• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
KDE JSTE???????????? :frowning2:
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Jani, já bych taky mluvení moc neřešila...u nás se rozkecal tou svojí "čínštinou" celkem brzo, pak přestal a tedka znova....ovšem nejlepší je takhle po ránu z postýlky jak tam tak chraptí napůl šeptem, zní jak Smigl z Pána prstěnů-Milááááášku....jinak také hodně výská a piští anebo se naopak hodně vzteká....
27. lis 2009 v 10:52  • Odpověz
Jani taky bych mluvení,nemluvení vůbec neřešila,my taky jenom žvatláme,ale je to pro zasmátí dobrý. :grinning:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
Vla, ani mi to nemluv :frowning2:
Jak se mi blíží ta svatba, tak je mi líto, že budu mít na památku hroší fotky :confounded: taky bych potřebovala tak 10kg...ale nějak nejde...nevím....nemám vůbec pevnou vůli...ale síla je, že jsem si před těhu stěžovala, jak tlustá jsem a mi ty fotky příjdou tak krááááásné oproti přítomnosti... :unamused:
27. lis 2009 v 10:54  • Odpověz
http://www.novinky.cz/domaci/185450-slunecny-vikend-da-zapomenout-ze-prosinec-je-za-dvermi.html no holky a pak mam jít připravovat adventní věnce,když to spíš vypadá,že nám pokvetou sněženky co?
27. lis 2009 v 10:56  • Odpověz
Jo Bram,uplně vim o čem mluvíš :angry: ale já už sem před těhu dokázala shodit ale pak sme se rozhodli,že budeme mít miminko a šlo to všechno do háje :frowning2: přestala jsem se hlídat a vše bylo zpátky. :cry:
27. lis 2009 v 10:58  • Odpověz
Vla: já jsem si upravila jídelníček. POdle Havlíčka. Jsem na před těhu, ale ještě 5 půjde dolu. Pořád nejsem spokojená. Budeme mít sraz, tak snad to do té doby stihnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Alici z nám také jen jednu a dělá u nás na poště :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:08  • Odpověz
NO právě, já jsem se také teď posledních asi pět dní nehlídala a mám zpět kilo, je to fakt zrádné. Jenže já když jednou začnu hřešit, tak pořádně, prostě to co vidím sežeru a kašlu na to :angry: :unamused:
27. lis 2009 v 11:09  • Odpověz
Vojtíškovi jde poslední dobou tata dada didi bebe, ale že by to dělal nějak cíleně, to vbec.. prostě žvatlá :grinning:
27. lis 2009 v 11:10  • Odpověz
JO, teď se zrovna vzteká, tak mu jde baba :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky,

noc celkem dobrá, po usnutí do prvního jídla vydržel 4 hodiny, což se už dlouho nestalo.
Teď chrní Jsem zvědavá, jak bude dlabat oběd - udělala jsem mu kuřecí vývar s baby karotkou a brokolicí a dala jsem mu tam domácí nudličky. Tak snad mi na to nehodí bobek. :sweat_smile: Sobě dělam pangase.
Zíta jdeme po 3 týdnech plavat - instruktorka byla 2 soboty nemocná...

Jména... Já chtěla vždycky Šarlotku... ale k tomu našemu příjmení je to takový divný.. Tak pak vyhrála Sára... A ještě se mi líbí Barbora.. Tak snad něco použijeme na druhý mimi.. S klukem byl problém, nevěděli jsme.. Pak jsme se shodli na Filipovi a Danielovi. :wink: A vyhrál Fífa... Mně se klučicích líbilo víc.. Třeba Tobiáš, Tadeáš, Šimon, Jonáš... Samý Š, co? :slight_smile: Ale manžovi se to nelíbí...

