• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
Skleni, neni v JH velikej betém? Já si pamatuju, když mi byly tak 3 roky, že jsme někam jezdili koukat na jesličky.. A nevim, jestli to nebyl JH.
26. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
JJ, mau jj
26. lis 2009 v 18:48  • Odpověz
Holky neviděli jste film Šokující Asie? Já se teď s manžou na to díváme a je to něco strašnýho :astonished:
26. lis 2009 v 18:50  • Odpověz
Jani: neviděla, co to je

mažu krmit
26. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
tak dítě připravené do postýlky, je ale hodná, tak má povoleno ještě 10 minut v ohrádce - právě prozkoumává hřebínek na vlásky, doufám, že tam ty štětiny pořádně drží
nik, filda je frajer

jani: karolínka je krásná. a ten výběh co má v baráčku...paráda

saru: koupial jsem si džíny a tričko....v mém oblíbeném timeoutu. džíny jsem si koupit chtěla, zkoušela jsem si několikery, ale všecko byla prostě klasika - a ty ještě jedny mám dost slušné, takže jsem nechtěla druhé takové. všecky byly podobné těm, co jsem si tam koupila v červnu...už jsem myslela, že odejdu bez ničeho a hle...objevila jsem takové hejskovské, široké džíny. tak už je mám. jsou sportovní a myslím, že je unosím.
no a chtěla jsem ještě tričko s dlouhým, protože se mi jich většina v šatníku během těhotenství jaksi zkrátila na délku :frowning2: no a bud to v time-out začali jinak číslovat, nebo jsem nechutná...normálně jsem se skoro nevešla ani do L velikosti, bylo mi to uzké, nepohodlné, tak jsem to nekoupila. jak jsem přišla domu, tak jsem skorov panice vyzkoušela trika co mám z předlonska vel. M, taky time-out a na šířlku mi jsou, jen teda na délku jsou jaksi kratší, než je mi pohodlné, ale šířka OK...tak tomu fakt nerozumím.
tričko jsem nakonec koupila v newyourku, je super dlouhé. mě mrzí, že jem si nekoupila ještě další barvičku....

jo holky, v hypernově maj akci na pleny - hlavně proto jsem do toho nákupního centra jela. 2 balíky po 5O ks, velikost 4 za 119 Kč balík. jsou to sleep and play, takže zálkadní kvalita od pampers, ale i tak je cena super!
tak nevím, co se s tím číslováním stalo.
26. lis 2009 v 18:51  • Odpověz
skleni: fotky jsou skvělý :dizzy_face: :dizzy_face: A úplně mě dostal Vojtův výraz na fotce 47, je tam naprosto k sežrání :dizzy_face:

jani: nene, neviděla...
26. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
skle...já výraz krabice znám a to jsem od tebe z nedaleka:slight_smile:
26. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Skleni, boží :slight_smile: Máš fakt krásný kluky.. Jak andílcí :dizzy_face:
26. lis 2009 v 18:55  • Odpověz
kde jsou fotky od sklen? :confused:
26. lis 2009 v 18:56  • Odpověz
u ní v albu :wink:
26. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
skleni: náhodou moc pěkný :dizzy_face: :dizzy_face: sluší vám to, škoda že taťka zlobil
jani: neviděla, co že to?
26. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Ahojíček,
zrovna jsme se minulý týden bavily s kámoškou o té antikoncepci-injekci, prý její mamce píchal dr. 10let, což se nesmí, neměla přes to vůbec krámy a ted, jak jí jde na 50, tak už prý nesmí, mamka je prý na mašli, že by měla mít zas krámy, myslela, že si tak dojde do přechdou v klidu a ted tohle :astonished:

Já antinu tedka brát nechci,rok před početím Adi jsme se chránili "dám pozor" a v klidu....navíc bych podobného "Marečka" brzo taky ještě chtěla :sweat_smile: ....tatka zatím druhé nechtěl, ted mlčí na toto téma, tak nechci ještě brát tabl. a potom případné snažení se komplikovat...uvidíme....

Prcek ještě nespí...ale začíná mrčet, tudíž to vidím, že do pár minut ukládáme...Musím ho pochválit, fakt přes den pokládám často, naposledy po 16 hod. a usíná sám :dizzy_face: ty svoje půlhodinky fakt pokračuje, aby byl pak hodný a ne protivka....
26. lis 2009 v 18:59  • Odpověz
Kači: domeček je pro malou super, naštěstí tam toho ještě moc nemáme, tudíž nemusím moc věcí schovávat :slight_smile:
Sklen: fotky úžasný, taky se mi líbí nejvíc 47 :wink:

Šokující Asie: dokument o rituálech v Asii, děs, např. jak se na tržnicích obchodníci chovají k zvířatům...zaživa stahnou hada z kůže, hodí na pánev a podávají zákazníkovi a přinesou mu k tomu panáka..( krev z hada). :astonished: a to je jen jedna z mála nechutností :angry:
26. lis 2009 v 19:01  • Odpověz
jani: fuj :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
bram: tak to nevím, jestli tchýně už těch 10let taky nepřešvihla :sweat_smile:
26. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
Jééééé, tak to jsem nečekala, moc děkujemeeeee

Vojtí mě teď dokonale pošavloval. Vypil 240ml a hned je vyhodil. Dokonce i zeď...... teď tam mručí....

