• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Hvězdná dubňátka 2009

(Zamčená)
14. února 2010 
jinak taky dávám aktivii, ale tvarohovou ne. Všude píšou, že tvaroh až od roka, aby to nezatěžovalo ledviny, tak to do toho roka počkám :wink:
27. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
Nik: to jsem ještě neviděla??? kde je kupuješ??
27. lis 2009 ve 20:08  • Odpověz
nik: to jsou ty co se prodávájí jako frutapura v těch kelímkách?

Ten kostík právě není z tvaroku, to složení se mi zdá v poho, řekla bych takovej smetanovej jogurt.no uvidíme uvidíme uvidíme
27. lis 2009 ve 20:10  • Odpověz
hele http://www.silnekosti.cz/o-svacince fakt žádnej tvaroh :wink:
27. lis 2009 ve 20:13  • Odpověz
Ahojky, tak Stěpíno zvládl návštěvu na jedničku, ale pak už byl hrozně unavenej. Vykoupal se a chytl druhou mízu - řehtá se tu na babičku a ta z něj nemůže :grinning: Jo, a naučila ho zpívat lalala, teď to jede pořád dokola.
Téda, to jsou fakt témata :grinning: :grinning: :grinning: Párky si občas koupí jen manža, hranolky neděláme, ale jinak nejsme žádní extrémisti :wink: Myslím ale, že celkově jíme dost zdravě - až na moje večerní nájezdy na čokolády - takže tak asi bude jíst i prcek. Ale že bych mu občas nedala brambůrky, čokoládu, nebo cokoliv nezdravýho, to fakt nemám v plánu :slight_smile: Nic se nemá hrotit.

ad pády - boule vůbec neřešíme, mizejí mu rychle :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jogurt dávám jen bílý tak dvakrát týdně, občas do něj nastrouhám jablíčko, nebo dám pár lžiček přesnídávky :wink:

niki: fotečky opět báječný, obdivuju Fildu, jak Ti pózuje. U nás fotit Štěpíka samotného vůbec nejde, neb je pak na fotce jen šmouha :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:18  • Odpověz
Tak já se loučím hvězdičky, mějte se krásně jdu se s tátou potit :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
ad dudlík - jak u nás byla Zdéňa s Vojtou, tak Štěpík vzal do ruky ten jeho dudlík a děsně prohlížel, co to tak asi je :grinning: :grinning: Jak už ho 5 měsíců neměl, tak si myslel, že je to nějaká hračka :grinning:
27. lis 2009 ve 20:20  • Odpověz
Bobík malej, třeba to chtěl zkusit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:21  • Odpověz
saru: šmouha mě pobavila :grinning: :grinning: a s tím dudlíkem se nediv :grinning:
sklen: dobrou, a že zdravím manžu :wink:
27. lis 2009 ve 20:22  • Odpověz
Karolínka neměla dudlík nikdy...zato paleček to je její....obávám se, že se ho nezbaví nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes:

saru: štěpík je šikula

sklen: tak at se vám dobře potí :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2009 ve 20:24  • Odpověz
Jj, vyřídím....

Jani: no nic se nemá přehánět :wink: :wink: :wink: :wink:
27. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
skleni: přeji přííííjemné pocení :grinning:

mau: když ono to tak fakt je - proto jsme s ním na fotkách pořád i my, protože když ho cheme vyfotit samotného, tak tam vážně často ani není :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:26  • Odpověz
27. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz
Saru, Fífa je model.. Toho to děsně baví... Jakmile vidí foťák, nasadí pózu a ani se nehne :slight_smile: Asi se bojí, že by se rozmazal :grinning:
27. lis 2009 ve 20:29  • Odpověz
nik: no na něm je to fakt vidět, model každým coulem :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:30  • Odpověz
niki: :grinning: :grinning: Tak to náš šmudla se zas bojí, že by se nerozmáznul a byl zachycen :grinning:
27. lis 2009 ve 20:31  • Odpověz
saru: hlavně nezanechat žádný stopy :sweat_smile:
27. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
Ahojík,
Mis- moje babi je Thea, tedy přesněji Teodora, od malička je to naše babi Tejka....moc pěkné jméno :wink:

Taky si tak občas dělám srandu s kámoškou....jako post nejhorší matka roku :sweat_smile: ne, že bych krmila párkama, ale některé dnešní "zásady" mi taky lezou krkem, pže je to tak nekompromisní... :angry:
Ta debata mě celkem pobavila, ale tak zas opačně, maminy to asi trošku pro srandu přeháněly...že, pže párkama asi nezačínaly...prostě si myslím, že po nějaké době se každá mamča trochu "otrká" a už vše tak "nežere"...teda ehm, většina...myslím, že je to normální...

