trefil :grinning:

kaci: šupni si dohlavy,že se to vyřeší dobře pro tebe (a emi) aono to tak dopadne:wink:

mau:grinning:

saru:cooo? pytlík?

já tumám tu oobr-milku....a furt říkám,žejinebudu vytahovat tak nanoc...ale copak se to s váma dá???? :sweat_smile:
hup: přeju dobrou chuť :dizzy_face: :grinning:
25. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
mis:litovat néééé... však jsem si to sama zavařila (stačí se z toho vykecat) :grinning: ...ale pokud by zkoušel obdobou praxi na děti,asi bych to musela řešit radikálněji
ale zatím je to pohoda

mau: zatím mi tostojí za to a je schopen to vyvážit v těch světlých chvílích :wink:
25. lis 2009 ve 21:05  • Odpověz
Saru Štěpa má teda neskutečný oči, jsem to musela ukázat i přítelovi :slight_smile:
Mám dotaz kolik toho k obědu vaše děti sní? nebo i za celý den? a co všechno už jíte? díky za odpovědi :wink:
25. lis 2009 ve 21:09  • Odpověz
Jinak Nela má taky od včera poprvé opruzenenej zadeček i pipinku...tatínek hodinku hlídal a nevšiml si že je pokakaná a zrovna to bylo dost řídký :unamused:
25. lis 2009 ve 21:11  • Odpověz
zanet: Karolí pokud zrovna nemá nějakej problém, tak jí 180 ml mlíčka kolem 4-6 ráno, pak před9 tak 150ml, v poledne oběd, když jí to chutná tak sní tak 170g, pak v 15:30 sváča, většinou sní celou přesnídávku nebo větší banán a pak večeře - flaška řídké kaše
teď jsme vynechaly noční jídlo, takže to je všechno. Je to orientační, někdy míň někdy víc. Když je nějaký jídlo dřív třeba, tak jí to ještě proložím mlíčkem a tak :slight_smile:
A brzo zavedeme blílej jogurt, to bude dopo svačinka :slight_smile:
Karolí byla opruzená jen jednou, ale to nebyla klasická opruzenina, ale kvasinka, takže zabral až Imazol, asi po 14 dnech...
25. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
zanet: emi většinou kolem 4 ráno 180 ml mlíka, před 9 180 ml mlíka, kolem poledne zelenina nebo maseozelenina k obědu cca 150-190 ml, pak sváča kolem 15:30 - ovoce, frutapura, zatím jednou jsem dala půl holandie s nastrouhanou hruškou... pak kaše kolem 18 cca 100-150 ml, pak ještě láhev s mlíčkem před spaním a vypije cca 100-150 ml, podle toho, kolik snědla předtím kaše.
25. lis 2009 ve 21:24  • Odpověz
hup: no právě, pytlík :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zanet: díky, je to náš okáček :dizzy_face:
ad jídlo - Štěpík baští už skoro veškerou zeleninu, syrový i dušený ovoce, maso, dvakrát týdně jogurt, sušenky, křupky.
Ráno kolem 6hod. jí 150 ml Sunaru, v9 120-150g ovoce, na oběd 150g, v 15 hod. ovoce s jogurtem nebo sušenkou cca. 150g, v 18 sní 90 ml kaše, pak koupel, a pak ještě 120 ml Sunaru. V noci buď nic nebo 90 ml Sunaru :wink:
25. lis 2009 ve 21:25  • Odpověz
Tak zatím tak nastejno, já jen že holky za poslední 2měsíce skoro nepřibraly, tak jestli nepapaj málo...
My teda vstáváme mezi 7-8h to vypijou 180-200mlíčka, dopolko sušenky a třeba půl přesnídávky, záleží v kolik bude oběd jestli po 11h nebo v poledne 200g, podle toho zas přesnídávku (ovoce) kolem 14h když brzy obědvají, v 16:30 180-200mlíčka a v 19h 150ml husté kaše.
A zeleninu syrovou? Jsem koukala někdo v albíčku měl okurku...bílý jogurt bych chtěla zavést asi activii ne? myslela jsem třeba jako rohlík nebo tak, my ještě nic takového nedáváme...
Nela to měla celý červený a takový oteklý chudáček, ale už to mizí...
25. lis 2009 ve 21:32  • Odpověz
zanet: to Ti papají dost, Štěpík tolik rozhodně nezbaští. To bych se fakt nebála :wink: Syrovou zeleninu zatím nedávám, jen ovoce :wink: Kousek rohlíku tak jednou týdně, ale to raději ty křupky :slight_smile:
25. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
Tak to mě se minulý týden Verča v noci budila, jak měla rýmu zbudila tím i Nelu, tak si daly 160ml mlíka jen to fiklo...takže vidím, že jíme dost...no asi se spíš vytáhly dyť do půl roku nosily vel.56, pak jsme trochu přeskočily vel. 62 i když některý kousky rostou s námi a teď máme 68.
Ještě by jste mi poradily co se dělá s listy špenátu a červenou řepou?
25. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
u nás:
cca v osm - mm
před dopo spinkáním (10) - mm - od včerejška jsme začali zkoušet jogurt -žádné velké nadšení :grinning: (dávám nadrcenou sůšu, ovoce - měli jsme maliny a banán, a jogurt) ..zkusímjinou značku -mělten zelený bio a on je fakt spíš kyselejší
