• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
sklen: to nevím, kde tu energii bere :wink: .... asi jí dám oběd, snad ji to unaví, ale zrovna dnes měla přesnídávku a to až skoro v 11hod, myslela jsem, že po ní usne a ono nic :angry: , no uvidíme, jestli oběd bude jíst, jdu to ohřát ....
27. lis 2009 ve 12:27  • Odpověz
Ahojda dubnovky, tak se taky konečně cpu těstovinovým salát a holky dneska sluply brambory s brokolicí a ještě jsem jim ohřála malou skleničku zeleniny s jehněčím a to Verča taky teď 2dny stávkovala a dneska dobrý...
Nela na to že je menší, tak co se týče oběda, svačiny, tak to dlabe jak kdyby se bála, že Verča dostane víc :sweat_smile:
Nela si už dala svou dvacku před obědem, teď to jde asi na Verču, ale tu občas musím vzít na ruce, jak nemůže zabrat..kde jsou ty časy když spaly 2h :unamused: , ale zase spinkaj celou noc, tak co bych chtěla že...teda dneska o půl5 Verču zbudily prdíky, tak vzbudila i Nelu, dostaly mlíčko a od 6-8h jsme ještě spaly...
27. lis 2009 ve 12:35  • Odpověz
Zanet: panečku, tak to je super..... jsou to kočky šikulky.
27. lis 2009 ve 12:41  • Odpověz
Jinak Nela říká abúúúú když si jako stěžuje, Verča za ebe nebo ebebe a to už hodně dlouho, Verča ještě táta nebo atáta a Nela mamama a leze za mnou po zemi, fňuká a mamama dokud ji neveme chvilku na ruce, tak nevím jestli ví co to znamená, ale jinak to neříká, jen když mě jakoby volá...možná se mi to jen zdá.
Po čtyřech nelezou jen se na nich houpou, pérujou, ale mě stačí to jejich vojenský lezení, za chvilku jsou pryč, včera jsem se šla oblíknout, přijdu zpátky a v obýváku jen Nela, tak ji hledám pod sedačkou a ona si dolezla do chodby k autosedačce a tam ji houpala :sweat_smile:
Musím vám natočit ty jejich závody na lehátkách to je sranda, jen nevím jak to dát na net...
27. lis 2009 ve 12:43  • Odpověz
Jůůůů, no tak to máš veselo. Na jednu stranu jsem ráda, že Vojta leží tam, kde ho nechám, sice rotuje na místě a nebo zůstane na bříšku, ale jinak je nic
27. lis 2009 ve 12:50  • Odpověz
holky, strašně moc jsem chtěla Karolínce koupit na vánoce tu hadrovou panenku jak dovala odkaz hup, ale už ji nemají, kdybyste náhodou na ni narazily, tak mi dejte vědět.

našla jsem jen tuto, ale ta není tak pěkná :frowning2:
http://www.hracky-pisko.cz/panenka-33-cm-latkova-p-8830.html?cPath=5_68
27. lis 2009 ve 12:53  • Odpověz
Skleni, že by malej zvracel kvůli zoubkům? Může to být ne? Holky mají pořád jen 2jedničky dole, Nele se ten druhý dlouho klubal, už měly i oteklá vrchní dásna, tak před měsícem a nic, je možný, že budeme čekat na další do roka, ale co neva...Verča cení ty svoje dva a Nela je zas neukáže ani nám :grinning:
Holky taky papaj z flašky sami, Verunka teda už dávno, přihodím foto...
27. lis 2009 ve 12:55  • Odpověz
Jinak zdravím Jani, vítej mezi námi....my jsme o den starší :wink:
Ještě že jsem nedala Karolínku už by tady byly 3 :grinning:
27. lis 2009 ve 12:58  • Odpověz
dzejn: mají tady: http://www.urobiska.cz/detail.php?zbozi=1224634

zanet: video dej na net přes youtube, moc rády se podíváme, zajímá mě jak se v lehátkách můžou přesunovat :wink:
27. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
zanet: máme tu 4 Nely :grinning:
27. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz
Myslím, že tyto jsem viděla v kauflandu.

