• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
taky se chystám koupit nějaký ochranný rožky, hlavně ten mramor kolem krbu je nebezpečnej
27. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
jani:ségra má jakuba,což jeleta jedno z nejdávanějších jmen...a říkala:jo,jakubů je plno, ale náš kubíček bude jen jeden :slight_smile:
27. lis 2009 v 09:57  • Odpověz
jani:nebezpečný a oblíbený ...měspíš děsí to rozpálenésklo...alynato neplácl ručkama a neopřel se plnou váhou :frowning2:
27. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
hup: to je jasný :slight_smile: Naše Karolínečka je taky jednom jedna a je to moje nejkrásnější sluníčko :dizzy_face:
27. lis 2009 v 09:59  • Odpověz
jani: Karolínek je teď hodně, to je fakt, ale víc je třeba Terezek, Nelinek a Adélek, takže žádná hrůza :wink:
27. lis 2009 v 10:00  • Odpověz
hup: no právě, taky se bojím, kámoška mi říkala, že malýmu pořád říkala pálí pálí a malej se krbu vyhýbá :fearful: no nevím, jestli to u nás bude fungovat, jako asi je dobrý ju k tomu vzít aby cítila, že z toho jde teplo a pak jí pořád opakovat, že pálí....taky uvažuju o nějakým paravanku kterej bych před něj postavila. Ale protože v krbu topíme příležitostně, tak se víc bojím těch hran z mramoru :unamused:
27. lis 2009 v 10:03  • Odpověz
ségra má kolem krbovek taky kovovou ohrádku, protože to je fakt žár...
Na pálí je potřeba naučit brzo...
27. lis 2009 v 10:05  • Odpověz
JJ,ty ohrádky jsou super nápad. Ale když už je dítě něco podobného jako náš Dan, tak je ohrádka k ničemu

Ty jo, dítě pořád spinká, to není možnéé
27. lis 2009 v 10:07  • Odpověz
sklen: buď ráda že chrupe :slight_smile: . naše zatím taky, ale už jí to asi dlouho nevydrží...
27. lis 2009 v 10:09  • Odpověz
no já jsem uvažovala nad "řízeným opálením"
prostě,když to bude hodně teplé ho na to nechat šáhnout, aby sepřesvědčil...
lepší než když sám šáhne na žhavé

zase se říká,že čím víc zábran,tím hůř,že je třeba je naučit pohybovat se v běžném prostředí
cožje asi pravda,protože,,pak se s ním nedá nikam jít,když je zvyklý,že může všude,kde nejsou zábrany a vše nebezpečné je za nimi
27. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
No raději bych, kdyby už vstal, musím dojít zatopit, nebo tu zmrzneme... a nechci odejít, aby tady zase neřval...
27. lis 2009 v 10:10  • Odpověz
Hup: jj, to je pravda, musí to z kusit, aby viděli, co to je.... také jsem stejného názoru
27. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
hup: jj, to je prej dobrý i s trouboou a žehličkou, nechat to jen víc teplé a dát děcku zkusit, ale myslím, že jsou an to ještě malí
27. lis 2009 v 10:11  • Odpověz
no to říkám, už je vzhůru :rolling_eyes: ale tak spoň spí v noci, to je důležitý :wink:
27. lis 2009 v 10:14  • Odpověz
Tak jsem to s tím spaním dopsala a už ječel, pořád se budí se špatnu náladou
27. lis 2009 v 10:16  • Odpověz
hihihiih telepatie
27. lis 2009 v 10:17  • Odpověz
tak á letím zatopit, jetu dnes strašně, ani sluníčko nesvítí....
27. lis 2009 v 10:19  • Odpověz
holky mám dotaz, všimla jsem si, že většina vašich dětí už zkouší mamamama tatatat atak. my vůbec, ani náznak. Haleká jak na lesy, piští, dělá bvvvvvvvvvvvvv, ale nepozoruju, že by zkoušela nějaký slabiky.Myslíte že je to ještě v normě, já někde četla, že slabiky dítě říká od 6 měsíců
27. lis 2009 v 10:23  • Odpověz
jani: Karolí taky nežvatlá slabiky, ona na to přijde později :wink:

Zrovna se ducla o skříňku, to bylo křiku, i slzička ukápla :frowning2:
27. lis 2009 v 10:27  • Odpověz
mau: já si taky říkám, že je to ještě ok. Asi ji moc pozoruju, ve škole jsme měli přednášku z logopedie, tak asi hledáma hledám :sweat_smile:
27. lis 2009 v 10:29  • Odpověz
mau: u nás je to ducání na denním pořádku :frowning2: naštěstí pláč ustane v okamžiku kdy ji pochovám :wink:
27. lis 2009 v 10:31  • Odpověz
u nás to chvilku trvá, ona je cíťa, tak ji musím dostatečně politovat :grinning:
za chvilku tu mám tchýni :wink:
27. lis 2009 v 10:33  • Odpověz
Tak jsem zhruba pobalila :wink:

ad jména - my jsme měli pro holku Isabelu a bylo by to tak asi znova, pokud se někdy ještě odhodláme k druhému- strašně se mi líbí zdrobněle Belinka, to jméno je prostě naše top už od mých patnácti, kdy jsme spolu začali chodit. Jinak se mi líbí Magdaléna - ale to je moje sestřenka, Sofie, Sára (kočka :grinning: ).
Kluk by byl možná ten Tobiáš, ale líbí se mi i Samuel, Oliver, Ondřej,...

ad pády - tak ty se u nás nedají řešit vůbec, neb to by musel být neustále v postýlce, takže prostě ať to pozná :sweat_smile: jeho hlavně už jen tak něco z míry nevyvede . řve fakt jen když si dá velkou prdu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jani: mluvení neřeš, kašli na tabulky, Štěpík taky zatím nějak moc nemluví - spíš výská, mama říká, ale jinak to jsou spíš takový nekontrolovatelný slepeniny, co z něj padá :slight_smile: Si říkám, že nemusí umět všecho do roka :grinning:
27. lis 2009 v 10:34  • Odpověz
HOtovo,s nad se to brzy rozhoří, co máte dnes v plánu k obídku??
27. lis 2009 v 10:35  • Odpověz
Tak nakrmím zvíře a vyražíme :slight_smile: papa, zas se někdy o víkendu ozvu, možná ještě dnes, mějte se blaze :dizzy_face:
27. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
saru: hlavně opatrně :slight_smile:

já mám sekanou s bramborek a nudlovou polívku a Karolí zeleninku ze včera :wink:
27. lis 2009 v 10:36  • Odpověz
Saru: užijte si to tam

Mau: noooo vidíš, mleté jsem koupila včera, asi také smotnu sekanou. Prvně jsem myslela na karboše, ale na ty prdím, je to moc patlání.
27. lis 2009 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, tak tu čtu o jménech.My měli jasnou Aličku hned,mě se líbí strašně dlouho a přítel se jmenuje Aleš tak že je to jako k tomu. A u kluka jsem vůbec nevěděla asi Jakub,Adam, ale věděla jsem,že to bude buchta tak sem to víc neřešila.Alice jsou u nás ve městě jenom 2 :wink: a v nemocnici taky říkali,že se to jméno strašně málo vyskytuje,proto mě pak potěšilo,když přišla Hup s tim,že sestra už má miminko a že se jmenuje Alička :grinning:
27. lis 2009 v 10:48  • Odpověz
Holky zítra jedu do Ikei,chcete něco přivést :grinning: přivezu,skříň lednici no prostě na co si vzpomenete :grinning: :grinning:
:grinning:
27. lis 2009 v 10:50  • Odpověz
Skleni: chtěla jsem se tě zeptat,jak se ti podařilo shodit 7kg? :frowning2: Už si na své váze před těhu nebo už si i na menší? Já už schodila vše,ale ještě bych asi tak 10Kg :unamused: :frowning2: potřebovala,abych byla ze sebou spokojená.
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.