• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: moc pěkný fotky, fakt že jo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Štěpula je kus chlapa krásně drží hlavinku :slight_smile:

Karolí to zvládá jen takhle http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2895976&vReferer= a ještě se u toho ksichtí :grinning:
15. čer 2009 v 17:14  • Odpověz
mau tak to jsi mě potěšila....no dnes v noci zjistím jestli to funguje :wink: Karolínka je božííí :grinning:
15. čer 2009 v 17:19  • Odpověz
tady je aspoň jedna co jsem stihla, http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2895988&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
spíš jsme točili na kameru, tak pak zkusím něco z toho a co nafotil tchán, ale tam ta kvalita nebude nic moc :confused:
15. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
enz: děkujeme :slight_smile: . budu držet palce, ať pěkně spinká :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:20  • Odpověz
dadu: krááásný :dizzy_face: určitě to bylo bezvadný :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:21  • Odpověz
nazdárek, konečně to běží :dizzy_face: taky jsem měla trochu absťák.
15. čer 2009 v 17:30  • Odpověz
ahoj holky, my byli na prodlouženém víkendu u strejdy ve východních Čechách, počasí bylo krásné, jen ty staré chalupy jsou studené, tak jsem si přivezla rýmu, Nelča naštěstí ne

ale dnešní počasí u nás nic moc, obloha úplně šedá, před chvílí se strhl velmi slušný liják, že i pes s kocourem utekli do boudy, ale už neprší, takže zase oba čumákujou před dveřma na terasu, no ale panička je nepustí, mají zablácené nožičky :slight_smile:

holky, mimča jsou super, všechny, uchvátila mě Terka od Siralk,má skvělé páčo a ty oči....
15. čer 2009 v 17:31  • Odpověz
jinak noc v poho, nato, že jsme odpoledne a večer cestovali z Ostravy, malý se napil ve 22 a pak až ve 4. ale hlavně od 12 do 15,30 mi spal, to je nevídané :wink: zato teď je opět protivný.
15. čer 2009 v 17:32  • Odpověz
všechny mimiša jsou suprový :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Karolínka se vzbudila, teď se krmí, pak se nakrmím já a půjdem koupat :slight_smile:
15. čer 2009 v 17:39  • Odpověz
mis taky mám rýmu, z toho jak jsem zmokla, hodně jsem kýchala, ale dneska jsem nasadila homeopatika a tuším, že mi je líp, uvidíme noc :wink:
15. čer 2009 v 17:41  • Odpověz
Karolínce to na bříšku jde fakt krásně. a Nelinka vypadá v peřince jako princezna :slight_smile:
tak jsem se pořád strachovala, že začne pršet, prala jsem tři pračky, a ono se mi to teď vyplnilo :confused:
15. čer 2009 v 17:45  • Odpověz
luci: právě že nejde, je líná. tohle udělala jen na pár vteřin abych jí dala pokoj, zbytek času slintala na deku :grinning:
Pošli ten děšť sem, tady je dusno, bodlo by to :wink:
15. čer 2009 v 17:47  • Odpověz
Dadu: moc děkuji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Saru to nemá chybu. FAkt krásné a válela jsem se tu smíchy u těch popisů

Mau: Karolí krásně pase, našeho Vojtu to vůbec nebere, nevydrží to ani vteřinku, chvilinku kouká a pak hned začne ječet.
15. čer 2009 v 17:50  • Odpověz
fakt? našemu to taky moc nejde... jinak už jsem se vykoupala ve vlastním potu, je to děs :confounded:
15. čer 2009 v 17:51  • Odpověz
tak jsou na tom ty naše mrňata dost podobně :grinning:
15. čer 2009 v 17:53  • Odpověz
naše Neli pase krásně, ale zásadně ne u dr. a když fotím, to ji musím vždycky nějak cvaknout narychlo...