NO já právě nevím, přijde mi to divné, protože u těch tří předtím nic
27. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
Zanet: to jim to krásně jde.
27. lis 2009 ve 13:03  • Odpověz
mis: právě že už nemají, ted jsem to zkoušela objednat a paní psala, že už není

našla jsem ještě tuto, co říkáte
http://www.sapito.cz/panenka-marketka-25-cm-p-305.html
27. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz
27. lis 2009 ve 13:13  • Odpověz
skleni: dík, musím si to promyslet :wink:
zanet: já si pamatuju, jak jsem sem v den svýho porodu nakukovala a holky tady rozebíraly, žes už porodila :slight_smile: Já ti tak záviděla a za pár hodin byla Karolínka taky venku :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 13:24  • Odpověz
NO to je jasně hvězdné dítě, držela basu....
27. lis 2009 ve 13:29  • Odpověz
sklen: :dizzy_face: je to moje hvězdička :grinning:
27. lis 2009 ve 13:35  • Odpověz
http://www.youtube.com/watch?v=mDBQjQFRBHI

číhněte, jak táta o víkendu provokoval Vojtíka :grinning: :grinning: :grinning: vztekání mu jde dobře
27. lis 2009 ve 13:36  • Odpověz
Sakra, jak to,ž e se to tak blbě stáhlo..... to mě mrzí, tak nic
27. lis 2009 ve 13:37  • Odpověz
sklen: Vojtí je borec, tváří se jak dospělák při důležité práci :slight_smile: oba klučíci jsou krásní :dizzy_face:
27. lis 2009 ve 13:43  • Odpověz
Jani: díky moc
27. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
Mismar dám to přes youtube, už jsem se tam kdysi registrovala, tak snad to zvládnu...jdeme ven, jsou protivný, musíme koupit dárek, jedeme po jídle do porodnice za kamarádkou, porodila v pondělí Zoe :slight_smile: zatím pa
27. lis 2009 ve 13:45  • Odpověz
dzejn: tak to mě mrzí, že už ji ani tam nemají :frowning2: , a z těch ostatních odkazů se mi líbí panenka Klárka a pak ta, co sem dávala Sklen ten poslední odkaz

sklen: Vojtí je nádhernej

zanet: od kámošky ségra zase porodila Zoju :wink:
27. lis 2009 ve 13:53  • Odpověz
tak jsem to už objednala
Pro Karolí
http://www.sapito.cz/panenka-klarka-30-cm-pi-309.html?noresize=1

Pro neteř Markétku
http://www.sapito.cz/panenka-marketka-25-cm-pi-305.html?noresize=1

Karolínka je sbabičkou na procházce, tak pádím uklízet, tak papa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 14:43  • Odpověz
Ahojky,
Dzej, ty panenky jsou překrásné :dizzy_face: Já jsem na ty látkové ulítlá :grinning:
27. lis 2009 v 15:10  • Odpověz
Jani: super výběr, jsou krásné obě dvě. Já jsem se teď vrátila ze školky a je tam pěkná zima.....
27. lis 2009 v 15:32  • Odpověz
Ahojky, tak jsme doleji v pohodě - Štěpíno z těch dvou hodin spal jen 20 minut a zbytek cesty se tlemil na manžu v zrcátku, fakt jsme se dneska nasmáli :grinning:

hup: jestli Ondra říká místo dvou slabik tři, tak Štěpán to zas krátí na mam, nen,... :slight_smile:

Ty panenky jsou kouzelný :dizzy_face: Tak nic, no :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ad jména - Šimon a Jonáš se mi líbí taky :wink:

mis: já se do They taky zamilovala - až budem bydlet v baráčku, tak bych chtěla ještě jednu kočku - teda zatím manža silně nesouhlasí, ale já ho překecám :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyby byla někdy holčička, tak by to byla určo Isabela, tak Theušku bych implantovala na kočku :grinning:
27. lis 2009 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.