• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
saru: teda na kočku dát takové krásné jméno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 v 16:06  • Odpověz
Thea by se mi také pro holčičku líbilo víc. :wink:
27. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Tak mám uklizeno a čekám na dítě :sweat_smile: mám pocit, že od té doby co mám tu naši princeznu tak jsem mistr světa v rychlostním uklízení. Pokud je Karolí doma, tak nemůžu ani vytřit podlahy, protože Kája je jak můj stín a bere to za mnou do sucha :grinning: :grinning:
Manža taky říká, že je to taková auditorka úklidu, stačí se podívat na kolínka a je hned vidět, jak pečlivě mamka uklidila :angry:
27. lis 2009 v 16:07  • Odpověz
Jani: hihi, šikula

Tak to my se snažíme usnout. Snad zabere rychle. Peru, dala jsem péct sekanou, aby měl taťka teplou véču a pak musím sundat záclony. do toho se mi tedy vůbec nechce. Když si představím, že zase budu muset pověsit 9 m záclony v obýváku, tak je mi špatně
27. lis 2009 v 16:09  • Odpověz
tak mi záclony vůbec nevedeme, máme takový obloukový okna a v nich žaluzie, a prostě si tam ty záclony neumím představit, tak jsem to nechala bez nich, ale třeba časem něco vymyslím, zatím tu bydlíme chvilku, tak teprve vychytáváme detaily :wink:

Já jsem zas převlíkla postele, tak se těším, až si do nich večer lehnu. Miluju čerstvě povlečený peřiny
27. lis 2009 v 16:12  • Odpověz
Jani já také, to už mám hotové od středy :grinning: :grinning: :grinning:

Moje kamarádka je také nemá, ale my musíme, bylo by sem hodně vidět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 16:13  • Odpověz
Hurááá, tak knečně usnul. Dnes má špatný den. POřád srandí..... než jsem ho stihla obléknout do školky, tak se 3x posral. :sweat_smile:
27. lis 2009 v 16:25  • Odpověz
jani:paní bude odbornice -tipla bych,že v půlroce tady nežvatlal skoro nikdo :slight_smile: ..v našemokolí tedaurčitě anijedno ....asi nějaký vir hluchoty ....takovéženskéjen straší mámy

pet:láhev se u nás nepoužívá- ale hrníček si drží ...alepán je pohodlný ...kolikrát jen otevře tlaničku a čeká ,takmu řeknu : ruce a on si ho chytne
27. lis 2009 v 16:34  • Odpověz
saru: to říkal před tímtaky..tohle už je vyšší level:grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 16:35  • Odpověz
propobavení -co se mi dnes stalo:
přebaluju ondru...skládám si plínu...najednou ondra zrudne a udělá:emmmmmmmmmmmm ....a mezi půlkama hovínko ...takmu říkám:jéžiš netlač ....což bylo samozřejmě naprosto zbytečné,že ...tskjsemho popadla a dokadil nad plínou ...ještě,že to byly bobky a nevyjelo to z něj rovnou celé :sweat_smile:
27. lis 2009 v 16:38  • Odpověz
Hup: tak to jsi měla víc štěstí než já. nechala jsem ho na posteli a jelikož to má dnes hooodně řítké, tak jsem převlékala rpstěradlo znovu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jsou to zlatíčka
27. lis 2009 v 16:40  • Odpověz
mis: rozhodně to pro kočku není škoda, já je mám skoro jak vlastní děti :slight_smile: A hlavně znám kočičku Theu a je úúúžasná :dizzy_face:
27. lis 2009 v 16:59  • Odpověz
Tak mi jedem za chvilku ještě navštívit na otočku prababičku, Štěpík si teď chvilku schrupnul a je jak sluníčko :dizzy_face:
27. lis 2009 v 17:01  • Odpověz
sklentak to jste fakt lepší :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 17:06  • Odpověz
Fífa má dneska nějaký řidší hovínka.. Že by zuby? :grinning: Na dom,ácí papů se mi vyprdnul, tak byla sklenička...
Thea je hezký jméno :wink:

Pro ty, co nejsou na FB - nový fotky http://nikulka83.rajce.idnes.cz/Filipek_-_9._mesic/#album
27. lis 2009 v 17:07  • Odpověz
27. lis 2009 v 17:14  • Odpověz
my jsme taky zpět z návštěvy :slight_smile:
všechny fotky i video jsou super :dizzy_face:
Dneska jak s Karolí ducla (psala jsem ráno) tak tam má bouličku. Trefila se na hranu té kosti jak je obočí a má to červené. Tak to se nedivím že tak ječela :frowning2: ale takových bouliček ještě bude :wink:
Taky miluju čerstvě povlečené peřiny - mám od víkendu, tak už to není ONO :sweat_smile:
Mě se Karolí rozbalená nikdy nepokadila - asi se jí to nelíbí nebo co já vím :grinning:
A poslední dny taky prd jí, svačinky jako ovoce a tak jo, ale obědu moc neda...
27. lis 2009 v 17:30  • Odpověz
mau:ondřímá taky modřinu ....jenže onleze,staví se ...dokonce sepokouší o chůzi ....třeba doleze ke kleci od huberta....o tu se postaví...a pak se snaží od ní poodejít,takže se rozkročí a rumamažahá na další předměty okolo,aby se o ně zachytil
nedá se to uhlídat ...občas mu to nevyjde ...ale abych ho poponášela jako tchýňa a nicmu nedovolila,to fakt ne - raději tyboule
27. lis 2009 v 17:42  • Odpověz
hup: však taky u ní nesedím celej den - několikrát denně spadne a někdy prostě blbě no, se jako nedá nic dělat :slight_smile:
27. lis 2009 v 17:46  • Odpověz
Mau: beruška malá, než se vdá,t ak se to zahojí.

my jsme tu právě měli tchýňku na kontrole. Prý jen na skok, na konec z tho je hodina. Ale což, rychleji to uteklo.

Nikul: no ty jsou boží. Fakt jsi šikula.
27. lis 2009 v 17:52  • Odpověz
sklen:my měli jet ke tchýni zítra ....no a manža přišel nachrrblaný....tak nevím,jestli mám být ráda,že nejedem a nebo nasr*, že přivlekl virozu ...jako chápu,že je to blbé,když se potkává s tolikalidma ....ale právě proto má brát systematicky něco na imunitu,což nebere, i když to stojí na lince :angry:
27. lis 2009 v 18:06  • Odpověz
Hup: no tak to nevím, ale asi bych raději jela ke tchýni. No vidíš, ta moje ví, že je mi divně, tak sma přijde s rýmou, tak já to mám jako 2v1
27. lis 2009 v 18:15  • Odpověz
hup: a jejda, snad to nechytíte...
sklen: no to je dobrý, kdybys náhodou nenakazila kluky ty, tak ona určitě, že...
Karolí už hajá - byla zase hodně unavená. Včera měla mix, ale dneska poprvé samostatně humanu kaši banán-třešeň, je fakt dobrá, Karolí to smlsla jak malinu :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:25  • Odpověz
JJ, nebere ohledy, prvně, že na něj nebude šahat a než přijdu ze záchodu, tak ho má v náručí... no děs

My jdme teprve vařit mlíčko. Je nahatý, tak chvilinku mám klid, ale pak to začne. Jen se modlím, aby to zase nevyblinkal jako včera. Mám ohozenou i zeď :unamused:
27. lis 2009 v 18:26  • Odpověz
Tak to musela být mňaminaaaa. Tak přejeme Karolí dobrou noc a klučišťata posílají hubana :grinning:
27. lis 2009 v 18:27  • Odpověz
jůůů, že děkujemé :dizzy_face:

to blinkání ti nezávidím, jak Karolí blinkala taky to nebylo nic příjemného
27. lis 2009 v 18:29  • Odpověz
jo a lahvička-Karolí si ji drží kkdyž má lahev uši, občas se sama napije, ale nejí sama - ještě neudrží ten sklon celou dobu, takže tak :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:32  • Odpověz
ale co se nám osvědčilo tak v noci dudlík na šňůrce, abčas se jí povede ho v noci najít a nemusím tam :wink:
si tu povídám sama ze sebou :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 18:33  • Odpověz
Nik: krásný fotečky, fakt jako profi :sweat_smile: a Fífa jak krásně pózuje

tatka nám šel na pivo, Kája spinká a já má veget :grinning:
27. lis 2009 v 18:49  • Odpověz
Filda je bourák :dizzy_face:
manža taky možná půjde na pivo, aspoň říkal, ale ještě nepřijel z práce, tak nevím jak to dopadne
27. lis 2009 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.