• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jé, ahoj dzejn, jen se vetři :wink:
26. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Saru: ano, naprosto nečekaně a rychle v sobotu 21.3., strašně ráda na to vzpomínám, bylo to úžasný:slight_smile:)

mám obrovskou radost....jsem si tady připadala jak nějakej šmírák:slight_smile: ČTU PRAVIDELNĚ

:grinning:
26. lis 2009 ve 12:08  • Odpověz
Jinak holky, musím říct, že jste fakt hvězdy s krásnýma hvězdňátkama :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
saru, Štěpík někdy i zlobí? vždycky sem hodíš video, kde si krásně sám hraje a je hodný... :grinning: :wink:
26. lis 2009 ve 12:18  • Odpověz
pebi: u něj to zlobení není zlobení v pravém slova smyslu, spíš hrozná akčnost, jak vždycky píšu, prostě tryskmyš - p neustále zdrhá, pořád se o něco mlátí,... Ale že by se jako vyloženě vztekal, to spíš jen tak chvilkově a občas:wink:

dzejn: takže jste měly rychlej porod? to je fajn... To je tu teda Karolínka skoro nejstarší, ne?
26. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
Štěpulka je úžasnej, já z něho vždycky nemůžu:slight_smile: Je to holt osobnost :wink:
26. lis 2009 ve 12:21  • Odpověz
dzejn: tak nám o sobě něco napiš a o Karolínce :slight_smile: A třeba i nějakou fotečku, ne? :wink:
26. lis 2009 ve 12:22  • Odpověz
dzejn: :grinning: :dizzy_face: No, to teda je, náš šmudla na nějaký pravidla a postupy z vysoka kašle :grinning:
26. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Jasně, fotečky budou za chvilku, právě nahrávám :wink:

Jinak co o mě:slight_smile: Pracovala jsem jako sestra na JIP, teď si při mateřské dodělávám magisterský studium. Bydlíme kousek od Brna v domečku, který jsem si s manžílkem postavili, ale je na něm ještě moooc práce:slight_smile:

Karolínka je naše sluníčko vymodlený a řekla bych, že je to fakt hodný mimčo, v noci krásně spí, s vyjímkou několika posledních nocí (asi zoubky).

No, nevím co napsat, klidně se ptejte :wink:
26. lis 2009 ve 12:28  • Odpověz
Nemusíš nic psát, to se dozvíme postupně, ať si tu nepřipadáš jak u výslechu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
26. lis 2009 ve 12:29  • Odpověz
Tak tady jsou fotečky, podotýkám, že tak krásně fotit, jako většina z vás fakt neumím:slight_smile:
http://polakovi1.rajce.idnes.cz/Karolinka_8._mesic/
26. lis 2009 ve 12:32  • Odpověz
mauuuus, kde jsi? potřebuju se na něco zeptat :grinning:
26. lis 2009 ve 12:34  • Odpověz
Téda, to je krasavice :dizzy_face: :dizzy_face: Má stejného kohouta jako Karolí od mau a i očka mi přijdou podobné barvy :slight_smile: Jak je velká, princezna? Jo, a máte krásnej baráček :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:38  • Odpověz
Saru: díky :dizzy_face:
Naposled vážila 7300g. Přišla mně pořád spíš menší, ale ted to začíná dohánět:slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:40  • Odpověz
Teda, to mi z těch fotek přišla větší, to je docela drobek :slight_smile: A viděla jsem, že začíná lézt?
26. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
ještě jedno video, kdo má chuť seznámit se s Karolínkou :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=u9UGuTzCytM
26. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
mau :grinning:

mi: a jéje..to je blbý,když to tak kolí celou rodinu ....hlavně ať se vám to nezacyklí

kami: takto mi je líto ...ale držím palec ...hele -moje ségra vypadala do 6 let na zvláštní školu bylataknaúrovni tříletého dítěte - totální jelítko ....a za ty prázdniny přednástupem do školy zy roky nějak dohnala a ve škole mělafurt samé jedničky,v práci pak byla vždy za hvězdu a dneskaji už znáte všechny :wink:

pebi :grinning: ...chudák manža

dost: jé další karolí :slight_smile:taky jsmevlastně březňáci, ale přecenebudu měnit místnost,že:grinning:jen proto,žeondří nedrží termíny :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:49  • Odpověz
jééj, to je kočička krásná, taťka sympaťák, no další hvězdná rodinka :dizzy_face: :wink:
26. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
jinak jsme po plavču ...dneska to bylo ultra psycho...ondra tak zběsile mával ručkama a nohama, že jsem se párkrát normálně nalykala té vystříkané vody
furt se smál
jako byl zlatý ale já se málem utopila :grinning:
26. lis 2009 ve 12:51  • Odpověz
dost: koukám na fotky....ta okatost je asi dána tím jménem, co:grinning: ...krásné velikánské očka
26. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
jak tak koukám na ty fotky, tak mám dotaz...i na saru: jak se čistí takový koberec (s tím vysokým vlasem), když se třeba polije (počůrá, poblije... :grinning: )?
26. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
dzejn: To je nádherně udělané video, malá je nádherná, a vy dva taky :dizzy_face: Je to kliďas, že?

hup: tak aspoň ses zas jednou umyla, když budou ty vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Hup: :grinning: Ondří nedrží termíny :grinning:
Ty děti si už od prenatálu dělají co chtějí:slight_smile:)
26. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
jo jinak holky homeopatika a spinkání - doporučuju doporučuju doporučuju doporučuju doporučuju
prostě úžasný efekt
včera jsme dobrali poslední dávku
brekot kolem 10 naprosto ustal-konal se jen ten zhuštěný dlouhý první den -pět dnů ani nekniknul
potřeba blízkosti ve druhé půlinoci prakticky odpadla
dokonce se tím odladilo i noční kojení včera jen po páté ráno,dnes ve 3 a po šesté

náklady - 40 kč
nervy - dvě hodiny srdceryvného pláče
výsledek - v pohodě spinkajícímiminko :slight_smile:
26. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
Ahoj kočky, dítě konečně usnulo, tak vás jdu do číst, jak je vidět, tak je toho dost :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 12:57  • Odpověz
pebi: jde to docela v pohodě - normálně namočeným hadrem, vodou a tepovacím přípravkem :wink: Vyčistila jsem z toho i borůvkovou marmeládu, když mi tam spadl rohlík :stuck_out_tongue_closed_eyes: Holt hvězda, no (ne díky tomu, že jsem to vyčistila, ale proto, že si nesu rohlík s marmeládou do obýváku, že) :grinning: ALe Štěpík ho ještě nepokřtil, on čůrá do plínky nebo do vany, ale když je nahatej, tak teď už toho nějak nechal. A nepoblinkal ani neublinknul už si tak 3 měsíce :wink:
26. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
Pebi: on není až tak obrovskej, takže ho občas prostě vezmu, hodím do vany a vymáchám s práškem a nechám uschnout venku na sluníčku. No je to celkem makačka, protože jak to nasákne vodu, je to těžký
26. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
hup: to jsem moc ráda, že je Ondří už v pohodě :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 12:59  • Odpověz
saru: a joo ...já krom toho,že senějak divně starám o ondru,peču blbé perníky,jsemještě ke všemu hrozné prase :grinning:

dost:jo ...a pak s tím nepřestanou

heleto volala jednémamčiněznámé- taky dule paní právnička,že její několikadenní dítě se chodá divně,úplně nesystematicky,nepravidelně a že je celé nějaké divné :grinning:
26. lis 2009 ve 13:00  • Odpověz
hup: asi nějaká paní divná, ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.