• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus IP
26. lis 2009 ve 14:03  • Odpověz
jani, já nemyslela to, že se malá nakazila, ale to, co následovalo potom... že ti nedali info a vzali to takhle na lehkou váhu
26. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
vla: to je strašný :cry:

Já antik. taky nee a doufám, že se někdy dočkáme Marečka :grinning:
26. lis 2009 ve 14:05  • Odpověz
:grinning: no jo,no, jenže když vám to stačí jednou a máte Anetku a pak zas jednou a máte Marečka, tak to zas taková sranda není :grinning:
26. lis 2009 ve 14:06  • Odpověz
tak toho se nebojím, že by stačilo jednou :pensive: Než jsme se dočkali Karolínky, nebylo to vůbec jednoduchy, takže brát antikoncepci....NIKDY...a kdyby se zadařilo, budu prostě štastná :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 14:09  • Odpověz
jani: to je teda síla :confused:

Já do antikoncepce taky nejdu, taky to řešíme jinak, a Marečka pár let rozhodně nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Ale taky stačilo jednou a byl Štěpánek, tak snad se nic nepřihodí :grinning:
26. lis 2009 ve 14:10  • Odpověz
taky nechci brát antiko... ale já moc na výběr nemám... já děti miluju, půjdeme ještě do třetího, ale skončit jako Marie Terezie nechci :confounded: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz
nikdy bych nešla na potrat ...pro doplnění :wink:
26. lis 2009 ve 14:13  • Odpověz
Pebi: to je krásný :dizzy_face: já bych taky chtěla tři, ale nevím, jestli nám bude ještě naděleno :frowning2: ale udělám pro to vše, aspoň dvě....ježíšku slyšíš.....ještě jedno miminko bych chtěla :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
Vla: jsem si říkala, ale neboj, pochopila jsem to :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 14:14  • Odpověz
vlas: tak to je fajn, že to Alička vyřešila sama :wink: Určitě to bude v pohodě :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:15  • Odpověz
venku je krásně, dítě je vyspané, jdeme na procházku :slight_smile:
26. lis 2009 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj Dzejn :slight_smile:
Přečetla jsem váš příběh - nemám slov! Snad jen, že je bomba že jste v pořádku :dizzy_face:

Holky, prosím o radu. Jak je to s dietkou u zažívacích problémů? Těžko Máje vysadím mlíčko, že jo? :frowning2: Deny měl teď u té chřipky taky dietku, i když si nemyslím, že jí až zas tak potřeboval (myslím, že se pokakal z teploty, ale radši jsem doktora poslechla). No a Mája teď měla taky řídké kakání. Se asi ptám jak tele, ale Márinka fakt ještě nestonala.
26. lis 2009 ve 14:37  • Odpověz
mi: já bych dala asi rýži, to yb mělo kakáná zahustit, ale osobní zkušenost s průjmem nemám - my měly opačný problém :slight_smile:

Taky bych nešla nikdy na potrat. Ale druhé mrně zatím fakt neplánujeme. Manža vyloženě nechce, tak snad se to nevyvine jinak...necháme to osudu :slight_smile:

Taky jsme byly venku, Karolí si aspoň odpočinula, i když nespala. Teď jí dám sváču a budem si hrát. Sháněla jsem santa čepičku a nemám, tak třeba ji někde potkám o víkendu. Chtěla bych zkusit nějaké foto :wink:
26. lis 2009 v 15:24  • Odpověz
My jsme také přišli z venku. Sice svítí sluníčko, ale moc to nehřeje. Kluci teď řádí. vojtula půjde za chvíli chrupat a taťka šel skládat dřevo......

Také bych na potrat nešla...., tedy pokud by šlo o zdraví, tak asi jo.. .nevím.

Mau: mají je v tom Kaufu, tak se překonej a zajdi tam. Také jsem tam byla. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Mi: tak to ti také neporadím. Jedině Hup, ta má ty chytré knížky :grinning:
26. lis 2009 v 15:50  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z prochajdy, svítí, ale je tam pěkná kosa :wink:

mi: fakt nevím :unamused: S tím absolutně nemám zkušenost...
26. lis 2009 v 15:59  • Odpověz
jani:noo....to je teda průser...ale evidentně jsi hvězda a zvládlajsi to na jedničku :wink:

antikoncepci brát nebudu ....pomalu začneme plánovat další :slight_smile: (ikdyžtoje s a. někdy těžké :sweat_smile:)
26. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Hup: fakt????? tak to bude mít Ondří brzy sourozence což???
26. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
Já už mám hold smůlu. Petra bych neukecala ani omylem, tak ho alespoň zlobím :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Dneska bylo venku tak krásně měkký podzimní světlo, Štěpík se zas vyřádil mezi stromama :dizzy_face:

http://sarusinek.rajce.idnes.cz/Prochazka_26.11.2009/#1.jpg

(přihlášení jako vždy)
26. lis 2009 v 16:30  • Odpověz
Sar moc vám to tam sluší. Máte doma vegoše???
26. lis 2009 v 16:31  • Odpověz
sklen: jasně :wink: :grinning:
26. lis 2009 v 16:33  • Odpověz
Tak jsme zpět od Mudry.Koukala na to jak zrovna vyoraná myška,že prej to nikdy neviděla :unamused: ,prej jestli ona nebude nějaká akrobatka :grinning: Mam jí to zkusit ztahovat obinadlem aby si nevytahala vazy :frowning2: fakt super.Ve středu si zajdu k ortopedovi,snad mi řekne víc
26. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
saru: miloučký :dizzy_face:
vla: snad se dozvíš víc, určo to bude dobrý

já nevím co s tím našim děckem dělat. spí naposledy kolem 13-14hodiny a teď už je úplně grogy...
26. lis 2009 v 16:43  • Odpověz
mau: to neřeš, naše spí naposled kolem 11 a teď už je taky grogy, prostě chodí kolem půl 6 spát, ale spí pak hezky, takže to tak prostě budeme dělat :slight_smile:
26. lis 2009 v 16:45  • Odpověz
tak jsme zpět z procházky :slight_smile:
saru: moc krásný...štěpík by mohl dělat fotomodela :wink:
vla: určitě odbornej doktor bude vědět víc :wink: držím pěsti, at je v poho
26. lis 2009 v 16:46  • Odpověz
já dávám karolku spinkat taky brzo, kolem půl sedmé už chrupká :dizzy_face:
26. lis 2009 v 16:47  • Odpověz
Vojtí akorád usnul. Tak ho nechávám do těch pěti.... pak dá sváču a jde spinkat až kolem sedmé
26. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Vla: určo to bude ok
26. lis 2009 v 16:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.