• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
mis:tak gratuluju :slight_smile: ...a jaké jméno nakonec dali?
26. lis 2009 ve 22:47  • Odpověz
holky, tož jméno sem snad ani psát nebudu, je velmi velmi netradiční, můj synovec se jmenuje Sven :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale na Laru jsme si taky nakonec zvykli :grinning:

kami: s Aminkou držím palce, doufám, že to bude OK, sice tomu vůbec nerozumím..... budu ráda, když nás budeš informovat o jakémkoliv vývoji situace
26. lis 2009 ve 22:51  • Odpověz
Mis, oni mají rádi švédské pohádky ne? :slight_smile: a jak se jmenují příjmením??
26. lis 2009 ve 23:14  • Odpověz
luci: příjmení máš v IP :wink:
26. lis 2009 ve 23:18  • Odpověz
Mis, díky, to je teda kombinace :slight_smile: kde na ta jména chodí??? :sweat_smile:
26. lis 2009 ve 23:25  • Odpověz
ahoj holky,
maus, jak je v Olmiku? Teplo? zima?
27. lis 2009 v 08:07  • Odpověz
Ahoj hvězdičky :wink:
Tak dnešní noc byla úžasná,Karolínka spinkala od18:30 do 5:30 a pak vypila mlíčko a střídavě spala a hrála si v postýlce do 7:30 :slight_smile: Je to prostě holka moje šikovná :dizzy_face:

Luci: Alfa-není, vychází z Klassiku, ale trošku jsme si ho upravili ku obrazu svému :grinning: Díky za pochvalu :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:27  • Odpověz
ahoj holky,bré ráno krásné sluníčkové :dizzy_face:

tak Nelči se dnes ráno podařilo stáhnout do postýlky celej kolotoč, nechápu jak to dokázala, hlavně, že jí nespadl na hlavu, asi budeme muset snížit postýlku o jedno patro, máme ji pořád nahoře

se nasnídám a vyrazíme s Bertou na procházku, dokud je hezky :wink:
27. lis 2009 v 08:43  • Odpověz
MIS: My už to taky snížili, už bych se bála, že se jí zas povede stoupnout a přepadne :fearful:
27. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Dobré ráno
pebi: asi 4C a občas sluníčko, občas mrak, teď vedou mraky :slight_smile:
Naše noc bezva. Do půlnoci jsem tam sice dostkrát byla, ale jen dát dudu a čaj. Pak mlíčko v5 a spinkání asi do 6:45 :slight_smile: spokojenost :slight_smile:
mis: gratulace sestře k mrňouskovi :dizzy_face:
27. lis 2009 v 08:49  • Odpověz
Ahojky :wink:
mis: gratulace k synovci :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
mau: jsem ráda, že jste se vyspaly :dizzy_face: Jak se k nám teď přidala Jana se spinkající Karolínkou, tak to třeba od ní Karolí chytne :wink: :slight_smile:

Jinak noc paráda, teď jeli kluci na výlet k manžovi do práce, pak pobalíme a vyrazíme na Vysočinu :slight_smile:
27. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
dzejn: Nela si ještě nestoupá ani omylem, takže jsem neměla strach, že by třeba vypadla, ale kvůli kolotoči půjde o patro níž :grinning:

maus: tak gratulace k další fajn noci... gratulace ségře vyřídím :wink:

jo a večer jsem vytvořila adventní věnec, tak až vyfotím, hodím fotku na ukázku, normálně jsem na něj pyšná :grinning: , já jsem taková nekreativní
27. lis 2009 v 08:54  • Odpověz
no, u nás se noci ustálily na 2x krmení, ale vstávačka kolem 8., což je fajn, až jí vyleze pořádně i ten druhý horní zub, tak začnu učit jen na jedno krmení, 2x je moc, abych z Nelči neměla kouli :grinning:
27. lis 2009 v 08:57  • Odpověz
Karolí zdá se rychle pochopila že bude usínat sama, že ji nebudu držet za ruku :slight_smile:
mis: věnec je určo krásnej :wink:
saru: takže máš vegáč, co? :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:00  • Odpověz
vlastně jsme od zavedení té metody neměly takové to hodinu vzhůru apod. :wink:
27. lis 2009 v 09:01  • Odpověz
mis: tak to jo :wink:
mau: to je super, že je to už lepší :wink:

Já to naše dítě prostě nechápu, v celým domě máme podlahový topení a ona pořád chodí na jediných pár metrů dlažby u krbu, kde se netopí.... :rolling_eyes:
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Ahojík, my celkem noc fajn, akorát jsem se musela přestěhovat do obýváku, pže jsem měla dojem, že ho kašláním budím, vstával jen jednou ve 2.30, dostal mlíko a spal do 7.15. Ted už jsme po sváče, měl půl mrkvovo-jablečné přesnídávky a dvě sůši, myslím, že mamka bude mít fest důvod zítra vysávat :sweat_smile: Za chvíli půjde spát a já se jdu zkulturnit a uklidit do kuchyně a až se mamča vyspí po noční razíme na objíždky okolo org. svatby.

