• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Dobré ránko
Hlášení z lazaretu :grinning:
Deny půl noci probulel, nevím proč, teplotu už nemá, ale asi pořád nic moc :unamused:
Já o 80% lepší, ale teplotu a kašel mám furt.
A obávám se, že začnem další kolo - Majuška má 37,2, tak čekám, co se z toho do odpoledne vyklube :frowning2: Ona ještě nikdy nemocná nebyla. Tak moc bych si přála, aby se jí to vyhlo :cry:
Do toho něco leze asi i na dědu, druhý děda spí po noční, takže dnes už musím valit na 100 procent.

Mau :grinning:
Pomooooooooc, Mája ještě ani neleze
:grinning:
26. lis 2009 v 09:09  • Odpověz
Márince už teplota stoupá, je to jasný :frowning2:
26. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
mi: držím palce ať je ta teplota ze zoubků a ne z virozy :frowning2: Seš hvězda, že to tak pěkně zvládáš :wink:
Karolí to lezení moc dlouho nevydrželo, asi týden, ani ne a začala si stoupat. Mohla ještě vydržet - nezlobila bych se
26. lis 2009 v 09:41  • Odpověz
Ahojky, noc fajn - my máme vážně tryskodítě - kolem půlnoci ho chytla rýma, ale fakt řádná, bublalo mu v nose a odsávačka nestíhala. Pak usnul, znova odsávání ve3, taky hodně. A teď je OK :dizzy_face: Stříkla jsem mu ještě mořskou vodu, aby vyšly zbytky, ale po rýmě skoro ani památka - ty jo, taky bych chtěla takovej imunitní systém :slight_smile:
Od rána jede mamama, jejejejééé, ňauňau - nevím, asi to má být mňau :grinning:

mi: tak ať jste brzy OK, a teplotu 37,2 má Štěpík úplně běžně jako svoji normální. Tak třeba to kočka zvládne bez nemoci:wink: A vy se brzy uzdravte :slight_smile:

mau: no vidíš, jak vám to jde :dizzy_face: Karolí je šikulka :slight_smile:
ad stoupání - no přece se mají sejít se Štěpou na půl cesty, tak už se do toho taky dala, holka jedna šikovná :dizzy_face:

hup: jj, pyré už taky moc nedávám, občas ovocné, ale zeleninu už vůbec :wink:
26. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
mi: ach jo, tak ať je brzy fit :wink:
26. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
saru: asi za tím Štěpánkem fakt pospíchá :grinning:
s tou rýmou je fakt dobrej, snad se toho fakt zbavil tak rychle :wink:
26. lis 2009 v 09:44  • Odpověz
mau: jj, taky doufám, ale je pravda, že nic jinýho mu fakt není - teplotu nemá vůbec, takže snad to bude dobrý :slight_smile: A až to Karolí potrénuje, dejte zavčas vědět, abyste tam nebyly dřív :grinning:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
saru: ok, ozveme se :wink: :grinning:
26. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Tak tady jedno video pro představu, jak u nás vypadají cca 3 hoďky denně, kdy si hraje sám v ohrádce :slight_smile:
Podotýkám, že ty moje fusky v postýlce jsou čistý, faaakt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ALe on je prsotě miluje :grinning:
A na konci mu vytekla z nosu mořská voda, takže trošku nechutnosti :stuck_out_tongue_closed_eyes:

http://www.youtube.com/watch?v=zCZ4byij7pE
26. lis 2009 v 10:02  • Odpověz
Mau prd hvězda, včera jsem se válela jak lemra :grinning: Nebyla jsem schopná ničeho.
26. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
Ahojík,
tak jsem chtěla odbourat noční mlíko, ale za boha ne :angry: Vzbudil se v 1.20, byl nějak promočený, tak jsem ho komplet převlíkla a dala cucnout čaje a zpět lehnout, ale byl probraný, tak tam kecal a křičel nějakou hatlapatlaltinu...trvalo to do půl 3, prostě spát nebude...tak jsem šla dělat mlíko, po tom spal jak mimino...fakt tady nemůžu, když za zdí jsou naši, ale doma prostě nedám!!! :angry: Ale má zas bod k dobru, pže od té doby až v 9 svačil, takže si tu snídani prostě vybírá jen dřív....Poradte, mám ho nutit zas tak v noci usnout, anebo mu to mlíko prostě dát...já jen nechci, aby prostě nemohl usnout a vykřičel si mlíko... navíc předpokládám, že jednou bude normálně snídat třeba chlebík a to asi ne v 1 ráno?!

