• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
26. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Jdu do hajan, pořád mám rýmu, tak mě to tlačí..nejde mi smrkat... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Hup: tak se hezky snažte :wink: :grinning:
26. lis 2009 v 19:56  • Odpověz
Jani: to je boooobeš, je kouzelná. Máme tu samou, i Kettm :grinning:
26. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
saru:ono s těmi sdruženými velikostmi to je dle mého jako vše 2 a více v jednom
poslouží,ušetří peníze, ale každé zvlášť je lepší
šampon s kondicionerem 2v1 je na houby -přležitostnějo,ale vlasy na nic
bunda přechodní se zminívložkou -krásná zimní-přechodní už taková "aby seneřeklo" ,protože bez tévložky zkrátka hůř sedí
a tak se dá pokračovat
prostě to je má osobní zkušenost a je mi fuk,co říkají prodejci nebo reklama :wink:
26. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
jani: krásná - židlička, ale hlavně Karolínka :dizzy_face:
26. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
skleni: a jsi s ní spokojená? mě se jeví ok, líbí se mi, že se z ní dá udělat pak zvlášť stoleček a židlička:slight_smile: Karolínka se v ní cítí strašně důležitě :grinning:
26. lis 2009 v 19:59  • Odpověz
holky děkuj moc :dizzy_face: :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
saru: no neprosadila jsem si jí, u nás není v obchodech k sehnání, tak snad tahle bude taky dobrá, uvidíme.

dost.dzejn: vítej u hvězd :wink:

skle: jj zrovna včera jsem si říkala, že před 7 měsícema jsem rodila, fakt mazec, máme 3 zuby, plazíme se, na každýho se řehtáme, nejvíc na mámu když dělá "ty ty ty, Tomášku, nesmíš to DVDčko vytahovat z poličky" :grinning: :grinning: jo jo je to sranda a to ještě neleze, teda leze ale drží se v obýváku, je to taková tryskomyš šmrncnutá slimákem, všude zanechává kaňoury :grinning:
26. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
koukám, že karolínka už jezdí na odstrkovadle... to abychom ho na vánoce taky ještě pořídily...
mau+sklen:huš baby :grinning:
jani: Karolí je v té židli booožíí :dizzy_face: a jak drandí na odrážedle...téééda :slight_smile:
hup: jj, to máme zas každá jinak - teda hlavně u těch sedaček, i když u spousty věcí mám ráda, když se dají využít na víc způsobů :wink: Ale to je fuk :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
hup: no co co? :sweat_smile: :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:03  • Odpověz
ad odstrkovadlo - nám by mělo dorazit každým dnem i s chodítkem - snad ještě k něčemu bude, protože Štěpán poslední dny suverénně chodí kolem obýváku - drží se všeho, čeho může (i nemůže :grinning: ) a oblízá byt ze všech stran :sweat_smile: :grinning:
26. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
tak jsme dneska absolvovali to Vítání, no, byli jsme z toho trošku rozpačitý, abych pravdu řekla :sweat_smile: :grinning: - dělají to tady v maličkých skupinkách, takže tam s Máťou byl ještě jeden chlapeček a jedna holčička, toť vše, celý to trvalo cca. deset minut sakum prdum, a co mě teda nejvíc dostalo, to byl fotograf - dostaneme zdarma (no, to asi bude jádro pudla :grinning: ) tři fotky + CD (s těma třema fotkama :grinning: ), který podle mě budou stát za houbelec, protože to fotil na jeden pokus, kdy nám ani nedal šanci se "uvelebit" a Matýska nějak upravit, ta holčička vedle měla na fotce prokazatelně zavřený oči plus vyplazenej jazyk :sweat_smile: , no fakt hukot, takže jsem zvědavá, co si v pondělí vyzvednem my :grinning: Ale teda zase dostal Matýsek moc hezký dárky - plyšáka, leporelo se zvířátkama a knížku s písmenkama a říkadlama, plus já kytku. No, tak aspoň jsme se zas jednou vyvětrali :grinning:
Hodila jsem něco na rajče, hlavně jakej byl Máťa elegán, no já bych ho umačkala, jak je roztomilej :dizzy_face:
Takže tu a všechno jako vždy (Hup :grinning: ):
http://lukesovic.rajce.idnes.cz/Matyskuv_osmy_mesic/
Tenhle měsíc to focení nějak zanedbáváme, ale doženem ještě :wink:
26. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
Jé to je šikulka, že z toho autí nespadne.

Nám přinese odražedlo taky ježíšek, jen jsem zvědavá, kam dáme stromeček, vzhledem k našemu šťourálkovi ho budeme muset asi fakt přivázat ke stropu:slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
mau: ona ještě sama nejezdí, bylo to spíš jen na focení. Ale strašně se jí líbí, když ji vozíme....už jsme projezdili celej barák :sweat_smile: ještě že jsme prozřetelně nikde nedělali prahy :grinning:
26. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
pet: no frajer :dizzy_face: Všem vám to moc slušelo :wink: Máťa jak se tváří důležitě :grinning:
26. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
petu... tentokrát jsem za nepamatováka já.nevím heslo. pls IP :wink:
26. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
petu: fešááák, všem vám to moc sluší, fakt :dizzy_face: :dizzy_face: s tím focením "profesionálem" jsi mě pobavila :grinning:
jani: aha, tak to jo :slight_smile: . My nemáme moc palcu, to bude Karolí omezená
26. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
jani, Fífa se taky nechává rád vozit. Je u toho děsně důležitej :slight_smile:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_8._mesic/#IMG_7339.jpg

David dělá presso, tak jdu na něj. Fífa si tu ještě hraje, tlemí se tu.. Je s nim prča :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:11  • Odpověz
niki: to je jak "JÁ jedu" :grinning:
26. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
DOstatek místa má své pro a proti, párkrát se mi stalo, že jsem si jen odskočila na WC a nemohla Karolí najít :fearful: Krve by se ve mě nedořezalo...byla ve spíži a ani nemukla :rolling_eyes: ale na ježdějí super.

my to odstrkovadlo máme zděděný po dětech příbuzných, ale holčičky byly moc hodný, tudíž je úplně jako nový :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:14  • Odpověz
ségra má taky velkej plac pro děcka a je to fajn - jezdí tam taky i na kole a tak :grinning:
26. lis 2009 ve 20:15  • Odpověz
nik: Karolí se u toho strašně směje, hrozně se jí to na autíčku líbí. Fífa je velkej frája s takovým bourákem :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:17  • Odpověz
jani: tak pro tyhle případy mám ohrádku :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
Děkujemeee :dizzy_face:
Já ho fakt baštim, akorát teda mohl tam bejt trošku ukázněnější :grinning: , paní zastupitelka tam "proslovovala", kolegové způsobně seděli a hltali jí a náš Matýsek demonstrativně zýval :sweat_smile: :grinning:
Jé, a nová tvář, koukám a vítám :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:19  • Odpověz
petu: moc vám to seklo:slight_smile: matýsek je parádní chlapák a ty pěkná mamina :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
Niki: musím ti moc pochválit tvoje fotografický umění, to jsou všechno tak nádherný fotky, naprosto profesionální :dizzy_face: Nejkrásnější jsou vánoční a pak ty podzimní venku s listím, to je fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: Hned bych od tebe nechala nafotit malou :wink: Nechceš se tím živit? jsou fakt krásný :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.