• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
petu: děkuji za přivítání :slight_smile: mohla bych také vidět fotečky prosím :wink:
26. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Petu: moc kásný fotečky :dizzy_face: matýsek je elegán a maminka kočka
26. lis 2009 ve 20:33  • Odpověz
jani:tak já měla za to, že máme velký barák...ale ondru jsemzatím nepřehlídla:grinning:

sau:já mámráda,když se něcovyužijei jinaknež bylo určeno původně - to jo ....ale nety sdružené multifunkční
ale proto nabízejí obě varianty,abychom byly spokojené obě:wink:

maus:no nic nic nic :grinning:

kači:jak práce? nějaký posun
26. lis 2009 ve 20:36  • Odpověz
hup: já si myslela, že to není možný a přsto se stalo, to jsem ale macecha :wink:
26. lis 2009 ve 20:38  • Odpověz
pet: to heslobudu mít na talíři asi až dosmrti,co :grinning: :grinning: :grinning:
hezký ....supr čepice,pěkná rodinka :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
jani: my to naštěstí nemáme tak členité..jako na patra jo..ale tam se zas nedostane
alejá chodím na jistotu -k elektronice :grinning:
já si to pak vyžeru na jaře na nší 3000m zahrádce :grinning:
26. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
sklen:http://hupcza.rajce.idnes.cz/listopad_2009/#PB240228.JPG
26. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
hup: naše "zahrádka" je něco na styl bahení lázně, ještě nemáme terénní úpravy kolem domu, to bude paráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak Ondří je taky krásnej, říkám si, že tak krásný děti můžou mít fakt jen hvězdičky :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 20:54  • Odpověz
Holky, ju spát. Dobrou noc všem :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 21:02  • Odpověz
Holčičky moje, jak mi to tu tak hezky pochvalujete, tak tak přemejšlim a zjistila jsem, že chválim velmi zřídka :sweat_smile: :grinning: :grinning: Já totiž když už sem přijdu, tak pročtu v rychlosti diskusi a odkazy na fotky si necham naposled - a pak se podívam, rozplývam a odcházim a už se nevracim k diskusi, abych chválila :grinning: - takže dodatečně a jistojistě i dopředu všechny děti, všechny maminky a všichni tatínci jsou nééééééééééééééééééééééééééééééééj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Ovšem Hupino, to má bejt jako co, toto, kliknu na odkaz, čekam Ondráša a tam nějaká Adéla, květena, to je docela zrada :grinning: :grinning:
26. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
jani, díky :slight_smile: Bavilo by mě to.. Uvidíme časem.. Ale děti kámošek už jezdim fotit :wink:
26. lis 2009 ve 21:04  • Odpověz
jani:díkv :slight_smile:
adobrou

pet:sklen chtěla fotku truhlíku :grinning:
ale ondří tam je taky...klikej :grinning:

holký ...mi se ty perníky nějak nechtějí ..mám jich taqk 10 :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
hupinka se činila :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz
Holky, papa, jdu udělat další lekci astrologie, nějak jsem líná, ale chtěla bych to po večerech brzy dotáhnout do konce, ať už ty horoskopy nedělám přibližně, ale profi :slight_smile:
26. lis 2009 ve 21:10  • Odpověz
saru: to sdutuješnějak ofikoanebosamouk
26. lis 2009 ve 21:16  • Odpověz
jé, Saru, tak to se pak hlásím o horoskopek :wink:
Hup, nuda ty mezery, co? :grinning: Nebo zavádíš nový jazyk??? :grinning:
26. lis 2009 ve 21:18  • Odpověz
bram -prd....nejdemi mezerník :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 21:33  • Odpověz
hup: posun zatím takový, že na důležité schůzce 1.12.09 bude ještě ten kolega přítomen. takže to co dělal on, má v hlavě on a není zatim potřeba to dostat do mé hlavy a že je toho fakt hodně. umíš si to asi představit-všecko souvisí se vším, všecko z něčeho vychází, zdrojová data....
ovšem jak to bude dál...netuším.uvidíme.
26. lis 2009 ve 21:34  • Odpověz
hup: tak napůl - studuju to korespondenčně, mám na DVD nahrávky lekcí, k tomu učebnici, takže spíš ofiko, ale doma :slight_smile:

baru: :wink:
26. lis 2009 ve 21:35  • Odpověz
jůůůů saru bude astroložka :wink: to jsem nevěděla.......