Zatím jsem mixovala, ale už nebudu, včera jedl parádně a dnes dopo na sváču dostal kousek banánu, lámala jsem mu to na kousky a zbaštil celou půlku...

Zanet- my máme zas opruzenou dupku z kakání, ale už to mizí...ségra mi nosí z práce perfektní mastičky na dupky, bud takový malý kelímek Sudocrem anebo Weledu.

Náš denní rozvrh je- snídaně tedy kdesi v noci
v 9 svačina přesnídávka, většinou celá anebo půl a sušenka
oběd ve 12 když vařím maso, brambor, zelenina dokupy
v 15 jsme začli dávat co druhý den jogurt, bílý se šklebí, včera jsem mu tam přimíchala přesnídávku, ale moc nechci, je na sladké, pak bude jak tank :sweat_smile:
po 18 hod. kaše, dříve flaškou, ted už zas lžičkou, většinou tak 200ml
pak před 19 celá flaška čaje-160ml ( skoro celý den nepije, tak zatím toleruju)
26. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
to naše děcko asi přes den nebude spát dýl jak půl hodiny, když spí jakš takš v noci, že :sweat_smile:
bram: ono některé děti mají fakt ještě hlad i v noci...ono to časem přejde :wink:
saru: Štěpík je fakt zlatej :slight_smile:
my za chvilku frčíme plavčit :wink:
26. lis 2009 v 10:21  • Odpověz
Ahojky holky,
tak mi stále odoláváme všem lítajícím bacilům , i když já už trošku marodila, ale holky naštěstí niiic!!!
Všechny dětičky jsou nádherný, vždycky sem po nějaké době juknu a nestačím se divit a šikovný zrovna tak! Naše Neluška zatím moc neleze, sice se ke všemu snaží nějak dostat, ale spíš se tam dokutálí, než doleze! zoubky stále jen dva, ale horní dásničku má nateklou jako boxerka, takže ty další už vážně nebudou dlouho trvat!
Nevím, jestli si pamatujete, jak jsem psala, že nás čeká s Amálou ta nemocnice...tak už máme vše za sebou, ale bohužel se špatným výsledkem - nasadili jí antiepileptika a diagnostikovali mentální retardaci na úrovni tak ročního dítěte. Ale každý dítě má jinou kapacitu mozečku, takže pevně doufám, že to všechno víc nebo míň určitě dožene! Taky objíždíme různý "čáryfuky", tak snad se to zlepší. Je to tak nesparavedlivý! Omlouvám se, že sem vše takhle píši!
26. lis 2009 v 10:24  • Odpověz
Kami- je mi to líto :cry: ale věřím, že to Aminka dožene... :wink:
26. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
kami: určitě to bude dobré, budu mooooc mooooc držet palečky, ať to dopadne co možná nejlíp. Je to takové roztomilé sluníčko :dizzy_face: Obě holky jsou kočky :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:28  • Odpověz
Kami: to je mi fakt moc líto :cry: ale Aminka je holčička hvězdy :wink: ta vše určo brzo dohoní :slight_smile:
26. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
Díky holky, já v nic jiného ani nevěřim, že se to stoprocentně zlepší! Začneme chodit do speciální školky, aby byla mezi dětičkama a malá Nellinka jí taky určitě pomůže. Mám doma prostě dvě miminka a začnemě pěkně od začátku! Akorát mi nikdo není schopen říct, kde se stala chyba, to je smutný!
26. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
kami: a od kdy víte že se "něco" děje? Ona to určitě dožene, je to holka šikovná.
26. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Mau no právě už skoro od malička, ale to mi každý říkal, že nemám děti srovnávat, že každý je úplně jiný a vyvíjí se svým tempem a hlavně doktorka mi nic neříkala, ta mi i teď na 3 letý tvrdila, jak je vše v pořádku, že hodně dětí nemluví, ale u Amálky to není jenom o nemluvení. Možná jí to jenom v hlavičky blokují ty epileptický výboje a lékama se to zklidní a teprve začne mít čas, se učit jiné věci. Takhle je pořád v pohybu, na nic se nedokáže soustředit...prostě hyperaktivní!
26. lis 2009 v 10:43  • Odpověz
kami: budem držet všechny palce
26. lis 2009 v 10:46  • Odpověz
kami: božínku, budu držet všechny palce, ať je to lepší, věř tomu na 100% a ono bude :wink: Amálka je sluníčko, Nellinka jí určitě pomůže ve vývoji a bude dobře :dizzy_face:
26. lis 2009 v 10:51  • Odpověz
Kami, měla bys čas jít chvilku na chat na FB? Chtěla bych Ti něco navrhnout...
26. lis 2009 v 10:53  • Odpověz
Ahoj Kami,
držíme všechny palečky, co doma máme :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 v 11:15  • Odpověz
čaute, za chvilku dočtu, byli jsme venku, teď jsme přišli, koukám na mail a toto mě pobavilo... :wink:

