• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
já jezdím do školy 1 krát za 14 dní a myslím, že častěj bych to nedala, takže saru chápu
27. lis 2009 v 09:22  • Odpověz
Mau: no ráda bych... už mě to nebaví, mám kapesník pořád po ruce, nudle u nosu.... bolení hlavy.... já mám snd tu prasečí či co... že se mě to nechce pustit.

Saru: a udělala bys mi ho???
My na štěstí máme všude koperce, tedy krom kuchyně, ale tam je jen kousek lina....
Dobré rááno,
koukam že dneska frčí jména :grinning: Já jsem taky pro klasiku, i když teda Skleni, zrovna Sven Sklenka, no jsem jediná, komu to docela pasuje??? :grinning: Ale fakt :wink:
My jsme měli vybraný Matěj a Eliška, takže jsme jasný :slight_smile: Nejsem rpo extrém ani na jednu stranu, ale třeba včera ta holčička, co byla na vítání, se jmenovala Johana, tohle jméno mě nikdy nenapadlo a asi by mi přišlo takový "divný", ale k ní to tak šlo a tak hezky to znělo, že se mi fakt začalo líbit.. Akorát nevim, jak jinak se dá zdrobnit než na Johanka.. Johi? To jer divnéé...
Mně se právě líbí jména, který jdou hodně tvarovat, Matěj má taky spoustu podob, Matýsek, Máťa, Matík, Maťula, Matějko, atd. atd... Třeba moje jméno se mi v tý základní podobě nelíbí vůbec, ale beru ho na milost právě kvůli tomu, kolik má forem :grinning:
27. lis 2009 v 09:25  • Odpověz
Joo a včera jsem zapomněla, protože jsem to jenom tak projela a pak na to zapomněla - Jani, kolegyně, na jakým JIPu jsi dělala? :slight_smile: Já na takovým ARO-JIPu, polytraumata, kraniotraumata apod. :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:26  • Odpověz
Já jsem chtěla Lukáška, ale bohužel... neprošel, u Danečka to měl být Adámek... ale na konec jsem to zrušila. Česká klasika je krásná. Jako když je k tomu příjmení... tak proč ne. Jako u nás je jeden klouček a ten se jmenuje Samuel Vlček, jsem myslela, že se počůrám
27. lis 2009 v 09:28  • Odpověz
Skleni, mně se taky líbí Lukášek, moc, ale u nás by to nešlo s příjmením, měl by to skoro stejný :grinning: - a hlavně Martinovi se to jméno taky moc nepáčí. Ale mně se líbí hodně, s Matějem tak srovnatelně :wink:
27. lis 2009 v 09:29  • Odpověz
no ségra prostě nechce taková ty "obyčejná" a pak nechtěli jméno, které už je v jejich okolí.... ale už jsem vymyslela jak mu budu říkat: Sveny :wink:

dzejn: taky máme podlahovku, ale vzhledem k tomu, že máme nízkoenergetický barák, tak topení skoro netopí :wink: a Nela se zásadně taky batolí mimo koberec a puzzle, asi se jí to studené líbí víc :grinning:

ad škola: vůbec si nedovedu představit, že bych nastartovalamozkové závity, ale chtěla jsem dělat dálkově zemědělku, abych uměla navrhovat zahrady atak, ale to dálkově studovat nejde :frowning2:
27. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
mau: IP :wink:

skleni: jasně, až dostuduju a budu si fakt jistá tím, že to umím, tak ráda :slight_smile:

jani: Tobiáš byl náš druhý favorit - dokonce dlouho "nambr van" :slight_smile: Ale pak mi nějak tak automaticky začal víc sedět Štěpán, k tomu aktivistovi v bříšku :grinning:
27. lis 2009 v 09:30  • Odpověz
čauky
u násnoc fajn
byliuž jsme na úřadě ověřit podpisy a pak za jednou paní pro fotky z vítání -manža tonějak zapomněl vyřídit :sweat_smile:
mají moooc hezky\ zařízený baráček - tak útulně

mis:neříkali jste matheo nebo tak nějak ...
já jsem na klasiku - česká jména - pro holky mám annu a magdalénu, pro kluka to zas bude problém :sweat_smile:
27. lis 2009 v 09:34  • Odpověz
No prostě jsme vybrali krááásně
27. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
hup: děkuji, je to mooooc pěknéééé, jši šikula
27. lis 2009 v 09:36  • Odpověz
ad podlahy - jj..taky si vybírá nejstudenější povrch
sranda byla dnes u snídaně - lezl zamnou a šelsamonekratší cestou -takže pod stolem...prolézlmezi židlema...a jak nosí látkovky,zasekl se o tu velkou dupu :grinning::grinning:
jinak byl dnes na prvním velkém průzkumu domu

ad studium - saru -furt tak nějakkoketuju s nějakýmstudiem - jenže odzačátku roku námna 99% začíná tenprojekt,k tomu příprava dalších,k tomu se pomalu budem snažit odalší ...možná i stavba (toaž napřesrok, alestejně) ....
noooa ondra - samo a domácnost
abych sez toho nepo*
27. lis 2009 v 09:38  • Odpověz
jj...taky mám dojem,že to k ondrášovi sedí - je takový malý zbojník :grinning:
27. lis 2009 v 09:40  • Odpověz
Já mám taky ráda tvarovatelný jména, manža je Vilém a říkám muVili, Vildo, Vilíku,....a ten Tobiáš by byl Tobik, Tobiášek, Tobi..... :slight_smile: Ale obávám se, že se ještě moc načekáme a kdoví jestli :cry:

Pet: já na klasické chir JIP, ale brali jsme i aro pacienty, samozřejmě ty chirurgický, u nás ARO bralo hlavně traumata
Hup: nebláááázni, se zcvokneš
Jani: aby ses nedivila, kamarádka nemohla přijít do jináček s prvním, tak chodila na nějaké injekce a pozorování... no na konec se zadařilo, ale asi až po roce a teď?? Normálně dvojčata, přirozenou cestou, bez snažení.... nikdo tou nerozumí
27. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
hup: jj, měl to být Matteo, pak Lukas a nakonec je to Sven :grinning: , já věděla, že to ségra ještě na poslední chvíli změní, tak jak to bylo s Larou :wink:

pet: Johanku jsem moooc chtěla, ale u Martina mi ani omylem neprošla

no nic, razíme ven, od hor se začíná zatahovat, tak ať ještě sluníčko stihneme
27. lis 2009 v 09:42  • Odpověz
Petu- taky se mi ADam zalíbil díky hodně tvarů, jak mu říkat...Právě třeba mám hodně v okolí tedka Alexů, ne Alexandrů, ale Alexů....to je podle mě chudák miminko, jak mu říkat?! Alexičku??? :sweat_smile:
Já jsem si dlouho byla JISTÁ, že čekám holku Adélku :sweat_smile: to jsem VĚDĚLA od dvou čárek na testu...klučičí jsem vůbec neřešila, ale kdysi se mi líbil Daniel...pak Peta vymyslel Adama...bylo mi to fuk, pže já jsem ČEKALA :grinning: holku...jak dr. našel o Vánocích camprlu na srdíčku, musím se se studem přiznat, že sekundu jsem byla zklamaná :pensive: ale pak už jsem na něl mluvila Adámku a bylo to jasné!!!

U druhého bych chtěla holčičku Anetku, Magdalénka se mi líbí taky :wink: u kluka snad toho DAniela, ale Petovi se to nelíbí...
27. lis 2009 v 09:43  • Odpověz
Holky tak to já už na nějaký puzzle rezignovala, už ho ani nevyndavam, protože Matýska absolutně nezajímá a nepozdrží se na něm :grinning: Napřed na něm byl pořád, když ještě nelezl, pak se začal trochu pohybovat, tak jsem přidala další kus, pak začal lízt, ale mně prostě bylo blbý ho dát "jen tak" na zem, takže jsem mu to rozložila, ačkoliv jsem věděla, že je to jenom jako :grinning: - a teď už mi to blbý neni, prostě ho ráno obleču, prsknu na zem a on už si jde po svých záležitostech :grinning:
holky pomoc :astonished:
Karolínka jak se pořád snaží stoupat, to jsou furt takový pády.... :confounded: normálně má strach že si rozbije hlavu :fearful: už má na tvářičce modřinku :frowning2:
Baru: si asi s Peťou promluvím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Mě se celkem líbilo Jolana, Nella, nebo Veronika,....
27. lis 2009 v 09:45  • Odpověz
Jo, Jani, nezatracuj to tak...moje mamka se léčila přede mnou přes 5 let, před tatkou se pro "neplodnost" :wink: i rozvedla, pak jsem se teda zadařila a ségra po 2 letech na první šup, takže hlavu vhůru, hvězdo! :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Jani: a bude hůř :grinning:
27. lis 2009 v 09:46  • Odpověz
Skleni, já ti ho tam pošlu, dej mu normálně do zubů, máš povolení... :grinning:
27. lis 2009 v 09:47  • Odpověz
My jsme chtěli ještě Anetku. Madlenka je ale taky pěkný, ale u manži by to neporšlo. Johanu mám kamarádku, říká se jí Johanko nebo Johí, je to an zvyku... No a kluk by byl Vojtík, to je jasný :slight_smile:
Karolí taky pořád padá, proto se snažím ji udržet na dece nebo v té cestovce, aby ji to nebolelo. Ona sice leze, ale zatím nic turbo, takže si vystačí v jedné místnosti, zatím teda celej byt neprolezla
NN, bít ho nebudu, na to má tebe :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Mau: hihi nic turbo, to je hezky napsáno
27. lis 2009 v 09:50  • Odpověz
My měli pro holku naplánováno ještě Eliška, Adélka a Leonka ,ale Karolínka vyhrála, já jsem si říkala, že žádnou Karolínku neznám (kromě mauskovic) a ted jich je tu tolik, že njich bude plná třída :angry:
27. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
bram: hele..onoi zprznit se dá jakékolijméno...třeba alan mi příjde celkem ok ...jenže tchýněříkámanžovi "aldo"...no děs běs(ještě to piští :grinning:)

jani: pády nějakneřeším ..nevěřím,že my jsme nepadaly a přežily jsme to ....prostě si musí vychytat to těžiště ....řekla bych, že příroda s tím musela počítat :sweat_smile:
jako rohy jsem oblepila, ale prostě topenísundávat nebudeme :grinning:
27. lis 2009 v 09:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.