kolem poledne zeleninka,příp.maso - množství 0,5 - 1 velké skleničky
kolem 2 - mm
kolem 4 - ovocná přesnídávka, někdy syrové ovoce, sušenka
po 6 -kaše - dělám od oka - cca 1,5dcl vody a kaše "do husta"
kolem půl osmé - docuc na noc - mm
no a v noci se snažím nekojit - třeba dnes měl až v 5 mm
25. lis 2009 ve 21:42  • Odpověz
zanet:
listy špenátu - dám napáru s brambůrkem, pak mixnu nahrubo a přidám vařený žloutek a olivový olej
řepu jsem dělala jen jednou - jakoby boršč - kořenovou zeleninu,brambor, řepu, maso na páru a pak zase nahrubo mix+ olej
25. lis 2009 ve 21:44  • Odpověz
no právě já mixuju všechno pořád spíš na jemno...Nele by to ani tolik nevadilo, ale Verču to natahuje a plive.
Tak jsem si pobrečela u toho odkazu :cry:
a ty obědy dáváte jako zvlášť zeleninu, zvlášť maso? nebo zvlášť brambor a špenát? já pořád mixuju všechno do kupy...ale vývar s těstovinami mi jí jen Nela, Verča je bramborová :sweat_smile:
25. lis 2009 ve 22:02  • Odpověz
jéé Hup, to máme skoro jako přes kopírák, minimálně ty časy :slight_smile:
žanet, Marťa je taky od včerejška opruzenej... chudinka malá, kaká 2-3x denně a nezařve hned, když to udělá :confused:
25. lis 2009 ve 22:03  • Odpověz
JJ křupky taky papáme, kukuřičné a rýžové ty velké a ty nám jedou...a sušenky Safari, od sunaru tolik ne, spíš se jim rozdrobí...tak zatím díky za odpovědi a dobrou noc, zítra si to dočtu :wink:
25. lis 2009 ve 22:05  • Odpověz
zanet, já už téměř nemixuju, jen mačkám vidličkou, a už si zvykl. Ovoce, třeba jabko, stouhám nahrubo :wink: Maso dávám spíš ve skleničkách. Když dávám zeleninu, tak občas brambory zvlášť (aby si zvykla na tu chuť jenotlivě), občas dohromady.
maus:šílené :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Takt to my sůši zas spíš od Sunaru - občas mu je i nadrobím do přesnídávky :wink:
25. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
mau: přečetla jsem jen pár příspěvků a dál to radši číst nebudu :cry:
25. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Luci no právě ona začala řvát asi až když jsem přišla po hodině...ono jim to většinou hned nevadí :unamused:
25. lis 2009 ve 22:07  • Odpověz
Opruzeniny zatím neznáme...
25. lis 2009 ve 22:08  • Odpověz
žanet, no já to cítila, ale když jemu to nevadilo, tak jsem se nejdřív nasnídala :unamused: ale příště ho přebalím hned, má to ošklivé..
Saru, to je dobře, asi nekakáte tolik často a nemáte to tekuté :frowning2:
Maus, to je strašné, chudák ženská..
25. lis 2009 ve 22:18  • Odpověz
Dobré ráno. K tomu odkazu: je to síla, jedna cesta do práce a změní kompletně život :cry: Mě manža odjel o půlnoci do toho Rakouska, mám o něj větší strach než jindy :frowning2:
Jinak noc proběhla docela dobře. Karolí zdá se pochopila, že má usínat sama, takže sice několikrát hulákala, ale vždy jen chvilku, byla jsem tam asi 3x. Mlíčko tentokrát dostala už ve4 (večer tomu jídlu moc nedala) a do postele jsem si ji brala vlastně hned nějak potom. A spaly jsme do 6:30 - klasika.
A tradičně ještě nemá hlad. Teď jsem jí dala mlíčko a vypila asi 30ml. Dopoledene obvykle jí až kolem 8:30 a 9:00 i když jedla naposledy hodně brzo.
Jídlo mixujeme pořád. Občas jí i mixnu skleničku ve které jsou větší kousky, taky se jí natahuje a navíc tím jedním zubem toho moc nepokouše :sweat_smile:
26. lis 2009 v 08:03  • Odpověz
dobré ranko

zanez:dávám vše do kupy
safari nás taky nenadchly

ssru - když pustím mixér na dvě tři otočky,je to jak vidločkou -větší kousky ...takovéto pyré už dávám jen vyjímečně....ve skleničkách od 8 měsícůuž snad ani není

maus: já mívala taky strach, když alan jezdíval v noci do/z liberce v zimě každý týden ...ale to se tak nedá brát -. může jet na poštu a je to ....zbytečně se nestresuju věcma,které neovlivním

jinak další noc supr - už druhou noc je alan vyexpedovaný,kvůli chrápání ....a evidentně to zlepšilo spaní nejen mě, ale i ondry :sweat_smile:
začínám chápat báru štěpánovou,že má s partnerem oddělené ložnice
26. lis 2009 v 08:40  • Odpověz
hup: i proto jsme my malou vystěhovali z ložnice - aby ji manža nerušil. A věřím, že to má něco do sebe :slight_smile:
Karolí má radši Sunárky, líp se rozpouští a tak moc se nelepí :wink:
26. lis 2009 v 08:42  • Odpověz
pomoooooc, Karolí si začíná stoupat :confused:
26. lis 2009 v 08:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.