NIk- fotečky fakt parádní...Adam se taky rád fotí, jak vidí mobil nebo foták, dokonce se ochotně směje a drží..je zvyklý :wink:

Jani, taky jsem mu dnes koupila na změnu chuti jahodový jogurt...stejně mu ho míchám s přesnídávkou, má radši sladší...
27. lis 2009 ve 20:35  • Odpověz
ad tvaroh - já i od roka budu dávat výjimečně, opět dávám na radu svého alternativního lékaře :wink: Tvrdí, že tvaroh pro děti není vůbec vhodnej - zahleňuje, narušuje bakterie ve střevech. Takže ne, že bych nemínila dávat vůbec, ale spíš výjimečně :slight_smile:

Snad vám nevadí, že sem občas napíšu, co mi on říká, ale na Štěpulovi, sobě i celé své rodině vidím, že je fakt kouzelník a vážně ví, o čem mluví. Tak si říkám, že pokud někdo není úplně proti těmto metodám, tak si z toho třeba občas něco vezme. Ostatním se omlouvám a prosím přeskakujte :sunglasses:
Když už jsme u toho - mořská voda do nosu, co má být pro děti nejšetrnější, jim prý dost dráždí sliznice, takže jsou pak při rýmě ještě prudérnější, protože je to štípe. Nejlepší je prý nedávat nic a když se to táhne dýl, tak dětskej Nasivin. Taky jsem to doteď nevěděla, říkal mi to dnes. Ale pro dospělé je OK. Stavovali jsme se tam, když jsme byli u prababičky :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:37  • Odpověz
baru: jj, taky nejsem pro žádný extrémy :wink:

jani: přesně tak :wink:
27. lis 2009 ve 20:39  • Odpověz
saru: zajímavé info :wink: já těmto věcem věřím, takže za sebe jsem ráda, když něco napíšeš :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:40  • Odpověz
27. lis 2009 ve 20:41  • Odpověz
saru: já si vždycky vybírám takovej kompromis mezi klasickou amedicínou a alternativní. V mnoha se shodnou a když ne, člověk sám pozná, která cesta je lepší :wink: Ale každopádně si vždycky ráda poslechnu nějaký zajímavý tip :wink:
27. lis 2009 ve 20:43  • Odpověz
No já se divila tomu tvarohovýmu jogurtu, protože jsem četla, že do roka tvaroh neee... Mamka i tchýně se diví, že se dneska nedávají pribináčky... Nás tim krmily od mala... :slight_smile:

Jdu spát, vstáváme v 7 na plavání... :angry: To budu mrtvolka... Papa!
27. lis 2009 ve 20:44  • Odpověz
ono ale asi i za nás měl ten pribináček jiné složení, ale i tak... dřív se prostě dávalo skoro všechno a dnešním metoám se diví :wink:
27. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
a taky si myslím, že to léčitelství tady mylo od nepaměti a že má na čem stavět. Takže jsem taky ráda za info od tebe :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:45  • Odpověz
jani: jj, taky hodně dám na vlastní inuici a volím vlastní cestu :wink:
27. lis 2009 ve 20:50  • Odpověz
saru: já si to přečtu ráda.. jen jsi mě tedadostala tou mořskou vodou, já to Nelči koupila - tu dětskou vodu a jak má tu rýmu, tak 1x denně stříknu... takže neeee, nevadí, my upotřebíme :grinning:
27. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz
mis: my ji právě taky stříkali :wink:
27. lis 2009 ve 20:56  • Odpověz
ahoj, hlásím se, že jsme v pořádku,i když moc nepíšu! mám super hodný zlatý dítě, bože, já ho tak miluju :sweat_smile: a dělá totéž, co Nelinka od žanet, mamama a plazí se ke mně, prohýbá se v zádech a natahuje ke mně hlavinku.
jogurty dávám bílé, ale jak jsem mu párkrát dala ochutnat ovocný, tak na bílý není moc žhavý. ale koupila jsem řecký jogurt, tak se těším, že mu bude chutnaat.
27. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.