Janí: no fuuuj, tak to je nechutný. To by zajímalo PEtra, ten teď koukal na dvojku, bylo tam něco o operacích.... já na to žaludek nemám
26. lis 2009 v 19:12  • Odpověz
jůůů, fotky krásný, taky se mi nejvíc líbí 47.
jsem v tom hledala nějaký složitosti a ono je to normálně v albu:slight_smile:

dneska se stalo co už dlouho ne...emi mi usnula v náručí, dopila mlíčko a usnula. přendala jsem jí do postýlky a spí. jako to, že usíná behem chvilky, to už je skoro standard, ale toto.. :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:23  • Odpověz
holky, kdo máte holčičku - malou. nechtěla bystě některá vánoční overálek. je super, kdyžtak písněte do IP, pošlu fotku. emince bude na vánoce určitě krátkej. musím sehnat novej... je to zn. St.Bernard, 9-12 m, ale je menší.
26. lis 2009 v 19:24  • Odpověz
Vojtula také usnul..... Emi je zlatíčko, to máš asi jako předčasný dárek k Vánocům :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:26  • Odpověz
Ahoj holky,

skle: kluci jsou nádherný, máš je jak přes kopírák :dizzy_face: , moc jim to sluší, jsem čučela jak Vojtík zas vyrostl, to je mazec jak to letí, co?! :sweat_smile:

Včera jsme byli na reklamaci s kočárkem, rupl nám svár, naštěstí je to obchod se servisem, takže jsme dostali novej podvozek a za 10 minut bylo hotovo. Zrovna jsme tam koupili velkou sedačku, původně jsem chtěla tu co má sarus, tu Romerku, jenže u nás není nikde k sehnání na živo a manža si prostě stál za svým, že tu sedačku chce vidět a zkusit, nakonec jsem byla ráda. Původně jsem chtěla 9-36kg ale paní mě od toho odrazovala, že ty velký sedačky nejsou polohovatelný, že pak když děti usnou, tak jim klimbá hlavička, máme 9-25 a ta je polohovatelná do 3 poloh, až bude mít víc jak 25 kg tak koupíme podsedák a bude. Nakonec jsme koupili baby-point, obrázek je v albu, cena 2500,- doufám, že poslouží dobře.

Zítra nás čeká velký výlet do Hradce Králové na oční a pak po nějakých dárkách.

Co je tady nového, vůbec nestíhám :frowning2:
26. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Kettm: já jsem tu nová, jsem se drze vetřela :sweat_smile:
26. lis 2009 v 19:41  • Odpověz
kett: my máme do 36 kg a je polohovatelná :wink: I když je pravda, že Štěpík už tu položenější polohu (to je výraz :grinning: ) nechce, pořád se zvedá do sedu, takže stejně jezdí v té normální :slight_smile:
26. lis 2009 v 19:42  • Odpověz
Kett: no to mi povídej, za 3 týdny jdeme na 8 m prohlídku.... nedávno jsem šla z porodnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je super cena za sedačku, hlavně, že jste spokojeníí. S tím kočárkem je to mazec.
26. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
Sedačka je moooooc pěkná, má jí kamarádka. Je fakt robusní....
26. lis 2009 v 19:45  • Odpověz
Náš známej dělá přímo manažera Romeru pro jednu pobočku u nás a říkal, že prodavači mají přímo za úkol - a novináři totéž - prosazovat vyloženě ty s menším váhovým rozsahem, protože jsou dražší, alespoň většina :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ale tím nechci říct, že nejsou lepší, určitě tam je lépe řešena bezpečnost pro děti, co ještě nesedí pevně. Ale já si myslím, že značka Romer prostě šunty celkově nedělá :wink:
26. lis 2009 v 19:46  • Odpověz
Jo, teprve teď čtu, že jste nakonec Romer nekoupili :grinning: Ale myslím, že i tato značka je fajn, i když já se v těch ostatních moc neorientuju :sweat_smile:
26. lis 2009 v 19:47  • Odpověz
tojehrozné,jakévyjste kecalky:slight_smile:

my jsme home alone -alan jel do ikei nakupovat nějaké židlde dokanclu
tak já začnu zdobit perňajzy
26. lis 2009 v 19:52  • Odpověz
hup: jj, příští týden se do toho taky dám :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:53  • Odpověz
vla: dobrá rada nadzlato :confounded:

sklen:no uvidíme...ondra taky nebyl zrovna napoprvé :sweat_smile:
26. lis 2009 v 19:54  • Odpověz
hup: musíte na tom s Alanem pořádně zamakat :wink: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.