• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
maus: Nela má v postýlce 3 dudlíky a už je pravidlem, že usíná s jedním a budí se s jiným :wink:

Nelinka už taky spinká, ale máme tu kámoše, který se snaží přijít na to, proč nám nefunguje jedna zásuvka, chodí s Martinem po baráku, tak doufám, že ji nevzbudí, ale už 20minut je klid, tak sand už se nevzbudí :wink:

sklen: opravdu nezodpovědné chodit na návštěvu nachlazená, tohle u nás nehrozí, tchýně, když je nachlazená, tak by ji ani nenapadlo přijít na návštěvu
27. lis 2009 v 18:57  • Odpověz
niku: supééééér fotky, jako vždy :slight_smile:
27. lis 2009 v 18:58  • Odpověz
mis: no ona ho nenajde, když je samostatně, ale když ho má připnutý na šňůrce tak jí to jde :wink: teda občas
tohle je sranda http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=119194&vGroupOffset=0&=&vOffset=0#end :sweat_smile:
27. lis 2009 v 19:02  • Odpověz
mau: nojá z toho dudlíku na šňůrce měla trošku vítr,že si ho nějak omotá kolem krku...asi to je blbost ... ale necítila bych se

manžu jsem vyexpedovala dopokoje....ať námtu ani neleze
nepomůže a přidělá práci
ideálně vykurýruje se,nás nakazí a odfrčí si na 7 dní do japonska :sweat_smile:
27. lis 2009 v 19:03  • Odpověz
hup: ta MAM šňůrka je strašně kraťoučká, fakt, to se nebojím :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:05  • Odpověz
Mau: také si tu občas jen tak poklábosím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Tak dnes vypil o něco míň, snad mu to nebude v noci moc chybět. Za chvíli snad usne. Trochu pobrekával, ale už je klid.
27. lis 2009 v 19:13  • Odpověz
maus: jj..tomijejasné,že jí tam nedáváš s lasem :grinning: ...ale já u nás sehnala jen dlouhé a nezkratitelné ..tak jsem si zvykla šátrat :slight_smile:
pro jistotu mám na stolku záložní :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:14  • Odpověz
a tohle je taky sranda http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=118564&vOffset=90&vGotoLast=1#end dneska samé dobré témata :grinning:
sklen: no jo :grinning:
27. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Jůůůůůůů,t ak to v tom případě já jsem matka nejhorší. Párek si vezme i když má jen chuť a tv tu jede pořád :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:16  • Odpověz
Mau: no tak toj e prdel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:17  • Odpověz
Tak jsem to zakřikla, řve tam jako na lesy, to se večer snad ještě nestalo. Není to prostě on :confused:
27. lis 2009 v 19:18  • Odpověz
mau:tak to druhé je výýýýýborné :grinning:

ad to první: já párečky dávat nebudu,jelikož je nekupuju ani pro nás ...hranolky doma neděláme,takže ani začínat nebudu ...není to žádná novinka 21. stol. - ani v mém dětství se tohle v naší rodině nedělalo, ale klíďo nakoupím v sekáči,ondru už dnes nechám lézt po kolínkách na podleze v kavárně(ženské se na mě dívaly dost hnusně,možná,kdybych ho přikurtovala na židli,byla bych přijatelnější), tv mu nepouštím, ale myslím,že je jen otázka času,kdy se tak stane..rozhodně ji nevypnu,když je v místnosti...
27. lis 2009 v 19:28  • Odpověz
no já párek později klidně dám, jednou za čas bych z toho osypky neměla, hranolky dělám v troubě, takže taky žádná smažená hrůza, jetý oblečení - taky no problem, a lézt Karolí v kavárně - zatím nebyla příležitost, ale asi ještě ne, přece jen všechno oslintává, včetně podlahy, tak to by asi nebylo dobrý.
Je fakt, že dost věcí je dneska přehnaných, ale člověk se pobaví :grinning:
27. lis 2009 v 19:33  • Odpověz
Jj, to je fakt, do dnes si pamatuji, jak se mi příčilo, když jsem viděla, dávat malým dětem párek v kočárku, jen co Danda trochu odrostl, tak ho měl také :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:36  • Odpověz
tak nic se nemá přehánět, ale víme jak, že jo :wink:
27. lis 2009 v 19:37  • Odpověz
Jasnééééé :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:40  • Odpověz
téma "hrozné matky" je fakt dobrý :wink:, taky nemám v plánu nic přehánět, ale párky, brambůrky a jiné se budu snažit dát co nejpozději, alekdyž někde budeme a brambůrky budou na stole a Nela si něco vezme, tak se určo hroutit nebudu..... a bio výrobky nekupuju, ale když něco domácího dostanu, tak jsem velmi ráda :wink:
27. lis 2009 v 19:43  • Odpověz
mis: taky tak :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:44  • Odpověz
teda téma o prdu je parádní, holky jsou srandistky :grinning: :grinning:
27. lis 2009 v 19:55  • Odpověz
Některá témata fakt nemají chybu. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:57  • Odpověz
Holky a když dáváte jogurtík, je to vždy jen bílý?
Jani: zatím jo :slight_smile:
jani: já ještě nedávám, ale mám v plánu bílý a když jí nepojede tak přimíchám ovoce nebo přesnídávku :slight_smile:
27. lis 2009 v 19:58  • Odpověz
Mau: to je super kombinace, to chutná i mě :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:00  • Odpověz
já jsem asi hrozná matka :grinning: ale já jí to střídám. Dostává bílá, bílý s ovocem, i ovocný. Jsem jí to chtěla udělat pestřejší no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
Jani: no tedy, tytyty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vždyť je to jedno :wink: :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:01  • Odpověz
jani: já myslím že ji to neroztrhne :grinning:
27. lis 2009 ve 20:02  • Odpověz
Já mam jogurty od Nestle od 8. měsíce a mají příchutě... Měli jsme babán a hrušku. Fífa se po nich může utlouct.. Ale pak zkusim bílej... Aktivii asi.. Prý můžu i tu tvarohovou, říkala Dr.
Koupila jsem Fífovi mašinku... Jezdí po bytě, a když někam narazí, tak se otočí a jede jinam.. To je prča... Čika to taky baví :sunglasses:

Když kupuju v Kauflandu salámy, tak mi paní prodavačka chce vždycky dávat párek pro Fífu :sweat_smile:
V rozumný míře mu dam všechno, nic se nemá přehánět. Párky máme tak 1x za měsíc, hranolky taky děláme v troubě, jednou za čas..
27. lis 2009 ve 20:04  • Odpověz
já si to taky myslím :wink: Mám vyzkoušený, že i po ovocným nepohrdne bílým, takže když to není každej den :confounded:
jinak mě ještě zaujal vanilkovej kostík, ale nejsem si jistá, je to smetanovej krém :confused:
27. lis 2009 ve 20:05  • Odpověz
já teda tvaroh minimálně do roka nedám, tím pádem ani krémáčky a spol. a taky ani tu tvarohovou aktivii. Podle mě to zbytečně zatěžuje bříško...
27. lis 2009 ve 20:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.