Slabiky taky Fífa ještě neřiká... Posledních pár dní otevírá pusinu, jakoby je vyslovoval, ale zvuk žádnej.. Ale včera mi přišlo, že jsem už trošku něco potichoučku slyšela, ale možná to byla haluze... :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:25  • Odpověz
Jé, dneska je Fífovi a Emmi 8 měsíců... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To to letí.. Se každej měsíc divim :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:26  • Odpověz
Tak jsem se byl apodívat na Fífu jak spí.. To je zas poloha :grinning:
http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#IMG_3887.JPG
27. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
Nikul: tak přejeme s Aličkou Fífovi Vše NEJ NEJ a Emince taky :grinning: :grinning:
Sklen: a co to je za jídelníček podle toho Havlíčka,to neznám :confounded:
27. lis 2009 v 11:31  • Odpověz
No Nikul ten si teda hoví :grinning:
27. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
jani:ondra začal žvatlat tak týden zpátky....myslím,že i ví,co to znamená..včera když jsme odešly smámou z místnosti,tak začla mamama, bababa, mamama,bababa(říká to3xmístodvakrá :slight_smile:...asinějaký bonus :grinning:)
ale že by měl nějak rozsáhlý repertoár,to teda fakt nee ....však je času dost
:slight_smile:

nik:šarlota se mi taky líbí -ale psáno česky ..nikoli charlotte apod.
tyhle klučičí se š se mi taky líbí,jenže nejdou k příjmení - ale pokud bude další kluk,asi se na to vyprdnu :slight_smile:

dratulace"oslavencům" :slight_smile: -to to letí,že :sweat_smile:

nik: rybičku dělá taky-klapepuskou nprázdno
a taky prská a plive ...jako ne nijak rozežraně a prostě zkouší něco"říct" a jez toho prskanec :grinning:
27. lis 2009 v 11:32  • Odpověz
My máme nutkání, že si u druhýho mimča nenecháme říct pohlaví.. Jsem zvědavá, jestli to vydržíme.. David určitě, ale já budu mít co dělat :sunglasses:
Fífa už je vzhůru, dal sijen půl hoďku... To je toho :sweat_smile:
27. lis 2009 v 11:45  • Odpověz
Tak my jsme už po obědě, ale dnes mu to tedy nejelo, nevím proč....... Prvně jsem mu chtěla dát brokolici s bramborem, ale bohužel, opět mi praskla sklenička. Nevím proč. Ohřívám to ve vodní lázni, žádná mikrovlnka a normoš to prdne. Tak jsem mu dala kuřátko se zeleninou a ono prd...
27. lis 2009 v 11:46  • Odpověz
Jůůůůůůůůůů, to je tak hezké, jak plánujete další jméno..... fakt vám závidím.
27. lis 2009 v 11:47  • Odpověz
Nela neříká žádné slabiky, jen abúúúúú, ale to nepočítám, to říká od narození :wink:

mě selíbí jména taková, která se nelíbí Martinovi, ale když to bude to kluk, tak to bude Filip a u holky bych moooc chtěla jméno Thea, jsem se do něj zamilovala :wink:
27. lis 2009 v 11:57  • Odpověz
já bych to nežvatlání neřešila, ale nasadila mi brouka do hlavy ta doktorka logopedka ve škole,říkala, že kdyř půlroční dítě nežvatlá a vydává vysoký tóny (což teda sedí na Karolí), tak je třeba nyslet na poruchu sluchu :frowning2: Tak pořád zkouším, jestli mě slyší...někdy můžu volat, tleskat, křičet a ona nic, ale někdy promluvím a mám pocit, že se lekne, že slyší. Tak budu doufám, že to nereagování není známka poruchy sluchu, ale beraní tvrdohlavosti :wink:
27. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
teda já píšu děsně, omlouvám se :confounded:
27. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz
Tak Máťa usnul, tak jdu ještě na skok a pak musim balit, jedem na víkend pryč :slight_smile:
Mis: Matýsek řiká taky abuu už dáávno, řikáme mu páter Abu Lukeš :grinning:
A jinak teď pořád povidá ba ba ba, občas mu to skoluzne v pa, tak na něj honem zamávam a dělam papa, ale nechytá se :grinning:

Ale ono tady nejenom s těma slabikama, ale třeba i to paci paci, pápá - já když to tu čtu, tak protoi tomu je Matýsek silně opožděn :sweat_smile: , pápá, paci, bác děláme každej den, ale nechytá se vůbec, že by něco opakoval..