petu: fakt k sežrání...už jsem viděla fotky na FB

niky: drsňáka Fífu jsem taky prohlídla na FB.... super :slight_smile: ......já jsem se k tomu nákupu ještě nedostala.....váhám, páč Vojtí dudu zahazuje, ale asi prostě bude ta kachnička :wink:

vítám novou hvězdičku s princeznou Karolínkou :dizzy_face:
26. lis 2009 ve 21:52  • Odpověz
saru:no já chtělaondrovinechat udělat horoskop .....tak kdy budeš studovaná? :grinning:
26. lis 2009 ve 21:56  • Odpověz
hup: hezký truhlíky a to jako na zimu dáváš do truhlíků a na jaře vyndáš do záhonu?.......pochopila jsem to tak....
26. lis 2009 ve 22:00  • Odpověz
enz: jj ...pod okny je záhon a tenpotřebuju dosadit :slight_smile:
26. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz
hup: no, tipuju to tak na 2-3 měsíce :wink:
26. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz
hup: takže to jsou stále zelené trvalky? a co to je? a jak moc to roste? hlavně to s těma bobulema červenýma....dík :wink:
26. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
Jo, a astroložka bych to úplně nenazývala - spíš se budu snažit :wink: Docela dost už o tom tuším, ale potřebuju se začít pořádně orientovat mezi jednotlivými aspekty v horoskopu a tam dost tápu, zatím :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 22:11  • Odpověz
enz: já se dobrovolně přiznám,že jsem jela metodou "líbí-nelíbí"..alevše jsou kompaktní keříky,které byˇklíďomohlyzůstat i v truhlíku ...žádné megakeře
ale můžu se zeptat kámošky-ta jeodbornice ...názvy určobude vědět
26. lis 2009 ve 22:19  • Odpověz
ahoj holky

Dzejn, vítám tě mezi námi, video krásný, Karolínka hezounká

Pet, Niku, Sklen: krásný fotky

Saru: taky budu chtít horoskop :slight_smile:

a hlásím, že moje sestra konečně dnes večer porodila a je to ten kluk, hurááááá :grinning: , celkem macík 3,71kg :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. lis 2009 ve 22:38  • Odpověz
ahoj ahoj, máme za sebou dvě návštěvy, takže jsme si společensky užili a dokonce se i vyvětrali :grinning: jsem dobře umluvená :grinning: malý je taky super spokojený, bylo to hodné a živé miminko, s dvouletým brunem si chtěl hrát, ale on s ním ne. v kočárku mi usnul, pak jsem ho přendala do sedačky, chviličku řval, ale zas usnul. přijeli jsme domů a hned se vzbudil a plakal. a když jsem ho doma dala na koberec, okamžitě šel po hračkách a ani nemyslel, že by měl jít do postýlky :slight_smile: bylo půl osmé. asi se mu po hračkách stýskalo :grinning:

Vítáme Jane a Karolínku č. 3 :slight_smile: moc hezké fotečky, Karolka má super dlouhé vlásky. a ten váš dům vypadá skvěle, není to Alfa?

Kami, teda to je drsné s Aminkou, ale neztrácej naději, to dopadne dobře!!!!
26. lis 2009 ve 22:45  • Odpověz
:slight_smile: jéé, tak Lara už má bráchu, super!!!!!! moc gratulujem, že to stihli ještě v listopadu :slight_smile: a jak se jmenuje?
26. lis 2009 ve 22:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.