• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
hup: a nic si z toho nedělej, já to taky vždycky zjistím náhodou :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2009 ve 13:42  • Odpověz
Vla:když mě to prostě štve, že se tak chová..... ale pryč už od toho

Já dnes konečně byla na gyndě, také na pracáku... a nakoupit... taťka hídal, tak to byla parááádda, až na ten konec, nakoupila jsem pribináčky ro Dandu a také nějaké čoko mikuláše a co se nestalo, uklouzl mi karton s mlékem a bylo všechno na sr....u. Čoko nevadí, tu drží celofán, ale pribináčky jsem vyházela 3, mám to hold štěstí což???
26. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
pribináčková placka? ajaj :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 13:44  • Odpověz
Jooooooooo, kdyby placka, placaté zůstali pouze kelímky :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
no jo, takové věci se občas stanou...ale zase bude líp. uvidíš :wink:
26. lis 2009 ve 13:46  • Odpověz
Jo jasné, ale vždy se něco stane, když jedu sama..... táta se mi pak doma tlemí.

Dnes mi mudr navrhl antikon. injekce, co si o tom myslíte, máte je některá???
26. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
Jo a pak že je krize, kauf byl zasekaný až na půdu, mazec a to jsem tam byla o půl deváté :rolling_eyes:
26. lis 2009 ve 13:47  • Odpověz
já mám dost otřesnou zkušenost, v porodnici malá musela být na fotu kvůli žloutence, pak nás najednou chtěli strašně rychle propustit. Bylo mi to divný, ale byla jsem ráda a při propuštění mi dětská dr. říká, že malá ma infekční vyrážku, dala mi mast a prý jestli se to bude nějak moc rozšiřovat, tak máme jet k naší dr. Já si pak ve zprávě přečetla, že je to pemphigus, infekce zlatým stafylokokem, a to jsem se fakt lekla, protože jako zdravotník vím co je to za svinstvo. doma jsem to hladala v učebnici a dočetla se, že hrozí až smrtelné komplikace...okamžitě jsem jela do nemocnice kde nás bez váhání hospitalizovali a Karolí dostala antibiotika do žíly....byly jsme tam pět dní :frowning2: Doted to vnímám jako hroznej podraz, rychle se nás zbavit , popř. říct, že matka je nosička (což se neprokázalo), místo aby uznaly, že mi dítě nakazily na fotu a podali adekvátní info :rolling_eyes:
Bylo to děsný, 5 dní po porodu sedět na židli u postýlky 20 hodin denně, nedostala jsem ani pokoj pro matku s dítětem, ale ubytovnu, ze které se mi chtělo zvracet :angry:

Holky sory, že jsem se tak rozepsala, původně jsem chtěla napsat jen dvě věty, že kdybych si sama nezjistila info a nejela do nemocnice, mohlo to dopadnout všelijak. Takže říkám, raději jet, když se mi něco s dítětem nezdá, než si pak vyčítat, že jsem něco mohla udělat.
26. lis 2009 ve 13:48  • Odpověz
u nás je kauf taky furt narvanej - proto tam skoro nejezdíme, manža to nesnáší :grinning:
Ty injekce má tchýně a je spokojená, ale zase třeba kolegyňka je měla a strašně se po nich nafoukla...každému vyhovuje něco jiného :wink:
26. lis 2009 ve 13:49  • Odpověz
Jani to je mazec, řešili jste to pak s nimi nějak???
26. lis 2009 ve 13:50  • Odpověz
ježiš, Jani, to nemůžou myslet vážně? Já bych jim tam vyčistila žaludky :angry:
26. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
NO on mi také říkal, že můžu přibrat, to jako fakt néééé, už mám 7 dole, nechci se zase vracet nahoru. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 13:51  • Odpověz
já do žádné antiko nejdu, je to svinstvo
26. lis 2009 ve 13:52  • Odpověz
Holky POMOC je buksus nebo jak se to píše je jedovatej? :frowning2:
26. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
Řešilo se to přes hygienu, protože to je onemocnění, který se musí hlásit, doufám, že jim trošku zatopili :unamused: Já už pak nic neřešila, byla jsem ráda, že jsme doma, že můžu provádět adekvátní hygienu v šestineděli a nemusím se bát, že něco chytnu a že se můžu vyspat
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
taky jsem do žádné antiko nešla a mám Marečka :grinning:
26. lis 2009 ve 13:54  • Odpověz
Mě to takhle také vyhovuje, ale zase..., no jak to říct, jako manžovi je to také celkem jedno, ale ..... jako jestli si to s tou gumičkou užívá :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:

Vla: netuším, co se stalo???
26. lis 2009 ve 13:55  • Odpověz
Jani: no hlavně, že to dobře dopadlo....
26. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz
ty jo, jani, to je skoro na žalobu :astonished:
Skle: sem motala vánoční věnce a zůstal mi na podlaze jeden jedinej lísteček a ta naše malá potvůrka ho samo viděla a hned sežrala,než sem došla pro vysavač :frowning2:
Dnes jsem koupila ty čepky, tak pak zkusíme s manžou něco vykouzlit, jsem na to zvědavá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Vla: a jejej :confused: :fearful:
26. lis 2009 ve 13:57  • Odpověz
já taky nevím, ale myslím si, že "jed" v rostlině je obsažený v nějaké šťávě, "mlíku"... prostě v tom, co vyteče, když ulomíš list např. ...a to buxus nemá... :wink:
26. lis 2009 ve 13:59  • Odpověz
Jani: to je docela hustý.
Já mam taky jeden blbej příběh,stal se minulý týden ve městě asi tak 10km od nás.Rodiče šli s půl ročním miminkem k Mudr,mělo vysoký horečky a on jim dal čípky že prej chřipka,no a ráno ve 2hod volali záchranku,ale ta přijela pozdě :cry: asi to byl zápal mozkových blan,šlo to strašně rychle. :frowning2:
26. lis 2009 ve 14:00  • Odpověz
Holky dobrý,sme se trochu poblinkaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: a lístek je venku :wink: :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
vla: snad není... uvidíš, kdyby zvracela nebo cokoliv, ale určitě to bude dobrý

Nám guma neva, ani jednomu, takže my nemáme problém :wink: a snad z toho Mareček nebude :grinning:
26. lis 2009 ve 14:01  • Odpověz
Prej ,,gume neva´´ hezký Maus :grinning:
Sjlen: prej ta injekce způsobuje řidnutí kostí :frowning2:
26. lis 2009 ve 14:02  • Odpověz
Mělo to být Sklen: :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
pebi:no já chápu, že se to prostě stát může, jsem taky zdravotník a vím, že nemocniční nákaze se někdy prostě nevyvaruješ ikdyž dodržuješ všechny zásady. Samo že to není v pořádku, někdo asi pochybyl, ale to bych tak nějak asi rozdýchala, ale mě totálně nas..la ta doktorka, protože se k tomu postavila fakt neprofesionálně. Hlavně, že jsme to obě zvládly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vla, no vidíš, tělíčko si poradilo :wink:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.