• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: Jojo, Karolí je těžkej pohodář, pár měsíců jsme chodily cvičit vojtovku a rehabka z ní nemohla, protože Karolínka si tam vždycky na tom lehátku udělala pohodlí a nenechala se vyprovokovat k žádné velké akci :slight_smile:

Jinak co se vývoje týče, plazení vynechala a přistoupila rovnou k lezení a zvládá to už naprosto v poho, snaží se sedat, ale sama se ještě neudrží. Ted je na pořsadě dne stoupání, snaží se prakticky neustále, ale povedlo se jí to zatím jednou :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Hupppppppp, kopni ho pořád do p....e. Tohle už nemá obdoby. Já bych ho také spakovala a vyexpedovala.....
26. lis 2009 ve 13:04  • Odpověz
Hup: to já jsem po porodu volala mamce, že mám strach, že s malou není něco v pořádku, že pořád spinká :grinning:
Zlatý časy :grinning:
26. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
saru: no divná je slabé slovo -ono těch historek o ní je víc ....profesních,těhotenských ...
třeba přišla na těhu kurz a v kroužku,kde se všichni představují -"já jsem míša, jsemv 7 měsíci,asi tobude kluk" apod. tak ona říká -já jsem právnička a manžel je lékař :grinning: :grinning: :grinning:
nebo- na ten kurz měli zpoždění, tak jim kámoška volala, jakjsouna tom,že už je 15 minut pozačátku a jestli nemají problém to najít...apak se zeptala,jestli na ně mají počkat,jestlijsou už někde blízko...aon:no pochopitelně,když jsmesi to zaplatili ....krávasobecká nějak opomněla,že tamsedělodalších 5 párů,kterési to taky zaplatili ale se začátkem o půl hodiny dřív,že
máma jí měla doprovázet k porodu a je šťastná jak blecha,že to nedopadlo
26. lis 2009 ve 13:07  • Odpověz
Ahojky Dzejn: taky tě mezi náma vítám :wink: :grinning: malá Karolí je fakt boží,a to video nemělo chybu.
Sklen:ty ses ale rozohnila :angry: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
dost: tak tenhle"problém" jsme neměli,naopak:grinning:

sklen:se omluvil .... :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz
Diky, holky, jsem ráda, že tu už jsem mezi váma tak nějak legálně :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:12  • Odpověz
dzejn: a můžu se zeptat, jak se jmenuješ? Někdo Ti říká dost a někdo dzejn, tak bychom to mohly trochu sjednotit :grinning: Že by Jana, jako že Džejn? :wink:
26. lis 2009 ve 13:15  • Odpověz
26. lis 2009 ve 13:19  • Odpověz
jani: :wink:
26. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
saru: klidně :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
Saru ty si ale telepatka :grinning:
Tak vítej Jani
26. lis 2009 ve 13:27  • Odpověz
ahoj holky, jsme zpět z plavča, Karolí se potápělo 106, už jí to šlo hezky :slight_smile:
pebi: no copak copak? Já vůbec netuším co bude zítra a v sobotu. Zítra by teda měla přijet tchýně a ospo mám sraz s kamarádkou, ale jinak nevím :slight_smile:
Vítám Jaňuli a Karolínku :dizzy_face: taky celej taťka, ne? :wink:
26. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
Mau: super noc, tak hlavně, aby jí to vydrželo. Ten odkaz je smutný, jak sama píšeš, osud je daný anikdy nevíš, co se může stát.

Kami: neboj, malá to jistě zvládne...... je to šikulka

Dzejn: vítám tě
26. lis 2009 ve 13:28  • Odpověz
jani, krásné fotečky, koukám, že také i Vánoční, moc pěkkné, malá Karolí má krásné kukadla, jako zrcadla :grinning:

hup, no...lidi jsou různí...nesnáším tyhlety snoby vylízané :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
Holky frčíme k Mudře :frowning2: Alička když hýbe chodidlem tak jí normálně přeskakuje kolínko,jako kdyby jí vypadávalo z tý jamky či co :frowning2: snad to nic nebude.
26. lis 2009 ve 13:30  • Odpověz
hup: je neuvěřitelný jak si někteří zazobanci myslí, že si z nich každej sedne na p*del :rolling_eyes:
sklen: děkujém :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:31  • Odpověz
Dzejn. Krásné fotečky, malá je kouzelná.......

Hup: ok ok, ale fakt mě to štve, když to tu čtu. Jsi fakt hvězda... neměla bych takovou výdrž
vla: Karolí taky lupou klouby, prý je normální že j mají děti volné, tak snad to nic nebude. držte se :slight_smile:
To plavčo vám holky závidím, nějak jsem to včas nepodchytila a ted nemáme kam chodit plavat :frowning2: ale plánuju to teda až po roce, uvidíme, zatím trénujem ve vaně :sweat_smile:

mau: mám pocit, že ted co je větší je to fakt taťka :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:32  • Odpověz
Maus: taky doufám,že tam du s prkotinou,ale člověk nikdy neví,kámošky chlapeček to měl podobné a neměl ten ďůlek uplně OK tak chodily na rehábka
26. lis 2009 ve 13:33  • Odpověz
Naší karolínce zase loupe v raminku, prý je to ok, tak snad to nic nebude i u Aličky :wink:
26. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
vla: jasný, chápu. taky chodím pro jistotu zbytečně :wink:
pebi: kde jsiiii, my jdeme ven, tak tu nebuduuuu :grinning:
26. lis 2009 ve 13:34  • Odpověz
sklen: třeba stálo ..ononic není černobílé :slight_smile:

vla: hele proklid duše....líbýt lehce hysterická achodit zbytečněnež něcozapinkat :wink:
26. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
jani: taky nechodíme plavat, museli bychom dost dojíždět, protože v Kolíně je děsně nacvaknuto :unamused: Ale taky trénujeme ve vaně, v létě byl pořád v bazénku, vodu miluje :dizzy_face:

vla: tak snad to bude dobrý. Určitě lepší, než manža, kterej si to koleno před týdnem fakt vyhodil. Myslím, že u těch dětí je to logické, že mají volnější klouby, když si vezmeš, jak jsou pohyblivé. Držím palečky :dizzy_face:

mau: tak to je fajn, že si Karolí hezky zapotápěla :wink:
26. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
souhlas, že lepší jít k dr. zbytečně než něco zanedbat
26. lis 2009 ve 13:39  • Odpověz
jéééé ...my máme třetízub
ajký kus
já jsem normálně slepá :grinning:
Hup: to je dobře, že vám to pomohlo, hlavně, aby byl Ondří spokojený a ty odpočatáááá

Dzejn: super videiko, je to opravdu okáček

Saru: to je fakt, je to andílek, krásně si umí sám hrát.
hup: a není to lepší, když si ani nevšimneš? :wink:
Karolí se klube ten druhej a fakt jsem si všimla, prd jí a je protivka :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
skleni: díky :dizzy_face:

hup: gratulaceeee :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 13:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.