Mis- Sven??? Já chci taky příjmení do IP, to jsou pěkní excentrici, ne? :sweat_smile: Osobně mám ráda netradiční jména, ale že by AŽ tak netradiční, tak to asi nee :sweat_smile: i když asi za pár let se ve škole mezi Esmeraldama a Konislavama ztratí :grinning:
27. lis 2009 v 09:08  • Odpověz
Osobně se mi v době nejtěžší puberty líbil SEbastian ( podle Velmi nebezpečných známostí), ale SEbastian Hrdlička by asi byla BOMBA :grinning: :grinning: :grinning: Máme prdlé příjmení, tudíž se extra jména dost vylučují....naopak ségra má partnera s trochu německým příjmením a líbí se jí čistě česká jména.... :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
Ahooooooooooojky

tak naše noc mazec, asi milionkrát nahazování dudla, do toho ta moje rýma a pak když jsem šla udělat mlíčko, spustila s emi červená, vůbec jsem to nemohla zastavit, ale jinak dobré. Vojtí vstával po 6hodině, teď už zase krásně spinká, je to sluníčko, položím a už ani nepláče... snad to nebude vyjímka.

Teď jsem si uvařila Paralen drink, vypiju a půjdu něco dělat, když už nám začíná v neděli ten advent, tak ať to tu trochu vypadá. dnes bych si zase měla dovézt obálky, tak budu mít o práci postaráno,

Mau: no toje super, že je to lepší.

Jani: jj, spokojená jsem, hlavně pro nás byla fin. dostupná

Nik + Pet: krásné fotečky......
27. lis 2009 v 09:11  • Odpověz
mnk.... nb b....
-Karolí vám taky chtěla něco napsat :grinning:
27. lis 2009 v 09:12  • Odpověz
mau: jj, ale vlastně ani ne, protože musím sbalit :wink:
27. lis 2009 v 09:13  • Odpověz
Baru: no jo, už to máte na spadnutí což????

JJ, jméno je to dost ulítlé, si to nedovedu představit SVen Sklenka, no to by snad ani nešlo, ale ten Sebastian je hezké, ale také jsem spíš na ta česká
27. lis 2009 v 09:15  • Odpověz
mau: že ji taky zdravím :grinning:
zdravíme Karolínku :grinning:
Jůůů, to je ale Karolí šikula.... jde jí to dobře

Saru: a ty budeš dělat horoskopy na požádání?? jako profi???
jani: to znám. Štěpíno koberec i plovoučku okatě ignoruje a nejradši lítá po dlažbě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 09:16  • Odpověz
skleni: jj, ráda bych. Nemyslím to jako zaměstnání, spíš takový přivýdelek :wink: Samozřejmě hlavně takhle po známých a tak. Jako já už hosroskop zvládnu udělat teď, ale ještě si potřebuju udělat jasno v jistých věcech, tak se to chci doučit. Neměla bych čas jezdit to někam studovat, tak takhle v klídku doma je to ideální. Sice na to nebudu mít papír (jako jakej jsem profík :grinning: ), ale budu umět vlastně to samé, co certifikovaní astrologové. Snad :slight_smile: Jezdit kvůli tomu dvaktát týdně do Prahy, to bych časově absolutně nezvládala :unamused:
27. lis 2009 v 09:19  • Odpověz
:grinning: :grinning: no jo :grinning:
ještěže máme všude lino a koberec, dlažba tím pádem padá, uff
sklen: snad se to zlupší i u vás, držím moc palce. a ta rýma ať už je pryč :wink:
manža by taková jména nerozdýchal :grinning:
27. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
mě se moc líbí jméno Tobiáš :slight_smile: moc bych ještě takovýho Tobiáška chtěla :pensive:
27. lis 2009 v 09:20  • Odpověz
saru: to by mě zajímalo. Když jsme ze ségrou dvojčata - to jako máme stejný horoskop?
27. lis 2009 v 09:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.