A jednu věc taky neumí a z toho už občas chytam nerva :fearful: , takže se jdu ptát - asi spíš těch, kdo neni na UM odmala, ale spíš až touhle dobou - drží si vaši prcci sami lahvičku?? Matýsek by to totiž, myslim si, uměl (podle toho, jak třeba chytá rybu ve vaničce, drží jí přesně jako flašku a ocucává :grinning: ), ale prostě nechce. Jak mu dam mlíko, tak on prostě rozhodí ruce a mámo, krm mě. A když se jenom pokusim mu na tu flašku tu ručičku/ručičky dát, tak je rve zpátky a vzteká se, když to zkusim znova třeba. Já to moc nechápu, jiný děti se po tom sápou a chtěj všechno sami... :confounded: :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 12:10  • Odpověz
ahoj holky, taky mám sbaleno, až se emi vyspí a nají, tak vyrážíme k našim. jako na potvoru, dneska spí už hodinu a třičtvrtě. když bych to potřebovala, tak spí jen půl hodky. přemejlším, jestli jí mám vzbudit, nebo ještě počkat...

přejeme filípkovi vše nej!

u nás se žvatlá už min. měsíc, je nějaká ukecaná ...no my s martinem nejsme zrovna tišší, takže to má po nás:slight_smile:)) když prijdeme do krámu, tak tam huláká na celej krám, na plavču totéž...většionu se me každej ptá, kolik jí je, že takle povídá... i mudr. říkala, jak pěkně žvatlá a to se tam moc nepředvedla, protože bylo plno jiných zájmů-stetoskop apod.
u nás ted jede mama, tata, baba, nene

ad jména, u nás byl jasný kluk Maxík, holku jsme museli vymýšlet, nakonec zbyla dvě jména, tak má obě:slight_smile:
27. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Jani, Ty jseš jak já, já taky hned ke všemu objevim poruchu - Matýsek sice občas to ba ba dělá, ale zas někdy na něj mluvim a absolutně nezájem, jak kdyby mě neslyšel - a vydrží mě ignorovat tak flouho, až jsem celá zpocená z toho, že máme hluchý dítě :unamused: - ale hraje to, herec, protože když je za rohem a slyší třebas otevírat lednici, tak to jsou mety :grinning:
27. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz
Kočky Vojtí je nějaký divný. Včera vyzvracel veču a dnes oběd.....
27. lis 2009 ve 12:14  • Odpověz
Skleni: Tak to jsou nějaký postupný stěhující se erupce, Matýsek nechtěl ve středu jíst vůbec nic, prostě zásek, včera měl taky jenom mlíko, a dneska už teda OK, snědl celej oběd a ještě by si dal.. Tak třeba to bude mít Vojtíšek taky přechodný, provokujou nás a vymejšlej si :wink:
27. lis 2009 ve 12:20  • Odpověz
pet: Nela si flašku drží sama akrásně, aspoň něco umí :grinning:

a hluchá není na 100%, mě sice občas ignoruje, ale jakmile projdekocour a ten chodí potichu, tak to se hned zaklání, slyší ho mooooc dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a kamarádka má o 2 měsíce mladší holčičku a ta včera pořád dokola jela tatatatata tatatata, jsem se nasmála, bylo to úžasný.... říkám, že každý dítě je jiný, nežvatlání řešit nebudu

moje dítě je dnes jak zajíček Duracell, vzhůru je od 7:30 ale spát nebude a nebude :rolling_eyes: , zrovna demoluje můj telefon
27. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Je to fakt divné. Chvilinku před tím byl ok a hned po tom také, je to mazec. Našla jsem mu 4 zoubek,ale u těch předtím to tak neměl....
27. lis 2009 ve 12:23  • Odpověz
Mis: ty joooooooooooooo, tak tolik energieeeee, kde to bere. Vojtu se vyprázdnil horem i dolem a spí....
27. lis 2009 ve 12:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.