Ráno jsem se probudila, rychle se umyla, podojila krávu, dala žrát
# slepicím a králíkům, vyvedla kozy a krávu na pastvu. Potom jsem vzbudila
# děti, připravila snídani, zkontrolovala dětem věci a odvezla je do
školy.Po
# návratu jsem naklepala kosu a pokosila trávu. Pak jsem šla do práce. V
práci
# jsem se pohádala s nadřízeným a jednoho podřízeného z práce vyhodila.
Cestou
# z práce jsem nakoupila v supermarketu. Trochu jsem se zdržela...
Zapomněla
# jsem totiž tomu svému koupit pivo, tak jsem se musela vrátit. Takže jsem
# hned koupila i klobásky na gril... ty má ten můj strašně rád. Pak jsem
# přijela domů, nasekala dřevo, připravila jídlo, dojela do školy pro
děti,
# dala jsem jim svačinu, zpracovala daňové přiznání a šla na pole. Mezitím
# jsem stihla jít ke kosmetičce, objednala si nový balzám na ruce a
vrátila se
# domů. Došla jsem pro krávu a kozy, sebrala vejce v kurníku, připravila
# večeři, vyměnila pojistku na levém blinkru u auta a žárovku v chodbě,
# nakrmila děti, vykoupala je a dala spát. Pak jsem dala prát prádlo, šla
na
# internet, přes banking jsem zaplatila účty, přečetla poštu, dala sušit
# prádlo, včerejší jsem vyžehlila. Snědla jsem kousek mrkve, osprchovala
se a
# jdu spokojeně spát. Když v tom mi blesklo hlavou:
# HRŮZA..! Vylítla jsem z postele...Můj muž leží od rána v obýváku na
gauči u
# televize a ani si chudák nezašukal..!

maus, co děláš zítra nebo v sobotu? máš manžu doma?
26. lis 2009 v 11:21  • Odpověz
jej, kami, taky věřím, že bude líp, drž se, hvězdičko :slight_smile:
každopádně co doktor, to názor a když mudr na 3leté kontrole na to nepřišla, tak to určitě tak hrozné nebude :wink:
26. lis 2009 v 11:27  • Odpověz
Ahoj holky, jak začít:slight_smile: Mám taky malé dubňátko, vlastně březnátko, ale mělo být dubňátko:slight_smile: Na tuhle diskuzi jsem narazila už jako těhu, ale protože jsem měla net jen v mobilu, bylo složitý se zapojit. Pravidelně se ale chodím na vás koukat a mám pocit, že Vás všechny už znám:slight_smile:) Postupně jsem si na tomto fóru vypěstovala závislost, hledala tu rady, tipy i útěchu:slight_smile: Je mi to blbý se mezi vás ted vetřít, ale byla bych moc ráda, kdyby jste mě mezi sebe přijaly.
26. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
26. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
Ahojky dzejn,
tak spolu už máme taky společné, pže jsem se zde taky "vetřela" až se prcek narodil. Původně mám květnátko, ale osud rozhodl jinak, tudíž mě zavedl k Dubnovkám :wink: Zdravím tebe i malou Karolí, už druhou zde...
26. lis 2009 v 11:59  • Odpověz
Díky bram:slight_smile: Karolí se měla narodit 10.4., ale řekla si, že první jarní den je ideální příležitost pro příchod na svět:slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz
Zdravím dzejn :wink: Určitě tě tu rády vidíme, myslím, že můžu mluvit za všechny, co, holky? :wink: Takže Karolínka se narodila 21.3.?
26. lis 2009 ve 12:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.