hlavně se chce převrazet na bok a zvedat hlavu nahoru, když leží na zádech, marně ji vysvětluju, že má ještě čas,
15. čer 2009 v 17:54  • Odpověz
mau: vzdyt to jde Karolince krasne :wink:
skleni: ty popisky mi nedaj zadnou praci, neb on se vzdycky tvari stylem, ze to cloveka napadne hned :slight_smile:
dadu: vam to ale sluselo :dizzy_face:
15. čer 2009 v 18:13  • Odpověz
saru: díky, ale ona je fakt líná tu hlavinku zvednout :slight_smile:
15. čer 2009 v 18:16  • Odpověz
děkujeme, dmu se pýchou, prý vypadá jako já, věrná kopie, z toho usuzuji, že i já nejsem k zahození :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2009 v 18:30  • Odpověz
Ahojte!
Jen nakouknu..... Mám dvouměsíční holčičku a uvažuji o koupi hrací deky. Vyhrají si Vaši miláci na ní? Baví je? Jakou byste mi doporučily? Děkuji moc
15. čer 2009 v 19:01  • Odpověz
Ahoj Vla: já o ní uvažuji. Malého baví hrazdička,t ak si myslím, že i tato deka by byla super. :dizzy_face:
15. čer 2009 v 19:46  • Odpověz
ahoj vlada, já o ni taky uvažovala, ale asi ji kupovat nebudu, máme hrazdičku a zatím ji vůbec nebere, jen na ni kouká a nic, ona je spíš na živé věci, hlavně lidi - ráda si povídá, takže zatím kupovat nebudu, ale na netu je výběr dost velký... určitě si vybereš.. :wink:
15. čer 2009 ve 20:02  • Odpověz
tak my jsme zpět z výletu do ostravy ....ondra měl dneska svůj den ...dvě ženské a on (sice trošku staré (lednovka a únorovka), ale pro začátek dobrý :grinning:

teď už okoupaný,namasírovaný anapapaný spinká ...douám, že se nám podaří zopakovat minulou noc :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz
maus: nepomlouvej ..náhodou je šikulka :wink:

vlada: my máme tuto http://mujeobchod.cz/index.php?page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=798&category_id=46&manufacturer_id=0&option=com_virtuemart&Itemid=14 a je super ...onda si na ní vyhraje
navíc se dá různě skládat, přidávat i věci z jiných hrazdiček a pod...
vypadá, že je drahá ..ale kromě zicherky jsme už žádné hračky nekupovali
takže v souhrnu to není zas tak moc
15. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz
vlada: my mame tuto:
http://www.pro-deticky.cz/detail.php?zbozi=642917

Koupili jsme ji ale v jinem obchode za 650 Kc, takze je levna a Stepino je na ni porad. Povida si s medvedem a jdou tam pripnout i hracky z Fischerky (lehatka), takze bych rekla, ze na ni travi min. ctvrtinu dne a nekdy tam i usne :wink:
15. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz
meda ma piskaci cumak a jeste je tam hvezda, ktera se zmackne a hraje melodii, proste bych rekla, ze docela roste s ditetem :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:18  • Odpověz
Děkuji za typy a rady, Ať Vám mimča rostou adělají jen ajen radost :slight_smile:
15. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz
holky, poradíte mi nějaké el. obchody na oblečení? ségra je v pátém měsíci a začíná si dělat zásoby :grinning:
15. čer 2009 ve 21:03  • Odpověz
Vlado, my máme deku s hrazdičkou a malý si s hračkami začal hrát těsně před 2. měsícem, bouchá ručičkou do hraček,někdy omylem, ale líbí se mu to. máme to od švagrové, tak značku nevím..
15. čer 2009 ve 21:04  • Odpověz
Ahojda, tak to tady zběžně probíhám než půjdeme papat, protože Veru se nechce spát a sranda je, že holkám bude v sobotu 3měsíce a nemají ani to co ten Ondra při narození :sweat_smile: :sweat_smile:
15. čer 2009 ve 21:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.